Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Ulcia2512
    Zadomowienie
    • 2006-10
    • 1719

    #331
    Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

    Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż, 2 synów-Piotr i Kuba
    Ulubiony kolor(max.3):Czerwony, zielony, zółty(głębokie, nasycone)
    Nielubiany kolor(max.3):zgniłe brązy i zielenie,żarówy
    Ulubione zwierzę:wszystkie z liczbą nóg poniżej 6
    Ulubiony film:Pan Wołodyjowski
    Ulubiona książka:dużo ich. Ale chyba najbardziej ulubione, takie z młodości "Więcej niż przyjaźń"i"Lato letnich ludzi"
    Biżuteria-tak-nie -jaka:każda, byle nie za ciężka. Preferowane kolczyki i pierścionki.
    Hobby:książki, robótki(szydełko, druty, frywolitka, krzyżyki). Próbowała jeszcze kilku. Chciałabym spróbować decupażu.
    Zawód-Praca-Szkoła:z wykształcenia:kosmetyczka ,nauczycielka,manicurzyst ka. Obecnie mama na pełny etat i dobrze mi z tym.
    Urodziny:15.01.1982
    Imieniny:21.10

    Lista życzeń jest krótka: jakiś piękny, nieduży sutasz, przydasie do tegoż, coś z biżuterii filcowanej, rękawiczki koronkowe(rozmiar średni), wszelkie przydasie do wymienionych przeze mnie technik oraz do stworzenia sutaszu. W sumie za wszelakie ręcznie robione cudeńka jestem wdzięczna.
    Ostatnio edytowane przez Ulcia2512; 2012-04-22, 18:09.
    Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

    108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72

    Komentarz

    • rardan
      Zakorzenienie
      • 2008-01
      • 9987

      #332
      Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

      Stan rodzinny(dzieci i TŻ):Mąż jeden od 11 lat i Synek Szymuś- 7 lat.
      Ulubiony kolor(max.3): czerwony(malinowy), niebieski turkusowy,chabrowy,rudy.
      Nielubiany kolor(max.3): wszelkie żarówy
      Ulubione zwierzę:pies, ale nie posiadam żadnego, bo mieszkam w bloku.
      Ulubiony film: nie mam ulubionego, ale lubię komedie, rzewne filmy o miłości, ciekawe przygodowe i sensacyjne.
      Ulubiona książka: nie mam ulubionej, ale lubię czytać powieści przygodowe, niekiedy romanse, powieści sensacyjne. Ostatnio tylko jakoś mało czasu na czytanie.
      Biżuteria-tak-nie -jaka: lubię biżuterię w każdej chyba technice.
      Hobby: szydełko, druty
      Zawód-Praca-Szkoła:wyuczony- ekonomistka w tej chwili bezrobotna i intensywnie poszukująca pracy
      Urodziny: 21.11.1968r.
      Imieniny:03.I

      Bardzo podobają mi się prace decu np. szkatułki, chusteczniki,
      Hafty- motywy kwiatowe ( róże, słoneczniki), ale również inne chętnie przygarnę.
      Notesiki, zapiśniki scrapki są cudne.
      Biżu bardzo lubię. Kolczyki delikatne, dyndające.
      Wiklina papierowa bardzo mi się podoba np. koszyczki na różne drobiazgi.
      Na szydełku dużo robię, ale ucieszę się z bieżnika na ławę, torebki.
      Druty-chętnie przygarnę komin, serweteczki bieżniczki, zawieszki.
      Szycie: ostatnio wpadły mi w oko cudne poduszki z dużym kwiatowym motywem.
      Mieszkanie na razie malutkie.
      Pokój w kolorach: meble ciemny brąz, tapeta żółto-kremowa, tapicerka butelkowa zieleń.
      Akcenty w bordo.
      Kuchnia odcienie zieleni groszkowej, płytki żółto-waniliowe.
      Łazienka w kolorach biało-niebieskich.
      No to jeszcze noszę rozmiar 38-40, buty 38,
      Torebki lubię małe wizytowe lub średnie codzienne, kolory stonowane.


      Ucieszę się z każdego zrobionego specjalnie dla mnie prezentu.




      Ostatnio edytowane przez rardan; 2013-10-13, 19:29.
      Moje prace: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=231887
      http://www.fotosik.pl/u/malgoska2111/albumy
      https://picasaweb.google.com/112321844074142857189
      preferki:
      https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=332

      Komentarz

      • kaariokaa
        Wtajemniczenie
        • 2008-12
        • 2212

        #333
        Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

        Stan rodzinny: mąż i kot zwany Myszą
        Ulubiony kolor: do ubrania czerwień, czerń, granat; dookoła: zieleń, brąz, ecru
        Nielubiany kolor: róż i jakrawości
        Ulubione zwierzę: wszystko co ma nogi, nie pełza i nie syczy
        Ulubiony film: "Once", "Wierny ogrodnik", "Amadeusz", "Piraci z Karaibów", "Siódma pieczęć", "Hanami - kwiat wiśni" i wiele, wiele innych
        Ulubiona książka: całe mnóstwo; np. to co napisali Murakami, Kundera, Segal
        Biżuteria: wszelkie kolczyki, bransoletki, wisiory
        Hobby: scrapowanie, film, książka, muzyka
        Urodziny: 11 lipca
        Imieniny: 26 lipca
        Moja przygoda z papierem

        Blog o książkach, filmach itp.

        Komentarz

        • carrot
          Zadomowienie
          • 2003-11
          • 895

          #334
          Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

          Stan rodzinny: mąż, synek (3l.), córcia (1r.)
          Ulubiony kolor: odcienie niebieskiego (turkus, błękit), róże, optymistycznie trawiasta zieleń
          Nielubiany kolor: fiolet, średnio pomarańcz, złoty
          Ulubione zwierzę - motyw: motyle, ptaki
          Ulubiony film: 'Jeden dzień', 'Zaklęci w czasie'
          Ulubiona książka: j.w.
          Biżuteria: naszyjniki skromne: w stylu delikatnego, nieprzegiętego steampunk; ew. krótkie, bardzo delikatne, romantyczne z niewielką ilością dodatków ale za to wysmakowane kolczyki najmniej ale chętnie: coś bardzo skromnego; lubię szkło weneckie, ew. delikatne perły; nie cierpię lawy i nie przepadam za filcem w bransoletkach i kolczykach, natomiast filcowe broszki są OK ; bransoletki tak ale delikatne; preferowane style wg załączonych zdjęć.
          Hobby: scrapbooking tradycyjny, digital scrapbooking, malowanie na szkle i porcelanie
          Praca: aktualnie urlop wychowawczy
          Urodziny: jesień
          Imieniny: 25.11

          Podziwiam: filcowe małe maskoteczki, szyte torebki, torby zakupowe ręcznie szyte, decoupage'owe szkatułeczki, szydełkowane serwetki, szydełkowane 'wstążeczki', które można użyć w scrap-pracach, ciuszki dziewczęce (czapeczka, bolerko? na 86-92cm), sutaszowe b.skromne kolczyki, szyte/dziergane podusie, ręcznie robione mydełka, świece, biżuterię wire wrapping, kolczyki z fimo, jeśli haft krzyżykowy, to w postaci serwetki/dziecięcego ubranka np. body;

          Nie przepadam: frywolitki - zupełnie nie mój styl..., origami;

          Nie lubię: przepychu i nadmiaru, świecidełek, cekinów, czegoś, co zalatuje jarmarkiem . Za to lubię eleganckie 'clean & simple'.

