jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • malpula
    Raczkowanie
    • 2009-03
    • 192

    #841
    Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

    Cześć Madzia! Cześć Dziewczyny
    cały czas obserwuję wątek, ale teraz się wkurzyłam...
    do cholery, jak to jest że Ty w takiej sytuacji potrzebujesz zgody MSWiA a taki ojciec dyrektor rocznie zarabia na zbiórkach grube miliony i nie posiada papierka...
    posiedziałam na stronie MSWiA http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/88...publiczne.html załatwienie tego kwitu dla przeciętnego człowieka wydaje się być strasznie czasochłonne, bo skoro nie przez fundację to trzeba założyć komitet itp itd "Pozwolenie na zbiórkę publiczną może być udzielone jedynie stowarzyszeniom i organizacjom, posiadającym osobowość prawną, albo komitetom, organizowanym dla przeprowadzenia określonego celu (art. 4 ustawy). Cel zbiórki winien być zgodny ze statutem stowarzyszenia lub organizacji, bądź z aktem organizacyjnym komitetu..."

    ...a przy tym ponosi się jeszcze koszty za składanie wniosku

    ale to jeszcze nie koniec...o wkurzona małpula to groźna małpa po prostu...
    jakiś sposób na obejście tego badziewiackiego prawa jest na bank! i ja go znajdę...
    Rak nie wyrok!!!
    Pomożmy Madzi.a!!!
    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





    lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

    Komentarz

    • Silwena
      Wtajemniczenie
      • 2008-05
      • 2136

      #842
      Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

      o Staraaaa .. groźnaś, to dobrze dla Ciebie

      pozdrawiam wszystkich niedzielnie,

      tez jestem zła na to wszystko co się dzieje w naszej cudnej POLSCE

      Komentarz

      • m0107b
        Raczkowanie
        • 2009-02
        • 111

        #843
        Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

        Ostatnio natknęłam się na sok NONI i od razu pomyślałam o Tobie!


        Ten sok ma niesamowite możliwości, podobno potrafi zdziałać cuda. W każdym z artykułów, które czytałam o tym soku jest wspomniane, że pomaga w walce z rakiem!!
        Litr takiego skoku kosztuje ok.150zł, trochę dużo, ale może warto spróbować?

        Po raz kolejny piszę o Terapi Gersona. To jest naturalna metoda, bez ingerencji chirurga...


        Klinika, która zajmuje się leczeniem tą metodą znajduje się m.in. w Węgrzech. " Koszt pobytu to 5500 EUR za 2 tygodnie dla dwóch osób (pacjenta i koniecznego opiekuna)".

        Może warto spróbować tej Terapii, nie wiem jak stoisz finansowo, bo to nie są małe pieniądze, ale na pewno mniejsze niż operacja we Włoszech... Może warto spróbować najpierw tej(naturalnej) metody. Terapia z tego co wyczytałam trwa 2 tygodnie, podobno efekty widać od razu...

        Jeśli chodzi o finanse, na Twój wątek odpowiedziało ponad 800 osób, przelicz sobie jakie grosze wyjdą jeśli każda z osób pomoże!! Nawet bez subkonta...

        Komentarz

        • desti
          Zakorzenienie
          • 2005-12
          • 11548

          #844
          Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

          Pierwotnie opublikowany przez m0107b
          Po raz kolejny piszę o Terapi Gersona. To jest naturalna metoda, bez ingerencji chirurga...


          Klinika, która zajmuje się leczeniem tą metodą znajduje się m.in. w Węgrzech. " Koszt pobytu to 5500 EUR za 2 tygodnie dla dwóch osób (pacjenta i koniecznego opiekuna)".

          Może warto spróbować tej Terapii, nie wiem jak stoisz finansowo, bo to nie są małe pieniądze, ale na pewno mniejsze niż operacja we Włoszech... Może warto spróbować najpierw tej(naturalnej) metody. Terapia z tego co wyczytałam trwa 2 tygodnie, podobno efekty widać od razu...
          rak tym bardziej takiej wielkosci sam z siebie nie zniknie... i przede wszystkim powinno sie skupic na wycieciu go !! ... a nie wyrzucaniem ponad 5 tys euro na "naturalne metody"... ja rozumiem pozbycie sie toksyn, prawidlowe odzywanie, wspomaganie ogranizmu jak tylko sie moze zeby znalazl w sobie sily na walke z intruzem ale naprawde przy nawet niewielkiej wiedzy na temat ludzkiej anatomii podstawa tej podanej przez Ciebie terapii jest fizjologicznie niemozliwa. A jeszcze to, ze efekty widac od razu... rece opadaja

          Madzia trzymam kciuki, ze uda Ci sie z ktoras fundacja ... bo musi sie udac...

