Kursantkowy rejestr prawa jazdy :D

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • madzior22
    Wtajemniczenie
    • 2006-05
    • 2664

    #1

    Kursantkowy rejestr prawa jazdy :D

    Ogólnie pomysł jest następujący:
    Kopiujemy kwestionariusz z posta pierwszego, uzupełnimy własnymi danymi i wysyłamy jako post w tym wątku. Jeżeli nie chcecie odpowiadać na jakieś pytanie to nie róbcie tego - to nie jest obowiązkowe. Jeżeli jeszcze nie mozecie odpoweidzieć na pytanie (np. jesteście w trakcie kursu) nie róbcie tego, tylko wyedytujcie później
    Myślę że taki rejestr pomoże ogarnąć się nam i będzie stanowił pewną bazę informacji dla nas i innych wizażanek odwiedzających to forum
    Zaczynamy


    Kategoria:
    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką):
    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):
    Czas trwania części teoretycznej:
    Ilość godzin dodatkowych wykupionych:
    Jeździłam na:
    Ogólne poniesione koszta:
    Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać):
    Daty egzaminów:
    1) Teoretyczny:
    2) Praktyczny:
    Zdałam za .......... razem
    Ilość błędów na egzaminie:
    Zdałam/zdaję/będę zdawać w:
    Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał):


    Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie a ja na pewno dopiszę je tutaj

    Kategoria: B
    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 1 miesiąc i 1 tydzień
    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 1 miesiąc i 2 tygodnie
    Czas trwania części teoretycznej: 1 tydzień
    Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 3 godziny
    Jeździłam na: Renault Clio III
    Ogólne poniesione koszta: ok. 1530 zł nie licząc dojazdów na jazdy
    Cena samego kursu: 1200 zł bez lekarza (50 zł)
    Daty egzaminów:
    1) Teoretyczny: 10.11.2010 r.
    2) Praktyczny: 10.11.2010 r.
    Zdałam za pierwszym razem
    Ilość błędów na egzaminie: 0 na teorii, 0 na praktyce
    Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORDzie w Szczecinie
    Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): był, zdany za pierwszym razem na dwóch błędach, przeprowadzony dosyć rygorystyczne (cisza w aucie i te sprawy)
    Ostatnio edytowane przez madzior22; 2010-11-11, 19:43.
    Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


    Prawo jazdy !
  • jomic
    Zakorzenienie
    • 2009-08
    • 3876

    #2
    Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

    Kategoria: B
    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): równe 3 miesiące
    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 4 miesiace i 10 dni
    Czas trwania części teoretycznej: 5 tygodni
    Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 12
    Jeździłam na: toyota yaris
    Ogólne poniesione koszta: 2148 + wydanie prawa jazdy
    Cena samego kursu - 1200
    Daty egzaminów:
    1) Teoretyczny: 18.10.2010
    2) Praktyczny: 18.10.2010; 04.11.2010; 18.11.2010
    Zdałam za 3 razem
    Ilość błedó na egzaminie - na 3 - 0
    Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORDzie we Włocławku
    Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): był,
    Ostatnio edytowane przez jomic; 2010-11-18, 17:32.

    Komentarz

    • Eroll
      Wtajemniczenie
      • 2009-06
      • 2271

      #3
      Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

      Kategoria: B
      Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką):
      ok 2 miesiące
      Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):
      ok 5 miesięcy
      Czas trwania części teoretycznej:
      10 tygodni
      Ilość godzin dodatkowych wykupionych:
      4
      Jeździłam na:
      Toyota Yaris, Fiat Punto, Renault Clio
      Ogólne poniesione koszta:
      ok 2050 zł
      Cena samego kursu:
      1400 zł + lekarz 50 zł
      Daty egzaminów:
      1) Teoretyczny:
      29.11.2010
      2) Praktyczny:
      29.11.2010, 22.12.2010, 14.01.2011
      Zdałam za 3 razem
      Ilość błędów na egzaminie:
      Jeden - "nieprawidłowe używanie mechanizmów pojazdu"
      Zdałam/zdaję/będę zdawać w:
      Krakowie
      Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał):
      Był straszny To była raczej zabawa i miał służyć pokazaniu jak wygląda prawdziwy egzamin. Zjadł mnie wielki stres, czego wcześniej raczej nie doświadczałam w czasie jazd. Ale gdy instruktor wypowiedział zdanie, że "mam dar do prowadzenia uta" moje morale wzrosły i duma zaczęła aż ze mnie kipieć
      Ostatnio edytowane przez Eroll; 2011-01-22, 13:28.

