Obozy - wakacje 2008

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • szokingeve
    Przyczajenie
    • 2007-11
    • 2

    #1

    Obozy - wakacje 2008

    Jakie obozy polecacie (obozy nie kolonie ) poszukuję sprawdzonych adrsów ( konkretnie interesuje mnie windsufringowy obóz ale możecie wpisywa różne)
    1. Ja polecam obozy językowe z Lektora ( nad morzem i w górach , j. angielski i niemiecki)
  • hot_brilliant
    Raczkowanie
    • 2007-10
    • 366

    #2
    Dot.: Obozy - wakacje 2008

    ja polecam obozy rekreacyjne z ok-tours.
    jest świetnie, szczególnie za granicą.


    158.

    cel I.54-53-52-51-50
    cel II.50-49-48-47
    cel.III - stabilizacja

    ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

    Komentarz

    • uciekająca_marchewka
      Zadomowienie
      • 2007-01
      • 1065

      #3
      Dot.: Obozy - wakacje 2008

      hot_brilliant mogłabyś podać stronę inbternetową tego biura ?
      są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


      Komentarz

      • hot_brilliant
        Raczkowanie
        • 2007-10
        • 366

        #4
        Dot.: Obozy - wakacje 2008

        pewnie, www.ok-tours.com.pl



        158.

        cel I.54-53-52-51-50
        cel II.50-49-48-47
        cel.III - stabilizacja

        ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

        Komentarz

        • uciekająca_marchewka
          Zadomowienie
          • 2007-01
          • 1065

          #5
          Dot.: Obozy - wakacje 2008

          dzieki sliczne
          są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


          Komentarz

          • hot_brilliant
            Raczkowanie
            • 2007-10
            • 366

            #6
            Dot.: Obozy - wakacje 2008

            nie ma za co jak już bedziesz wiedziec gdzie jedziesz i z jakiego biura, to się tu pochwal ładnie;*


            158.

            cel I.54-53-52-51-50
            cel II.50-49-48-47
            cel.III - stabilizacja

            ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

            Komentarz

            • uciekająca_marchewka
              Zadomowienie
              • 2007-01
              • 1065

              #7
              Dot.: Obozy - wakacje 2008

              kurcze, tyle tych ofert jest, ze nie wiem na co sie zdecydować .. myślałam o
              Bułgarii (tanio ale za to nie ma fajnych widoków, plaże takie jak u nas w PL)
              Chorwacja ( cieplutko i z tego co wiem bardzo fajnie)
              Grecja ( mmm tez mi sie jakos dobrze kojarzy )
              Włochy ( kocham włochów )
              Hiszpania moze

              Marzy mi się lazurowe wybrzeże, ale niestety są drogie tak po 1800-2000

              Może Wy mi cos podpowiecie, hmm ?? Bo juz sama nie moge sie zdecydowac
              są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


              Komentarz

              • hot_brilliant
                Raczkowanie
                • 2007-10
                • 366

                #8
                Dot.: Obozy - wakacje 2008

                Pierwotnie opublikowany przez uciekająca_marchewka
                kurcze, tyle tych ofert jest, ze nie wiem na co sie zdecydować .. myślałam o
                Bułgarii (tanio ale za to nie ma fajnych widoków, plaże takie jak u nas w PL)
                Chorwacja ( cieplutko i z tego co wiem bardzo fajnie)
                Grecja ( mmm tez mi sie jakos dobrze kojarzy )
                Włochy ( kocham włochów )
                Hiszpania moze

                Marzy mi się lazurowe wybrzeże, ale niestety są drogie tak po 1800-2000

                Może Wy mi cos podpowiecie, hmm ?? Bo juz sama nie moge sie zdecydowac
                ja byłam na chorwacji, w bułgarii i we włoszech.
                Włochy tak kocham,ze tam wracam w tym roku.
                W bułgarii jest świetnie, ale jakoś tak wole włochy.
                A na chorwacji mi się wogóle nie podobało
                I we włoszech jest mirabilandia a mirabilandii to ja do końca życia nie zapomne

                i Włosi ciągle podrywają

                No i pogoda zdecydowanie najlepsza we Włoszech. (ok.40C)
                i dyskoteka w altro mondo;d
                same pozytywy jak dla mnie

                Mi też się marzy lazurowe wybrzeże ale za długo się jedzie.
                Ja na lazurowe wybrzeże wybiore się może za rok


                158.

                cel I.54-53-52-51-50
                cel II.50-49-48-47
                cel.III - stabilizacja

                ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                Komentarz

                • Moni_sss91
                  Zadomowienie
                  • 2007-06
                  • 1297

                  #9
                  Dot.: Obozy - wakacje 2008

                  no ja właśnie też nie wiem na co się zdecydować głównie to myślę nad Grecją i nad Włochami ... no i Bułgarią, do Hiszpanii już nie chce jadę w tym roku w maju i sadze, ze będę miała dosyć, ale znając życie jak wrócę to będę rozpaczać, czemu mnie tam nie ma tak samo było rok temu
                  We Włoszech też byłam, ale to była taka wycieczka nastawiona głównie na zwiedzanie
                  Chciałabym jeszcze do Szwajcarii, ale nie ma żadnych obozów ;/ A tam jest cudnie, te widoki *_* Lazurowe Wybrzeże mhm...tylko czemu tak drogo??;/
                  Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

                  Komentarz

                  • uciekająca_marchewka
                    Zadomowienie
                    • 2007-01
                    • 1065

                    #10
                    Dot.: Obozy - wakacje 2008



                    patrze na to ale po moich obliczeniach wychodzi sam obóz 11- dni za 1900 zł + kieszonkowe
                    to troche duzo w sumie.. zalezy mi na czyms tanim, bo w tym roku juz rodzice wydali sporo kasy na moje wyjazdy i nie chce ich za bardzo obciązac..

                    nawet myslalam, zeby kawalek czerwca i caly lipiec isc do pracy ale nie wiem czy mnie ktos bedzie chcial mam dopiero 16 lat to nadaje sie tylko do roznoszenia ulotk, ew. zbierania owoców, ale szukalam juz czegos w zeszlym roku ni nic nie znalazlam ..

                    kurcze juz nie wiem co mam robic
                    są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                    Komentarz

                    • hot_brilliant
                      Raczkowanie
                      • 2007-10
                      • 366

                      #11
                      Dot.: Obozy - wakacje 2008

                      ehh no cos Ty
                      jak sie zapisujesz do konca marca
                      to płacisz za sam oboz ok 1300 zł (patrzysz na ceny do 31 marca)
                      bierzesz wydatki na kieszonkowe czyli 50 euro +15 euro (kaucja) a reszte sobie możesz odpuscic. Kaucje oddają w ostatni dzien zebys miala jeszcze na zakupy

                      ogólnie wychodzi ok 1500zł;d no do 1600
                      chyba,ze chcesz jakies wycieczki fakultatywne (one nie są obowiązkowe, jadą Ci co chcą)

                      ja od kwietnia będę pracować jako hostessa i do tego jeszcze avon, więc wspomogę mame


                      158.

                      cel I.54-53-52-51-50
                      cel II.50-49-48-47
                      cel.III - stabilizacja

                      ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                      Komentarz

                      • uciekająca_marchewka
                        Zadomowienie
                        • 2007-01
                        • 1065

                        #12
                        Dot.: Obozy - wakacje 2008

                        No tak, ale wiesz ja chce isc na te wycieczki, bo są fajne

                        obliczylam, ze 149 euro kosztuja te dodatkowe.. czyli 1345 zł + jakies 520 (149*3.5) to jest 1865 zł


                        QUAFAN - ok. 25 € Jest to jeden z największych parków wodnych w Europie 5 dużych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami.
                        MIRABILANDIA - ok. 28 € Ogromny park rozrywki k. Rawenny, 35 różnych karuzeli, pokazy laserów, akrobatów i kaskaderów. W parku dominuje, widoczne z odległości 10 km, 90-cio metrowe "diabelskie koło".
                        REJS STATKIEM PO ADRIATYKU - ok. 18 €
                        RZYM (1 dzień zwiedzania) autokarem - ok. 50 €
                        REPUBLIKA SAN MARINO - ok. 16 € Średniowieczne fortyfikacje i zabytki oraz strefa wolnocłowa dla chcących zrobić jakieś zakupy.
                        DYSKOTEKA Altro Mondo - ok. 12 € (wejście od 16 lat) Duża dyskoteka w Rimini, kilka sal, bywa że grywa tu Gigi D'Agostino

                        jedyne, co moglabym sobie odpuscic to ten rejs statkiem po adriatyku.. tak to szkoda, zebym reszte odpusciła ..
                        są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                        Komentarz

                        • hot_brilliant
                          Raczkowanie
                          • 2007-10
                          • 366

                          #13
                          Dot.: Obozy - wakacje 2008

                          aquafan- bosko, super było naprawde się opłaca
                          mirabilandia- najlepszy dzień w moim życiu
                          rzym- tragedia, nie wracam tam cały dzien zwiedzania, wyjazd o 4 w nocy i powrót na kolacje
                          san marino- fajnie, ale jak dla mnie zdecydowanie za dużo zwiedzania, nie wracam tam;d
                          dyskoteki- ja nie byłam ,bo bylam za mala,ale dziewczyny które były mówiły,ze było świetnie
                          rejs statkiem- dno! nie opłaca się

                          ja właśnie jade z tym biurem na pierwszy turnus;d a na wycieczki jade do aquafanu,mirabilandii i dyskoteka)

                          uwielbiam ok-tours


                          158.