          Będę wdzięczna za wszystko, w co ktoś włoży serce. Proszę jedynie, by było to choć trochę praktyczne Mam za małe mieszkanie i za małe dzieci na ozdóbki.

          >> Moją wylosowankę przepraszam za muchy w nosie, mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam i przybliżyłam swoje gusta i nie będzie męką coś dla mnie zrobić ...
          Załączone pliki
          Ostatnio edytowane przez carrot; 2012-06-27, 08:04.
          Karnety, albumy, notesy okolicznościowe w moim wydaniu

          Moje preferencje

          Komentarz

          • babydelfi
            Zakorzenienie
            • 2011-02
            • 14299

            #335
            Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

            Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Mąż ten sam od 8 lat, dwójka dzieci syn Filip lat 7 i córcia Joanna lat 4.
            Ulubiony kolor(max.3): niebiesi, czarny, odcienie czerwieni, byle nie jaskrawe
            Nielubiany kolor(max.3): ostre i intesywne kolory
            Ulubione zwierzę: pies i kot
            Ulubiony film: nie mam
            Ulubiona książka: "Wczorajsza młodość", i wszelkie książki zawierające w sobie jakieś tajemnice, ogólnie uwielbiam czytać wszystko
            Biżuteria-tak-nie -jaka: lubię biżuterię i lubię ją nosić ale niekoniecznie przy pracach domowych , chętnie brosza, przypinka, spinka do chusty. Kolczyki najlepiej, długie i wiszące. Wisiorki i naszyjniki wszelakiej maści. Ostatnio zakochałam się w biżuterii sutasz. Hobby: szydełko, kwiaty, ogród, pieczenie i gotowanie
            Zawód-Praca-Szkoła:wyuczony- po studiach: filolog języka polskiego, po technikum: Technik technologii żywności o specjalizacji ciastkarsko-piekarskiej, obecnie pracuję jako "kura domowa"
            Urodziny: 18.01.1982
            Imieniny:13 II

            Generalnie wybredna nie jestem i cieszę się ze wszystkiego, bo do wszystkiego znajduję jakieś zastosowanie. Na pewno ucieszy mnie jakaś biżuteria. Nie pogardzę również szalem wykonanym na drutach, bo ta technika nie jest najlepiej opanowana przeze mnie. Wszelkiego rodzaju pudełeczka, szkatułki czy pojemniczki lub koszyczki będą radować moje serducho i cieszyć oko . Chociaż sama robię na szydełku to ucieszę się również z "szydełkowca" dla mnie przygotowanego, bo zrobić dla siebie to zawsze brakuje czasu .
            Torebki, torby bardzo chętnie przygarnę wolę takie mniejsze lub średnie niż te duże i ogromne.
            Haft krzyżykowy lubię, umiem lecz nie mam czasu, z tej techniki chętnie przygarnę obrazki z motywami dziecięcymi, postaciami z kreskówek.
            I baaardzo choruję na biżuterię sutasz, bo ta technika jest taka cuudna
            Rozmiar buta 37-38 , obwód głowy standardowy , ogona nie posiadam

            Najważniejsze jest dla mnie to, że ktoś włożył trochę pracy w rzecz akurat dla mnie, za co z góry serdecznie dziękuję.

            Ostatnio edytowane przez babydelfi; 2014-10-18, 12:43.
            Tutaj można ogladać moje prace: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=529664


            Preferki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=335

            Mój blog:
            http://kasiakrz.blogspot.com/

            Komentarz

            • tmacek57
              Rozeznanie
              • 2009-04
              • 990

              #336
              Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

              stan rodzinny; mąż, syn i córka/dorośli ze swymi połówkami/ wspaniały wnuczek,
              ulubiony kolor; wszystkie jasne, pastelowe kolory
              nielubiany kolor ;ciemne, czarne kolory
              ulubione zwierzę; chyba pies
              ulubiony film;z J.P.II
              ulubiona książka;wszystkie przyrodnicze i różne przewodniki
              biżuteria; każda
              hobby;wszystki książki i gazety związane z robótkami,ciągle coś próbuję nowego i tak zawsze powróce do krzyżyków, podróże, wycieczki,spacery
              zawód;inżynier ceramiki /z wykształcenia/obecnie emerytka wczesniejsza i bardzo dobrze mi z tym
              urodziny;15 maj
              imieniny ;3 pazdziernik

              Nie jestem wybredana, czuje zawsze włożoną pracę w hand made, lubię zawsze biżuterię i szydełko , bo tego boję się próbowac
              Mój blog: http://tessart57.blogspot.com/

              Komentarz

              • Coma_
                Zadomowienie
                • 2007-09
                • 1409

                #337
                Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                Stan rodzinny(dzieci i TŻ): póki co tylko TŻ
                Ulubiony kolor(max.3): różne odcienie zieleni, brązów i fioletów
                Nielubiany kolor(max.3): wszelakie jaskrawości - różowy, pomarańczowy, żółty itp.
                Ulubione zwierzę: kot, choć takowego nie mam, a nawet nie lubię motywów zwierzęcych
                Ulubiony film: psychologiczne, fantasy
                Ulubiona książka: wszystko co w ręce wpadnie, nie przepadam tylko za horrorami i kryminałami
                Biżuteria-tak-nie -jaka:
                uwielbiam biżuterię wszelkiego rodzaju (szczególnie kolczyki), najchętniej oryginalną i zwracającą uwagę; nie noszę za to broszek i ozdób na włosy
                Hobby:
                rozwój osobisty, recykling artystyczny, kwiaty doniczkowe
                Zawód-Praca-Szkoła: branża resocjalizacyjna
                Urodziny:
                październik
                Imieniny: j.w.


                INFORMACJE DODATKOWE:

                Nie przepadam za: origami, kartkami okolicznościowymi (przepraszam ), bibelotami
                to wszystko tylko dlatego, że nie mam gdzie takich rzeczy eksponować, a nie chcę ich zamykać na zawsze w pudełkach...

                Za to przydadzą się:

                Scrapki: notesy, albumy itp. w każdej ilości (obecnie chcę sobie założyć zeszyt z przepisami)
                Decoupage:
                szkatuła/ pudełko na biżuterię (bo mam jej mnóstwo) itp.
                Szydełko/ druty/ frywolitki: serwetki, bieżniki, biżuteria itp.

                Jestem na etapie urządzania się w nowym mieszkaniu więc bardzo chętnie przyjmę również koszyczki, doniczki, przyborniki do szycia itp. W mieszkanku mam dużo bieli i koloru jasnobrązowego.

                Wszystko, co posiada duszę i zrobione zostało z sercem jest przeze mnie bardzo mile widziane Przyznam, że jestem praktyczną osobą więc nie lubię "kurzozbieraczy" i rzeczy, które nie mają zastosowania.