      Komentarz

      • Kolorowymaj
        Zadomowienie
        • 2010-04
        • 1882

        #4
        Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

        Kategoria: B
        Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
        Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 3mc i 3tygodnie
        Czas trwania części teoretycznej: miesiac
        Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
        Jeździłam na: toyota yaris
        Cena samego kurs: 1300+50zl lekarz
        Ogólne poniesione koszta: ok.1580zl
        Ilość błędów na egzaminie: 4
        Daty egzaminów:
        1) Teoretyczny: 14.10.2010
        2) Praktyczny: 14.10.2010
        Zdałam za pierwszym razem
        Zdałam/zdaję/będę zdawać w: w PORD Gdynia
        Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): NIe mialam.
        Ostatnio edytowane przez Kolorowymaj; 2010-11-13, 09:26.

        Komentarz

        • kar0link4
          Zadomowienie
          • 2008-10
          • 1957

          #5
          Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

          Kategoria: B
          Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 1 miesiąc i 30 dni
          Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 2 miesiące, 3 tygodnie i 4 dni
          Czas trwania części teoretycznej: 2 tygodnie i 2 dni
          Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 13
          Jeździłam na: Fiat Grande Punto
          Ogólne poniesione koszta: 2190zł.
          Daty egzaminów:
          1) Teoretyczny: 28.10.2010r.
          2) Praktyczny: 5.11.2010r., 12.11.2010r., 19.11.2010r., 26.11.2010r.
          Zdałam za 4 razem
          Ilość błędów na egzaminie: 1 (zbyt wcześnie włączona prawa zjazdówka podczas zawracania na rondzie)
          Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORDzie w Słupsku
          Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): tylko teoria
          Ostatnio edytowane przez kar0link4; 2010-11-28, 17:38.
          "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
          - Paulo Coelho

          Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

          Nieustanna marzycielka.!

          Komentarz

          • Świniaczek
            Zakorzenienie
            • 2006-03
            • 2946

            #6
            Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

            Kategoria: B
            Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): ok. 3 miesiące
            Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): ok 3 miesiące
            Czas trwania części teoretycznej: 30 godzin-teoria była w samochodzie podczas jazdy ;p
            Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
            Jeździłam na: Fiat Punto
            Ogólne poniesione koszta: ok 1500
            Daty egzaminów:
            1) Teoretyczny: 18.05.2007
            2) Praktyczny: 18.05.2007
            Zdałam za 1 razem
            Ilość błędów na egzaminie:
            teoria-2; praktyka-0
            Zdałam/zdaję/będę zdawać w:
            WORD Poznań
            Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie miałam.



            Kategoria: A
            Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): ok 2 miesiące
            Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): ok 3 miesiące
            Czas trwania części teoretycznej: 0
            Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
            Jeździłam na: MZ ETZ 250 i raz na MZ 125 (YBR nie chciał mi dać bo za wysoka ponoć )
            Ogólne poniesione koszta: ok 1000 zł
            Daty egzaminów:
            1) Teoretyczny:
            10.10.2008
            2) Praktyczny: 10.10.2008
            Zdałam za 1 razem
            Ilość błędów na egzaminie:
            teoria- znowu dwa , praktyka-jeden na placu
            Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Koninie
            Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie było
            W świni siła! W świni moc!


            Komentarz

            • princeseczka
              Zakorzenienie
              • 2010-07
              • 6733

              #7
              Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy


              Kategoria:
              B
              Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): prawie 6 miesięcy
              Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):
              ok. 6 miesięcy
              Czas trwania części teoretycznej:
              5 tyg.
              Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 10
              Jeździłam na:
              Nissanie Micrze
              Ogólne poniesione koszta: 1654Cena samego kursu: 1200 zł
              Daty egzaminów:
              1) Teoretyczny:
              17.02.2011
              2) Praktyczny:
              24.02.2011
              Zdałam za .....
              1..... razem
              Ilość błędów na egzaminie:
              T:O P:1- na wzniesieniu nie opuściłam do końca hamulca awaryjnego
              Zdałam/zdaję/będę zdawać w:
              WORD Radom
              Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): Teoria- jak państwowy, Praktyka- oficjalnie nie było, ale od jakiejś 20h jazd w to się bawiliśmy.
              Ostatnio edytowane przez princeseczka; 2011-04-08, 19:47.
              Adrianek
              nic nie jest trudne dla tego kto kocha