                          cel I.54-53-52-51-50
                          cel II.50-49-48-47
                          cel.III - stabilizacja

                          ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                          Komentarz

                          • uciekająca_marchewka
                            Zadomowienie
                            • 2007-01
                            • 1065

                            #14
                            Dot.: Obozy - wakacje 2008

                            Jeszcze pomysle, moze sie spotkamy a na który turnus jedziesz ??
                            mam jeszcze pyt. dot. mirabilandii. Czy tam sie placi to 28 euro i wszystko jest darmowe ? (chodzi mi o te wszystkie urzadzenia )
                            i jwiesz moze jak jest z dojazdem ? jestem z lodzi i na pewno sa jakies dodatkowe koszta, zeby przejechali pzrez Lódz, no nie ? :P


                            a z praca to tak dziwnie, teraz czegos poszukam w necie, ale rodzice nie chca zebym na razie szla do pracy, nie wiem czemu.. moze sie boja, ze ktoś mnie oszuka, czy cos ?? w sumie to w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo :P
                            są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                            Komentarz

                            • hot_brilliant
                              Raczkowanie
                              • 2007-10
                              • 366

                              #15
                              Dot.: Obozy - wakacje 2008

                              no wiec z łodzi jest za darmo napewno

                              nic nie płacisz za dojazd.

                              a co do mirabilandii to za te 28 euro, masz dojazd autokarem pod mirabilandie i w mirabilandii cały dzien. Wyjazd jest po sniadaniu i powrót na kolacje
                              masz tam wszystko opłacone . I dostajesz suchy prowiant (cały worek jedzonka) . Tam płaci się tylko w restauracjach.
                              A tak to wszystko za darmo
                              jedz na pierwszy turnus to sie spotkamy

                              a co do pracy to wejdz do avonu
                              ja na tym zarabiam ok 150 zł miesięcznie
                              i nie oszukują


                              158.

                              cel I.54-53-52-51-50
                              cel II.50-49-48-47
                              cel.III - stabilizacja

                              ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                              Komentarz

                              • uciekająca_marchewka
                                Zadomowienie
                                • 2007-01
                                • 1065

                                #16
                                Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                ale jak zarabiasz ?? pewnie trzeba dużo nakłąniać ludzi do kupienia itd. ale po 1. ja sie do tego nie nadaje a po 2. to w moim otoczeniu jest pełno konsultantek, wiec nie dałabym rady sie przebic mam sasiadke, ktora pracuje w avoniei czasami jej pomagalam i za to mialam rózne znizki, czasami jakis kosmetyk mi porzucila itd
                                teraz rozglądam sie nad praca jako opienkuka do dziecka na czas wyjazdu rodziców (oczywiscie w wakacje) ale na razie nic nie ma :P chyba sie ogłoszą do gazety :P
                                są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                                Komentarz

                                • hot_brilliant
                                  Raczkowanie
                                  • 2007-10
                                  • 366

                                  #17
                                  Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                  jak przychodzi mi płacić fakture to zawsze mam ok 25% zysku z kwoty która wyszla za zamówienie.
                                  Opiekunka do dziecka też dobra myśl

                                  a co Ci rodzice mówią na wyjazd do włoch?
                                  i na który turnus byś jechala?


                                  158.

                                  cel I.54-53-52-51-50
                                  cel II.50-49-48-47
                                  cel.III - stabilizacja

                                  ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                                  Komentarz

                                  • ksymena
                                    Raczkowanie
                                    • 2006-03
                                    • 125

                                    #18
                                    Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                    Wiecie coś o biurze podróży Watra? Chciałabym jechać na obóz na Sycylię i i mają całkiem ciekawą ofertę:
                                    http://kolonieobozy.watra-travel.pl/...trips/show/34/

                                    Hot_brilliant dlaczego nie podobała Ci się wycieczka do Rzymu? Nie lubisz zwiedzać, czy rzeczywiście wypadła nieciekawie?
                                    "Lecz on siedział, a siedząc siedział i siedział jakoś tak siedząc, tak się zasiedział w siedzeniu swoim, tak był absolutny w tym siedzeniu, że siedzenie, będąc skończenie głupim, było jednak zarazem przemożne."

