Dzisiaj jest termin nadsyłania prac na wyzwanie ale ponieważ dostałam tylko dwie prace i to od jednej osoby to postanowiłam przesunąć termin na 20 maja
Wyzwania Wizazanek
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Dzisiaj jest termin nadsyłania prac na wyzwanie ale ponieważ dostałam tylko dwie prace i to od jednej osoby to postanowiłam przesunąć termin na 20 maja -
Dot.: Wyzwania Wizazanek
O, a ja juz chciałam głosować
a tu niespodzianka
Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
łoo kamień z serca bo ja już 3/4 pracy mam a tu termin mnie dogonił a do 20 maja się "sprężę" i może się uda :PKomentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Ooo a myslalam ze juz glosowanko jest... a tu taka niespodzianka.
Wiec i ja przy okazji mam dla Was niespodzianke. Od lutego w moim domku czekal pewien upominek dla Steewki z racji wygranego wyzwania pt. Czerwien - kolor milosci. . W zwiazku z tym ze Steewka zazyczyla sobie odbior osobisty dopiero w zeszlym tygodniu do mnie dotarlaKomentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Ależ urocze kolczyki!
Ja niestety nie wezmę udziału również i w tym Wyzwaniu. Mam matury i nie mam głowy do niczego innego
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF
21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
dopiero w zeszłym tygodniu bo ja mam baaaardzo daleko i zawsze pod górkę
no ale musiałam przecież
dzięki
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Jeśli można to za kilka dni i ja będę mogła wysłać moją pracę
Ps. jestem tu dość nowa i jeśli robię coś nie tak to od razu mówić :PHandmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka MisjaKomentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Kathinna
pewnie, ze można
Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
hej, a bierzecie może udział w konkursie designerskim mazdy? (mazdadesign.pl)
kobiecy dość konkurs i nagroda bardzo zachęcająca. nie dość, że wyjazd, nie dośc że Lazurowe Wybrzeże to jeszcze warsztaty desigenrskie po okiem sław
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Ja nieśmiało przypominam że do czwartku czekam na Wasze prace
Jak narazie ciągle mam tylko dwie prace

Komentarz
-
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Czy bedziemy glosowac czy tym razem wyzwanie sie nie powiodlo?
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Czasami się zastanawiam, czemu taka mała frekfencja na forum, przecież nawet kartkę z kwiatkami można posłac i już jest udział.Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Tym razem się udało może nie jest za dużo prac ale są
Możemy oddać trzy głosy i głosujemy do środy
Zapraszam do głosowania tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post19483057Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Niniejszym ogłaszam że XIV wyzwanie wizażowe pt Maj się mai wygrała praca nr 2 z liczbą 18 głosów, autorką jest Daget
Daget gratuluję wygranej






Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Dagmaro - super praca, gratuluję!!!Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Jej!!! Ale zem zaskoczona,
. Dziekuje, dziekuje bardzo za wszystkie glosy
Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Gratuluję
moje https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427085
moje część pierwsza
papierki https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post17709362
blog
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
gratuluję wygranej!!

drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cmKomentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Dagmarko ,gratuluję wygranej !!!!pozdrawiam- Ania

Komentarz
-
-
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Tak sobie myślałam nad kolejnym wyzwaniem.... i wiecie co? Będę trochę egoistyczna ale mam ochotę na ...
Czekoladę z miętą
Termin : 3 tygodnie.... 17 czerwiec....
prace proszę wysyłać na adres : dagusiac@o2.pl
Ważne są kolory. Przeslanie i technika dowolne.... A to mała podpowiedz...
Zycze udanej zabawy kolorami!!!Ostatnio edytowane przez daget; 2010-05-27, 21:26.Komentarz
-
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
G R A T U L A C J E
poduszka świetna
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Daget, gratuluję - i mam już ochotę na to nowe wyzwanie, tym razem może się sprężę
Czekamy na bejbisia
<a href="http://www.suwaczki.com/"><img src="http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgxav7a89y.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Daguś GRATULACJE
A jakie fajne wyzwanie
Hmm... muszę coś wymyślić
nie ma mnie
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Czekolada
Zobaczymy, wyzwanie fajne, ale zobaczymy czy znajdę coś miętowego
Komentarz
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Widze ze slodki temat przypadl do gustu. No i bardzo dobrze
, mam nadzieje ze zadnej z nas w boczki nie pojdzie
Komentarz
-
-
Dot.: Wyzwania Wizazanek
Gratuluję serdecznie
A temat wyzwania prznam ciekawy ale nie lubię mięty :|Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka MisjaKomentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


hand-made: urodzinowo na 40tkę

Komentarz