          Komentarz

          • m0107b
            Raczkowanie
            • 2009-02
            • 111

            #845
            Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

            Nie pisz takich rzeczy jeśli nie masz na ten temat żadnej wiedzy. Nie potrzebnie tylko odstraszasz od tych metod osoby, którym mogłaby ona pomóc. Są udowodnione przypadki wyzdrowień pacjentów, którzy mieli naprawdę ciężkie przypadki... Pisząc, że efekty widać "od razu" miałam na myśli krótszy czas terapii niż w przypadku np. chemioterapii.

            Nie znam tego z autopsji, nie wiem czy rzeczywiście ta metoda jest tak skuteczna jak opisują to w różnych źródłach, ale wierzę w nią i mnie przekonała, nie zamykam się na nowe rzeczy, chociaż ta metoda jest już bardzo stara to jednak mało znana i dlatego nowa.

            Podałam tylko metodę, która może pomóc! nie potrzebne są słowa krytyki na sposoby, które proponują inni forumowicze tym bardziej, że metody owej nie wymyśliłam sobie sama...trzeba skorzystać z każdej opcji, która jest dostępna. Więc dlaczego by nie skorzystać z tego?
            Ostatnio edytowane przez m0107b; 2009-08-16, 15:12.

            Komentarz

            • desti
              Zakorzenienie
              • 2005-12
              • 11548

              #846
              Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

              Pierwotnie opublikowany przez m0107b
              Nie pisz takich rzeczy jeśli nie masz na ten temat żadnej wiedzy. Nie potrzebnie tylko odstraszasz od tych metod osoby, którym mogłaby ona pomóc. Są udowodnione przypadki wyzdrowień pacjentów, którzy mieli naprawdę ciężkie przypadki...
              nie mam zamiaru z Toba dyskutowac ja patrze na to z wyksztalceniem medycznym i z wiedza czym jest rak i jakie sa mozliwosci terapii... nie jestem tez przeciwna naturalnym metodom ale to co piszesz to naprawde pokazuje jak niewiele wiesz na temat. Przez ostatnie lata mialam kontakt z wieksza iloscia chorych pacjenotw niz Ty kiedykolwiek bedziesz widziala na oczy... wiec daruj sobie z ocenianiem mojej wiedzy.

              Komentarz

              • Silwena
                Wtajemniczenie
                • 2008-05
                • 2136

                #847
                Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                m0107b
                w tym temacie juz była poruszana kwestia terapi Garsona i soczków NONI,
                wystarczyło sie zainteresowac i przeczytać ten temat od początku

                desti ma rację w kwestii operacji (wycięcia nowotworu), guz Madzia.a jest bardzo duży i o czym sama ona pisała, lekarze też stawiaja najpierw na operację.

                nie kłoćcie się tu, pls

                Komentarz

                • desti
                  Zakorzenienie
                  • 2005-12
                  • 11548

                  #848
                  Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                  Pierwotnie opublikowany przez Silwena
                  nie kłoćcie się tu, pls
                  sorki jezeli tak wygladalo bo w zadnym wypadku nie mam zamiaru sie klocic ... za powazna jest sytuacja Madzi ale po prostu uwazam, ze powinno sie wiedziec o czym sie pisze

                  Komentarz

                  • Silwena
                    Wtajemniczenie
                    • 2008-05
                    • 2136

                    #849
                    Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                    Pierwotnie opublikowany przez desti
                    sorki jezeli tak wygladalo bo w zadnym wypadku nie mam zamiaru sie klocic ... za powazna jest sytuacja Madzi ale po prostu uwazam, ze powinno sie wiedziec o czym sie pisze
                    no jeszcze nie wyglądało, ale wolałam uprzedzić fakty
                    poza tym wsio rozumiem, wszyscy sie martwimy i czasem nerwy puszczają

                    ja osobiście czekam na jakiś wpis Madzia.a, zastanawiam się jak jej weekend mija i jak się czuje, ale ostatnio sporo biurokratycznych rzeczy ją zaprząta i mniej pisze o sobie i swoim samopoczuciu


