Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • OjosDeCielo
    Przyczajenie
    • 2013-10
    • 3

    #121
    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

    Jeśli chodzi o rossmanowskie turze do rzęs, to moimi faworytami w działaniu jak i cenie są : Wibo - Growing lashes stimulator mascara - od razu uprzedzam, że nie na każdego działa zadowalająco. Moja przyjaciółka mi go dała do wypróbowania, bo sama się zawiodła. Dlaczego? Ponieważ obie mamy różne rzęsy. Ona ma cienie, krótkie i oporne w podkręcaniu, ja mam na odwrót, długie, same w sobie już są podkręcone. Dlatego efekt na takich rzęsach jest bardzo zadowalający.
    Druga maskara to: Lovely - curling, pump up mascara. Tusz polecany przez wiele blogerek, więc ja jako blogerka, ale również szczera recenzentka, również go polecam

    Komentarz

    • agnd1
      Przyczajenie
      • 2014-05
      • 2

      #122
      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

      Lash Architect z Loreala - niezmiennie do niego wracam

      Komentarz

      • BreathOfAir
        Przyczajenie
        • 2014-04
        • 6

        #123
        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

        Max Factor 2000 Calorie.
        Co do ,,tanioszek" używałam wielu ,,drożyzn" i nic mi nie zrobiło tak dobrze jak MF. Nawet sławna Pani Rubinstein i jej Lash Queen za 130zł radziła sobie podobnie a może i nawet gorzej niż scandaleyes retro glam od Rimmel (za 30zł).
        Wiele koleżanek chwali sobie Boombastic Gosh'a. Ale osobiście nie testowałam.

        Komentarz

        • e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
          Konto usunite
          • 2013-11
          • 4924

          #124
          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

          Pierwotnie opublikowany przez BreathOfAir
          Max Factor 2000 Calorie.
          Też go używam i jak na razie nie szukam niczego innego.
          Na tuszach Rimmela bardzo się przejechałam. Za to z braku funduszy kupiłam kiedyś tusz Miss Sporty w czarnym opakowaniu (nie pamiętam nazwy) i się bardzo pozytywnie zdziwiłam

          Komentarz

          • szudri
            Przyczajenie
            • 2010-08
            • 1

            #125
            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

            ja używam firmy Astor Big & Beautifiul LovellyDoll taki różowy ze złotym napisem jestem bardzo bardzo zadowolona! tusz nie kruszy się i nie zostawia grudek na rzęsach

            Komentarz

            • Agatha123
              Raczkowanie
              • 2013-10
              • 30

              #126
              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

              Ja posiadam Max Factor 2000 calorie dramatic volume i polecam
              W miarę dobry był też eveline 4D, ale dawał bardziej naturalny efekt, prawie niezauważalny
              Prawdopodobnie dobry jest maybelline collosal volume ma najwięcej KWC na wizażu Ja jeszcze nie testowałam, ale ma bardzo dobre opinie

              Komentarz

              • nowa121212
                Raczkowanie
                • 2014-08
                • 455

                #127
                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                Polecam eveline 4D ten zielony niestety nie ma go w rossmanie ale super wydłuża pogrubia i podkręca i przede wszystkim jes tani kosztuje okolo 12 zł

                Komentarz

                • balance87
                  Przyczajenie
                  • 2014-04
                  • 3

                  #128
                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                  Ja mam właśnie rimmel z olejkiem arganowym. Rzęsy po nim nie są sztywne jak po innych,wyglądają bardzo naturalnie.

                  Komentarz

                  • edi90
                    Przyczajenie
                    • 2014-07
                    • 1

                    #129
                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                    Max Factor Clump Defy
                    Wybieram grupę Color!

                    Komentarz

                    • nelonek
                      Przyczajenie
                      • 2014-08
                      • 1

                      #130
                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                      U mnie teraz na tapecie masterprice transform z MF, w czarno-złotym opakowaniu, używam od kilku dni bo to nowość, niezły, fajnie pogrubia i wydłuża, choć czasem zlepi jakąś rzęsę.

                      Komentarz

                      • Kayle455
                        Przyczajenie
                        • 2014-08
                        • 5

                        #131
                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                        Pierwotnie opublikowany przez Patii97
                        nie chodzi mi ani o pogrubienie ani o wydłużenie, bo mam długie gęste rzęsy tylko o to, żeby się nie kruszył ani nie zostawiał grudek i nie powodował alergi, co polecacie?
                        coś z Rimmel albo Maybellin najlepiej
                        Z tego co piszesz wynika że potrzebujesz tuszu który jes rozdzieli i podkresli . A może tez podkręci ? Zdecydowanie polecam collosal volume the fallsies i max factor eye colour

                        Komentarz

                        • delmuse
                          Przyczajenie
                          • 2013-05
                          • 19

                          #132
                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                          MAXFACTOR 2000 calorie, L'OREAL volume million lashes, BOURJOIS volume glamour ultra care.

                          kupuję na promocjach rossmanowskich lub w drogeriach internetowych bo ceny regularne mnie dobijają teraz używam loreala i jest cudowny... do testów czeka BOURJOIS twist up the volume. btw. co sądzicie o tym tuszu, dziewczyny?

                          Komentarz

                          • donotaskjack
                            Przyczajenie
                            • 2014-08
                            • 4

                            #133
                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                            A ja polecam mojego ulubieńca - Twist up the volume z Bourjois. Wydłuża i pogrubia (wiem, że nie o to Ci chodzi), ale daje piękny efekt, nie osypuje się i trzyma naprawdę długo bez efektu pandy ;-)

                            Komentarz

                            • elissien
                              Raczkowanie
                              • 2014-08
                              • 133

                              #134
                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                              Ja zdecydowanie polecam tusz z Loreala Volume Million Lashes Couture Mój ukochany.

