Mój mały misz-masz
-
Mój mały misz-masz
Witam! Od dłuższego czasu oglądam i podziwiam Wasze prace. Postanowiłam Wam sie pochwalić moimi pracami. Na początku zaczęłam robić motylki - tak prezentowały sie na mojej firanie.Ostatnio edytowane przez honkus; 2012-03-17, 20:43.Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferki -
Dot.: Mój mały misz-masz
Kolejne motylki w przybliżeniu.Ostatnio edytowane przez honkus; 2012-03-16, 21:29.Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferki -
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Jestem pierwsza
Piękne motylki. Czekam na dalsze prace. Widzę, że się jednak z podpisem udało.
Moje kwiatuszki i karteluszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=434884
Mój blog:
http://ogrodyfreesie.blogspot.com/Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
no to mamy kolejny watek
i na początek śliczne motylki do podziwiania
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
pastek1
Witam i dziękuje.
freesie
Witam i dziękuje. Oczywiście, że dalsze prace będą tylko muszę się pobawić aparatem.
Na początek karteczki i kwiatki, które zrobiła freesie na roczek dla mojego chrześniaka:Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Zapomniałam freesie dołączyła jeszcze również kolorowe paseczki, aby mnie zarazić quillingiem
.
Załączone plikiPozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
śliczny prezencik
i trzeba brać się do kręcenia paseczków, a nie tak sobie same leżą
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Paseczki się kręcą, ale jeszcze nic z nich nie powstało
.
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Śliczne te motylki są
Jak się kręcą to już coś powstało
Oby szybko się ujawniło
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Mój prezent niespodzianka, który trafił do freesie:
1 i 2 - motylki
3 - scrapki zrobione przez moją córusię (listka, misie, motylki i amorki)
4 - jajka z papieru - pomysł od jednej z wizażanek
5 - pisanka
6 - bombka (nie te święta, ale zostało trochę materiału)Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Zrobiłam też pisankę na podstawce metodą origami, ale nie miałam intensywnego koloru bloczku i chciałam iść na łatwiznę, żeby nie ciąć karteczek i pisanka wyszła bardziej zaokrąglona
.
Załączone plikiPozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Świetna ozdoba świąteczna
))
pozdrawiam- Ania

Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
świetne ozdóbki
a z paseczków nic
Komentarz
-
-
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
anka43
Witam i dziękuje.
pastek1
Dziękuje. Teraz przypadają 70-te urodziny teściówki i chciałabym spróbować coś zrobić czego jeszcze nie robiłam
. Na paseczki przyjdzie czas, na razie się tylko kręcą.
Walczykk
Witam i dziękuje.
marchewkowa karrotka
Witam i dziękuje. Z drutu i kolorowej dziecięcej rastopy.
Dzisiaj wstawiam moje stare prace:
1. Pisanki
2. KurczaczekOstatnio edytowane przez honkus; 2012-03-21, 20:16.Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Prześliczne motyle! Zastanawiam się, jak i z czego je robisz
*****
Komentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
wielokropek89 Witam i dziękuje. Robię szkielet skrzydełek dolnych, górnych i głowę z tułowiem oraz odwłokiem. Nastepnie naciągam rajstopę na kolejne częsci i łączę. Na sam koniec formuję skrzydełka i ozdabiam. Niestety nie posiadam filmiku żadnego ani linku, bo pomysł nie był z internetu
.
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Faktycznie misz-masz.
Motylki i jajo-origami są naj!
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
kaariokaa
Witam i dziękuje. Nie wiedziałam jaki dać tytuł, bo jest wszystko po trochu i tak na szybcika wyszedł misz-masz
.
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Śliczności
Kurczak taki słodki, fajniutki
Te pomarańczowe cieniowane jaja to z czego są zrobione? Wyglądają bardzo ciekawie
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Zosienka200
Witam i dziękuje. Te jaja są zrobione z tasiemki papierowej, która w sklepie na półce nieciekawie wyglądała, a na pisance efekt końcowy super.
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Śliczne prace, co jedna to ładniejsza
a najbardziej podoba mi się quilingowa karteczka na roczek, genialna, taka kolorowa : oklaski:
Komentarz
-
-
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Witaj!!!!
Pamiętaj powoli ale do przodu!!! Masz już ułatwioną pracę bo masz te cieniutkie paseczki do quilingu! A teraz cierpliwość i fantazja, której widzę, że ci nie brakuje!!!
Bardzo podobają mi się Twoje motylki są cudne!!! Szkoda że nie masz do nich instrukcji bo są naprawdę piękne!!!!
Pozdrawiam!!!Moje wytworki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=499882
origami modułowe
kartki, karteczki
i takie tam inne....
Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
jaja świetne i śliczny kurczak
Komentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
RudaPik
Witam i dziękuje.
pastek1
Dziękuje.
Moje ozdoby na święta:
1. Jednokolorowe jajka
2. Wielokolorowe jajka
3. ZającPozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Papierowa, wlaśnie z materiału takich nie widziałam. Super jajca i zajączek. Dziewczyny maja rację, zabieraj się za quilling, na pewno stworzysz piękne prace.Komentarz
-
Dot.: Mój mały misz-masz
świetne jaja z zajączkiem
ile sztuk wycinasz na takie jedno jajo?Komentarz
-
-
Dot.: Mój mały misz-masz
Zosienka200
Dziękuje. Już prawie coś z pasków powstało. Tylko komputer mam w serwisie i zdjęcie będzie dopiero wstawione po naprawie kompa.
pastek1
Dziękuje. Wycinam 20 sztuk.
Pozdrawiam, Honorata
Mój mały misz-masz
Na szydełku i na drutach dla malucha oraz inne prace
Moje preferkiKomentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.





Komentarz