                    Komentarz

                    • Marilyn
                      Wtajemniczenie
                      • 2003-05
                      • 2418

                      #850
                      Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                      Pierwotnie opublikowany przez m0107b
                      Jeśli chodzi o finanse, na Twój wątek odpowiedziało ponad 800 osób, przelicz sobie jakie grosze wyjdą jeśli każda z osób pomoże!! Nawet bez subkonta...
                      Takich rzeczy nie wolno robić, Ada miałaby mnóstwo kłopotów i wszystkie możliwe urzędy na głowie, dlatego tak ważne jest to subkonto.

                      Komentarz

                      • madzia.a
                        Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                        • 2005-07
                        • 7815

                        #851
                        Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                        Pierwotnie opublikowany przez Silwena
                        ja osobiście czekam na jakiś wpis Madzia.a, zastanawiam się jak jej weekend mija i jak się czuje, ale ostatnio sporo biurokratycznych rzeczy ją zaprząta i mniej pisze o sobie i swoim samopoczuciu

                        Dzisiaj pierwszy raz od operacji, czyli od dwóch i pół miesiąca byłam u moich rodziców Bo przez cały ten czas to oni mnie odwiedzali.
                        Byłam dwie godzinki, niby cały czas u nich leżałam, ale to jest jednak wysiłek dla mnie, samo wchodzenie po schodach jest męczące.
                        Ogólnie czuje się dobrze, mam jedynie lekki ucisk na nerwy, bo "ciągnie" mi prawą nogę.
                        Jutro pewnie dostane odpowiedzi od fundacji, bo wczoraj ambitnie wysyłałam prośby o założenie subkonta
                        Oby choć jedna była pozytywna...

                        Komentarz

                        • Ewusia_marchew
                          Zakorzenienie
                          • 2006-01
                          • 20527

                          #852
                          Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                          Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                          Dzisiaj pierwszy raz od operacji, czyli od dwóch i pół miesiąca byłam u moich rodziców Bo przez cały ten czas to oni mnie odwiedzali.
                          Byłam dwie godzinki, niby cały czas u nich leżałam, ale to jest jednak wysiłek dla mnie, samo wchodzenie po schodach jest męczące.
                          Ogólnie czuje się dobrze, mam jedynie lekki ucisk na nerwy, bo "ciągnie" mi prawą nogę.
                          Jutro pewnie dostane odpowiedzi od fundacji, bo wczoraj ambitnie wysyłałam prośby o założenie subkonta
                          Oby choć jedna była pozytywna...
                          wspaniale ze udało Ci sie rodziców odwiedzić
                          trzymam kciuki bardzo mocno za fundacje
                          Na ratunek koniom

                          Klara 17.10.2014
                          Konrad 26.12.2015




                          Komentarz

                          • Silwena
                            Wtajemniczenie
                            • 2008-05
                            • 2136

                            #853
                            Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                            Wspaniałe wieści, oby już same takie były przez Ciebie pisane Madziu

                            Świetnie wiedzieć, że bardzo nie boli i fizycznie nie jest aż tak strasznie jak się może zdawać, martwimy się tu wszystkie i takie wiadomości od Ciebie poprawiaja nam nastrój

                            za kolejne odpowiedzi z fundacji oczywiście 3mam kciuki, będzie dobrze!

                            Komentarz

                            • Wenila
                              Wtajemniczenie
                              • 2008-10
                              • 2924

                              #854
                              Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                              1.Pielgrzymka do Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, gdzie jest obraz MB Słuchającej...tam również wiele uzdrowień odnotowano.

                              2. Dziś w gazecie czytałam o tym jak pewna dziewczyna szuka pieniędzy na operację. Wprawdzie ma zupełnie inną chorobę to może ten link coś ci pomoże http://renata.grasoft.pl/ (choćby wymiana doświadczeń)...nie wiem czy się przyda to jednak profilaktycznie wysyłam...