                Ostatnio edytowane przez Coma_; 2012-09-17, 09:56. Powód: aktualizacja danych

                Komentarz

                • Sari71
                  Zadomowienie
                  • 2010-12
                  • 1182

                  #338
                  Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                  Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Mąż i 2 dzieci (młodzieży)
                  Ulubiony kolor(max.3): beże, brązy i czarny
                  Nielubiany kolor(max.3) stre, krzykliwe kolory
                  Ulubione zwierzę: pies i wszystko co da się zagłaskać
                  Ulubiony film: "Raport Pelikana" "Zmierzch"
                  Ulubiona książka: Czytam dużo i co mi wpadnie w rękę, ostatnio wszystko co dostępne o wampirach poprzez Zmierzch, Dom Nocy i Pamiętniki Wampirów. Bardzo lubię dobrą sensację i kryminały
                  Biżuteria-tak-nie -jaka: Lubię kolczyki wiszące, bransoletki i wisiorki
                  Hobby: Wszelakie zielone doniczkowce i papier. Ostatnio wciąga mnie szydełko
                  Urodziny 07.12
                  [B]Imieniny:[/B ]08.03

                  Zachwycam się każdą rzeczą zrobioną z myślą o mnie, wszystko mnie uszczęśliwi. Bardzo podobają mi się wszystkie prace w deku i wszelakie sutaszki.
                  Pozdrawiam Beata


                  Moje karteczki
                  https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post29868096


                  Preferki
                  https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2postcount=338

                  Komentarz

                  • Michiru
                    Zakorzenienie
                    • 2008-05
                    • 6731

                    #339
                    Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                    Stan rodzinny(dzieci i TŻ): narzeczony; dzieci brak
                    Ulubiony kolor(max.3): czerwony, czarny, złoty
                    Nielubiany kolor(max.3): pudrowy róż, pastelowy błękit
                    Ulubione zwierzę: kot
                    Ulubiony film: jest ich cała masa
                    Ulubiona książka: "Pat ze Srebrnego Gaju", "Pani na Srebrnym Gaju", "Dzban ciotki Becky", "Zapach wiatru", "The Angel Chronicles 1,2,3"
                    Biżuteria-tak-nie -jaka: uwielbiam długie kolczyki
                    Hobby: muzyka (śpiew), książki, rysowanie
                    Zawód-Praca-Szkoła: obecnie dział ochrony, na monitoringu, na pełny etacie i bardzo mi z tym wygodnie
                    Urodziny: 25 listopad
                    Imieniny: nie pbchodzę, więc nie wiem

                    Komentarz

                    • anetars
                      Raczkowanie
                      • 2009-09
                      • 241

                      #340
                      Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych


                      Stan rodzinny(TŻ/dzieci):
                      mężatka,trójka dzieci( Sebastian, Krystian i Maksymilian) oraz mąż Daniel i królik Riko

                      Ulubiony kolor(max.3): większość kolorów, ale głównie czerwienie, fiolety, róże, brązy, czarny
                      Nielubiany kolor(max.3): smutne tonacje
                      Ulubione zwierzę: od zawsze konie,oraz psy
                      Ulubiony film: komedie romantyczne, seriale dr. Hause, CSI itp
                      Ulubiona książka: Raczej nie mam zbytnio czasu na czytanie
                      Biżuteria-tak-nie -jaka: kolczyki ( średniej długości 3-10cm na biglach zamkniętych)lub sztyfty, bransoletki- 17-19 cm, naszyjniki bez limitu i wisiorki na łańcuszku( 50 cm)lub bez.
                      Preferuję srebro, ale może być miedź i mosiądz (byleby bigle lub sztyfty były srebrne).Uwielbiam w biżuterii motywy roślinne, a wręcz ubóstwiam motyw róży.

                      Decoupage: bransoletki i szkatułeczki chętnie przyjmę

                      Origami: bardzo mi się podoba! Chętnie przyjmę
                      Świeczki, mydełka: lubię, szczególnie pachnące piżmem, sandałem, fiołkami i cytrusami

                      Hobby- rękodzieło- ostatnio głównie biżuteria,ale także haftowanie i malarstwo
                      Zawód-Praca-Szkoła: z wykształcenia technik budownictwa,z zamiłowania plastyka i rekodzieło
                      Urodziny: 09.04
                      Imieniny: 16.06
                      Ostatnio edytowane przez anetars; 2013-01-04, 15:07.
                      mój blog http://bizuanetars.blogspot.com
                      mój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548130
                      Preferencje https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=340

                      Komentarz

                      • Nevermindowa
                        Raczkowanie
                        • 2012-06
                        • 164

                        #341
                        Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                        Stan rodzinny(dzieci i TŻ): młoda panna
                        Ulubiony kolor(max.3): ciemny, przydmiony niebieski, khaki, żółty
                        Nielubiany kolor(max.3):pomarańczowy , grrrrr
                        Ulubione zwierzę: wszystkie gryzonie i zajęczaki ;3
                        Ulubiony film: Titanic i wszystkie dobre komedie romantyczne
                        Ulubiona książka: wszystkie Meg Cabot ;]
                        Biżuteria-tak-nie -jaka: skórzane bransoletki, indiańskie wisiorki, kolczyki na wkrętki ze stali chirurgicznej
                        Hobby: gryzonie, makijaż ;]
                        Zawód-Praca-Szkoła: gimnazjum
                        Urodziny: 26.08.98
                        Imieniny: 10.10
                        dbam o cerę 28.12.2012
                        zmagania z Mel B 28.02.2013

                        Wakacje 2013 przybywam !

                        Komentarz

                        • iwona sikorska
                          Rozeznanie
                          • 2009-07
                          • 684

                          #342
                          Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                          Stan rodzinny(TŻ/dzieci): wieczny narzeczony

                          Ulubiony kolor(max.3):
                          czerwony, fioletowy, zielony, a tak w ogóle to prawie wszystkie

                          Nielubiany kolor(max.3):
                          w zasadzie to nie ma kolorów, których nie lubię, wszystko zależy od dnia i nastroju

                          Ulubione zwierzę:
                          kot - bo mam, aczkolwiek lubię wszystko, co żyje

                          Ulubiony film:
                          piękny umysł, księżna, batman - duży rozrzut, bo jestem filmożercą


                          Ulubiona książka:
                          książkożercą też jestem, aczkolwiek fantasy i fantastyka to moje ulubione gatunki

                          Biżuteria-tak-nie -jaka:
                          jeśli kolczyki, to długie, dyndające - 8-10cm, mogą być ww, sutaszowe, ciekawe składaczki, ale wtedy w intensywnych kolorach, jeśli plecionki, to indiańce, bo inne potrafię zrobić sama (aczkolwiek kolczyki noszę rzadko), bardzo lubię bransoletki, myślę że 18-19cm długości będzie ok- mogą być wykonane w każdej technice, raczej skłaniam się bardziej ku tym masywnym, szerokim, niż tym wąziutkim, mogą być cięższe, aczkolwiek miałabym również chrapkę na chainmaila, bardzo uwielbiam pierścionki - mogą być ww i różne inne, jakkolwiek plecionkowe nie bardzo, bo sama robię duże ilości, a sutaszowy bym pobrudziła na pewno. no i z rzadka, ale zdarza się mi nosić wisiorki - raczej większe, niż mniejsze, technika raczej nie ma znaczenia, jakkolwiek koralikowce potrafię zrobić sama, podobają mi się jeszcze sznury szydełkowe, ale raczej lariaty, niż te grubaski węże.

