Czy warto brać projektanta wnętrz?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Drini_Martini
    Raczkowanie
    • 2025-09
    • 176

    #31
    Dot.: Czy warto brać projektanta wnętrz?

    Braliśmy projektanta do zaprojektowania kuchni (już w cenie kuchni) i szczerze mówiac nie wiem, czy zdsecydowałabym sie drugi raz. Zrobienie od razu mebli na wymiar to oczywiście wygoda, ale jak na wydane pieniądze mogłyby być one nieco lepszej jakości.

    Komentarz

    • AlaM77
      Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wic spamujemy!
      • 2025-03
      • 9

      #32
      Dot.: Czy warto brać projektanta wnętrz?

      Jak masz na to hajs, to spoko. Ale można się bez tego obyć ;-)

      Komentarz

      • Willka
        Raczkowanie
        • 2026-02
        • 63

        #33
        Dot.: Czy warto brać projektanta wnętrz?

        Zależy jak się czujesz na siłach, np. ja zaaranżowałam sama większość mieszkania żeby mieć pewnośc że wszystko będzie tak jak chcę.

        Komentarz

        • Tomi93
          Raczkowanie
          • 2026-02
          • 191

          #34
          Dot.: Czy warto brać projektanta wnętrz?

          Można, ale warto wziac jakiegoś polecanego przez np. znajomą osobę która byłą zadowolona bo po internecie krąży pełno historii o tym jak projektant kasuje grube tysiące, przekracza dwukrotnie twój budżet a potem okazuje się, że w twoim typie budownictwa nie da sie tak zrobić projektu :P

          Komentarz

          • MartaOstojska
            Raczkowanie
            • 2022-09
            • 73

            #35
            Moim zdaniem przy urządzaniu wnętrz często największy problem nie leży w samym projekcie, tylko w tym jak później ogarnąć przestrzeń i rzeczy w praktyce. Nawet dobrze zaprojektowane mieszkanie potrafi się szybko zapełnić rzeczami codziennymi, sezonowymi i nagle robi się ciasno. Dlatego coraz częściej przy większych zmianach remont przeprowadzka reorganizacja ludzie po prostu wynoszą część rzeczy na jakiś czas poza mieszkanie np do self storage. W Polsce jedną z takich opcji jest Stokado żeby odciążyć przestrzeń i spokojnie wszystko sobie poukładać.

            Komentarz

            • halinkammm82
              Przyczajenie
              • 2026-02
              • 6

              #36
              To zależy. Ja nie mam na to kasy i nie korzystałam, ale uważam, że jeśli ktoś nie ma zmysłu aranżacyjnego, a posiada środki na takie rzeczy, to warto. Bo jednak ktoś z doświadczeniem tę przestrzeń może wykorzystać w dużo ciekawszy sposób.

              Komentarz

              Przetwarzanie...