              Pobraliśmy się

              Komentarz

              • BLOND_PRINCESSKA
                Magda ;)
                • 2010-08
                • 8210

                #8
                Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                Kategoria: B
                Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 4 miesiące
                Czas trwania części teoretycznej: miesiąc
                Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                Jeździłam na: grande punto
                Cena samego kursu: 1200 (+badania 50 zł)
                Ogólne poniesione koszta: 1742 zł
                Daty egzaminów:
                1) Teoretyczny: 02.10.2010
                2) Praktyczny:02.10.2010; 14.10.2010; 21.10.2010
                Zdałam za 3 razem
                Ilość błędów na egzaminie: 1
                Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Gorzowie Wielkopolskim
                Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie miałam wcale
                Ostatnio edytowane przez BLOND_PRINCESSKA; 2010-11-12, 16:23.

                Komentarz

                • asanczo
                  Raczkowanie
                  • 2010-08
                  • 46

                  #9
                  Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                  Kategoria: B
                  Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką):1,5 miesiaca
                  Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):2,5 miesiąca
                  Czas trwania części teoretycznej:2 dni
                  Ilość godzin dodatkowych wykupionych:17
                  Jeździłam na:toyota yaris
                  Ogólne poniesione koszta:2000zl
                  Daty egzaminów:
                  1) Teoretyczny:16/11/10
                  2) Praktyczny:16/11/10
                  Zdałam za pierwszym razem
                  Ilość błędów na egzaminie:4
                  Zdałam/zdaję/będę zdawać w:WORD W-WA;Miejsce Egzaminowania Okęcie
                  Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał):nie było
                  prawko w 2010

                  Komentarz

                  • kaszkasz
                    Rozeznanie
                    • 2010-07
                    • 636

                    #10
                    Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                    Kategoria: B
                    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 2 m-ce
                    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 3 m-ce
                    Czas trwania części teoretycznej: 5 tygodni (zajęcia 2 x w tyg.)
                    Ilość godzin dodatkowych wykupionych: pakiet 10h
                    (dłużej czekałam na egzam P, coś trzeba było zrobić ze sobą i podnieść swoje umiejętności)
                    Jeździłam na: Toyota Yaris
                    Ogólne poniesione koszta:
                    1 636,50 (kurs, dod. godziny, zdjęcie, egzam., wydanie p.jazdy)
                    Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierała proszę dopisać):1050,00
                    Daty egzaminów:
                    1) Teoretyczny: 10 wrzesień
                    2) Praktyczny: 2 październik
                    Zdałam za 1 razem
                    Ilość błędów na egzaminie: T:0 ; P: 2 - WZOROWO poprawione
                    Zdałam/zdaję/będę zdawać w: LU
                    Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): był jednym wielkim koszmarem psychicznym bo był we wrześniu a wrzesień = sajgon w pracy a zdawałam po pracy, mega wykończona
                    Ostatnio edytowane przez kaszkasz; 2010-11-12, 07:05.
                    [...]
                    twoje blizny są twoją siłą

                    -------------------

                    Komentarz

                    • madzior22
                      Wtajemniczenie
                      • 2006-05
                      • 2664

                      #11
                      Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                      dodałam jeszcze jedno pytanie, jeżeli macie ochotę możecie wyedytować (cena kursu)
                      Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


                      Prawo jazdy !

                      Komentarz

                      • acidka
                        Zakorzenienie
                        • 2007-11
                        • 5617

                        #12
                        Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                        Kategoria: B
                        Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 2,5 miesiąca (bardzo rzadko miałam ustalane jazdy)
                        Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):
                        5,5 miesiąca (strasznie długo czekałam na terminy egzaminów)
                        Czas trwania części teoretycznej:
                        tydzień
                        Ilość godzin dodatkowych wykupionych:
                        3
                        Jeździłam na: Fiacie Punto i Oplu Corsa
                        Ogólne poniesione koszta: razem z wydaniem prawka, egzaminami i dodatkowymi godzinami ok. 1500 zł
                        Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): ok. 1100 zł
                        Daty egzaminów:
                        1) Teoretyczny: ok. października 2006
                        2) Praktyczny: ok. października 2006, później 13 grudnia 2006
                        Zdałam za 2 razem
                        Ilość błędów na egzaminie: teoretycznym chyba 2
                        Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Kielce
                        Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): w trakcie którejś jazdy, ale dowiedziałam się dopiero po fakcie , teoretyczny też się odbył
                        Ostatnio edytowane przez acidka; 2010-11-11, 21:22. Powód: edit daty
                        kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