                              3. Nie znam się na takiej stronie prawnej jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy. Te wszystkie pozwolenia są po prostu parodią...ale jest nas tu dosyć sporo i nasza determinacja i chęć pomocy jest dosyć duża. A może spróbować się porozumieć przez PW bo nie wszystko można pisać oficjalnie na forum....mam na myśli wpłaty
                              tkwiąc w depresji!!

                              Komentarz

                              • desti
                                Zakorzenienie
                                • 2005-12
                                • 11548

                                #855
                                Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                Madzia mam pytanie... czy jestes zdecydowana na ta klinike we Wloszech czy moze to byc tez inne kraje... i czy powiedzieli Ci jakie to mniej wiecej byly by koszta ??

                                Komentarz

                                • madzia.a
                                  Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                  • 2005-07
                                  • 7815

                                  #856
                                  Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                  Pierwotnie opublikowany przez desti
                                  Madzia mam pytanie... czy jestes zdecydowana na ta klinike we Wloszech czy moze to byc tez inne kraje... i czy powiedzieli Ci jakie to mniej wiecej byly by koszta ??
                                  Włochy mają doświadczenie w leczeniu mojego nowotworu.

                                  Dziewczyny, zamówiłam sok noni. Chociaż myśle, ze to jedynie chwyt marketingowy.
                                  Ostatnio edytowane przez madzia.a; 2009-08-20, 12:09.

                                  Komentarz

                                  • desti
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-12
                                    • 11548

                                    #857
                                    Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                    Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                                    Tak, jestem zdecydowana na Włochy
                                    Kosztorys jest jeszcze w przygotowaniu.
                                    acha ... w Niemczech sa dwie kliniki specjalizujace sie w "leczeniu" raka kosci z podzialem na wszystkie mozliwe odmiany ale jak jestes zdecydowana to nie pozostaje nic innego jak bardzo mocno trzymac kciuki

                                    Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                                    Dziewczyny, zamówiłam sok noni. Chociaż myśle, ze to jedynie chwyt marketingowy.
                                    czytalam analize austriackiego laboratorium, ktory bada rozne pojawiajace sie rzeczy i doszli do tego, ze ten sok wzmacnia ogzanizm... dodaje energii... wiec choc pewnie cudu nie zdziala to cos w nim jest ...

                                    Komentarz

                                    • enii
                                      Wtajemniczenie
                                      • 2009-05
                                      • 2042

                                      #858
                                      Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                      Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                                      Tak, jestem zdecydowana na Włochy
                                      Kosztorys jest jeszcze w przygotowaniu.

                                      Dziewczyny, zamówiłam sok noni. Chociaż myśle, ze to jedynie chwyt marketingowy.
                                      Madziu trzymamy kciuki w domku, by byly same pozytywy
                                      Bardzo dobrze, ze niedziel sie Tobie udala
                                      Ostatnio edytowane przez enii; 2009-08-17, 07:14.
                                      http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


                                      22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

                                      Komentarz

                                      • desti
                                        Zakorzenienie
                                        • 2005-12
                                        • 11548

                                        #859
                                        Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                        co do naturalnych ziolowych preparatow do picia znam jeszcze jeden Alveo -> klik ... tu osobiscie znam osobe, ktorej picie pomoglo zlagodzic gosciec stawowy... wiec nie mozna powiedziec, ze takie soki nic nie daja... ale na ile sa w stanie pomoc tego nikt nie potrafi powiedziec...

                                        Komentarz

                                        • Martynika
                                          Zakorzenienie
                                          • 2009-02
                                          • 4222

                                          #860
                                          Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                          w takim razie dobre wieści, jeśli byłaś odwiedzić rodziców mam ogromną nadzieję, że jutro jakaś fundacja pozytywnie odpowie na Twoje wiadomości co do subkonta


                                          sh https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post53520345

                                          Komentarz

                                          • biedronka19876
                                            Rozeznanie
                                            • 2007-04
                                            • 679

