Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kamilahanoo
    Hanoo biokominki
    • 2016-09
    • 28

    #211
    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

    Pierwotnie opublikowany przez lapidynka88
    Można wiedzieć, który konkretnie masz na myśli?
    Big volume lash oczywiscie deep black

    Nie skleja fakt, szkoda tylko ze jeszcze deczko nie pogrubia.

    Taki sam ale wodoodporny jest koszmarny. Grudki sie robia na rzesach i szybko wysycha.
    Ostatnio edytowane przez kamilahanoo; 2016-12-12, 11:11.
    Hanoo biokominki

    Nowoczesne biokominki doskonałe do domu, mieszkania,
    apartamentu, biura czy ogrodu

    Komentarz

    • Marianna82
      BAN stay
      • 2016-06
      • 44

      #212
      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

      Pierwotnie opublikowany przez Daga3
      L'oreal volume million lashes pięknie pogrubia rzęsy i ich nie skleja
      Moja ulubiona mascara Czasem myślę, że może wypadałoby spróbować jakiejś innej, ale i tak kończę z tą w koszyku

      Komentarz

      • 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
        Konto usunite
        • 2016-07
        • 4810

        #213
        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

        Ja zakochałam się w tuszu z Rimmel wonderfull wake me up i ten zapach...

        Komentarz

        • FOXXXYLADY
          Przyczajenie
          • 2017-01
          • 2

          #214
          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

          Volume milion lashes jest przecudowne 😊 Polecam szczególnie osobą, które mają jasne rzęsy, pokryje każdy włosek.

          Miesiąc temu wpadłam na pomysł żeby kupić w Biedronce tusz do rzęs bo obecny już mi siee skończył a byłam zbyt rozleniwiona na wycieczkę do Rossmana, z którego wychodzę obładowana zakupami nawet jak chcę kupić jedną rzecz, i pożałowałam. Tragedii nie ma ale doceniłam jeszcze bardziej L'loreal. 😁

          Komentarz

          • angel233
            BAN stay
            • 2016-11
            • 32

            #215
            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

            Pierwotnie opublikowany przez Marianna82
            Moja ulubiona mascara Czasem myślę, że może wypadałoby spróbować jakiejś innej, ale i tak kończę z tą w koszyku
            Kurcze wszyscy tak zachwalają te mascarę, ale ja jej jeszcze nigdy nie miałam. Zawsze wybieram jakieś tańsze tusze, choć ten do najdroższych nie należy następnym razem musze sie w niego zaopatrzyc

            Komentarz

            • carriee17
              Raczkowanie
              • 2016-09
              • 44

              #216
              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

              L'Oreal Million Lashes jak dla mnie jest najlepszy, ale drogi. Warto poczekać na promocję.

              Komentarz

              • xxee
                Rozeznanie
                • 2010-08
                • 624

                #217
                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                Pierwotnie opublikowany przez carriee17
                L'Oreal Million Lashes jak dla mnie jest najlepszy, ale drogi. Warto poczekać na promocję.
                Kocham te tusze
                Chociaż nie była to miłość od pierwsza wejrzenia, a raczej pomalowania
                Po pierwszym użyciu byłam mega zła, że to kupiłam, bo nijak nie potrafiłam się tym pomalować... Kleiło rzęsy niemiłosiernie, za dużo się go nakładało, zbyt rzadka konsystencja... I po kilku nieudanych próbach poszło w kąt. Jednak kilka miesięcy później dałam mu drugą szanse i od tej pory jesteśmy nierozłączni Więc nie wiem jak u innych sprawdza się ten tusz, ale u mnie dopiero po jakimś czasie da się go używać. Później jest świetny, bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy codzienniego używania, nie zasycha, nie robi grudek ani nic
                "Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski

                Komentarz

                • simbami
                  Raczkowanie
                  • 2016-05
                  • 112

                  #218
                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                  ja lubie loreala fioletowy

                  Komentarz

                  • mmka789
                    Raczkowanie
                    • 2013-09
                    • 181

                    #219
                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                    ja właśnie używam tanioszki żółtego z Lovely i jestem mega zadowolona

                    Komentarz

                    • o_Khaleesi_o
                      Zadomowienie
                      • 2014-03
                      • 1641

                      #220
                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                      Dziewczyny które maja tłusta cerę i powieki również, jakich tuszy używacie które się nie odbijają na powiece ?


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz

                      • MakowaPanna
                        Raczkowanie
                        • 2016-08
                        • 55

                        #221
                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                        Mi bardzo ładnie sprawdza się taki zielony z firmy Eveline. Ładnie rozczesuje rzęsy, nie kruszy się, a przede wszystkim nie ma efektu pandy po kilku godzinach noszenia

                        Komentarz

                        • MakowaPanna
                          Raczkowanie
                          • 2016-08
                          • 55

                          #222
                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                          Zdecydowanie zielone z firmy Eveline. jestem z niego bardzo zadowolona. Ma świetną szczoteczkę, fajną konsystencję, nie skleja rzęs pięknie i rozczesuje, nie obsypuje się i nie ma efektu pandy. używam go już kolejny rok i mam nadzieję że z moim szczęściem nie wycofają mi go z produkcji

