Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, koniecznie
zapoznaj się z FAQ, klikając
link powyżej. Aby móc pisać posty, może być konieczna rejestracja ?
kliknij link rejestracji powyżej, aby kontynuować. Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości,
wybierz forum, które chcesz odwiedzić, z listy poniżej.
Netykieta - zasady postępowania na Forum Wizaz.pl
Zasady te stworzyła przez lata społeczność Użytkowników Wizaz.pl.
Są uzupełnieniem Regulaminu Serwisu Wizaz.pl, który znajduje się pod adresem: https://wizaz.pl/regulamin-forum-nowy/ .
Każdy Użytkownik jest zobowiązany przestrzegać Regulaminu Serwisu Wizaz w takim samym stopniu jak Netykiety.
Wersja obowiązuje 17.04. 2026
1. Odnoś się do innych Użytkowników forum tak jak chcesz, aby odnoszono się do Ciebie, z szacunkiem i zachowując kulturę wypowiedzi. Rasistowskie, drastyczne, obraźliwe lub dyskryminujące posty i treści (w tym grafika, avatary, podpisy oraz wpisy w profilach Użytkowników) są niezgodne z Regulaminem Serwisu Wizaz.pl i Netykietą i mogą być usunięte, a ich Autorzy mogą otrzymać upomnienie lub ostrzeżenie. To samo dotyczy treści pornograficznych, wulgarnych, zawierających groźby, dotyczących inteligencji, wykształcenia, płci, religii, rasy czy statusu majątkowego.
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.
3. Szanujmy język, jakim się posługujemy. Wypowiedzi budujmy zgodnie z zasadami języka polskiego. Zbędne jest pisanie całego tekstu wielkimi literami, podobnie jak jego nadmierne kolorowanie.
4. Pamiętaj, że Moderator nie jest stroną w dyskusji.
5. W złym tonie jest wytykanie dyskutantom popełnionych przez nich literówek, błędów ortograficznych i gramatycznych, szczególnie robienie tego w sposób prześmiewczy i uszczypliwy. Takie zachowanie jest niezgodne z Regulaminem Serwisu Wizaz.pl i Netykietą, a Użytkownik może otrzymać upomnienie, a jeśli opisana sytuacja będzie się powtarzać - ostrzeżenie.
6. Stosowanie wobec innego Użytkownika zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, jak również za cytowanie postów z innych wątków niezwiązanych z tematem w celu zdeprecjonowania, wyszydzenia czy ośmieszenia Autora cytowanej wiadomości stanowi naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety, a Użytkownik może otrzymać upomnienie.
7. Świadome prowokowanie innych Użytkowników forum poprzez agresywne, kontrowersyjne lub obraźliwe wypowiedzi mające na celu rozbudzenie lub wywołanie nowej dyskusji oraz skupienie uwagi na Autorze tego typu postów (trolling) nie jest tolerowane i stanowi naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl oraz Netykiety. Użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, a w przypadku powtarzających się przypadków tego typu zachowań taki Użytkownik może otrzymać bana (zablokowanie konta).
8. Zanim założysz swój wątek sprawdź w wyszukiwarce, czy ktoś nie założył wcześniej podobnego - być może informacje jakich poszukujesz, już znajdują się na forum. Wątki nie ulegają przedawnieniu, jeśli aktualnie nie toczy się w nich dyskusja, należy je odświeżyć przez napisanie nowego posta.
9. Jeśli trafisz na interesujący Cię wątek, ale odnalezienie w nim tego czego szukasz jest utrudnione z powodu dużej ilości postów, należy użyć opcji "Przeszukaj ten wątek". Częste wpisy typu: "Pewnie było już o tym wspominane, ale nie chce mi się szukać, więc napiszcie jeszcze raz o..." traktowane są jako wiadomości w złym tonie i stanowią naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety.
10. Zakładanie wątków typu "Wiem, że mój wątek nie pasuje na to podforum, ale tu jest więcej Wizażanek...." uważane jest za zaśmiecanie forum. Częste tego typu działania stanowią naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety, a tacy Użytkownicy mogą otrzymać upomnienie lub ostrzeżenie.
11. Niedopuszczalne jest niszczenie sensu wątku przez nadmierne odbieganie od głównego tematu wątku rozpoczętego w pierwszym poście, jak również poprzez toczenie prywatnych rozmów pomiędzy Użytkownikami - do takich celów służy opcja Prywatnych Wiadomości (PW). Niszczenie wątku przez wpisy nie na temat (tzw. off topic) stanowi naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety. Użytkownik publikujący takie wpisy może zostać upomniany a jego posty off topic - usunięte.
12. Forum Wizaz.pl nie jest portalem randkowym ani matrymonialnym. Zamieszczanie tego typu wpisów stanowi naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety. Posty i wątki o takiej treści mogą być usuwane.
13. Nie zamieszczamy na forum publicznym korespondencji PW bez zgody Autora. Dotyczy to również ogólnego pisania na temat jej treści. Niedozwolona jest zmiana treści cytowanych postów z wyjątkiem usunięcia linków/nazw reklamowych lub skrócenia treści
14. Niedopuszczalne są działania reklamowe. Reklama to wszelkie działania prowadzące do uzyskania korzyści materialnych lub do darmowego promowania strony (blogi komercyjne, galerie, prywatne strony itp.). Za reklamę mogą zostać uznane linki do stron aukcji, sklepów, serwisów internetowych czy nazwy produktów, zawarte w postach należących do jednego Użytkownika lub do grupy kont-klonów, w których często polecane są różne produkty i usługi, w szczególności w sytuacji, gdy posty tego rodzaju stanowią całość lub przeważającą większość napisanych przez Użytkownika postów. Reklama to także konta ekspertów, e-ekspertów, konsultantów, e-konsultantów nieoznaczone czerwonym kolorem nicka. Reklama to także nazwa nicka, avatar lub podpis, które są jednocześnie nazwą firmy lub logiem. Jako reklama traktowane są również posty, wątki i PW z prośbami o głosy w konkursach oraz wszelkie inne zawarte w nich treści, przez zamieszczenie których Autor ma wyraźne korzyści materialne.
Posty reklamowe mogą być usuwane.
14.1. Użytkownicy z mniej niż 50 postami na koncie lub ze stażem na forum krótszym niż 3 miesiące będą traktowani bardziej rygorystycznie, jeśli zostaną u nich dostrzeżone powyższe formy reklamy., tj. mogą im zostać przyznane ostrzeżenia lub ban (blokada konta). Uporczywe spamowanie forum grozi przyznaniem bana stałego (blokadą konta na stałe).
14.2. Ogłoszenia kupna i sprzedaży są zabronione na forum poza specjalnie wyznaczonymi do tego celu miejscami.
15. Pamiętaj, że wyrażając na forum opinię na temat produktu, usługi lub osoby, ponosisz za swoją opinię odpowiedzialność.
16. Edytowanie własnych postów na forum. Funkcja "edytuj" na forum służy do poprawiania błędów, dopisków, dodania zdjęć, zmiany szyku zdania w swoich postach, usunięcia fragmentu, który po przemyśleniu wolelibyście jednak zdjąć z forum publicznego itp. a nie do całkowitego usunięcia całej treści, zwłaszcza tej kluczowej dla sensu wątku. Nadużywanie tej opcji do masowego i całkowitego kasowania treści swoich postów, co powoduje zniszczenie treści wielu wątków, stanowi naruszenie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl i Netykiety i może spowodować blokadę konta. Twoje konto może zostać czasowo lub trwale zablokowane.
17. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp.) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji może być usuwany, a wobec Użytkownika notorycznie łamiącego tę zasadę i propagującego tego typu informacje może otrzymać upomnienie, ostrzeżenie lub ban (blokada konta).
18. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć lub pozostałych utworów, stanowiących własność innych Użytkowników w celach komercyjnych bez ich zgody jest niedopuszczalne.
19. Złamanie Regulaminu Serwisu Wizaz.pl lub Netykiety przez Użytkownika zgłaszaj za pośrednictwem funkcji ZGŁOŚ, dostępnej przy każdym Post (Wiadomości). Napisz powód zgłoszenia. Zgłoszenia można dokonać również poprzez formularz znajdujący się pod adresem https://wizaz.pl/dsa/ .
21. Konto Użytkownika zostanie zablokowane, jeśli:
suma punktów z ostrzeżeń będzie równa 4 lub większa od 4 - konto zostanie zablokowane na czas 7-14 dni.
suma punktów z ostrzeżeń będzie równa 6 lub większa od 6 - konto zostanie zablokowane na stałe.
Użytkownik może otrzymać jednorazowo więcej niż 6 punktów, co spowoduje zablokowanie konta bez uprzednich ostrzeżeń.
22. Bana (blokadę konta) na forum otrzymują osoby, a zatem jeśli Użytkownik ma zarejestrowanych kilka nicków (kont) na forum, bana otrzymają wszystkie konta tego Użytkownika.
24. Administrator ma prawo do weryfikowania postów, ale nie obowiązek. Moderator nie ma obowiązku reagować na post, który nie jest zgłoszony przez ZP. Podobnie Moderator nie musi podejmować działania, jeśli zgłoszenie nie ma poparcia w prawie, regulaminie lub netykiecie. Masowe wysyłanie w takich przypadkach ZP lub PW, w skrajnych sytuacjach zostanie uznane za nadużycie i jest równoznaczne z otrzymaniem ostrzeżenia oraz zawieszeniem rozpatrywania takich zgłoszeń. Więcej na ten temat znajdziesz w § 9 Regulaminu Serwisu Wizaz.pl.
26. Każdy może złożyć skargę, jeśli nie zgadza się ograniczeniem zastosowanym przez Administratora (usunięciem opublikowanej przez niego treści lub jej części, blokadą konta). Skargę należy złożyć za pomocą formularza znajdującego się pod tym adresem https://wizaz.pl/dsa/
Zasady składania i rozpatrywania skarg zostały określone w § 8 Regulaminu Serwisu Wizaz.pl.
Następujące skargi nie będą rozpatrywane:
- skargi na upomnienia
- skargi na ostrzeżenia - napisanych w imieniu osób trzecich
- napisane na forum publicznym.
27. Jeśli chcecie bezpowrotnie usunąć konto możecie to zrobić samodzielnie poprzez profil użytkownika lub skontaktujcie się z Administratorem Serwisu pisząc na adres forumwizaz@burdamedia.pl (szczegóły zawiera § 5 Regulaminu Forum Wizaz.pl). Zwróćcie uwagę, że o usunięciu postów decydujecie osobnym wypowiedzeniem. Moderatorzy nie usuwają kont na prośby wysłane poprzez PW czy napisane na forum w wątkach.
Objaśnienia do niektórych punktów netykiety:
1. Aby zgłosić naruszenie - "Zły Post" (ZP) użyj przycisku "Zgłoś", który znajduje się - pod avatarem Użytkownika w przypadku posta w wątku - w prawym dolnym rogu pod wpisem w profilu Użytkownika - w prawym górnym rogu Prywatnej Wiadomości (PW).
2. Opcja "Przeszukaj ten wątek" znajduje się po prawej stronie fioletowej belki nad pierwszym postem.
3. Formy interwencji stosowane przez Moderację:
a) Ostrzeżenie - to punkt karny za przewinienie (czerwona kartka ).
b) Upomnienie - to oficjalne zwrócenie uwagi, personalnie (żółta kartka).
c) Upomnienie przez PW - to zwrócenie uwagi personalnie, niepublicznie.
d) Upomnienie w Wątku - to zwrócenie uwagi publicznie, personalnie lub grupie osób.
3.1 Przykład czytania informacji o przyznanych kartkach:
"Ostrzeżenia: 1/0" Oznacza jedno upomnienie (żółta kartka bez punktów)/zero ostrzeżeń (czerwona kartka z punktami, które mogą skutkować banem).
"Ostrzeżenia: 0/1 (3)" Oznacza zero upomnień (żółta kartka bez punktów)/jedno ostrzeżenie za trzy punkty (czerwona kartka z punktami, które mogą skutkować banem).
3.2 Informacje o ilości przyznanych kartek z aktywnymi punktami widoczne są pod avatarem Użytkownika, natomiast spis wszystkich otrzymanych kartek, w tym tych z już nieaktywnymi punktami znajduje się w profilu Użytkownika i jest on dostępny tylko dla Moderatorów forum.
4. Funkcję Administratora forum pełni:
Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż, 2 synów-Piotr i Kuba Ulubiony kolor(max.3):Czerwony, zielony, zółty(głębokie, nasycone) Nielubiany kolor(max.3):zgniłe brązy i zielenie,żarówy Ulubione zwierzę:wszystkie z liczbą nóg poniżej 6 Ulubiony film:Pan Wołodyjowski Ulubiona książka:dużo ich. Ale chyba najbardziej ulubione, takie z młodości "Więcej niż przyjaźń"i"Lato letnich ludzi" Biżuteria-tak-nie -jaka:każda, byle nie za ciężka. Preferowane kolczyki i pierścionki. Hobby:książki, robótki(szydełko, druty, frywolitka, krzyżyki). Próbowała jeszcze kilku. Chciałabym spróbować decupażu. Zawód-Praca-Szkoła:z wykształcenia:kosmetyczka ,nauczycielka,manicurzyst ka. Obecnie mama na pełny etat i dobrze mi z tym. Urodziny:15.01.1982 Imieniny:21.10
Lista życzeń jest krótka: jakiś piękny, nieduży sutasz, przydasie do tegoż, coś z biżuterii filcowanej, rękawiczki koronkowe(rozmiar średni), wszelkie przydasie do wymienionych przeze mnie technik oraz do stworzenia sutaszu. W sumie za wszelakie ręcznie robione cudeńka jestem wdzięczna.
Ostatnio edytowane przez Ulcia2512; 2012-04-22, 18:09.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ):Mąż jeden od 11 lat i Synek Szymuś- 7 lat. Ulubiony kolor(max.3): czerwony(malinowy), niebieski turkusowy,chabrowy,rudy. Nielubiany kolor(max.3): wszelkie żarówy Ulubione zwierzę:pies, ale nie posiadam żadnego, bo mieszkam w bloku. Ulubiony film: nie mam ulubionego, ale lubię komedie, rzewne filmy o miłości, ciekawe przygodowe i sensacyjne. Ulubiona książka: nie mam ulubionej, ale lubię czytać powieści przygodowe, niekiedy romanse, powieści sensacyjne. Ostatnio tylko jakoś mało czasu na czytanie. Biżuteria-tak-nie -jaka: lubię biżuterię w każdej chyba technice. Hobby: szydełko, druty Zawód-Praca-Szkoła:wyuczony- ekonomistka w tej chwili bezrobotna i intensywnie poszukująca pracy Urodziny: 21.11.1968r. Imieniny:03.I
Bardzo podobają mi się prace decu np. szkatułki, chusteczniki, Hafty- motywy kwiatowe ( róże, słoneczniki), ale również inne chętnie przygarnę.