                                            #861
                                            Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                            Witam
                                            Po przeczytaniu wypowiedzi madzi.a , cięzko wyrazić słowami co tak naprawdę chciało by się powiedzieć. Wierzę madziu, że wygrasz walkę z chorobą i zaświeci dla Ciebie słońce. Że będziesz szczęśliwa.
                                            Odwiedziłam twój profil na n-k i widać, że jesteś silną i piękną kobietą. Wierzę, że dasz radę stawić czoła chorobie.
                                            Mam nadzieję, ze nie będziesz mieć nic przeciwko, ze umieszczę linki w swoim podpisie?
                                            Pozdrawiam
                                            Mój karteczkowy wątek

                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209743

                                            MADZIA.A WALCZY Z RAKIEM
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13769865

                                            http://www.nowakadriana.blog.interia.pl/

                                            Komentarz

                                            • L I L Y
                                              Zakorzenienie
                                              • 2008-08
                                              • 7418

                                              #862
                                              Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                              Madziu trzymam kciuki mocno za Ciebie, wierzę, że wszystko będzie dobrze i szybciutko dojdziesz do zdrowia! Najważniejsze to nie poddawać się i nie załamywać! Wszystkiego dobrego życzę! Pozdrawiam serdecznie
                                              Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

                                              * Ćwiczę!
                                              * Zapuszczam włosy!
                                              * Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

                                              Komentarz

                                              • Gwiazdeczka1978
                                                Zakorzenienie
                                                • 2008-05
                                                • 8259

                                                #863
                                                Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                Pierwotnie opublikowany przez Wenila
                                                1.Pielgrzymka do Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, gdzie jest obraz MB Słuchającej...tam również wiele uzdrowień odnotowano.
                                                Jak tylko zdam to piekielne prawko pojade na Kalwarie i pomodle sie za Madzie. Mam niedaleko.

                                                Komentarz

                                                • Fresa
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-01
                                                  • 25976

                                                  #864
                                                  Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                  Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                                                  Tak, jestem zdecydowana na Włochy
                                                  Kosztorys jest jeszcze w przygotowaniu.
                                                  Jak długo to już trwa? i jak długo jeszcze potrwa?



                                                  Komentarz

                                                  • madzia.a
                                                    Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                                    • 2005-07
                                                    • 7815

                                                    #865
                                                    Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                    Pierwotnie opublikowany przez biedronka19876
                                                    Wita
                                                    Mam nadzieję, ze nie będziesz mieć nic przeciwko, ze umieszczę linki w swoim podpisie?
                                                    Pozdrawiam
                                                    Dziękuje wszystkim wizażankom, które wkleją mój link do swojego podpisu!
                                                    To dzięki wam, ludzie mogą poznać moją historie!

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Gwiazdeczka1978
                                                    Jak tylko zdam to piekielne prawko pojade na Kalwarie i pomodle sie za Madzie. Mam niedaleko.
                                                    Dziękuje
                                                    .
                                                    Pierwotnie opublikowany przez Fresa
                                                    Jak długo to już trwa? i jak długo jeszcze potrwa?
                                                    Mam nadzieje, ze to kwestia kilku dni, może tygodni i nic nie stanie nam już na przeszkodzie. Bo z dnia na dzień pojawią się coraz większe problemy..
                                                    Ostatnio edytowane przez madzia.a; 2009-08-20, 10:41.

                                                    Komentarz

                                                    • Gwiazdeczka1978
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2008-05
                                                      • 8259

                                                      #866
                                                      Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                      Pierwotnie opublikowany przez madzia.a
                                                      Dziękuje wszystkim wizażankom, które wkleją mój link do swojego podpisu!
                                                      To dzięki wam, ludzie mogą poznać moją historie!


                                                      Dziękuje
                                                      .

                                                      NFZ musi wysłać do Włoch odpowiedni druk, aby to zrobić musimy złożyć odpowiednią dokumentacje. Narazie mamy problem z uzbieraniem wszystkich potrzebnych dokumentów. Mam nadzieje, ze to kwestia kilku dni i nic nie stanie nam już na przeszkodzie. Bo z dnia na dzień pojawią się coraz większe problemy..
                                                      Nie ma za co kochana. Choc tak moge pomóc. Naprawde wierze,ze dasz rade przejsc przez tą chorobę i zaczniesz sie cieszyc zyciem na nowo.

