Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • charliee
    Rozeznanie
    • 2008-01
    • 739

    #1

    Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

    Pytam tak z ciekawości, bo ja robiłam dosyć późno (zaczęłam w wieku 24l. skończyłam parę dni po 25 urodzinach), piszę, że późno bo większość moich znajomych na studiach i liceum już dawno mają ten etap za sobą.
    Dodam jeszcze, że moja mama zdawała w wieku 43 lata i udało się jej za pierwszym razem
  • kamila2006
    Zakorzenienie
    • 2006-09
    • 4896

    #2
    Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

    21

    Biegam tydz: 2/10
    Motywacja 100%

    http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



    Komentarz

    • Falilia
      Raczkowanie
      • 2010-01
      • 58

      #3
      Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

      Kurs zaczęłam w wieku 17 lat. Prawo jazdy dostałam w wieku 18 lat.

      Komentarz

      • Agnes140489
        Zadomowienie
        • 2009-01
        • 1433

        #4
        Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

        robiąc kurs miałam 19 a zdałam mając już 20


        It is the first step that is troublesome

        Komentarz

        • lutien
          Wtajemniczenie
          • 2009-07
          • 2313

          #5
          Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

          Zaczęłam, jak miałam 26 lat i jeszcze jestem w trakcie (nadal mam 26 lat )
          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
          zgadzasz się, że od tej chwili
          twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
          (Katharine Hadley )




          Komentarz

          • madzioonia18w
            Wtajemniczenie
            • 2008-12
            • 2368

            #6
            Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

            18 lat
            30.11.2010 Mój na zawsze
            27.11.2011 Nasze zaręczyny
            Kocham<3

            Komentarz

            • krowa118
              Zadomowienie
              • 2007-05
              • 1356

              #7
              Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

              Kurs zaczęłam 3 miesiące przed 18, zdałam egzmamin mając już 18
              Przejechałam dopiero: 32 000km

              "Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"

              Komentarz

              • Basiek19
                Zakorzenienie
                • 2007-09
                • 4828

                #8
                Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                Pierwotnie opublikowany przez Falilia
                Kurs zaczęłam w wieku 17 lat. Prawo jazdy dostałam w wieku 18 lat.
                Tak samo

                Komentarz

                • Magdzik123
                  Przyczajenie
                  • 2009-08
                  • 6

                  #9
                  Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                  22 już niedługo minie roczek posiadania
                  ...szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko...szczęśliwy jest ten kto docenił to co ma...

                  Komentarz

                  • wudka
                    Przyczajenie
                    • 2009-12
                    • 12

                    #10
                    Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                    Ja także zaczęłam kurs 3 mies. przed 18, a zdałam już będąc pełnoletnią - 18 lat.

                    Komentarz

                    • Ewelina9033
                      Rozeznanie
                      • 2008-02
                      • 606

                      #11
                      Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                      zaczelam w wieku 19 a nie wiem kiedy skacze
                      http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


                      16.11.2008 Razem

                      13.06.2015 Żona

                      Tp 26.09.2015 Szymuś

                      Komentarz

                      • kesly1
                        Zakorzenienie
                        • 2008-06
                        • 2437

                        #12
                        Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                        22 lata jak zaczęłam, i jak zdałam
                        Everything in life is temporary.
                        So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
                        And if things are going bad, don't worry...
                        It can't last forever either...

                        Komentarz

                        • masterpiece
                          Rozeznanie
                          • 2009-04
                          • 500

                          #13
                          Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                          Zaczęłam mając 19,a skończyłam jako 20latka

                          Komentarz

                          • foremka001
                            Rozeznanie
                            • 2008-10
                            • 783

                            #14
                            Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                            Poszłam na kurs mając jeszcze 17 lat (było to dokladnie 3 miesiące przed 18) i egzamin zdałam kilka dni po 18 urodzinach

                            Komentarz

                            • Świniaczek
                              Zakorzenienie
                              • 2006-03
                              • 2946

                              #15
                              Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                              Pierwotnie opublikowany przez foremka001
                              Poszłam na kurs mając jeszcze 17 lat (było to dokladnie 3 miesiące przed 18) i egzamin zdałam kilka dni po 18 urodzinach

                              Ja dokładnie tak samo, zaczęłam jakoś w połowie lutego 2007, 5 maja miałam 18 urodziny i o ile dobrze pamiętam to 18 maja egzamin (zdany ), ok 28 maja odebrałam plastik.
                              Na kat. A zaczęłam jak miałam 19 lat, w lipcu zaczęłam a już w październiku odebrałam nowy plastik
                              W świni siła! W świni moc!


                              Komentarz

                              • wenus2029
                                Raczkowanie
                                • 2009-08
                                • 385

                                #16
                                Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                Ja zaczęłam kurs jak niektóre dziewczyny 3 miesiące przed 18, zdałam 2 miesiące po
                                Prawko
                                30 listopada 2009 - ZDANY!