                        mama 2015 i 2018

                        Komentarz

                        • niegrzeczna88
                          Wtajemniczenie
                          • 2009-04
                          • 2379

                          #13
                          Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                          Kategoria: B
                          Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką):2 miesiace
                          Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 2 miesiace
                          Czas trwania części teoretycznej:4 tygodnie ( raz w tyg po 2 godziny)
                          Ilość godzin dodatkowych wykupionych: zero
                          Jeździłam na: Renault Clio

                          Ogólne poniesione koszta: 1682 zł ( razem z wydaniem prawka)
                          Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1400 zl bez badan lekarskich
                          Daty egzaminów:
                          1) Teoretyczny: 29.09.10
                          2) Praktyczny: 29.09.10
                          Zdałam za ......1.... razem
                          Ilość błędów na egzaminie: teoria 0
                          Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Kalisz
                          Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie miałam
                          prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

                          IGA

                          Maja

                          Komentarz

                          • eyo
                            Zakorzenienie
                            • 2008-01
                            • 16947

                            #14
                            Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                            Kategoria: B
                            Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 27 sierpnia - 02 listopad (32h teorii, 30h jazd)
                            Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 27.08 - 23.11
                            Czas trwania części teoretycznej: 4 tygodnie potem 3 tygodnie przerwy i dopiero jazdy (wiec same jazdy również ok. miesiąca)
                            Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 2h zamówione na dzień przed egzaminem
                            Jeździłam na: toyota yaris
                            Ogólne poniesione koszta: 1200 kurs, 50 lekarz, ok. 200zł okulary (bo musiałam kupić nowe w sumie przez prawko więc doliczam), 10zł foto., 25zł wpałcone za exam z teorii, 115zł wpłacone za egzam praktyczny, 80zł - 2h jazd dodatkowych, 85zł prawo jazdy...
                            Suma : 1565zł plus okulary
                            Daty egzaminów:
                            1) Teoretyczny: 15.11.2010 - zdałam, 0 błędów
                            2) Praktyczny: 23.11.2010 - zdałam za pierwszym podejściem, raz zgasł mi na górce, reszta bezbłędnie
                            Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Łódź (Smutna - teoria, Maratńska - praktyka)
                            Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): teoria - po zakończeniu kursu - zdany bezbłędnie, praktyczny - ostatnia jazda - zdany (no raz mi zgasnął )

                            świetny wątek
                            Ostatnio edytowane przez eyo; 2010-11-23, 13:49.
                            ...

                            Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                            15.02.2017 ♥

                            Komentarz

                            • m0ni4
                              Przyczajenie
                              • 2010-08
                              • 22

                              #15
                              Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                              Kategoria: B
                              Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): ok. 2,5 miesiąca (a dokładnie to 28 czerwca - 9 września)
                              Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): równe 3 miesiące
                              Czas trwania części teoretycznej: 2 tygodnie
                              Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 6
                              Jeździłam na: Oplu Corsa D
                              Ogólne poniesione koszta: 1880,50
                              Cena samego kursu: 1300
                              Daty egzaminów:
                              1) Teoretyczny: 09.09.2010
                              2) Praktyczny: 09.09.2010; 28.09.2010
                              Zdałam za 2 razem
                              Ilość błędów na egzaminie: 2
                              Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Siedlcach
                              Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): Miałam ich trzy ale służyły one głównie pokazaniu jak wygląda prawdziwy egzamin. Pierwszy był mega-stresujący i zrobiłam na nim ok. 10 błędów
                              (aż instruktorowi zabrakło miejsca na kartce do ich zapisywania). Potem te błędy analizowaliśmy. Na następnych dwóch spisałam się już lepiej i zrobiłam "tylko" po 2 błędy Ale nie podburzyło to wiary instruktora w moje umiejętności i nie bal się puścić mnie na egzamin

                              Komentarz

                              • sweet88
                                Raczkowanie
                                • 2007-11
                                • 324