                          Hobby- rękodzieło- głównie biżuteria, oglądanie namiętnie filmów, czytam równie namiętnie książki, poza tym lubię podróżować, zwłaszcza naszym samochodem, bądź motocyklem z TŻ

                          Urodziny: 26.10. skorpion
                          Ostatnio edytowane przez iwona sikorska; 2012-10-26, 18:19.
                          Mój wątek

                          mój blog

                          preferencje

                          Komentarz

                          • snice
                            Raczkowanie
                            • 2009-05
                            • 243

                            #343
                            Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                            Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Mąż i KOT
                            Ulubiony kolor:dobrze wybarwione kolory, uwielbiam ciemne niebieskoście, czerwienie,ciemniejsze fiolety, ciemne zielenie, czerń i połączenia ich z beżami, kremami.
                            Nielubiany kolor: majtokowe róże, jasne zielenie, jasne niebieskoście (ale taki kwarc różowy lubię)
                            Ulubione zwierzę: KOT
                            Ulubiony film: SF i fantasy, sensacja
                            Ulubiona książka: SF i fantasy, sensacja, Joanna Chmielewska
                            Ulubione kamienie: kianit, labradorki, kamień księżycowy i słoneczny, perełki, ametysty, zielony onyks, karneol, agaty, kryształy lodowe - i cała masa innych
                            Biżuteria-tak-nie -jaka:
                            tak, srebro - jestem uczulona niestety, w strefach uszy, szyja, bezpośrednio dekold, na rękę może być miedź - ale taka dobrze spolerowana
                            kamienie naturalne uwielbiam (raczej bez tych sztucznych w typie piasek pustyni i jakieś zbitki niewiadomo czego, ładne szkło weneckie i owszem
                            Bransy uwielbiam, kolce też byle nie ciężkie przesadnie, długie i krótkie, jeśli chodzi o naszyjniki to albo mały wisiorek (dodatki wtedy srebrne i kamienie wypolerowane, nie surowe) albo duży wisior coby na długim postronku się mógł majtać (w tym przypadku może być miedź i kamienie wszelakie),
                            pierścionki raczej nie
                            koraliki: ha.. marzy mi się taka bransa jak rurka z takim jednym grubszym ciągiem koralików, Rusa nazywa takie "świrnięte", ja nie wiem co to za splot,
                            kulki też mi się podobają koralikowe takie czarno-srebrne i kostki.. i w zasadzie wszystko
                            sutasz: w zasadzie wszystko, kolce i broszki i bransy, ale dobrze wybarwione kolory i w stylu takim bezkoralikowym, to znaczy kamień i sznureczki i zawijaski, jak coś beżowego to np w połączeniu z ciemnym brązem itp przykład

                            Pudełka: kocham pudełka
                            Ulubione wzory: deku - wrzosy, tulipany, maki
                            Zawsze i na wszystkim: koty i smoki
                            Frywolka: chętnie bardzo, zwłaszcza byłabym bardzo zadowolona z kwiatuszków, które można naszyć na bluzeczkę np
                            Dodatki: czapki, rękawiczki, szale i szaliki jako dodatek do stroju lub jako ocieplacz bardzo omotany - lubie bardzo, w tym przypadku połączenia kolorystyczne dobrze wybarwiony z beżem czy szarym jak najbardziej się sprawdzają dla mnie

                            Nie wiem co jeszcze .
                            Lubię wszystko wyrabiane ręcznie, co ma w sobie coś i ze wszystkiego się będę cieszyć

                            Hobby: KOT , biżu, gotowanie, pieczenie i jedzenie
                            Zawód-Praca-Szkoła:praca
                            Urodziny:25 września
                            Ostatnio edytowane przez snice; 2013-05-25, 20:38.

                            Komentarz

                            • noelka93
                              Raczkowanie
                              • 2012-09
                              • 396

                              #344
                              Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                              Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Singielka bez dzieci.
                              Ulubiony kolor(max.3):Turkusowy biały, brązowy
                              Nielubiany kolor(max.3):Pomarańczowy, zielony, żółty.
                              Ulubione zwierzę:Pies
                              Ulubiony film: "Duże dzieci"
                              Ulubiona książka: "Niania w Nowym Jorku"
                              Biżuteria-tak-nie -jaka: Bransoletki
                              Hobby:Cardmaking, decoupage, blogowanie, pedagogika dziecięca, hiszpański, latino.
                              Zawód-Praca-Szkoła:Rencistka. Staż w bibliotece.
                              Urodziny: 1 październik
                              Imieniny: 1 grudnia

                              Ja też nie jestem wybredna. Naprawdę łatwo mnie uszczęśliwić! Niestety (dla moich gabarytów) lubię słodycze, kocham różne herbaty!! Bardzo lubię kubki, w których mogę sobie pić herbatki albo kawy. Jeśli chodzi o kawę, to pije te rozpuszczalne, smakowe itepe )
                              Bardzo lubię książki, oraz własnoręcznie robione zakładki. Notesy, albo albumy, do których mogę coś wklejać... Jestem osobą bardzo sentymentalną. Jeśli chodzi o przydasie to mam wieczną chrapkę na wycinki z puncherów, wykrojników, oraz naklejki i papierowe dodatki. Ogólnie w cardmakingu przyda mi się zupełnie wszystko...
                              A najbardziej lubię...czuć waszą obecność
                              Ostatnio edytowane przez noelka93; 2013-10-26, 11:02.

                              Komentarz

                              • martikaj
                                Zakorzenienie
                                • 2011-11
                                • 7429

                                #345
                                Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                Stan rodzinny: mąż, córcia i 2 synków
                                Ulubiony kolor: czarny, czerwony, wszelkie ładne szarości, popiele, najlepiej błyszczące wpadające w srebro, fuksja, turkus
                                Nielubiany kolor: pomarańczowy, zielony, żółty.

                                Biżuteria: Jak najbardziej. Lubię i noszę, aby nie krzykliwe i zbyt kolorowe. Kolczyki lubię wiszące.
                                Kocham też wszelkie wisiorki, naszyjniki, bransoletki

                                Hobby: szydełko, koraliki, druty, frywolitka.
                                Zawód - Praca - Szkoła: etat szczęśliwej mamy i żony (oby jak najdłużej
                                Urodziny: 20.07.1976
                                Imieniny: 19.01

                                W przypadku wymianek ucieszą mnie:
                                decu -herbaciarki, wszelkie praktyczne rzeczy, pudełeczka na biżu, na przydaśki,na koraliki, ramki... ucieszę się z wszystkiego w tej technice bo nie potrafię a podziwiam Za butelki i słoiki dziękuję, dostałam ostatnio kilka
                                papierowa wiklina -bardzo chętnie przygarnę ale rzeczy praktyczne: pudełka, pojemniki,koszyczki
                                biżu -coś niebanalnego, oryginalnego i nie krzykliwego kolorystycznie.
                                origami - podziękuję, mam mało miejsca na półkach i małe dziecko ciekawe świata
                                przydaśki -wszeeeelkie pokocham miłościa szczerą. Koraliki, ozdoby do przyszywania, wstążeczki, włóczki, kordonki, półfabrykaty do biżu itp.
                                scrapbooking -ucieszę się z ładnej karteczki, notes jak najbardziej mile widziany np. taki na przepisy , albumik na fotki

                                Dziergadła: hmmm, każda niespodzianka będzie dla mnie ogromną radością W sumie chusty i szale oraz kominy zimowe posiadam, chyba że zwiewne typowo wiosenne to bardzo chętnie. Przygarnę też ciekawą maskotkę albo podusię. Serwetki niekoniecznie.