                                    Komentarz

                                    • hot_brilliant
                                      Raczkowanie
                                      • 2007-10
                                      • 366

                                      #19
                                      Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                      Pierwotnie opublikowany przez ksymena
                                      Wiecie coś o biurze podróży Watra? Chciałabym jechać na obóz na Sycylię i i mają całkiem ciekawą ofertę:
                                      http://kolonieobozy.watra-travel.pl/...trips/show/34/

                                      Hot_brilliant dlaczego nie podobała Ci się wycieczka do Rzymu? Nie lubisz zwiedzać, czy rzeczywiście wypadła nieciekawie?
                                      mi się nie podobało, bo trzeba było wstać o 3 nad ranem. 6 godzin się jechało, jak dojechaliśmy to przez jakies 10 godzin zwiedzalismy, ciagle chodzilismy, albo jakies metro. Jakas włoszka próbowała mi wyjąc aparat z torebki, był mega upał i się tam topiłam w tym słońcu i wogóle za dużo zwiedzania jak na jeden dzień.
                                      Jedyne co było fajne to możliwośc bycia na grobie papieża chociaż kolejki też były straszne.
                                      Później dali nam jakieś 1,5 h wolnego czasu w rzymie.
                                      Nog nie czułam

                                      a co do tej oferty wydaje sie ciekawa, ale o biurze nie słyszałam


                                      158.

                                      cel I.54-53-52-51-50
                                      cel II.50-49-48-47
                                      cel.III - stabilizacja

                                      ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                                      Komentarz

                                      • uciekająca_marchewka
                                        Zadomowienie
                                        • 2007-01
                                        • 1065

                                        #20
                                        Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                        Pomyslę na tym avonem, poczytam troche na ich stronie ale z tego, co wiem to trzeba jakieś minimum sprzedac zeby miec zysk [??] chyba 100 zł czy 200 juz nie pamietam..
                                        jeszcze nie wiem, bo znalazlam interesujacą oferte z biura fun tour, z którym jedzilismy na wycieczki klasowe i było z nimi super. Porównam sobie cenowo i zobaczę. I chyba z ok-tours jest krócej niz z fun tourem [??]

                                        Ja chciałąm jakoś na początku lipca, ew. koniec czerwca

                                        Mój kolega był w Rzymie i słyszałam, ze tam strasznie kradną, jest brudno i nieciekawie.. Podobno nosili plecaki zamiast na plecach - z przodu - dla bezpieczenstwa ..
                                        są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                                        Komentarz

                                        • hot_brilliant
                                          Raczkowanie
                                          • 2007-10
                                          • 366

                                          #21
                                          Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                          kradną, kradną, mnie też jakaś panna próbowala okraść. Na światłach mi rozsuneła torebke... a miała coś z 15-16 lat...
                                          podaj link do tego biura marcheweczko;*


                                          158.

                                          cel I.54-53-52-51-50
                                          cel II.50-49-48-47
                                          cel.III - stabilizacja

                                          ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                                          Komentarz

                                          • ksymena
                                            Raczkowanie
                                            • 2006-03
                                            • 125

                                            #22
                                            Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                            Ale mnie zniechęciłyście do tego Rzymu... :P
                                            Ja pierwszy raz jechałabym na obóz za granicę, czy na tego typu wypdach jest, cytując moich rodziców, deprawujące towarzystwo ?
                                            "Lecz on siedział, a siedząc siedział i siedział jakoś tak siedząc, tak się zasiedział w siedzeniu swoim, tak był absolutny w tym siedzeniu, że siedzenie, będąc skończenie głupim, było jednak zarazem przemożne."

                                            Komentarz

                                            • Moni_sss91
                                              Zadomowienie
                                              • 2007-06
                                              • 1297

                                              #23
                                              Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                              ja z Rzymu mam całkiem miłe wspomnienia tyle, ze ja byłam w maju, także ludzi nie było tyle co w lipcu czy w sierpniu i zwiedzanie Rzymu było rozłożone na dwa dni piękne miasto Jakoś nie zauważyłam wielu śmieci, za to jeżdżą po ulicach jakby nieźle popili ...
                                              Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

                                              Komentarz

                                              • uciekająca_marchewka
                                                Zadomowienie
                                                • 2007-01
                                                • 1065