                                #16
                                Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                Kategoria: B
                                Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): samego kursu niecałe 4 miesiące, nie liczę jazd doszkalających
                                Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): ok. 6miesięcy, ale nie spieszyło mi się specjalnie :P
                                Czas trwania części teoretycznej: troszkę ponad miesiąc
                                Ilość godzin dodatkowych wykupionych: straciłam rachubę :P trochę ich było
                                Jeździłam na: renault clio
                                Ogólne poniesione koszta: ze wszystkim może wyjść ok. 1800, jak nie więcej...wolę nie wiedzieć chyba...
                                Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierała proszę dopisać): 1200 zł
                                Daty egzaminów:
                                1) Teoretyczny: 7.03.2011
                                2) Praktyczny: I - 16.04.2011, II - 27.05.2011 (zdany)
                                Zdałam za drugim razem

                                Ilość błędów na egzaminie: na teorii 0, na praktyce 2
                                Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Poznań
                                Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie miałam
                                Ostatnio edytowane przez sweet88; 2011-06-06, 17:29.
                                • Prawko zdane!!!!

                                Komentarz

                                • wdowa_po_leninie
                                  Zakorzenienie
                                  • 2007-06
                                  • 5409

                                  #17
                                  Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                  Kategoria: B
                                  Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): ok. 2,5 miesiąca
                                  Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): ok. 4 miesięcy (1,5 miesiąca czekania na egzamin...)
                                  Czas trwania części teoretycznej: tydzień
                                  Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                  Jeździłam na: Fiat Panda
                                  Ogólne poniesione koszta: nie pamiętam dokładnie ale ok. 1300-1400
                                  Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): j/w
                                  Daty egzaminów: 01.02.2008r.
                                  1) Teoretyczny: j/w
                                  2) Praktyczny: j/w
                                  Zdałam za pierwszym razem
                                  Ilość błędów na egzaminie: 0
                                  Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Szczecin
                                  Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): Był, na spokojnie, teściki, łuk, parkowania w mieście - wszystko w kupie

                                  Komentarz

                                  • Ami
                                    Zakorzenienie
                                    • 2002-03
                                    • 3719

                                    #18
                                    Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                    Kategoria: B
                                    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 6 miesięcy
                                    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 7 miesięcy
                                    Czas trwania części teoretycznej: 2 weekendy = 2 tygodnie
                                    Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 25 godzin
                                    Jeździłam na: Toyota Yaris 5-biegowa, Opel Corsa
                                    Ogólne poniesione koszta: ok. 2600 zł, nie licząc dojazdów na jazdy w trakcie kursu podstawowego
                                    Cena samego kursu: 1450 zł
                                    Daty egzaminów:
                                    1) Teoretyczny: 3.03.2010 r.
                                    2) Praktyczny: 3.03.2010 r.
                                    Zdałam za pierwszym razem
                                    Ilość błędów na egzaminie: 0 na teorii, nie pamiętam, ile na praktyce
                                    Zdałam w: WORD WarszawaRadarowa
                                    Egzamin wewnętrzny: tylko teoretyczny, po zakończeniu kursu, z 1 błędem; praktycznego nie było, ale i tak bym nie zdała, bo w trakcie kursu nie nauczyli mnie łuku

                                    Komentarz

                                    • anja11
                                      Raczkowanie
                                      • 2009-07
                                      • 86

                                      #19
                                      Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                      Kategoria: B
                                      Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                                      Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 7 miesięcy
                                      Czas trwania części teoretycznej: 2 tygodnie
                                      Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 8 godzin
                                      Jeździłam na: Fiat Grande Punto
                                      Ogólne poniesione koszta: 1330 zł + 50 zł + 400 zł + 582 zł = 2363 zł
                                      Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1330 zł bez lekarza
                                      Daty egzaminów:
                                      1) Teoretyczny: 5.08
                                      2) Praktyczny: 5.08, 30. 08, 20. 09, 15.10, 5. 11
                                      Zdałam za 5 razem
                                      Ilość błędów na egzaminie: na teorii 0 błędów, ostatni praktyczny - 0 błędów
                                      Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Pord Gdynia
                                      Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): teoretyczny, tak jak na państwowym; praktyczny dość poważny, zrobiłam kilka błędów, ale kupiłam kilka jazd i nie było przeszkód do podejścia do państwowego
                                      Prawo jazdy
                                      5.11.2010 - ostatnia przejażdżka z elką na dachu
                                      19.11.2010 - plastik w kieszeni