                                Uwielbiam rzeczy robione na drutach, bardzo podobają mi się ażury.

                                Szycie - kocham wszelkie podusie, przytulanki - zwierzaczki. Podobają mi się również torebki z filcu w moich kolorkach.

                                xxx - podziwiam osoby zajmujące się tą techniką, uwielbiam storczyki i taki obrazeczek by mnie ucieszył

                                Ostatnio zakochałam się w sutaszkach, podobaja mi się kolczyki wykonane tą techniką w stonowanych kolorkach, długie wiszące

                                Wszystko, co posiada duszę i zrobione zostało z sercem jest przeze mnie bardzo mile widziane Przyznam, że jestem praktyczną osobą więc nie lubię "kurzozbieraczy" i rzeczy, które nie mają zastosowania. Ucieszę się z wszelkich pudełeczek.

                                Numer kapcia ( jakby mnie Jolcia wylosowała) 38


                                Aaaa i jeszcze jedno, jestem typową "sroką", lubię rzeczy które się świecą, czyli coś ze srebrną lub złotą nitką, również biżu takie raczej błyszczące
                                Ostatnio edytowane przez martikaj; 2014-10-16, 09:33.
                                PAULINKA 08.06.2011

                                Moje prace:
                                https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31371443

                                Preferki:
                                https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=345

                                Komentarz

                                • serduszko3
                                  Raczkowanie
                                  • 2009-04
                                  • 125

                                  #346
                                  Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                  Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Maz Teo,syn Mateusz 13,corki Weronika 12 i Sabina 9
                                  Ulubiony kolor(max.3): wszystkie pastele,kolory vintage-stylowe i romantyczne
                                  Nielubiany kolor(max.3):
                                  Ulubione zwierzę: nie mam takiego choc w domu mamy aktualnie chomika
                                  Ulubiony film:romantyczne
                                  Ulubiona książka: wszystkie Danielle Stell
                                  Biżuteria-tak-nie -jaka: kazda
                                  decu:wszystko jest sliczne
                                  scrap zakladki,notes,pamietnik, album, bardzo podoba mi sie styl vintage
                                  dziergalki:nie mam wymagan
                                  Świeczki, mydełka wszystko !
                                  Quilling,Pergamano wszystko

                                  Hobby: hand made szydelkuje wyszywam szyje frywolitkuje czasami sie z decu pobawie ;-)
                                  Zawód-Praca-Szkoła: sprzedawca,obecnie pani domu i dorywczo sprzatanie
                                  Urodziny: 17.07
                                  Imieniny: 13.03
                                  Ostatnio edytowane przez serduszko3; 2013-05-27, 18:28.
                                  moj blog : http://magicznydomekuserduszka3.blogspot.nl/

                                  Komentarz

                                  • Milka_15
                                    Rozeznanie
                                    • 2010-07
                                    • 741

                                    #347
                                    Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                    Stan rodzinny: Singielka bez dzieci
                                    Ulubiony kolor(max.3): niebieski, fioletowy, zielony
                                    Nielubiany kolor(max.3): brak
                                    Ulubione zwierzę: pies
                                    Ulubiony film: jest wiele, ale głównie przygodowe
                                    Ulubiona książka: "Noelka", wszystkie Harlana Cobena i Agathy Christie
                                    Biżuteria: noszę, raczej skromna, ale kolorowa
                                    Decu: wszystko jest genialnie wykonane
                                    Scrap: notesik, pamiętnik, zakładki
                                    Dziergadła: wszystko przyjmę, nie mam wymagań, bo sama nie umiem (na razie ) a podziwiam wszystkich, którzy to potrafią
                                    Papierowa wiklina: pudełeczka, koszyczki
                                    Hobby: origami, quilling, książki, kucharzenie
                                    Zawód-Praca-Szkoła: Studentka matematyki
                                    Urodziny: 15 luty
                                    Imieniny: 24 maja

                                    Z natury wybredna nie jestem i cieszę się ze wszystkiego, bo do wszystkiego znajduję jakieś zastosowanie. Najważniejsze jest dla mnie to, że ktoś włożył trochę pracy w rzecz wykonywaną specjalnie dla mnie, za co z góry serdecznie Dziękuję .
                                    Ostatnio edytowane przez Milka_15; 2013-06-03, 20:39.
                                    Zawzięte studiowanie matematyki

                                    Zapraszam do mnie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573536.

                                    Mój blog: http://rozmaitoscimilki.blogspot.com/

                                    Komentarz

                                    • gagatu
                                      Zakorzenienie
                                      • 2009-10
                                      • 10990

                                      #348
                                      Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                      Stan rodzinny(dzieci i TŻ):
                                      Ulubiony kolor: czerwony (każdy odcień, od malinowego do bordo), czarny, niebieski (bardziej granat niż błękit), szary, fiolet; w domu wystrój w kolorze czerwonym, czarnym i białym
                                      Nielubiany kolor: brązowy, beżowy, niespecjalnie też żółty i zielony
                                      Ulubione zwierzę: kot, którego nie mogę mieć w domu
                                      Ulubiony film: Pogoda na jutro
                                      Ulubiona książka: wszystkie Johna Irvinga, poza tym czytam wszystko co mi wpadnie w ręce, nie lubię tylko książek sensacyjnych, typowych romansideł i przygodowych
                                      Biżuteria-tak-nie -jaka: tak, chętnie wykonane w różnych technikach, noszę kolczyki (byle nie za ciężkie), naszyjniki (najbardziej lubię długie korale kilka razy omotane wokół szyi lub długie wisiory), bransoletki tylko cienkie, delikatne; bigle, końcówki i inne elementy srebrne (lub w kolorze srebrnym), nie noszę nic ze złotem; ucieszę się też z ozdób do włosów, ozdobnych spinek np. do koczków
                                      Hobby: szydełko, makrama, koraliki, książki, muzyka
                                      Zawód-Praca-Szkoła: z wykształcenia politolog, obecnie pracuję w agencji celnej
                                      Urodziny: 18.09
                                      Imieniny: 05.02