Notesiki, zapiśniki scrapki są cudne. Biżu bardzo lubię. Kolczyki delikatne, dyndające. Wiklina papierowa bardzo mi się podoba np. koszyczki na różne drobiazgi. Na szydełku dużo robię, ale ucieszę się z bieżnika na ławę, torebki. Druty-chętnie przygarnę komin, serweteczki bieżniczki, zawieszki. Szycie: ostatnio wpadły mi w oko cudne poduszki z dużym kwiatowym motywem. Mieszkanie na razie malutkie. Pokój w kolorach: meble ciemny brąz, tapeta żółto-kremowa, tapicerka butelkowa zieleń.
Akcenty w bordo. Kuchnia odcienie zieleni groszkowej, płytki żółto-waniliowe. Łazienka w kolorach biało-niebieskich.
No to jeszcze noszę rozmiar 38-40, buty 38, Torebki lubię małe wizytowe lub średnie codzienne, kolory stonowane.
Ucieszę się z każdego zrobionego specjalnie dla mnie prezentu.
Ostatnio edytowane przez rardan; 2013-10-13, 19:29.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: mąż i kot zwany Myszą Ulubiony kolor: do ubrania czerwień, czerń, granat; dookoła: zieleń, brąz, ecru Nielubiany kolor: róż i jakrawości Ulubione zwierzę: wszystko co ma nogi, nie pełza i nie syczy Ulubiony film: "Once", "Wierny ogrodnik", "Amadeusz", "Piraci z Karaibów", "Siódma pieczęć", "Hanami - kwiat wiśni" i wiele, wiele innych Ulubiona książka: całe mnóstwo; np. to co napisali Murakami, Kundera, Segal Biżuteria: wszelkie kolczyki, bransoletki, wisiory Hobby: scrapowanie, film, książka, muzyka Urodziny: 11 lipca Imieniny: 26 lipca
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: mąż, synek (3l.), córcia (1r.) Ulubiony kolor: odcienie niebieskiego (turkus, błękit), róże, optymistycznie trawiasta zieleń Nielubiany kolor: fiolet, średnio pomarańcz, złoty Ulubione zwierzę - motyw: motyle, ptaki Ulubiony film: 'Jeden dzień', 'Zaklęci w czasie' Ulubiona książka: j.w. Biżuteria:naszyjniki skromne: w stylu delikatnego, nieprzegiętego steampunk; ew. krótkie, bardzo delikatne, romantyczne z niewielką ilością dodatków ale za to wysmakowane kolczyki najmniej ale chętnie: coś bardzo skromnego; lubię szkło weneckie, ew. delikatne perły; nie cierpię lawy i nie przepadam za filcem w bransoletkach i kolczykach, natomiast filcowe broszki są OK ; bransoletki tak ale delikatne; preferowane style wg załączonych zdjęć. Hobby: scrapbooking tradycyjny, digital scrapbooking, malowanie na szkle i porcelanie Praca: aktualnie urlop wychowawczy Urodziny: jesień Imieniny: 25.11
Podziwiam: filcowe małe maskoteczki, szyte torebki, torby zakupowe ręcznie szyte, decoupage'owe szkatułeczki, szydełkowane serwetki, szydełkowane 'wstążeczki', które można użyć w scrap-pracach, ciuszki dziewczęce (czapeczka, bolerko? na 86-92cm), sutaszowe b.skromne kolczyki, szyte/dziergane podusie, ręcznie robione mydełka, świece, biżuterię wire wrapping, kolczyki z fimo, jeśli haft krzyżykowy, to w postaci serwetki/dziecięcego ubranka np. body;
Nie przepadam: frywolitki - zupełnie nie mój styl..., origami;
Nie lubię: przepychu i nadmiaru, świecidełek, cekinów, czegoś, co zalatuje jarmarkiem . Za to lubię eleganckie 'clean & simple'.
Będę wdzięczna za wszystko, w co ktoś włoży serce. Proszę jedynie, by było to choć trochę praktyczne Mam za małe mieszkanie i za małe dzieci na ozdóbki.
>> Moją wylosowankę przepraszam za muchy w nosie, mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam i przybliżyłam swoje gusta i nie będzie męką coś dla mnie zrobić ...
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ):Mąż ten sam od 8 lat, dwójka dzieci syn Filip lat 7 i córcia Joanna lat 4. Ulubiony kolor(max.3): niebiesi, czarny, odcienie czerwieni, byle nie jaskrawe Nielubiany kolor(max.3): ostre i intesywne kolory Ulubione zwierzę: pies i kot Ulubiony film: nie mam Ulubiona książka: "Wczorajsza młodość", i wszelkie książki zawierające w sobie jakieś tajemnice, ogólnie uwielbiam czytać wszystko Biżuteria-tak-nie -jaka: lubię biżuterię i lubię ją nosić ale niekoniecznie przy pracach domowych , chętnie brosza, przypinka, spinka do chusty. Kolczyki najlepiej, długie i wiszące. Wisiorki i naszyjniki wszelakiej maści. Ostatnio zakochałam się w biżuterii sutasz. Hobby: szydełko, kwiaty, ogród, pieczenie i gotowanie Zawód-Praca-Szkoła:wyuczony-po studiach: filolog języka polskiego, po technikum: Technik technologii żywności o specjalizacji ciastkarsko-piekarskiej, obecnie pracuję jako "kura domowa" Urodziny: 18.01.1982 Imieniny:13 II
Generalnie wybredna nie jestem i cieszę się ze wszystkiego, bo do wszystkiego znajduję jakieś zastosowanie. Na pewno ucieszy mnie jakaś biżuteria. Nie pogardzę również szalem wykonanym na drutach, bo ta technika nie jest najlepiej opanowana przeze mnie. Wszelkiego rodzaju pudełeczka, szkatułki czy pojemniczki lub koszyczki będą radować moje serducho i cieszyć oko . Chociaż sama robię na szydełku to ucieszę się również z "szydełkowca" dla mnie przygotowanego, bo zrobić dla siebie to zawsze brakuje czasu . Torebki, torby bardzo chętnie przygarnę wolę takie mniejsze lub średnie niż te duże i ogromne. Haft krzyżykowy lubię, umiem lecz nie mam czasu, z tej techniki chętnie przygarnę obrazki z motywami dziecięcymi, postaciami z kreskówek. I baaardzo choruję na biżuterię sutasz, bo ta technika jest taka cuudna Rozmiar buta 37-38 , obwód głowy standardowy , ogona nie posiadam
Najważniejsze jest dla mnie to, że ktoś włożył trochę pracy w rzecz akurat dla mnie, za co z góry serdecznie dziękuję.