                                      Matura 2011

                                      Komentarz

                                      • bezendu
                                        Raczkowanie
                                        • 2010-06
                                        • 57

                                        #20
                                        Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                        Kategoria: B
                                        Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                                        Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 6 miesięcy
                                        Czas trwania części teoretycznej: 3 tygodnie
                                        Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 3
                                        Jeździłam na: Fiat punto i renault clio
                                        Ogólne poniesione koszta: 1200zł + 50zł lekarz + ok.120zł poprawka
                                        Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1200zł
                                        Daty egzaminów:
                                        1) Teoretyczny: 25 listopada (chyba )
                                        2) Praktyczny: 25 listopada 2008r. i 10 kwietnia 2009r.
                                        Zdałam za drugim razem
                                        Ilość błędów na egzaminie: 0 teoria i za drugim razem 0 praktyka
                                        Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Poznań
                                        Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): był, ale tylko teoria. Państwowy

                                        Komentarz

                                        • dzolls
                                          Zakorzenienie
                                          • 2007-12
                                          • 5666

                                          #21
                                          Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                          Kategoria: B
                                          Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 4 miesiące
                                          Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 5miesięcy
                                          Czas trwania części teoretycznej: tydzień
                                          Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                          Jeździłam na: Opel Corsa <3 & Fiat punto 2
                                          Ogólne poniesione koszta: ok 1200-1300zł (z lekarzem i poprawką )
                                          Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1000?
                                          Daty egzaminów:
                                          1) Teoretyczny: 17.10.2005
                                          2) Praktyczny: 17.10.2005 & 4.11.2005
                                          Zdałam za drugim razem
                                          Ilość błędów na egzaminie: 0 teoria i za drugim razem 0 praktyka
                                          Zdałam w: WORD Jastrzębie Zdrój
                                          Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): był, teoria zrobiona na dolocie w osk, który mnie prowadził, praktyka zrobiona po 20h jazd.
                                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


                                          curl it, baby!

                                          Komentarz

                                          • majasn
                                            Zakorzenienie
                                            • 2009-01
                                            • 6012

                                            #22
                                            Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                            Kategoria: B
                                            Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 5 miesięcy (notoryczny brak czasu z mojej strony)
                                            Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 6 miesięcy
                                            Czas trwania części teoretycznej: 2 tygodnie
                                            Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 4
                                            Jeździłam na: Renault Clio III, w domu na Renault Thalia
                                            Ogólne poniesione koszta:~ 2000
                                            Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1250- kurs, pomoce dydaktyczne- 50, lekarz- 50
                                            Daty egzaminów:
                                            1) Teoretyczny:26.06.09
                                            2) Praktyczny: 26.06.09
                                            Zdałam za .....1..... razem
                                            Ilość błędów na egzaminie:1-teoria, 0- praktyka
                                            Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD- WROCŁAW
                                            Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): ostatnie 2 godziny praktyki były poświęcone na egzamin wewnętrzny..wyglądał tak jak normalny egzamin: najpierw plac: przygotowanie do jazdy, teoria ze zbiorników, płynow, świateł, itd. Potem łuk, ruszanie na wzniesieniu i wyjazd na miasto..runda przez miasto po strefie egzaminacyjnej, gdzie Pan instruktor wytykał mi przekroczenie prędkości o 2km/h jako okropny błąd..egzamin zakończony pozytywnie..dla mnie osobiście wewnętrzny był o wiele bardziej stresujący od prawdziwego..
                                            ...kocham i jestem kochana...
                                            01.08.2013
                                            15.08.2014

                                            Komentarz

                                            • roxi1980
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-05
                                              • 3832

                                              #23
                                              Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                              Kategoria:
                                              Ogólny czas trwania
                                              kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                                              Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 6 miesięcy
                                              Czas trwania części teoretycznej: 2 tygodnie
                                              Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 10
                                              Jeździłam na: Fiat Grande Punto
                                              Ogólne poniesione koszta: do 1500 zł
                                              Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1000 zł
                                              Daty egzaminów:
                                              1) Teoretyczny: kwiecień 2008
                                              2) Praktyczny: kwiecień 2008, czerwiec 2008
                                              Zdałam za drugim razem
                                              Ilość błędów na egzaminie: na szczęście 0
                                              Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Dąbrowie Górniczej
                                              Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku
                                              słowach jak wyglądał): był - testy egzminacyjne przed rozpoczęciem jazd, praktyka - ostatnie 5 jazd było traktowane i komentowane jak te na egzaminie