                                Wybieram grupę Color!

                                I ja próbuję swoich sił Proszę o wsparcie

                                Strony internetowe Bydgoszcz

                                Komentarz

                                • Asia31
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-04
                                  • 3823

                                  #17
                                  Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                  zaczelam w grudniu w wieku 33lat-zdalam w grudniu 34lat.
                                  co nas nie zabije to nas wzmocni



                                  MILEGO DNIA

                                  Komentarz

                                  • parodia
                                    Zakorzenienie
                                    • 2008-12
                                    • 6452

                                    #18
                                    Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                    Tak jak dużo osób - zaczęłam trzy miesiące przed 18

                                    Komentarz

                                    • Copykat
                                      Zakorzenienie
                                      • 2007-06
                                      • 7909

                                      #19
                                      Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                      20

                                      they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

                                      Komentarz

                                      • 201608051010
                                        Konto usunite
                                        • 2008-12
                                        • 1381

                                        #20
                                        Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                        zaczelam kurs jak mialam 22 lata, zdalam majac 24 lata
                                        Ostatnio edytowane przez 201608051010; 2010-03-22, 21:04.

                                        Komentarz

                                        • kociaczeq17
                                          Raczkowanie
                                          • 2009-09
                                          • 186

                                          #21
                                          Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                          zaczelam 3 miesiace przed 18tka zdalam gdy juz mialam ukonczone 18lat
                                          Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524

                                          Komentarz

                                          • maartucha
                                            Zadomowienie
                                            • 2006-07
                                            • 1510

                                            #22
                                            Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                            Maj 18 lat, grudzien 18 lat szczesliwy kierowca i przyszla posiadaczka Corsy


                                            " . . D
                                            zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
                                            Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
                                            (19.05.2006)

                                            [luksjaa]104680[/luksjaa]

                                            Komentarz

                                            • annasuwalska
                                              Raczkowanie
                                              • 2007-06
                                              • 278

                                              #23
                                              Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                              Pierwotnie opublikowany przez Asia31
                                              zaczelam w grudniu w wieku 33lat-zdalam w grudniu 34lat.
                                              Ja bardzo podobnie, miałam 32 lata, kiedy rozpoczęłam (w marcu) i zakończyłam sukcesem (we wrześniu) kurs na prawo jazdy.
                                              "Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

                                              Alchemik

                                              Komentarz

                                              • RiotKitty
                                                Rozeznanie
                                                • 2006-12
                                                • 791

                                                #24
                                                Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                Pierwotnie opublikowany przez wenus2029
                                                Ja zaczęłam kurs jak niektóre dziewczyny 3 miesiące przed 18, zdałam 2 miesiące po
                                                ja identycznie

                                                Komentarz

                                                • carmen20
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2009-02
                                                  • 1092

                                                  #25
                                                  Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                  Pierwotnie opublikowany przez wenus2029
                                                  Ja zaczęłam kurs jak niektóre dziewczyny 3 miesiące przed 18, zdałam 2 miesiące po
                                                  ja tak samo

                                                  Komentarz

                                                  • Vivienne
                                                    ... cho nie Westwood
                                                    • 2005-05
                                                    • 27798

                                                    #26
                                                    Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                    Zaczęłam pod koniec mojej dziewiętnastki , zdałam mając lat 20
                                                    Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
                                                    nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

                                                    Stanisław Lem

                                                    Komentarz

                                                    • Katarynka1
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2005-11
                                                      • 373

                                                      #27
                                                      Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                      Zaczynając kurs miałam 17 lat

                                                      Komentarz

                                                      • JellyJumper
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2009-03
                                                        • 1348

                                                        #28
                                                        Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                        zaczęłam mając 17, zakończyłam w wieku 18
                                                        ODCHUDZAM SIĘ

                                                        Waga:67kg--> 63 kg-->60
                                                        Udo: 55 cm-->52
                                                        Łydka: 34cm
                                                        Biodra: 96cm-->94
                                                        Talia: 68cm-->66

                                                        ZAPUSZCZAM WŁOSY

                                                        21.11 Jest: 33 cm

                                                        Komentarz

                                                        • bartnix
                                                          Rozeznanie
                                                          • 2009-06
                                                          • 671

                                                          #29
                                                          Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                          ja zaczynałam mając 18, zdałam i odebrałam prawko już po 19 urodzinach


                                                          jak szaleć to szaleć

                                                          Komentarz

                                                          • df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
                                                            Konto usunite
                                                            • 2007-08
                                                            • 501

                                                            #30
                                                            Dot.: Ile miałyście lat jak zdałyście prawo jazdy albo zaczęłyście kurs?

                                                            zaczynałam w wieku 19 lat,a skończyłam w wieku 20

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...