Ostatnio edytowane przez babydelfi; 2014-10-18, 12:43.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
stan rodzinny; mąż, syn i córka/dorośli ze swymi połówkami/ wspaniały wnuczek,
ulubiony kolor; wszystkie jasne, pastelowe kolory
nielubiany kolor ;ciemne, czarne kolory
ulubione zwierzę; chyba pies
ulubiony film;z J.P.II
ulubiona książka;wszystkie przyrodnicze i różne przewodniki
biżuteria; każda
hobby;wszystki książki i gazety związane z robótkami,ciągle coś próbuję nowego i tak zawsze powróce do krzyżyków, podróże, wycieczki,spacery
zawód;inżynier ceramiki /z wykształcenia/obecnie emerytka wczesniejsza i bardzo dobrze mi z tym
urodziny;15 maj
imieniny ;3 pazdziernik
Nie jestem wybredana, czuje zawsze włożoną pracę w hand made, lubię zawsze biżuterię i szydełko , bo tego boję się próbowac
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): póki co tylko TŻ Ulubiony kolor(max.3): różne odcienie zieleni, brązów i fioletów Nielubiany kolor(max.3): wszelakie jaskrawości - różowy, pomarańczowy, żółty itp. Ulubione zwierzę: kot, choć takowego nie mam, a nawet nie lubię motywów zwierzęcych Ulubiony film: psychologiczne, fantasy Ulubiona książka: wszystko co w ręce wpadnie, nie przepadam tylko za horrorami i kryminałami Biżuteria-tak-nie -jaka:uwielbiam biżuterię wszelkiego rodzaju (szczególnie kolczyki), najchętniej oryginalną i zwracającą uwagę; nie noszę za to broszek i ozdób na włosy Hobby:rozwój osobisty, recykling artystyczny, kwiaty doniczkowe Zawód-Praca-Szkoła: branża resocjalizacyjna Urodziny:październik Imieniny: j.w.
INFORMACJE DODATKOWE:
Nie przepadam za: origami, kartkami okolicznościowymi (przepraszam ), bibelotami
to wszystko tylko dlatego, że nie mam gdzie takich rzeczy eksponować, a nie chcę ich zamykać na zawsze w pudełkach...
Za to przydadzą się: Scrapki: notesy, albumy itp. w każdej ilości (obecnie chcę sobie założyć zeszyt z przepisami) Decoupage: szkatuła/ pudełko na biżuterię (bo mam jej mnóstwo) itp. Szydełko/ druty/ frywolitki: serwetki, bieżniki, biżuteria itp.
Jestem na etapie urządzania się w nowym mieszkaniu więc bardzo chętnie przyjmę również koszyczki, doniczki, przyborniki do szycia itp. W mieszkanku mam dużo bieli i koloru jasnobrązowego.
Wszystko, co posiada duszę i zrobione zostało z sercem jest przeze mnie bardzo mile widziane Przyznam, że jestem praktyczną osobą więc nie lubię "kurzozbieraczy" i rzeczy, które nie mają zastosowania.
Ostatnio edytowane przez Coma_; 2012-09-17, 09:56.
Powód: aktualizacja danych
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Mąż i 2 dzieci (młodzieży) Ulubiony kolor(max.3): beże, brązy i czarny Nielubiany kolor(max.3)stre, krzykliwe kolory Ulubione zwierzę: pies i wszystko co da się zagłaskać Ulubiony film: "Raport Pelikana" "Zmierzch" Ulubiona książka: Czytam dużo i co mi wpadnie w rękę, ostatnio wszystko co dostępne o wampirach poprzez Zmierzch, Dom Nocy i Pamiętniki Wampirów. Bardzo lubię dobrą sensację i kryminały Biżuteria-tak-nie -jaka: Lubię kolczyki wiszące, bransoletki i wisiorki Hobby: Wszelakie zielone doniczkowce i papier. Ostatnio wciąga mnie szydełko Urodziny 07.12
[B]Imieniny:[/B ]08.03
Zachwycam się każdą rzeczą zrobioną z myślą o mnie, wszystko mnie uszczęśliwi. Bardzo podobają mi się wszystkie prace w deku i wszelakie sutaszki.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): narzeczony; dzieci brak Ulubiony kolor(max.3): czerwony, czarny, złoty Nielubiany kolor(max.3): pudrowy róż, pastelowy błękit Ulubione zwierzę: kot Ulubiony film: jest ich cała masa Ulubiona książka: "Pat ze Srebrnego Gaju", "Pani na Srebrnym Gaju", "Dzban ciotki Becky", "Zapach wiatru", "The Angel Chronicles 1,2,3" Biżuteria-tak-nie -jaka: uwielbiam długie kolczyki Hobby: muzyka (śpiew), książki, rysowanie Zawód-Praca-Szkoła: obecnie dział ochrony, na monitoringu, na pełny etacie i bardzo mi z tym wygodnie Urodziny: 25 listopad Imieniny:nie pbchodzę, więc nie wiem
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(TŻ/dzieci):mężatka,trójka dzieci( Sebastian, Krystian i Maksymilian) oraz mąż Daniel i królik Riko Ulubiony kolor(max.3):większość kolorów, ale głównie czerwienie, fiolety, róże, brązy, czarny Nielubiany kolor(max.3):smutne tonacje Ulubione zwierzę: od zawsze konie,oraz psy Ulubiony film:komedie romantyczne, seriale dr. Hause, CSI itp Ulubiona książka:Raczej nie mam zbytnio czasu na czytanie Biżuteria-tak-nie -jaka:kolczyki ( średniej długości 3-10cm na biglach zamkniętych)lub sztyfty, bransoletki- 17-19 cm, naszyjniki bez limitu i wisiorki na łańcuszku( 50 cm)lub bez.
Preferuję srebro, ale może być miedź i mosiądz (byleby bigle lub sztyfty były srebrne).Uwielbiam w biżuterii motywy roślinne, a wręcz ubóstwiam motyw róży.
Decoupage: bransoletki i szkatułeczki chętnie przyjmę
Origami:bardzo mi się podoba! Chętnie przyjmę Świeczki, mydełka: lubię, szczególnie pachnące piżmem, sandałem, fiołkami i cytrusami
Hobby- rękodzieło- ostatnio głównie biżuteria,ale także haftowanie i malarstwo Zawód-Praca-Szkoła: z wykształcenia technik budownictwa,z zamiłowania plastyka i rekodzieło Urodziny:09.04 Imieniny:16.06
Ostatnio edytowane przez anetars; 2013-01-04, 15:07.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): młoda panna
Ulubiony kolor(max.3): ciemny, przydmiony niebieski, khaki, żółty
Nielubiany kolor(max.3):pomarańczowy , grrrrr
Ulubione zwierzę: wszystkie gryzonie i zajęczaki ;3
Ulubiony film: Titanic i wszystkie dobre komedie romantyczne
Ulubiona książka: wszystkie Meg Cabot ;]
Biżuteria-tak-nie -jaka: skórzane bransoletki, indiańskie wisiorki, kolczyki na wkrętki ze stali chirurgicznej
Hobby: gryzonie, makijaż ;]
Zawód-Praca-Szkoła: gimnazjum
Urodziny: 26.08.98
Imieniny: 10.10
dbam o cerę 28.12.2012 zmagania z Mel B 28.02.2013
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(TŻ/dzieci):wieczny narzeczony
Ulubiony kolor(max.3):czerwony, fioletowy, zielony, a tak w ogóle to prawie wszystkie
Nielubiany kolor(max.3):w zasadzie to nie ma kolorów, których nie lubię, wszystko zależy od dnia i nastroju
Ulubione zwierzę: kot - bo mam, aczkolwiek lubię wszystko, co żyje
Ulubiony film:piękny umysł, księżna, batman - duży rozrzut, bo jestem filmożercą
Ulubiona książka:książkożercą też jestem, aczkolwiek fantasy i fantastyka to moje ulubione gatunki
Biżuteria-tak-nie -jaka:jeśli kolczyki, to długie, dyndające - 8-10cm, mogą być ww, sutaszowe, ciekawe składaczki, ale wtedy w intensywnych kolorach, jeśli plecionki, to indiańce, bo inne potrafię zrobić sama (aczkolwiek kolczyki noszę rzadko), bardzo lubię bransoletki, myślę że 18-19cm długości będzie ok- mogą być wykonane w każdej technice, raczej skłaniam się bardziej ku tym masywnym, szerokim, niż tym wąziutkim, mogą być cięższe, aczkolwiek miałabym również chrapkę na chainmaila, bardzo uwielbiam pierścionki - mogą być ww i różne inne, jakkolwiek plecionkowe nie bardzo, bo sama robię duże ilości, a sutaszowy bym pobrudziła na pewno. no i z rzadka, ale zdarza się mi nosić wisiorki - raczej większe, niż mniejsze, technika raczej nie ma znaczenia, jakkolwiek koralikowce potrafię zrobić sama, podobają mi się jeszcze sznury szydełkowe, ale raczej lariaty, niż te grubaski węże.