                                              Komentarz

                                              • nancy822
                                                Zadomowienie
                                                • 2010-04
                                                • 1329

                                                #24
                                                Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                Kategoria: B
                                                Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 7 tygodni
                                                Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 4 miesiące
                                                Czas trwania części teoretycznej: 2 weekendy = 2 tygodnie
                                                Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 8
                                                Jeździłam na: Toyota Yaris
                                                Ogólne poniesione koszta: 2076 zł
                                                Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1300 zł (lekarz, materiały wliczone w cenę)
                                                Daty egzaminów:
                                                1) Teoretyczny: 12.11.2010
                                                2) Praktyczny: 12.11.2010, 1.12.2010, 30.12.2010
                                                Zdałam za ....3...... razem
                                                Ilość błędów na egzaminie: teoria-0, praktyka- 0
                                                Zdałam/zdaję/będę zdawać w: Kraków- ul. Balicka
                                                Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał):Teoretyczny był po skończonych jazdach, praktyczny na ostatniej jeździe ale raczej tak na luzie zrobiony
                                                Ostatnio edytowane przez nancy822; 2011-02-13, 08:34.

                                                Komentarz

                                                • amavi
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2009-06
                                                  • 181

                                                  #25
                                                  Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                  Kategoria: B
                                                  Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 8 tygodni
                                                  Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin): 9 tygodni
                                                  Czas trwania części teoretycznej: 3 tygodnie
                                                  Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                                  Jeździłam na: Peugeot 206
                                                  Ogólne poniesione koszta: 1100 zł
                                                  Cena samego kursu : 1100 zł
                                                  Daty egzaminów:
                                                  1) Teoretyczny: 17.11.2010
                                                  2) Praktyczny:17.11.2010
                                                  Zdałam za pierwszym razem
                                                  Ilość błędów na egzaminie: teoria-0 praktyka-0
                                                  Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Rzeszów
                                                  Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał):Tylko teoretyczny.

                                                  Pokaż, że jesteś silniejsza od problemów.

                                                  Komentarz

                                                  • andune
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2008-03
                                                    • 774

                                                    #26
                                                    Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                    heh, ciekawe ile jeszcze pamiętam w końcu to było już całe wieki temu

                                                    Kategoria:
                                                    B
                                                    Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 01.07-24.08 (czyli 55 dni, w tym pośrodku wyjechałam sobie na wakacje na 2 tygodnie ) dodajmy jeszcze że zdecydowałam sie na kurs 30.06, więc serio szybko poszło
                                                    Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]):01.07-31.08 (dwa miesiące)
                                                    Czas trwania części teoretycznej:6 dni
                                                    Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                                    Jeździłam na: Renault Clio
                                                    Ogólne poniesione koszta:1448 chyba... plus wydanie prawka
                                                    Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać):1200 plus lekarz 50zł
                                                    Daty egzaminów:
                                                    1) Teoretyczny:26.08
                                                    2) Praktyczny:26.08 i 31.08
                                                    Zdałam za 2 razem
                                                    Ilość błędów na egzaminie: w sumie 3 na zdanym - 1 bo zbyt żywiołowo parkowałam
                                                    Zdałam w: WORD we Wrocławiu
                                                    Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): egzamin, hmm... praktycznego nie było, przynajmniej jako taki zapowiedziany. Mój instruktor sprawdzał mnie cały czas i zależnie od wyników, modyfikował plan jazdy podszkalając moje umiejętności. Teoretyczny... ot przylazłam kiedyś za wcześnie na jazdę, wykorzystałam te 5 minut na zapoznanie się z urządzeniem do wprowadzania odpowiedzi, za 1 razem bezbłędnie
                                                    Ostatnio edytowane przez andune; 2010-11-22, 19:20.
                                                    cierpienie jest prowokacją

                                                    Komentarz

                                                    • owieczkaa
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2008-06
                                                      • 7897

