Nasze ulubione tusze z Rossmana:)
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
mój the best to Lovely, Curling Pump Up Mascara - taki żółty. chociaż miałam kiedyś też telescopic złoty i był super. ale drogi bardzoKomentarz
-
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
a ja polecam eveline magnetic look ultra volume mascara
kupiłam ją na poprzedniej promocji -49% i jestem zadowolona, tusz wytrzymał prawie do teraz. natomiast przedwczoraj chciałam spróbować czegoś innego i kupiłam zachwalany eveline extension volume 4D false definition extra volume (fioletowy) i wcale mnie nie zachwycił, ciężko mi nim pomalować rzęsy bez upaćkania powieki tuż nad włoskami, nawet jak bardzo się staram. jutro lecę jeszcze do rossmana póki trwa promocja i kupię znowu magnetic lookOstatnio edytowane przez tymczasowa_; 2015-11-12, 18:43.trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja od dłuższego czasu stosuje tusz Lovely żółty (około 2 lata). Dla mnie jest genialny, nie skleja rzęs, są ładnie rozdzielone, nie kruszy się i co najważniejsze kosztuje poniżej 10zł. Rewelacja
Komentarz
-
"One night in Bangkok
makes a hard man humble..."Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja mam z maybelline the collosal, kupiłam właśnie drugi na promocji bo jestem mu baaardzo wierna
.
Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍
______________________Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Rimmel Scandaleyes Mascara Extreme Black dla mnie najlepszy.
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja się skusiłam w promocji na Loreal Milion Lashes i jestem niemiło rozczarowana, tusz za taką kasę, a jest okropny, strasznie się rozmazuję. O niebo lepszy jest żółty Lovely, kosztuje groszę, a efekt rewalacyjny.Komentarz
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
od kilku lat używam żółtego z lovely odpowiada mi zarówno ze względu na cenę jak i jakość. Chyba nigdy juz go nie zmienie
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
ja też często wracam do żółtego lovely jak nie mam pomysłu co nowego kupić
Komentarz
-
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
ja taki żółty Maybellin - zawsze do niego wracam. Nie zostawia żadnych grudek, ładnie się rozprowadza i idealnie podkreśla rzęsy
Komentarz
-
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Max Factor ma bardzo dobre tusze dopasowane pod kolor oczu (w większości Rossmannów możesz je znaleźć)
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínuKomentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
żółty Lovely, Eveline - właściwie wszystkie, Max Factor 2000 Calorie z podkręconą szczoteczkąKomentarz
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
U mnie obecnie rządzi Rimmel Scandaleyes Rockin' Curves. Na początku miałam trochę problemów ze szczoteczką, ale kiedy już opanowałam jej używanie, daje świetny efekt. Wcześniej królował u mnie Lovely Volume Booster, który uwielbiałam za naturalny efekt i za to, że trzeba się naprawdę postarać, żeby przesadzić z nakładaną ilością. Ma bardzo wygodną szczoteczkę i kosztuje grosze, a na Rimmel skusiłam się dopiero w promocji 49%.Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja polecam Loreal So Couture.
Czy uzywalyście tuszu Loreala tego z bazą? nie wiem czy warto zmieniac ?SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja też lubię tusze Max factor, choć muszę przyznać, że lata ich stosowania sprawiły, że mam rzadkie i słabe rzęsy
a kiedyś wszyscy się nimi zachwycali. Może znacie jakieś dobre odżywki?
Kto nie potrafi wyć nigdy nie znajdzie swojego stada.Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja przetestowałam już wiele różnych, jednak zdecydowanie najlepsze okazały się dwa:
1. Maybelline, Colossal Go Extreme
2. Astor, Big & Beautiful Boom
I póki co nie zamierzam ich zmieniać
Komentarz
-
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Eweline czarny zwykły. Jest boski
Najlepszy jaki miałam. w ogole nie skleja mi rzes i ma fajny gleboki odcien. Niestety nie pogrubia nad czym ubolewam ale wystarczy 2-3 razy poprawić i jest nieziemski wachlarz na rzesach
Ostatnio testowałam wodoodporny z evelin i juz niestety nie bylo takiego samego efektu i szybko wysechł.Hanoo biokominki
Nowoczesne biokominki doskonałe do domu, mieszkania,
apartamentu, biura czy ogroduKomentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Można wiedzieć, który konkretnie masz na myśli?Eweline czarny zwykły. Jest boski
Najlepszy jaki miałam. w ogole nie skleja mi rzes i ma fajny gleboki odcien. Niestety nie pogrubia nad czym ubolewam ale wystarczy 2-3 razy poprawić i jest nieziemski wachlarz na rzesach
Ostatnio testowałam wodoodporny z evelin i juz niestety nie bylo takiego samego efektu i szybko wysechł.
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
L'oreal volume million lashes
pięknie pogrubia rzęsy i ich nie skleja
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

zobaczymy czy sie sprawdzi
Komentarz