                                      W wymiankach bardzo ucieszą mnie - tu będę się powtarzać - wszystkie rzeczy wykonane z myślą o mnie
                                      Ale żeby trochę ułatwić to:
                                      decu - wszelkie pudełka, szkatułki, pojemniki, najlepiej z motywami muzycznymi, transfery
                                      papierowa wiklina - koszyczki, pojemniczki
                                      origami - też raczej rzeczy praktyczne (pojemniczki)
                                      scrapbooking - notesik, przepiśnik, album na zdjęcia
                                      szydełko, druty, szycie - wszystko bo mimo, że sama szydełkuję, to zazwyczaj wszystko dla innych, a dla siebie robię bardzo niewiele; z zimowych rzeczy bardziej szal/komin niż chusta, czapki też noszę nie patrząc na to, czy dobrze wyglądam, ważne, żeby uszy nie marzły; podobają mi się rzeczy z warkoczem na drutach ; bardzo chętnie poduszki, torebki (na co dzień noszę dużą, żeby pomieściła szydełka, włóczki i książki do pracy; na inne wyjścia małe, na długim pasku); chwilowo mam wystarczającą ilość różnych pięknych szyjogrzejów w odcieniach czerwieni, więc proszę o kolory granatowy i szary
                                      krzyżyki - z obrazków najlepiej z motywami muzycznymi, poza tym chętnie zakładkę do książki czy inne praktyczne rzeczy z wyszywanymi motywami; hafcik na czarnej kanwie
                                      Inne przydatne informacje:
                                      rozmiar ubrań - 36
                                      rozmiar buta - 40 (kapcie mogą być 39)
                                      obwód głowy - 56 cm
                                      obwód nadgarstka - 15 cm
                                      Ostatnio edytowane przez gagatu; 2015-04-24, 09:41.
                                      Gagatkowe robótki szydełkowe https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670038

                                      Preferki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=348

                                      Komentarz

                                      • kamaerba
                                        Zakorzenienie
                                        • 2011-01
                                        • 4314

                                        #349
                                        Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                        Stan rodzinny(dzieci i TŻ): troje dzieci czyli 7letni Eryk, prawie 3letnia Basia i prawie 40letni Marcin
                                        Ulubiony kolor(max.3): czerwony, zielony, fiolet i kazdy inny
                                        Nielubiany kolor(max.3): brak
                                        Ulubione zwierzę:kot i wszystkie inne
                                        Ulubiony film: to samo co zwierzę - wszystko dam rade oglądać
                                        Ulubiona książka: Chmielewska, Musso i tak dalej....
                                        Biżuteria-tak-nie -jaka: każda ręcznie stworzona, aczkolwiek kolczyki lekkie - uszy mnie sie urywają
                                        Hobby: no jak... szydełkowanie i różne takie
                                        Zawód-Praca-Szkoła: zawód wyuczony - trener pływania, wykonywany - operator szydełka
                                        Urodziny: 5-go lutego
                                        Imieniny: 13-go lutego

                                        Jestem mało wymagająca i cieszy mnie wszystko wykonane własnoręcznie z myślą o mnie. Z góry dziękuję
                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666657

                                        Preferki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=349

                                        blog http://kamaerba.blogspot.com/

                                        Komentarz

                                        • nika_34
                                          Rozeznanie
                                          • 2010-07
                                          • 612

                                          #350
                                          Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                          Stan rodzinny(dzieci i TŻ): 2x brak
                                          Ulubiony kolor(max.3):zieleń, malinowy/buraczkowy, fiolet
                                          Nielubiany kolor(max.3): żółty, szary,
                                          Ulubione zwierzę:pies
                                          Ulubiony/e kwiat/y: tulipany, konwalie
                                          Biżuteria-tak-nie -jaka:
                                          jeśli chodzi o biżuterię, to marzy mi się:
                                          - coś na ucho lub szyję (ale raczej wisior, a nie naszyjnik czy kolia)
                                          - coś lekkiego, długiego (mogą być duże, ale nie zbyt ciężkie)
                                          -coś z dużą ilością zawijasów,
                                          - coś co MOŻE (oczywiście nie musi) być wykonane z miedzi,
                                          - dodam jeszcze, że lubię styl powiedzmy etniczny, troszkę hippie Byleby nie za bardzo eleganckie
                                          Hobby:biżuteria handmade, bieganie
                                          Zawód-Praca-Szkoła: szkoła
                                          Urodziny:12-10-19xx
                                          Imieniny:20-03
                                          INFORMACJE DODATKOWE
                                          nie lubię/nie trawię:

                                          -nie bardzo lubię takie motywy jak np. kwiaty w technikach takich jak plecionki czy sutasz; (ale do samego sutaszu i plecionek to nic nie mam, a wręcz je lubię bardzo)
                                          scrapku: najchętniej przygarnęłabym przepiśnik
                                          decu: coś ładnego do postawienia/powieszenia w pokoju Najchętniej w kolorach fioletu i zieleni. Może być z motywem bluszczu, bo mam już takowy zegar w pokoju.
                                          szydełko: może być biżu, mogą być jakieś maskotki- zabawki
                                          frywolitka: najchętniej jakieś kolce czy wisior. Przygarnę z uśmiechem WSZYSTKO, bo fascynuje mnie ta technika
                                          Mój blog:
                                          http://rozsypane-koraliki-niki.blogspot.com/
                                          Mój wątek biżuteryjny:
                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479437
                                          Preferencje:
                                          https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=39022741&p ostcount=350


                                          Komentarz

                                          • multanka
                                            Raczkowanie
                                            • 2012-07
                                            • 184

                                            #351
                                            Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                            Ulubiony kolor: grantowy, zielony, szary, turkusowy
                                            Nielubiany kolor: złoty, różowy, pomarańczowy

                                            Biżuteria-tak-nie -jaka:
                                            tak- kolczyki-raczej dłuższe, dyndające, kocham sutasz, lubię wire wrapping. Nie lubię plastiku, akrylu.
                                            Decoupage - z chęcią przygarnę chustecznik, pudełeczko na drobiazgi. Lubię połączenia kremowego z turkusem.
                                            Papierki, papierowa wiklina - nie przepadam, bo ie mam gdzie stawiać. Z chęcią zaopiekuję się pudełkami i pudełeczkami.

                                            Generalnie z chęcią przygarniam wszystko co cieszy oko Ostatnio choruję na torbę. Nie pogardzę kominem w odcieniach brązu.
                                            Ostatnio edytowane przez multanka; 2013-11-21, 07:50.
                                            Moje zabawy z sutaszem:
                                            http://multanka.blogspot.com/

                                            Mój wątek - zapraszam do odwiedzin:
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630606

                                            Pereferki:
                                            https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=351

                                            Komentarz

                                            • agnes99
                                              Zakorzenienie
                                              • 2009-11
                                              • 7062

                                              #352
                                              Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                              Stan rodzinny: mąż, córa (2,5 roku) + 2 futra szczekające
                                              Ulubiony kolor: trawiasta zieleń, czerń, szarości, brązy, fiolety (także te śliwkowe)
                                              Nielubiany kolor: róż, złoty, niebieski, wszelkie wyprane pastelowe odcienie kolorów
                                              Ulubione zwierzę: pies
                                              Ulubiony film: "Milczenie owiec", "Faceci w rajtuzach"
                                              Ulubiona książka: skandynawskie kryminały
                                              Biżuteria: lubie i noszę tylko kolczyki różnej maści i długości z pominięciem filcowych oraz bransoletki
                                              Hobby: scrapbooking tradycyjny i nie tylko, florystyka
                                              Praca: informatyk ze specjalizacją telekomunikacja, ale wole grzebać w kolorowych papierkach
                                              Urodziny: 16.01 (czyli kozowata bestia rogata)
                                              Imieniny: 20.04

                                              Podziwiam: koszyki z wikliny papierowej i klasycznej, szyte torebki, torby zakupowe ręcznie robione/szyte, decu szkatułku, kule origami i różności scrapowe w stylu vintage, bransoletki makramowe, rękawiczki/minetki, filcowe różności do domu

                                              Nie przepadam: za pracami w stylu karczocha, serwetkami, ażurka itp.