Hobby- rękodzieło- głównie biżuteria, oglądanie namiętnie filmów, czytam równie namiętnie książki, poza tym lubię podróżować, zwłaszcza naszym samochodem, bądź motocyklem z TŻ
Urodziny:26.10. skorpion
Ostatnio edytowane przez iwona sikorska; 2012-10-26, 18:19.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Mąż i KOT Ulubiony kolor:dobrze wybarwione kolory, uwielbiam ciemne niebieskoście, czerwienie,ciemniejsze fiolety, ciemne zielenie, czerń i połączenia ich z beżami, kremami. Nielubiany kolor: majtokowe róże, jasne zielenie, jasne niebieskoście (ale taki kwarc różowy lubię) Ulubione zwierzę: KOT Ulubiony film: SF i fantasy, sensacja Ulubiona książka: SF i fantasy, sensacja, Joanna Chmielewska Ulubione kamienie: kianit, labradorki, kamień księżycowy i słoneczny, perełki, ametysty, zielony onyks, karneol, agaty, kryształy lodowe - i cała masa innych Biżuteria-tak-nie -jaka: tak, srebro - jestem uczulona niestety, w strefach uszy, szyja, bezpośrednio dekold, na rękę może być miedź - ale taka dobrze spolerowana kamienie naturalne uwielbiam (raczej bez tych sztucznych w typie piasek pustyni i jakieś zbitki niewiadomo czego, ładne szkło weneckie i owszem
Bransy uwielbiam, kolce też byle nie ciężkie przesadnie, długie i krótkie, jeśli chodzi o naszyjniki to albo mały wisiorek (dodatki wtedy srebrne i kamienie wypolerowane, nie surowe) albo duży wisior coby na długim postronku się mógł majtać (w tym przypadku może być miedź i kamienie wszelakie),
pierścionki raczej nie koraliki: ha.. marzy mi się taka bransa jak rurka z takim jednym grubszym ciągiem koralików, Rusa nazywa takie "świrnięte", ja nie wiem co to za splot,
kulki też mi się podobają koralikowe takie czarno-srebrne i kostki.. i w zasadzie wszystko sutasz: w zasadzie wszystko, kolce i broszki i bransy, ale dobrze wybarwione kolory i w stylu takim bezkoralikowym, to znaczy kamień i sznureczki i zawijaski, jak coś beżowego to np w połączeniu z ciemnym brązem itp przykład
Pudełka: kocham pudełka
Ulubione wzory: deku - wrzosy, tulipany, maki
Zawsze i na wszystkim: koty i smoki
Frywolka: chętnie bardzo, zwłaszcza byłabym bardzo zadowolona z kwiatuszków, które można naszyć na bluzeczkę np
Dodatki: czapki, rękawiczki, szale i szaliki jako dodatek do stroju lub jako ocieplacz bardzo omotany - lubie bardzo, w tym przypadku połączenia kolorystyczne dobrze wybarwiony z beżem czy szarym jak najbardziej się sprawdzają dla mnie
Nie wiem co jeszcze .
Lubię wszystko wyrabiane ręcznie, co ma w sobie coś i ze wszystkiego się będę cieszyć
Hobby: KOT , biżu, gotowanie, pieczenie i jedzenie
Zawód-Praca-Szkoła:praca Urodziny:25 września
Ostatnio edytowane przez snice; 2013-05-25, 20:38.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Singielka bez dzieci. Ulubiony kolor(max.3):Turkusowy biały, brązowy Nielubiany kolor(max.3):Pomarańczowy, zielony, żółty. Ulubione zwierzę:Pies Ulubiony film: "Duże dzieci" Ulubiona książka: "Niania w Nowym Jorku" Biżuteria-tak-nie -jaka: Bransoletki Hobby:Cardmaking, decoupage, blogowanie, pedagogika dziecięca, hiszpański, latino.
Zawód-Praca-Szkoła:Rencistka. Staż w bibliotece. Urodziny: 1 październik Imieniny: 1 grudnia
Ja też nie jestem wybredna. Naprawdę łatwo mnie uszczęśliwić! Niestety (dla moich gabarytów) lubię słodycze, kocham różne herbaty!! Bardzo lubię kubki, w których mogę sobie pić herbatki albo kawy. Jeśli chodzi o kawę, to pije te rozpuszczalne, smakowe itepe )
Bardzo lubię książki, oraz własnoręcznie robione zakładki. Notesy, albo albumy, do których mogę coś wklejać... Jestem osobą bardzo sentymentalną. Jeśli chodzi o przydasie to mam wieczną chrapkę na wycinki z puncherów, wykrojników, oraz naklejki i papierowe dodatki. Ogólnie w cardmakingu przyda mi się zupełnie wszystko...
A najbardziej lubię...czuć waszą obecność
Ostatnio edytowane przez noelka93; 2013-10-26, 11:02.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: mąż, córcia i 2 synków Ulubiony kolor: czarny, czerwony, wszelkie ładne szarości, popiele, najlepiej błyszczące wpadające w srebro, fuksja, turkus Nielubiany kolor: pomarańczowy, zielony, żółty.
Biżuteria: Jak najbardziej. Lubię i noszę, aby nie krzykliwe i zbyt kolorowe. Kolczyki lubię wiszące.