                                                #24
                                                Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                http://www.fun-tour.com.pl/index.php...aktualne&id=90 WŁochy

                                                http://www.fun-tour.com.pl/index.php...aktualne&id=89 Grecja

                                                http://www.fun-tour.com.pl/index.php...aktualne&id=91 Hiszpania

                                                Zaraz podlicze wszytko dokladnie i zobacze jak to wygląda ;D
                                                są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                                                Komentarz

                                                • Moni_sss91
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2007-06
                                                  • 1297

                                                  #25
                                                  Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                  na pewno wyjdzie taniej, bo noclegi nie są w hotel a w miasteczkach campingowych
                                                  Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

                                                  Komentarz

                                                  • hot_brilliant
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2007-10
                                                    • 366

                                                    #26
                                                    Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                    Rzym jest piękny. Ale nie jak się zwiedza wszystko w jeden dzień.
                                                    a pizze w Rzymie mmmm mniaaaam)

                                                    te oferty z fun-tour są całkiem fajne

                                                    ale ja jednak wole ok-tours;d
                                                    sprawdzone, wiem że wszystko jest super zorganizowane.


                                                    158.

                                                    cel I.54-53-52-51-50
                                                    cel II.50-49-48-47
                                                    cel.III - stabilizacja

                                                    ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                                                    Komentarz

                                                    • uciekająca_marchewka
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2007-01
                                                      • 1065

                                                      #27
                                                      Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                      a z ok-tours to gdzie się mieszka ? w hotelach ??
                                                      ja mam jechac z przyjaciolka i rozwazamy miedzy hiszpanią z fun tourem i włochami z ok-tours ;p Juz sporo tych ofert przejzalysmy i te sa chyba w najrozsadniejszych cenach i fajne oragnizacje.. jeszcze popytamy w szkole, moze jakies oferty fajne mają na zagraniczne wycieczki.
                                                      są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                                                      Komentarz

                                                      • Moni_sss91
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2007-06
                                                        • 1297

                                                        #28
                                                        Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                        z ok-tours w większości mieszka się w hotelach, a we Włoszech w ośrodku młodzieżowym
                                                        Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

                                                        Komentarz

                                                        • uciekająca_marchewka
                                                          Zadomowienie
                                                          • 2007-01
                                                          • 1065

                                                          #29
                                                          Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                          Bo wlasnie z fun tourem to się mieszka w takich fuzych namiotach.. Fakt- w lato bedzie cieplo i mnie to osobiscie nie pzreszkadza, tam jest basen, łazienki z cieplą wodą itd. Ale chyba jednak to 11 czy 12 dni chyba lepiej spedzic wygodniej..

                                                          Jak zobaczyłąm zdjęcia z aquaparku i tego wesolego miasteczka z włoch to od razu zachcialo mi sie tam byc !!!!! jakie to wielkie a rzeczywiscie są tam takie kolejki do zjezdzalni i innych atrakcji ?? :P
                                                          są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


                                                          Komentarz

                                                          • hot_brilliant
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2007-10
                                                            • 366

                                                            #30
                                                            Dot.: Obozy - wakacje 2008

                                                            Pierwotnie opublikowany przez uciekająca_marchewka
                                                            Bo wlasnie z fun tourem to się mieszka w takich fuzych namiotach.. Fakt- w lato bedzie cieplo i mnie to osobiscie nie pzreszkadza, tam jest basen, łazienki z cieplą wodą itd. Ale chyba jednak to 11 czy 12 dni chyba lepiej spedzic wygodniej..

                                                            Jak zobaczyłąm zdjęcia z aquaparku i tego wesolego miasteczka z włoch to od razu zachcialo mi sie tam byc !!!!! jakie to wielkie a rzeczywiscie są tam takie kolejki do zjezdzalni i innych atrakcji ?? :P
                                                            niee kolejek nie ma
                                                            w aquafanie są kolejki tak koło 15
                                                            ale okej jest w aquafanie od 10 więc 5 godzin bez kolejek.
                                                            a w mirabilandii jest swietnie.
                                                            wpisz sobie w google "katun mirabilandia"
                                                            najlepsza atrakcja mirabilandii

                                                            ogólnie aquafan i mirabilandia są prze świetne.
                                                            i wrażeń po nich się nie da zapomnieć.

                                                            A w mirabilandii są kolejki ale np. do domów strachów itp. a do kolejek górskich albo czegoś co się szybko rusza to nie ma


                                                            158.

                                                            cel I.54-53-52-51-50
                                                            cel II.50-49-48-47
                                                            cel.III - stabilizacja

                                                            ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...