                                              Nie lubię: jarmarcznego stylu - czyli cekiny, złotka, świecidełka...
                                              Ostatnio edytowane przez agnes99; 2014-10-20, 08:53.
                                              I still haven't found, what I'm looking for. U2

                                              Komentarz

                                              • SilverAguti
                                                Zakorzenienie
                                                • 2010-09
                                                • 5980

                                                #353
                                                Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                Stan rodzinny: jeden i ten sam TŻ od dłuższego czasu + wielkie czarne kocisko
                                                Ulubiony kolor(max.3): fioletowy, każdy żywy, intensywny kolor, jestem chodzącą tęczą kocham cieniowania
                                                Nielubiany kolor(max.3): wszystkie brązy, beże, kremy i inne mdłe kolory
                                                Ulubione zwierzę: szczurki, koty, uwielbiam wszystkie zwierzaki
                                                Ulubiony film: naprawdę mam wymieniać?
                                                Ulubiona książka: o, jeszcze więcej tytułów niż filmy
                                                Biżuteria-tak-nie -jaka: TAK: jestem sroką, lubię, jak się błyszczy wszelkie kolczyki (najlepiej długie, ale nie za ciężkie, raczej nie składaczki), bardzo chętnie sutaszki, bransoletki etc., ważne, by było kolorowe i przyciągało wzrok; NIE: nic na szyję
                                                Hobby: koralikowanie rzecz jasna no i szydełko od czasu do czasu
                                                Zawód-Praca-Szkoła: praca: przewalam setki akt w miejscu, w którym nikt nie chciałby się znaleźć zawód: logistyk & inspektor bhp
                                                Urodziny: 6 maja
                                                Imieniny: 24 maja, ale nie obchodzę

                                                w wymiankach najbardziej ucieszą mnie oczywiście rzeczy wykonane specjalnie dla mnie
                                                od dawna marzę o: sutaszowych kolczykach; szkatułce decu; scrapkowym notesie; szytej torbie z materiału w wielokolorowe kwiaty lub inne szalone wzory (dużej, by pomieściła A4 i koniecznie z kieszonkami w środku); kolorowy, obszerny szal lub komin (do owijania się, taki luźniejszy, nie blisko szyi) też mnie szalenie ucieszy
                                                raczej nie: rzeczy, na których łatwo gromadzi się kurz - alergia na roztocza (serwetki itp.)
                                                przydaśki: biżuteryjne, koralikowe, szydełkowe, włóczkowe bardzo chętnie - fragmenty skór sztucznych i naturalnych, najlepiej w kolorowych kolorach ważne, by nie były za grube, aby dało się bez problemu przejść przez nie cieniutką igłą. z pewnością nie - przydaśki scrapkowe i decu - podziwiam, ale nie ciągnie mnie do papierków i serwetek
                                                łakocie: każde w każdej ilości
                                                Ostatnio edytowane przez SilverAguti; 2015-11-08, 09:56.
                                                mój blog:
                                                http://silveraguti-blink.blogspot.com/

                                                preferencje:
                                                https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=353

                                                Komentarz

                                                • Malinka_5
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-09
                                                  • 9666

                                                  #354
                                                  Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Malinka_5
                                                  Stan rodzinny(dzieci i TŻ): 3 dzieci : 23 lata i 2x12 latki i TŻ jest

                                                  Ulubiony kolor(max.3):
                                                  zielony, biały, czarny


                                                  Nielubiany kolor(max.3):
                                                  nie mam takiego

                                                  Ulubione zwierzę:
                                                  nasz kot


                                                  Ulubiony film: "Pół żartem, pół serio"


                                                  Ulubiona książka:
                                                  Andrew Matthews "Bądź szczęśliwy"


                                                  Biżuteria-tak-nie -jaka: NIE !


                                                  Hobby: druty szydełko

                                                  Zawód-Praca-Szkoła: pracownik w księgowości

                                                  Urodziny: 26 X


                                                  Imieniny: 4 VII
                                                  Stan rodzinny(dzieci i TŻ): dzieci urosły przez te 5 lat maż też jest... choć daleko
                                                  Ulubiony kolor(max.3): szary, siwy, czerwony w ubraniach i każdy inny w robótkach
                                                  Nielubiany kolor(max.3): nie ma takich
                                                  Ulubione zwierzę: bez zmian, mojego kota coraz bardziej
                                                  Ulubiony film: namiętnie oglądam: " Doktor G – lekarz sądowy"
                                                  Ulubiona książka: oj zaniedbałam... bardzo
                                                  Biżuteria-tak-nie -jaka:WYŁĄCZNIE: broszki, zapinki do chust, korale tylko bursztyny
                                                  Hobby: druty, szydełko, quilling troszkę i ostatnio decou
                                                  Zawód-Praca-Szkoła: technik: finanse i rachunkowość, na stanowisku inspektora w księgowości
                                                  Urodziny: 26.X
                                                  Imieniny: 4 VII

                                                  no to tyle

                                                  bazowałam na wcześniejszym szablonie sprzed paru lat a widzę, ze dziewczyny dopisują co chciałyby otrzymać, określę to tak:
                                                  praktyczne cóś z czego będę korzystać

                                                  przydasiów mam co niemiara ,ale za serwetkę do decu się nie obrażę

                                                  mile widziane wszelkiej maści pojemniki i nie ważne jaka techniką robione !!!! KAŻDĄ

                                                  broszka koralikowa ... czy też sutaszkowa - kolor szary, czarny, czarno-biały
                                                  Ostatnio edytowane przez Malinka_5; 2013-12-31, 19:08.

                                                  Komentarz

                                                  • SlonecznikB
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2006-10
                                                    • 8429

                                                    #355
                                                    Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                    Ulubiony kolor(max.3): fiolet, zieleń ale nie trawiasta, wszystkie brudne kolory
                                                    Nielubiany kolor(max.3): beż, brąz, różowy majtkowy
                                                    Ulubione zwierzę: pies, ale już go nie ma
                                                    Ulubiony film: Joe Black
                                                    Ulubiona książka: zawsze ta którą obecnie czytam

                                                    Biżuteria-tak-nie -jaka: tak, ale wyszukana, orginalna, nie tuzinkowa,
                                                    Hobby: szydełko, druty, quilling,haft krzyżykowy, richerie, pergamano, i wiele technik które ciągle poznaję
                                                    Zawód-Praca-Szkoła: to już za mną
                                                    Urodziny: 25.05

                                                    Imieniny: 4.12


                                                    Mam małe mieszkanie, dlatego też preferuję przedmioty użytkowe. Każda technika mnie ucieszy, za jedno dziękuję za serwetki, mam ich sporo i leżą nieużywane . Nie noszę pierścionków. Cieszę się zawsze z wszystkich podarków. Ulubiony kwiat - konwalia, maki drobne. Torby lubię duże, stosowne do mojej osoby.