Kocham też wszelkie wisiorki, naszyjniki, bransoletki
Hobby: szydełko, koraliki, druty, frywolitka. Zawód - Praca - Szkoła: etat szczęśliwej mamy i żony (oby jak najdłużej Urodziny: 20.07.1976 Imieniny: 19.01
W przypadku wymianek ucieszą mnie: decu -herbaciarki, wszelkie praktyczne rzeczy, pudełeczka na biżu, na przydaśki,na koraliki, ramki... ucieszę się z wszystkiego w tej technice bo nie potrafię a podziwiam Za butelki i słoiki dziękuję, dostałam ostatnio kilka papierowa wiklina -bardzo chętnie przygarnę ale rzeczy praktyczne: pudełka, pojemniki,koszyczki biżu -coś niebanalnego, oryginalnego i nie krzykliwego kolorystycznie. origami - podziękuję, mam mało miejsca na półkach i małe dziecko ciekawe świata przydaśki -wszeeeelkie pokocham miłościa szczerą. Koraliki, ozdoby do przyszywania, wstążeczki, włóczki, kordonki, półfabrykaty do biżu itp. scrapbooking -ucieszę się z ładnej karteczki, notes jak najbardziej mile widziany np. taki na przepisy , albumik na fotki
Dziergadła: hmmm, każda niespodzianka będzie dla mnie ogromną radością W sumie chusty i szale oraz kominy zimowe posiadam, chyba że zwiewne typowo wiosenne to bardzo chętnie. Przygarnę też ciekawą maskotkę albo podusię. Serwetki niekoniecznie.
Uwielbiam rzeczy robione na drutach, bardzo podobają mi się ażury.
Szycie - kocham wszelkie podusie, przytulanki - zwierzaczki. Podobają mi się również torebki z filcu w moich kolorkach.
xxx - podziwiam osoby zajmujące się tą techniką, uwielbiam storczyki i taki obrazeczek by mnie ucieszył
Ostatnio zakochałam się w sutaszkach, podobaja mi się kolczyki wykonane tą techniką w stonowanych kolorkach, długie wiszące
Wszystko, co posiada duszę i zrobione zostało z sercem jest przeze mnie bardzo mile widziane Przyznam, że jestem praktyczną osobą więc nie lubię "kurzozbieraczy" i rzeczy, które nie mają zastosowania. Ucieszę się z wszelkich pudełeczek.
Numer kapcia ( jakby mnie Jolcia wylosowała) 38
Aaaa i jeszcze jedno, jestem typową "sroką", lubię rzeczy które się świecą, czyli coś ze srebrną lub złotą nitką, również biżu takie raczej błyszczące
Ostatnio edytowane przez martikaj; 2014-10-16, 09:33.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): Maz Teo,syn Mateusz 13,corki Weronika 12 i Sabina 9
Ulubiony kolor(max.3): wszystkie pastele,kolory vintage-stylowe i romantyczne
Nielubiany kolor(max.3):
Ulubione zwierzę: nie mam takiego choc w domu mamy aktualnie chomika
Ulubiony film:romantyczne
Ulubiona książka: wszystkie Danielle Stell
Biżuteria-tak-nie -jaka: kazda
decu:wszystko jest sliczne
scrap zakladki,notes,pamietnik, album, bardzo podoba mi sie styl vintage
dziergalki:nie mam wymagan
Świeczki, mydełka wszystko !
Quilling,Pergamano wszystko
Hobby: hand made szydelkuje wyszywam szyje frywolitkuje czasami sie z decu pobawie ;-)
Zawód-Praca-Szkoła: sprzedawca,obecnie pani domu i dorywczo sprzatanie
Urodziny: 17.07
Imieniny: 13.03
Ostatnio edytowane przez serduszko3; 2013-05-27, 18:28.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: Singielka bez dzieci
Ulubiony kolor(max.3): niebieski, fioletowy, zielony
Nielubiany kolor(max.3): brak
Ulubione zwierzę: pies
Ulubiony film: jest wiele, ale głównie przygodowe
Ulubiona książka: "Noelka", wszystkie Harlana Cobena i Agathy Christie
Biżuteria: noszę, raczej skromna, ale kolorowa
Decu: wszystko jest genialnie wykonane
Scrap: notesik, pamiętnik, zakładki
Dziergadła: wszystko przyjmę, nie mam wymagań, bo sama nie umiem (na razie ) a podziwiam wszystkich, którzy to potrafią
Papierowa wiklina: pudełeczka, koszyczki
Hobby: origami, quilling, książki, kucharzenie
Zawód-Praca-Szkoła: Studentka matematyki
Urodziny: 15 luty
Imieniny: 24 maja
Z natury wybredna nie jestem i cieszę się ze wszystkiego, bo do wszystkiego znajduję jakieś zastosowanie. Najważniejsze jest dla mnie to, że ktoś włożył trochę pracy w rzecz wykonywaną specjalnie dla mnie, za co z góry serdecznie Dziękuję .
Ostatnio edytowane przez Milka_15; 2013-06-03, 20:39.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): TŻ Ulubiony kolor: czerwony (każdy odcień, od malinowego do bordo), czarny, niebieski (bardziej granat niż błękit), szary, fiolet; w domu wystrój w kolorze czerwonym, czarnym i białym Nielubiany kolor: brązowy, beżowy, niespecjalnie też żółty i zielony Ulubione zwierzę: kot, którego nie mogę mieć w domu Ulubiony film: Pogoda na jutro Ulubiona książka: wszystkie Johna Irvinga, poza tym czytam wszystko co mi wpadnie w ręce, nie lubię tylko książek sensacyjnych, typowych romansideł i przygodowych Biżuteria-tak-nie -jaka: tak, chętnie wykonane w różnych technikach, noszę kolczyki (byle nie za ciężkie), naszyjniki (najbardziej lubię długie korale kilka razy omotane wokół szyi lub długie wisiory), bransoletki tylko cienkie, delikatne; bigle, końcówki i inne elementy srebrne (lub w kolorze srebrnym), nie noszę nic ze złotem; ucieszę się też z ozdób do włosów, ozdobnych spinek np. do koczków Hobby: szydełko, makrama, koraliki, książki, muzyka Zawód-Praca-Szkoła: z wykształcenia politolog, obecnie pracuję w agencji celnej Urodziny: 18.09 Imieniny: 05.02
W wymiankach bardzo ucieszą mnie - tu będę się powtarzać - wszystkie rzeczy wykonane z myślą o mnie
Ale żeby trochę ułatwić to: decu - wszelkie pudełka, szkatułki, pojemniki, najlepiej z motywami muzycznymi, transfery papierowa wiklina - koszyczki, pojemniczki origami - też raczej rzeczy praktyczne (pojemniczki) scrapbooking - notesik, przepiśnik, album na zdjęcia szydełko, druty, szycie - wszystko bo mimo, że sama szydełkuję, to zazwyczaj wszystko dla innych, a dla siebie robię bardzo niewiele; z zimowych rzeczy bardziej szal/komin niż chusta, czapki też noszę nie patrząc na to, czy dobrze wyglądam, ważne, żeby uszy nie marzły; podobają mi się rzeczy z warkoczem na drutach ; bardzo chętnie poduszki, torebki (na co dzień noszę dużą, żeby pomieściła szydełka, włóczki i książki do pracy; na inne wyjścia małe, na długim pasku); chwilowo mam wystarczającą ilość różnych pięknych szyjogrzejów w odcieniach czerwieni, więc proszę o kolory granatowy i szary krzyżyki - z obrazków najlepiej z motywami muzycznymi, poza tym chętnie zakładkę do książki czy inne praktyczne rzeczy z wyszywanymi motywami; hafcik na czarnej kanwie