                              Komentarz

                              • kate_jk
                                Raczkowanie
                                • 2014-06
                                • 253

                                #135
                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                Max Factor false lash effect uzywam od kilku lat

                                Komentarz

                                • pakunia83
                                  Raczkowanie
                                  • 2009-09
                                  • 275

                                  #136
                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                  Dla fajnego efektu ja polecam L'Oréal Paris - Tusz do rzęs Volume Million Lashes Extra Black, a jeśli chcesz po prostu aby się nie kruszył nie było grudek itd to super rozwiązaniem jest ten nowy Tusz Wonder'full RIMMELA

                                  Komentarz

                                  • Aleksandra _
                                    Przyczajenie
                                    • 2011-06
                                    • 6

                                    #137
                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                    Ostatnio testowałam Rimmel Wonderfull, i powiem Wam, że spisuje się naprawdę nieźle! Ładnie wydłuża rzęsy i nie osypuje się, jedynym problem może okazać się szczoteczka, która jest naprawdę sporych rozmiarów, co nie każdemu odpowiada

                                    Komentarz

                                    • Violetyna
                                      Rozeznanie
                                      • 2008-04
                                      • 766

                                      #138
                                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                      Używałam już wielu tuszy, tańszych... droższych... Ostatnio z rozbiegu w rossmanie wrzuciłam do koszyka ten i co?? zakochałam się, chyba przez długi czas nie wymienię go na inny jeszcze ta cena warto spróbować
                                      Drogeria Rossmann.pl: Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, perfumy i wiele więcej! 💄 🌿 🧴 Blisko 30 tys. produktów, świetne ceny i wyjątkowe promocje!
                                      99% mojego życia

                                      Komentarz

                                      • la_Juliette
                                        Przyczajenie
                                        • 2014-10
                                        • 1

                                        #139
                                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                        Mój ulubiony to Maybelline One by One

                                        Komentarz

                                        • kaaami90
                                          Raczkowanie
                                          • 2014-11
                                          • 30

                                          #140
                                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                          Mój ulubiony od ponad roku to L`Oreal, Extra - Volume Collagene

                                          Komentarz

                                          • Juliett_Capuletti
                                            Raczkowanie
                                            • 2014-02
                                            • 52

                                            #141
                                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                            ja polecam eveline taki różowy - jest chyba za 13zł!!! a naprawde super, ja nie mam dobrych rzęs, a mi robi super efekt.
                                            Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself!

                                            Komentarz

                                            • nowa121212
                                              Raczkowanie
                                              • 2014-08
                                              • 455

                                              #142
                                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                              Pierwotnie opublikowany przez Juliett_Capuletti
                                              ja polecam eveline taki różowy - jest chyba za 13zł!!! a naprawde super, ja nie mam dobrych rzęs, a mi robi super efekt.
                                              A ja akurat polecam równiez eveline ale ten zielony . Moim zdaniem ma lepszą szczoteczke. Robi naprawde efekt WOW . Ślicznie podkreca wygrubia i widac ze są czarne . Ja kupuje tusz za prawie 12 zł

                                              Komentarz

                                              • siagolek
                                                Przyczajenie
                                                • 2014-11
                                                • 2

                                                #143
                                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                2. ostatnio kupiłam tusz lovely pump up mascara (żółty), fajnie podręca rzęsy, dobrze pokrywa, nie osypuje się, ogólnie super podkreśla oczy. Lepszy

                                                on jest naprawde bardzo fajny polecam

                                                Komentarz

                                                • firstbloodxx
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2014-11
                                                  • 3

                                                  #144
                                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                  u mnie sprawdza sie maybelline the rocket volum' express i lovely curling pump up jest mega tani a swietny u mnie na przyklad maskary z mac w ogole sie nie sprawdzaja i sklejaja rzesy, a moja mama uzywa mac false lash effect i bardzo sobie chwali

                                                  Komentarz

                                                  • millane
                                                    Przyczajenie
                                                    • 2011-07
                                                    • 10

                                                    #145
                                                    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                    Ja lubię pump up (żółty) Lovely, tani i dobry, ale trzeba uważać. Ogólnie nie lubię kupować tuszów Rossmannie, bo są pootwierane, wymacane, upaćkane i szybko zasychają

                                                    Komentarz

                                                    • nastee
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2015-01
                                                      • 2

                                                      #146
                                                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                      Eveline 4D Extension Volume (różowy)

                                                      Komentarz

                                                      • Nacia1957
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2015-01
                                                        • 1

                                                        #147
                                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                        Zielony Wibo

                                                        Komentarz

                                                        • kasztanka3
                                                          Pani Mizantrop
                                                          • 2010-07
                                                          • 59223

                                                          #148
                                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                          Pierwotnie opublikowany przez Nacia1957
                                                          Zielony Wibo
                                                          Mnie Wibo wszystkie szybko wysychają.
                                                          In a world of choices I choose me.
                                                          My favourite season is the fall of the patriarchy.

                                                          Komentarz

                                                          • Iniusia78
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2014-08
                                                            • 57

                                                            #149
                                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                            ja ostatnio kupiłam max factora i byłam bardzo zadowolona.

                                                            Komentarz

                                                            • elissien
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2014-08
                                                              • 133

                                                              #150
                                                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                              Polecam kultowego kanarka z Lovely

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...