                                                    Ostatnio edytowane przez SlonecznikB; 2013-10-07, 19:41.

                                                    Komentarz

                                                    • madleine89
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2011-08
                                                      • 610

                                                      #356
                                                      Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                      Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż, kot i pies (które są dla mnie jak dzieci)
                                                      Ulubiony kolor(max.3):zielony,fiol etowy,różowy,wszelkie odcienie niebieskiego
                                                      Nielubiany kolor(max.3):brązowy,żółt y,pomarańczowy
                                                      Ulubione zwierzę:te,które mam w domu (nie licząc pająków zza szafy )
                                                      Ulubiony film:komedie romantyczne,thillery (ulubionych tytułów nie posiadam)
                                                      Ulubiona książkazieci z Bullerbyn
                                                      Biżuteria-tak-nie -jaka:bransoletki z regulowaną długością (ewentualnie bez regulacji,ale żeby mi się zmieściła na mój gruby nadgarstek), dłuższe naszyjniki
                                                      Hobby:scrapbooking,wyszyw anie, zaczynam przygodę z decoupage i tworzeniem biżuterii
                                                      Zawód-Praca-Szkoła:na szczęście mnie to już nie dotyczy zajmuję się obecnie domem i mężem
                                                      Urodziny:04.03.1989
                                                      Imieniny:03.11

                                                      proszę mi nie wysyłać cekinków i scrapek poniżej 1 cm,ponieważ mam w tego domu dużo,a i tak z tego rzadko korzystam
                                                      każdy dzień może być piękniejszy


                                                      preferki do wymianek
                                                      https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356

                                                      Komentarz

                                                      • 201704240919
                                                        Konto usunite
                                                        • 2012-01
                                                        • 5398

                                                        #357
                                                        Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                        Stan rodzinny(dzieci i TŻ): TŻ Sebastian
                                                        Ulubiony kolor(max.3): fiolet, czerń i biel
                                                        Nielubiany kolor(max.3): zielony
                                                        Ulubione zwierzę: psiaki,kotki kocham zwierzęta
                                                        Ulubiony film: kryminały, psychologiczne (ulubionego nie mam)
                                                        Ulubiona książka: Stephen King Zielona Mila
                                                        Biżuteria-tak-nie -jaka: nie lubię nosić biżuterii
                                                        Hobby: rysowanie (ołówek i farby olejne)
                                                        Zawód-Praca-Szkoła: ukończyłam liceum ogólnokształcące
                                                        Urodziny: 1 marzec
                                                        Imieniny: 24 grudzień

                                                        Komentarz

                                                        • Laguna05
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2013-07
                                                          • 39

                                                          #358
                                                          Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                          Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż
                                                          Ulubiony kolor(max.3): zielony, niebieski, wrzosowy
                                                          Nielubiany kolor(max.3): piaskowy, jasny róż,
                                                          Ulubione zwierzę: pies
                                                          Ulubiony film: Zakochana złośnica
                                                          Ulubiona książka: Wszystkie Nory Roberts
                                                          Biżuteria-tak-nie -jaka: kolczyki, łańcuszek, pierścionki
                                                          Hobby: książki, robótki ręczne, pieczenia ciast
                                                          Zawód-Praca-Szkoła: studentka pedagogiki
                                                          Urodziny: 05.05.1991
                                                          Imieniny:25.11
                                                          Drinki w głowie- taka faza,
                                                          Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.

                                                          Komentarz

                                                          • honkus
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2010-02
                                                            • 1145

                                                            #359
                                                            Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                            Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż i córka Olga
                                                            Ulubiony kolor(max.3): czerwony, czarny, fioletowy
                                                            Nielubiany kolor(max.3): żółty, pomarańczowy, zielony
                                                            Ulubione zwierzę: tylko pluszowe
                                                            Ulubiony film: Nie mam ulubionego. Lubię komedię, filmy o miłości, przygodowe i sensacyjne.
                                                            Ulubiona książka: -
                                                            Biżuteria-tak-nie -jaka: Niestety z reguły noszę tylko złoto, bo wychodzi mi uczulenie - śmieją się, że mam szlachetną krew .
                                                            Kolczyki mogę nosić niestety tylko złote.
                                                            Łańcuszek też złoty, chociaż rzadko zdarzy mi się nosić jakieś korale.
                                                            Pierścionki też złote.
                                                            Bransoletkę czasami złotą, a czasami jakąś z bursztunów lub z korali.
                                                            Hobby: kartki, origami
                                                            Urodziny: 17.11
                                                            Imieniny: 22.12

                                                            W przypadku wymianek ucieszą mnie rzeczy praktyczne.
                                                            Przygarnę wszystko co może się przydać do robienia kartek: papiery, elementy z wykrojników, listki, motylki.
                                                            Lubię czekoladę miętową, orzeszki w czekoladzie np. M&M's, michałki, kawę rozpuszalną - tylko bez cukru .
                                                            Ostatnio edytowane przez honkus; 2013-11-07, 21:10.
                                                            Pozdrawiam, Honorata

                                                            Mój mały misz-masz
                                                            Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
                                                            Moje preferki

                                                            Komentarz

                                                            • matematyczka
                                                              Rozeznanie
                                                              • 2009-04
                                                              • 665

                                                              #360
                                                              Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

                                                              Stan rodzinny(dzieci i TŻ): TŻ i syn Marek (ur.2010 r.)
                                                              Ulubiony kolor(max.3): czerwony, beżowy
                                                              Nielubiany kolor(max.3): różowy
                                                              Ulubione zwierzę: papugi choć już dawno jej nie mam
                                                              Ulubiony film: Nie mam pamięci do tytułów
                                                              Ulubiona książka: Uwielbiam czytać powieści, nie mam ulubionego autora.
                                                              Biżuteria-tak-nie -jaka: Zawsze muszę mieć kolczykizałożone. Ogólnie lubię rzeczy delikatne, drobne, a kolczyki najbardziej wiszące długie
                                                              Hobby: uwielbiam wszelkie robótki ręczne - szydełko, druty, ciekawe techniki które mnie zachwycą oprócz tego uwielbiam piec wszelkie łakocie.
                                                              Zawód-Praca-Szkoła: z wykształcenia nauczyciel matematyki, a obecnie pracuję jako kasjer - sprzedawca w hipermarkecie
                                                              Urodziny: 12 listopad
                                                              Imieniny: 30 listopad

                                                              Nie mogę się napatrzeć na Wasze prace wiec ucieszy mnie wszystko

                                                              decupage - bardzo mi się podoba w wszelkiej formie

                                                              szydełko, druty, szycie - marzy mi się komplecik na zimę - co roku sobie obiecuję, że sobie zrobię i co roku nie mam nic

                                                              Synek - gdzieś tam we wątku było pytanie uwielbia myszkę miki oprócz tego wszystko co się kręci: wiatraczki, koła, i standardowe chłopięce zainteresowania samochody, traktory, samoloty
                                                              Justyna


                                                              Zapraszam do mnie: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post41868845
                                                              Moje preferki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=360

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...