                                                      Komentarz

                                                      • Aninek
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2007-07
                                                        • 8463

                                                        #867
                                                        Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                        Bardzo trzymam za Ciebie kciuki...moja babcia zmarła na raka,więc wiem,co znaczy taka choroba...na dodatek jesteśmy w jednym wieku,co jeszcze bardziej powoduje,że trzymam kciuki-nie trać nadziei,ponieważ wiara w wyzdrowienie bardzo dużo daje.

                                                        Komentarz

                                                        • ewik42
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2008-05
                                                          • 51

                                                          #868
                                                          Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                          Trzymam za ciebie kciuki wiem co to za straszna choroba mój mąż zmarł poł roku temu na raka , dowiedzieliśmy się o tej chorobie zbyt pożno .Ale i tak walczyliśmy do końca ,lekarze od początku nie dawali szans na wyzdrowienie .Wiem że u ciebie będzie wszystko dobrze musisz wierzyć i nie poddawać się .
                                                          To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.

                                                          Komentarz

                                                          • ekspedientka
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2008-09
                                                            • 448

                                                            #869
                                                            Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                            Bliska mi osoba zachorowała na raka, to było prawie 6 lat temu;
                                                            Załamała się, nie była już młoda i była pewna że coś takiego nie będzie jej nigdy dotyczyło - a jednak - jelito grube. Załamała się natychmiast, w pierwszej chwili powiedziała że nie będzie nic przyjmować, żadnej chemii, nie chce wyłysieć itp;
                                                            Lekarze wytłumaczyli jej że to nie fair, że trzeba walczyć dopóki jest wyjście i są szanse;
                                                            Wzięła kredyt na drogi lek, wyszła z tego i chyba jest dobrze, bo to już 6 lat minęło; ale ten moment załamania jest straszny i trudny;
                                                            Ale to jest tylko moment, jak zakręt za którym nie wiemy co nas czeka, ale za zakrętem może być rozwiązanie, fantastyczne rozwiązanie;
                                                            Nigdy nie należy się poddawać, bo może okazać się, ze poddaliśmy się tuż przez zwycięstwem!

                                                            A tak w kwestii formalnej, to czy jest już jakieś konto na które można wpłacać pieniądze? Mam gdzie rozpowiedzieć o tym koncie, ale czekam na konkrety;
                                                            Ostatnio edytowane przez ekspedientka; 2009-08-17, 21:35.
                                                            czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
                                                            159cm, wiek 42-
                                                            -START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
                                                            "Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik

                                                            Komentarz

                                                            • madzia.a
                                                              Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                                              • 2005-07
                                                              • 7815

                                                              #870
                                                              Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

                                                              Pierwotnie opublikowany przez ekspedientka
                                                              A tak w kwestii formalnej, to czy jest już jakieś konto na które można wpłacać pieniądze? Mam gdzie rozpowiedzieć o tym koncie, ale czekam na konkrety;
                                                              Wczoraj nie dostałam żadnej odpowiedzi z fundacji
                                                              Ale wiem, że od momentu przyznania konta do momentu pozwolenia na zbiórke publiczną wydaną przez MSWIA mija kilka tygodni- ot cała Polska....

                                                              Dziewczyny, mam artykuł po angielsku o moim nowotworze
                                                              W Polsce rzeczywiście nie odnotowano takiego przypadku, natomiast w tym instytucie w Bolonii, w ciągu 100 lat leczono 40 podobnych przypadków z całego świata. Czyli strasznie mało!!! Przy czym tylko 10% dotyczyło mojego przedziału wiekowego.
                                                              Guz nie powoduje dolegliwości bólowych- sam guz mnie nie boli, moje bóle spowodowane są wysunięciem kręgu i uciskiem na nerwy. Zmiany te spowodowane są rozmiarem guza. Przy innych nowotworach złośliwych bardzo boli miejsce gdzie wyrósł guz.
                                                              W guzie tym, oprócz komórek chondroblastomy oraz chondrosarcomy znajdują się również komórki osteoclastomy czyli guza olbrzymiokomórkowego. To była pierwsza diagnoza, jaką dostałam po 3 tygodniach od wykonania biopsji.
                                                              Dobre rokowania daje tylko radykalne usunięcie guza wraz z dużym marginesem.
                                                              Ostatnio edytowane przez madzia.a; 2009-08-20, 10:41.

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...