Inne przydatne informacje:
rozmiar ubrań - 36
rozmiar buta - 40 (kapcie mogą być 39)
obwód głowy - 56 cm
obwód nadgarstka - 15 cm
Ostatnio edytowane przez gagatu; 2015-04-24, 09:41.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): troje dzieci czyli 7letni Eryk, prawie 3letnia Basia i prawie 40letni Marcin Ulubiony kolor(max.3): czerwony, zielony, fiolet i kazdy inny Nielubiany kolor(max.3): brak Ulubione zwierzę:kot i wszystkie inne Ulubiony film: to samo co zwierzę - wszystko dam rade oglądać Ulubiona książka: Chmielewska, Musso i tak dalej.... Biżuteria-tak-nie -jaka: każda ręcznie stworzona, aczkolwiek kolczyki lekkie - uszy mnie sie urywają Hobby: no jak... szydełkowanie i różne takie Zawód-Praca-Szkoła: zawód wyuczony - trener pływania, wykonywany - operator szydełka Urodziny: 5-go lutego Imieniny: 13-go lutego
Jestem mało wymagająca i cieszy mnie wszystko wykonane własnoręcznie z myślą o mnie. Z góry dziękuję
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): 2x brak Ulubiony kolor(max.3):zieleń, malinowy/buraczkowy, fiolet Nielubiany kolor(max.3): żółty, szary, Ulubione zwierzę:pies Ulubiony/e kwiat/y: tulipany, konwalie Biżuteria-tak-nie -jaka: jeśli chodzi o biżuterię, to marzy mi się:
- coś na ucho lub szyję (ale raczej wisior, a nie naszyjnik czy kolia)
- coś lekkiego, długiego (mogą być duże, ale nie zbyt ciężkie)
-coś z dużą ilością zawijasów,
- coś co MOŻE (oczywiście nie musi) być wykonane z miedzi,
- dodam jeszcze, że lubię styl powiedzmy etniczny, troszkę hippie Byleby nie za bardzo eleganckie Hobby:biżuteria handmade, bieganie Zawód-Praca-Szkoła: szkoła Urodziny:12-10-19xx Imieniny:20-03 INFORMACJE DODATKOWE nie lubię/nie trawię: -nie bardzo lubię takie motywy jak np. kwiaty w technikach takich jak plecionki czy sutasz; (ale do samego sutaszu i plecionek to nic nie mam, a wręcz je lubię bardzo) scrapku: najchętniej przygarnęłabym przepiśnik decu: coś ładnego do postawienia/powieszenia w pokoju Najchętniej w kolorach fioletu i zieleni. Może być z motywem bluszczu, bo mam już takowy zegar w pokoju. szydełko: może być biżu, mogą być jakieś maskotki- zabawki frywolitka: najchętniej jakieś kolce czy wisior. Przygarnę z uśmiechem WSZYSTKO, bo fascynuje mnie ta technika
Biżuteria-tak-nie -jaka:
tak- kolczyki-raczej dłuższe, dyndające, kocham sutasz, lubię wire wrapping. Nie lubię plastiku, akrylu. Decoupage - z chęcią przygarnę chustecznik, pudełeczko na drobiazgi. Lubię połączenia kremowego z turkusem.
Papierki, papierowa wiklina - nie przepadam, bo ie mam gdzie stawiać. Z chęcią zaopiekuję się pudełkami i pudełeczkami.
Generalnie z chęcią przygarniam wszystko co cieszy oko Ostatnio choruję na torbę. Nie pogardzę kominem w odcieniach brązu.
Ostatnio edytowane przez multanka; 2013-11-21, 07:50.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: mąż, córa (2,5 roku) + 2 futra szczekające Ulubiony kolor: trawiasta zieleń, czerń, szarości, brązy, fiolety (także te śliwkowe) Nielubiany kolor: róż, złoty, niebieski, wszelkie wyprane pastelowe odcienie kolorów Ulubione zwierzę: pies Ulubiony film: "Milczenie owiec", "Faceci w rajtuzach" Ulubiona książka: skandynawskie kryminały Biżuteria: lubie i noszę tylko kolczyki różnej maści i długości z pominięciem filcowych oraz bransoletki Hobby: scrapbooking tradycyjny i nie tylko, florystyka Praca: informatyk ze specjalizacją telekomunikacja, ale wole grzebać w kolorowych papierkach Urodziny: 16.01 (czyli kozowata bestia rogata) Imieniny: 20.04
Podziwiam: koszyki z wikliny papierowej i klasycznej, szyte torebki, torby zakupowe ręcznie robione/szyte, decu szkatułku, kule origami i różności scrapowe w stylu vintage, bransoletki makramowe, rękawiczki/minetki, filcowe różności do domu
Nie przepadam: za pracami w stylu karczocha, serwetkami, ażurka itp.
Nie lubię: jarmarcznego stylu - czyli cekiny, złotka, świecidełka...
Ostatnio edytowane przez agnes99; 2014-10-20, 08:53.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny: jeden i ten sam TŻ od dłuższego czasu + wielkie czarne kocisko Ulubiony kolor(max.3): fioletowy, każdy żywy, intensywny kolor, jestem chodzącą tęczą kocham cieniowania Nielubiany kolor(max.3): wszystkie brązy, beże, kremy i inne mdłe kolory Ulubione zwierzę: szczurki, koty, uwielbiam wszystkie zwierzaki Ulubiony film: naprawdę mam wymieniać? Ulubiona książka: o, jeszcze więcej tytułów niż filmy Biżuteria-tak-nie -jaka: TAK: jestem sroką, lubię, jak się błyszczy wszelkie kolczyki (najlepiej długie, ale nie za ciężkie, raczej nie składaczki), bardzo chętnie sutaszki, bransoletki etc., ważne, by było kolorowe i przyciągało wzrok; NIE: nic na szyję Hobby: koralikowanie rzecz jasna no i szydełko od czasu do czasu Zawód-Praca-Szkoła: praca: przewalam setki akt w miejscu, w którym nikt nie chciałby się znaleźć zawód: logistyk & inspektor bhp Urodziny: 6 maja Imieniny: 24 maja, ale nie obchodzę
w wymiankach najbardziej ucieszą mnie oczywiście rzeczy wykonane specjalnie dla mnie od dawna marzę o: sutaszowych kolczykach; szkatułce decu; scrapkowym notesie; szytej torbie z materiału w wielokolorowe kwiaty lub inne szalone wzory (dużej, by pomieściła A4 i koniecznie z kieszonkami w środku); kolorowy, obszerny szal lub komin (do owijania się, taki luźniejszy, nie blisko szyi) też mnie szalenie ucieszy raczej nie: rzeczy, na których łatwo gromadzi się kurz - alergia na roztocza (serwetki itp.) przydaśki: biżuteryjne, koralikowe, szydełkowe, włóczkowe bardzo chętnie - fragmenty skór sztucznych i naturalnych, najlepiej w kolorowych kolorach ważne, by nie były za grube, aby dało się bez problemu przejść przez nie cieniutką igłą. z pewnością nie - przydaśki scrapkowe i decu - podziwiam, ale nie ciągnie mnie do papierków i serwetek łakocie: każde w każdej ilości
Ostatnio edytowane przez SilverAguti; 2015-11-08, 09:56.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Pierwotnie opublikowany przez Malinka_5
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): 3 dzieci : 23 lata i 2x12 latki i TŻ jest Ulubiony kolor(max.3): zielony, biały, czarny
Nielubiany kolor(max.3): nie mam takiego
Ulubione zwierzę:nasz kot
Ulubiony film: "Pół żartem, pół serio"
Ulubiona książka: Andrew Matthews "Bądź szczęśliwy"
Biżuteria-tak-nie -jaka: NIE !
