Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • seandra
    Przyczajenie
    • 2015-10
    • 8

    #181
    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

    Pierwotnie opublikowany przez maddie1221
    Mój ukochany tusz to Volume Million Lashes So Couture, genialny! Na zmianę z żółtym lovely
    Piąteczka! mam to samo

    Komentarz

    • emillyrose
      rose rose
      • 2015-11
      • 220

      #182
      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

      mój the best to Lovely, Curling Pump Up Mascara - taki żółty. chociaż miałam kiedyś też telescopic złoty i był super. ale drogi bardzo

      Komentarz

      • emillyrose
        rose rose
        • 2015-11
        • 220

        #183
        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

        telescopic bardzo fajny i ma fajną szczoteczkę

        Komentarz

        • shinju1986
          Raczkowanie
          • 2008-07
          • 161

          #184
          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

          Żółty Lovely od dłuższego czasu

          Komentarz

          • tymczasowa_
            Rozeznanie
            • 2007-05
            • 675

            #185
            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

            a ja polecam eveline magnetic look ultra volume mascara
            kupiłam ją na poprzedniej promocji -49% i jestem zadowolona, tusz wytrzymał prawie do teraz. natomiast przedwczoraj chciałam spróbować czegoś innego i kupiłam zachwalany eveline extension volume 4D false definition extra volume (fioletowy) i wcale mnie nie zachwycił, ciężko mi nim pomalować rzęsy bez upaćkania powieki tuż nad włoskami, nawet jak bardzo się staram. jutro lecę jeszcze do rossmana póki trwa promocja i kupię znowu magnetic look
            Ostatnio edytowane przez tymczasowa_; 2015-11-12, 18:43.
            trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.

            Komentarz

            • Anna_Hawdziejuk
              Raczkowanie
              • 2015-11
              • 39

              #186
              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

              Ja od dłuższego czasu stosuje tusz Lovely żółty (około 2 lata). Dla mnie jest genialny, nie skleja rzęs, są ładnie rozdzielone, nie kruszy się i co najważniejsze kosztuje poniżej 10zł. Rewelacja

              Komentarz

              • selfie
                Przyczajenie
                • 2015-09
                • 12

                #187
                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                Pierwotnie opublikowany przez Laura2112
                Na początku się nie polubiliśmy, ale teraz jest moim zdecydowanym numerem 1: Maybelline The Colossal Go Extreme Volum. Normalnie jakbym miała sztuczne rzęsy

                kupilam przez przypadek zobaczymy czy sie sprawdzi
                "One night in Bangkok
                makes a hard man humble..."

                Komentarz

                • czekooczekolada
                  Zakorzenienie
                  • 2013-07
                  • 10058

                  #188
                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                  Ja mam z maybelline the collosal, kupiłam właśnie drugi na promocji bo jestem mu baaardzo wierna
                  .

                  Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
                  🤍


                  ______________________

                  Komentarz

                  • mariolka393
                    Przyczajenie
                    • 2015-04
                    • 14

                    #189
                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                    ja używam Loreal so couture jak dla mnie najlepszy

                    Komentarz

                    • beautifulx3
                      Przyczajenie
                      • 2013-02
                      • 2

                      #190
                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                      Rimmel Scandaleyes Mascara Extreme Black dla mnie najlepszy.

                      Komentarz

                      • Lustereczko
                        Rozeznanie
                        • 2005-11
                        • 943

                        #191
                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                        Ja się skusiłam w promocji na Loreal Milion Lashes i jestem niemiło rozczarowana, tusz za taką kasę, a jest okropny, strasznie się rozmazuję. O niebo lepszy jest żółty Lovely, kosztuje groszę, a efekt rewalacyjny.
                        "...Udane małżeństwo wymaga wielokrotnego zakochiwania się zawsze w tej samej osobie..."


                        Komentarz

                        • Nolee24
                          Raczkowanie
                          • 2010-10
                          • 42

                          #192
                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                          Max Factor False Lash Effect (klasyczny)

                          Komentarz

                          • KlaudiaaaPe
                            Raczkowanie
                            • 2015-05
                            • 78

                            #193
                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                            od kilku lat używam żółtego z lovely odpowiada mi zarówno ze względu na cenę jak i jakość. Chyba nigdy juz go nie zmienie

                            Komentarz

                            • wisienneczka
                              Raczkowanie
                              • 2014-11
                              • 97

                              #194
                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                              ja też często wracam do żółtego lovely jak nie mam pomysłu co nowego kupić

                              Komentarz

                              • Izka256
                                Raczkowanie
                                • 2016-01
                                • 45

                                #195
                                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                Ja uwielbiam dokładnie wszystkie z Rimmela

                                Komentarz

                                • kostrzycha
                                  Przyczajenie
                                  • 2016-01
                                  • 20

                                  #196
                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                  ja taki żółty Maybellin - zawsze do niego wracam. Nie zostawia żadnych grudek, ładnie się rozprowadza i idealnie podkreśla rzęsy
                                  https://wizaz.pl/Mikroreklama