                                                      #27
                                                      Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                      Kategoria: B
                                                      Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                                                      Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 10 miesięcy
                                                      Czas trwania części teoretycznej: 4 tygodnie
                                                      Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 12
                                                      Jeździłam na: Fiat Grande Punto
                                                      Ogólne poniesione koszta: 1100 kurs + 600 zł egzaminy + 600 jazdy
                                                      Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1100
                                                      Daty egzaminów:
                                                      1) Teoretyczny: koniec września '09, maj '10
                                                      2) Praktyczny: koniec września '09, październik, luty '10, marzec, maj
                                                      Zdałam za .....5..... razem
                                                      Ilość błędów na egzaminie: 0
                                                      Zdałam/zdaję/będę zdawać w: PORD Gdańsk
                                                      Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): Nie było, w obu szkołach jazdy, ale uważam to za zbędne, jak ma on się odbyć z własnym instruktorem.
                                                      Mała owca już z nami!
                                                      http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

                                                      Komentarz

                                                      • Caramella
                                                        Wtajemniczenie
                                                        • 2005-05
                                                        • 2351

                                                        #28
                                                        Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                        Kategoria: B
                                                        Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): 3 miesiące
                                                        Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 3 miesiące i 2 tygodnie
                                                        Czas trwania części teoretycznej: miesiąc
                                                        Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                                        Jeździłam na: Grande Punto
                                                        Ogólne poniesione koszta: okolo 1300 zł
                                                        Cena samego kursu: 1150zl
                                                        Daty egzaminów:
                                                        1) Teoretyczny: 08.11.2009 r.
                                                        2) Praktyczny: 08.11.2009 r.
                                                        Zdałam za pierwszym razem
                                                        Ilość błędów na egzaminie: 0 na teorii, 0 na praktyce
                                                        Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Rybnik
                                                        Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie bylo
                                                        sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
                                                        whether is about
                                                        who we wish we were
                                                        who we wish we could be
                                                        who we want to be with


                                                        63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

                                                        Komentarz

                                                        • urojona
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2009-08
                                                          • 370

                                                          #29
                                                          Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                          Kategoria:
                                                          Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką):
                                                          4 miesiące, bo czekałam na urodziny a potem się pochorowałam
                                                          Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): 10 miesięcy
                                                          Czas trwania części teoretycznej:1,5 tygodnia
                                                          Ilość godzin dodatkowych wykupionych:
                                                          11
                                                          Jeździłam na:
                                                          Grande Punto
                                                          Ogólne poniesione koszta: 2000 zł
                                                          Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1300 zł
                                                          Daty egzaminów:
                                                          1) Teoretyczny:
                                                          czerwiec 2010
                                                          2) Praktyczny: czerwiec, sierpien, wrzesien i listopad 2010
                                                          Zdałam za ....
                                                          4 .... razem
                                                          Ilość błędów na egzaminie:
                                                          1, za pierwszym razem na górce nie włączyłam biegu
                                                          Zdałam w: WORD Dąbrowa Górnicza
                                                          Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): Teoria - gość wyszedł i wrócił jak mieliśmy oddać. Praktyczny był, wyglądał jak każda normalna jazda czyli od razu na miasto, w między czasie plac. Na początku zapytałam instruktora czy jest szansa nie zdać - odpowiedź "nie"
                                                          Ostatnio edytowane przez urojona; 2010-11-23, 16:28.

                                                          Komentarz

                                                          • LunatyczkaBB
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2009-05
                                                            • 6400

                                                            #30
                                                            Dot.: Kursantkowy rejestr prawa jazdy

                                                            Kategoria: B
                                                            Ogólny czas trwania kursu (wraz z praktyką): ok. 2,5 miesiąca
                                                            Ogólny czas zdawania (kurs+egzamin[y]): prawie jak wyżej
                                                            Czas trwania części teoretycznej: co tydzień 2 h ile kto chce
                                                            Ilość godzin dodatkowych wykupionych: 0
                                                            Jeździłam na: toyota yaris
                                                            Ogólne poniesione koszta: 1250+50+134+112= 1546
                                                            Cena samego kursu (jeżeli cena czegoś nie zawierałą proszę dopisać): 1250 (bez lekarza)
                                                            Daty egzaminów:
                                                            1) Teoretyczny: 9.12.2010
                                                            2) Praktyczny: 9.12.2010, 14.12.2010
                                                            Zdałam za 2 razem
                                                            Ilość błędów na egzaminie: teoria 0, praktyka za drugim również bezbłędna
                                                            Zdałam/zdaję/będę zdawać w: WORD Bielsko Biała
                                                            Egzamin wewnętrzny (czy był i w kilku słowach jak wyglądał): nie wyglądał, nie miałam.


                                                            Ostatnio edytowane przez LunatyczkaBB; 2010-12-14, 16:13.
                                                            Bloguję

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...