Hobby: druty szydełko Zawód-Praca-Szkoła: pracownik w księgowości
Urodziny: 26 X
Imieniny: 4 VII
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): dzieci urosły przez te 5 lat maż też jest... choć daleko
Ulubiony kolor(max.3): szary, siwy, czerwony w ubraniach i każdy inny w robótkach
Nielubiany kolor(max.3): nie ma takich
Ulubione zwierzę: bez zmian, mojego kota coraz bardziej
Ulubiony film: namiętnie oglądam: " Doktor G – lekarz sądowy"
Ulubiona książka: oj zaniedbałam... bardzo
Biżuteria-tak-nie -jaka:WYŁĄCZNIE: broszki, zapinki do chust, korale tylko bursztyny
Hobby: druty, szydełko, quilling troszkę i ostatnio decou
Zawód-Praca-Szkoła: technik: finanse i rachunkowość, na stanowisku inspektora w księgowości
Urodziny: 26.X
Imieniny: 4 VII
no to tyle
bazowałam na wcześniejszym szablonie sprzed paru lat a widzę, ze dziewczyny dopisują co chciałyby otrzymać, określę to tak: praktyczne cóś z czego będę korzystać
przydasiów mam co niemiara ,ale za serwetkę do decu się nie obrażę
mile widziane wszelkiej maści pojemniki i nie ważne jaka techniką robione !!!! KAŻDĄ
broszka koralikowa ... czy też sutaszkowa - kolor szary, czarny, czarno-biały
Ostatnio edytowane przez Malinka_5; 2013-12-31, 19:08.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Ulubiony kolor(max.3): fiolet, zieleń ale nie trawiasta, wszystkie brudne kolory Nielubiany kolor(max.3): beż, brąz, różowy majtkowy Ulubione zwierzę: pies, ale już go nie ma Ulubiony film: Joe Black Ulubiona książka: zawsze ta którą obecnie czytam Biżuteria-tak-nie -jaka: tak, ale wyszukana, orginalna, nie tuzinkowa, Hobby: szydełko, druty, quilling,haft krzyżykowy, richerie, pergamano, i wiele technik które ciągle poznaję Zawód-Praca-Szkoła: to już za mną Urodziny: 25.05 Imieniny: 4.12
Mam małe mieszkanie, dlatego też preferuję przedmioty użytkowe. Każda technika mnie ucieszy, za jedno dziękuję za serwetki, mam ich sporo i leżą nieużywane . Nie noszę pierścionków. Cieszę się zawsze z wszystkich podarków. Ulubiony kwiat - konwalia, maki drobne. Torby lubię duże, stosowne do mojej osoby.
Ostatnio edytowane przez SlonecznikB; 2013-10-07, 19:41.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż, kot i pies (które są dla mnie jak dzieci)
Ulubiony kolor(max.3):zielony,fiol etowy,różowy,wszelkie odcienie niebieskiego
Nielubiany kolor(max.3):brązowy,żółt y,pomarańczowy
Ulubione zwierzę:te,które mam w domu (nie licząc pająków zza szafy )
Ulubiony film:komedie romantyczne,thillery (ulubionych tytułów nie posiadam)
Ulubiona książkazieci z Bullerbyn
Biżuteria-tak-nie -jaka:bransoletki z regulowaną długością (ewentualnie bez regulacji,ale żeby mi się zmieściła na mój gruby nadgarstek), dłuższe naszyjniki
Hobby:scrapbooking,wyszyw anie, zaczynam przygodę z decoupage i tworzeniem biżuterii
Zawód-Praca-Szkoła:na szczęście mnie to już nie dotyczy zajmuję się obecnie domem i mężem
Urodziny:04.03.1989
Imieniny:03.11
proszę mi nie wysyłać cekinków i scrapek poniżej 1 cm,ponieważ mam w tego domu dużo,a i tak z tego rzadko korzystam
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): TŻ Sebastian Ulubiony kolor(max.3): fiolet, czerń i biel Nielubiany kolor(max.3): zielony Ulubione zwierzę: psiaki,kotki kocham zwierzęta Ulubiony film: kryminały, psychologiczne (ulubionego nie mam) Ulubiona książka: Stephen King Zielona Mila Biżuteria-tak-nie -jaka: nie lubię nosić biżuterii Hobby: rysowanie (ołówek i farby olejne) Zawód-Praca-Szkoła: ukończyłam liceum ogólnokształcące Urodziny: 1 marzec Imieniny: 24 grudzień
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): mąż i córka Olga Ulubiony kolor(max.3): czerwony, czarny, fioletowy Nielubiany kolor(max.3): żółty, pomarańczowy, zielony Ulubione zwierzę: tylko pluszowe Ulubiony film: Nie mam ulubionego. Lubię komedię, filmy o miłości, przygodowe i sensacyjne. Ulubiona książka: - Biżuteria-tak-nie -jaka: Niestety z reguły noszę tylko złoto, bo wychodzi mi uczulenie - śmieją się, że mam szlachetną krew .
Kolczyki mogę nosić niestety tylko złote.
Łańcuszek też złoty, chociaż rzadko zdarzy mi się nosić jakieś korale.
Pierścionki też złote.
Bransoletkę czasami złotą, a czasami jakąś z bursztunów lub z korali. Hobby: kartki, origami Urodziny: 17.11 Imieniny: 22.12
W przypadku wymianek ucieszą mnie rzeczy praktyczne.
Przygarnę wszystko co może się przydać do robienia kartek: papiery, elementy z wykrojników, listki, motylki.
Lubię czekoladę miętową, orzeszki w czekoladzie np. M&M's, michałki, kawę rozpuszalną - tylko bez cukru .
Ostatnio edytowane przez honkus; 2013-11-07, 21:10.
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Stan rodzinny(dzieci i TŻ): TŻ i syn Marek (ur.2010 r.) Ulubiony kolor(max.3): czerwony, beżowy Nielubiany kolor(max.3):różowy Ulubione zwierzę:papugi choć już dawno jej nie mam Ulubiony film:Nie mam pamięci do tytułów Ulubiona książka:Uwielbiam czytać powieści, nie mam ulubionego autora. Biżuteria-tak-nie -jaka:Zawsze muszę mieć kolczykizałożone. Ogólnie lubię rzeczy delikatne, drobne, a kolczyki najbardziej wiszące długie Hobby:uwielbiam wszelkie robótki ręczne - szydełko, druty, ciekawe techniki które mnie zachwycą oprócz tego uwielbiam piec wszelkie łakocie. Zawód-Praca-Szkoła:z wykształcenia nauczyciel matematyki, a obecnie pracuję jako kasjer - sprzedawca w hipermarkecie Urodziny:12 listopad Imieniny:30 listopad
Nie mogę się napatrzeć na Wasze prace wiec ucieszy mnie wszystko
decupage - bardzo mi się podoba w wszelkiej formie
szydełko, druty, szycie - marzy mi się komplecik na zimę - co roku sobie obiecuję, że sobie zrobię i co roku nie mam nic
Synek - gdzieś tam we wątku było pytanie uwielbia myszkę miki oprócz tego wszystko co się kręci: wiatraczki, koła, i standardowe chłopięce zainteresowania samochody, traktory, samoloty
Komentarz