                                  Komentarz

                                  • Gagix
                                    Rozeznanie
                                    • 2007-05
                                    • 959

                                    #197
                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                    Bourjois Twist Up The Volume..jest niezastąpiony

                                    Komentarz

                                    • letitiah
                                      art at its finest.
                                      • 2015-10
                                      • 3594

                                      #198
                                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                      Max Factor ma bardzo dobre tusze dopasowane pod kolor oczu (w większości Rossmannów możesz je znaleźć)
                                      मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
                                      þú ert engillinn efst á trénu mínu

                                      Komentarz

                                      • zuzulas
                                        Raczkowanie
                                        • 2014-11
                                        • 95

                                        #199
                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                        żółty Lovely, Eveline - właściwie wszystkie, Max Factor 2000 Calorie z podkręconą szczoteczką

                                        Komentarz

                                        • macedoniaa
                                          Przyczajenie
                                          • 2016-03
                                          • 6

                                          #200
                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                          teraz tylko czekać na promocje

                                          Komentarz

                                          • Czerniczka
                                            Raczkowanie
                                            • 2016-02
                                            • 50

                                            #201
                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                            U mnie obecnie rządzi Rimmel Scandaleyes Rockin' Curves. Na początku miałam trochę problemów ze szczoteczką, ale kiedy już opanowałam jej używanie, daje świetny efekt. Wcześniej królował u mnie Lovely Volume Booster, który uwielbiałam za naturalny efekt i za to, że trzeba się naprawdę postarać, żeby przesadzić z nakładaną ilością. Ma bardzo wygodną szczoteczkę i kosztuje grosze, a na Rimmel skusiłam się dopiero w promocji 49%.

                                            Komentarz

                                            • broza
                                              BAN stay
                                              • 2010-04
                                              • 22

                                              #202
                                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                              Z drogich lancome, a z tanich lovely

                                              Komentarz

                                              • cebulki
                                                Zakorzenienie
                                                • 2005-09
                                                • 3769

                                                #203
                                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                Ja polecam Loreal So Couture.
                                                Czy uzywalyście tuszu Loreala tego z bazą? nie wiem czy warto zmieniac ?
                                                SZUKAM
                                                ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

                                                Komentarz

                                                • masquerade18
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2008-07
                                                  • 32

                                                  #204
                                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                  Ja też lubię tusze Max factor, choć muszę przyznać, że lata ich stosowania sprawiły, że mam rzadkie i słabe rzęsy a kiedyś wszyscy się nimi zachwycali. Może znacie jakieś dobre odżywki?
                                                  Kto nie potrafi wyć nigdy nie znajdzie swojego stada.

                                                  Komentarz

                                                  • alessia_24
                                                    Przyczajenie
                                                    • 2016-06
                                                    • 11

                                                    #205
                                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                    Ja przetestowałam już wiele różnych, jednak zdecydowanie najlepsze okazały się dwa:
                                                    1. Maybelline, Colossal Go Extreme
                                                    2. Astor, Big & Beautiful Boom
                                                    I póki co nie zamierzam ich zmieniać

                                                    Komentarz

                                                    • Ustryk
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2016-09
                                                      • 20

                                                      #206
                                                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                      ja jestem wierna marce manhatan

                                                      Komentarz

                                                      • Sylwiaj94
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2016-10
                                                        • 9

                                                        #207
                                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                        Teraz chyba szykuje się wyprzedaż -49%

                                                        Komentarz

                                                        • kamilahanoo
                                                          Hanoo biokominki
                                                          • 2016-09
                                                          • 28

                                                          #208
                                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                          Eweline czarny zwykły. Jest boski Najlepszy jaki miałam. w ogole nie skleja mi rzes i ma fajny gleboki odcien. Niestety nie pogrubia nad czym ubolewam ale wystarczy 2-3 razy poprawić i jest nieziemski wachlarz na rzesach
                                                          Ostatnio testowałam wodoodporny z evelin i juz niestety nie bylo takiego samego efektu i szybko wysechł.
                                                          Hanoo biokominki

                                                          Nowoczesne biokominki doskonałe do domu, mieszkania,
                                                          apartamentu, biura czy ogrodu

                                                          Komentarz

                                                          • lapidynka88
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2013-02
                                                            • 91

                                                            #209
                                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                            Pierwotnie opublikowany przez kamilahanoo
                                                            Eweline czarny zwykły. Jest boski Najlepszy jaki miałam. w ogole nie skleja mi rzes i ma fajny gleboki odcien. Niestety nie pogrubia nad czym ubolewam ale wystarczy 2-3 razy poprawić i jest nieziemski wachlarz na rzesach
                                                            Ostatnio testowałam wodoodporny z evelin i juz niestety nie bylo takiego samego efektu i szybko wysechł.
                                                            Można wiedzieć, który konkretnie masz na myśli?

                                                            Komentarz

                                                            • Daga3
                                                              Przyczajenie
                                                              • 2016-12
                                                              • 4

                                                              #210
                                                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                              L'oreal volume million lashes pięknie pogrubia rzęsy i ich nie skleja

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...