                          Komentarz

                          • bleuclair
                            Zakorzenienie
                            • 2012-06
                            • 6092

                            #223
                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                            Pierwotnie opublikowany przez angel233
                            Kurcze wszyscy tak zachwalają te mascarę, ale ja jej jeszcze nigdy nie miałam. Zawsze wybieram jakieś tańsze tusze, choć ten do najdroższych nie należy następnym razem musze sie w niego zaopatrzyc
                            a ja go nie lubię

                            Dla mnie faworytem był Maybelline Lash Sensetional. Teraz używam Bourjois z tą podówjną szczoteczką i jestem zachwycona, jeśli właściwości tuszu nie zmienią się z upływem czasu tj.nie zacznie się osypywać i nie wyschnie na wiór to chyba mam KWC. Ale z opinią muszę poczekać, bo testuję go miesiąc

                            Komentarz

                            • klaudiaa91
                              Przyczajenie
                              • 2017-05
                              • 28

                              #224
                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                              Czarny tusz Eveline z różowymi napisami! Ulubieniec życia!

                              Komentarz

                              • WKasiarr
                                Zakorzenienie
                                • 2016-01
                                • 6097

                                #225
                                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                Ja od dłuższego czasu używam Collagen Wear Volume Mascara czarny i jestem bardzo zadowolona. Nie skleja rzęs, nie kruszy się, jest dość wydajny. Szczoteczka jest jak dla mnie super! Poza tym stosunkowo niedrogi. Ostatnio tylko miałam problem z kupieniem, w kilku Rosskach byłam i brak.

                                Komentarz

                                • kijanka25
                                  kijanka25
                                  • 2016-02
                                  • 1

                                  #226
                                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                  Mój ulubiony tusz Collosal Rimmel kupilam xxx
                                  Ostatnio edytowane przez 67660fbe4431ef874c547a9fe9d74590b5092d2a_69337201e3f4a; 2017-10-13, 09:18.

                                  Komentarz

                                  • nowackaMila
                                    Przyczajenie
                                    • 2017-11
                                    • 4

                                    #227
                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                    Używam teraz tuszu cat eye eveline, moje rzęsy bardzo go lubią. Dobrze wydłuża i podkręca, oczywiście stosuję również zalotkę. W końcu znalazłam maskarę, która jest dobra, ale nie trzeba wydawać na nią 100 złotych.

                                    Komentarz

                                    • bellar56
                                      Przyczajenie
                                      • 2017-12
                                      • 2

                                      #228
                                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                      pierre rene taki mietowy

                                      Komentarz

                                      • janka_ka
                                        Raczkowanie
                                        • 2017-11
                                        • 59

                                        #229
                                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                        Zdecydowanie polecam żółty tusz z lovely. Kosztuje ok. 11-12 zł, a naprawde świetnie wydłuża i podkręca rzęsy od dawna to mój nr 1!

                                        Komentarz

                                        • VeganDay
                                          Raczkowanie
                                          • 2017-11
                                          • 31

                                          #230
                                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                          Pierwotnie opublikowany przez janka_ka
                                          Zdecydowanie polecam żółty tusz z lovely. Kosztuje ok. 11-12 zł, a naprawde świetnie wydłuża i podkręca rzęsy od dawna to mój nr 1!
                                          dokładnie! też go używam! Często jest wyprzedany i wtedy biorę droższy z podobną szczoteczką - Bourjouis w czarno-różowym opakowaniu

                                          ---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

                                          Pierwotnie opublikowany przez mmka789
                                          ja właśnie używam tanioszki żółtego z Lovely i jestem mega zadowolona
                                          również polecam!

                                          Komentarz

                                          • emilia129
                                            Raczkowanie
                                            • 2009-03
                                            • 107

                                            #231
                                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                            Million lashes polecam zdecydowanie !

                                            Komentarz

                                            • nataliaanna83
                                              Raczkowanie
                                              • 2016-12
                                              • 151

                                              #232
                                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                              Pupa Vamp. Volume Million Lashes, Max Factor Masterpiece

                                              Komentarz

                                              • o_Khaleesi_o
                                                Zadomowienie
                                                • 2014-03
                                                • 1641

                                                #233
                                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                Jaki tusz polecacie przy cerze tłustej? Mi praktycznie każdy odbija się na górnej powiece ..


                                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                                Komentarz

                                                • MiniMarta
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2018-02
                                                  • 29

                                                  #234
                                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                  Ja zawsze miałam taki kłopt, że tusze spływały mi na dolna powiekę. Po całym dniu w pracy efekt pandy :/ Max Factor nieźle się trzymał, ale pani w Rossmanie poleciła mi Lovely, Curling Pump Up Mascara i jest świetny.

                                                  Komentarz

                                                  • lady666macbeth
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2008-06
                                                    • 8337

                                                    #235
                                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                    max factor 2000 calorie ( ta czarno złota wersja)
                                                    wibo Extreme Lashes (różowy)

                                                    to takie moje dwa kochanki !
                                                    "Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."

                                                    Komentarz

                                                    • gawa80
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2018-03
                                                      • 13

                                                      #236
                                                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                      Max factor 2000 też lubię, tak samo loreal volume million lashes, ale najbardziej to mnie zachwyca za 16 zeta z eveline celebrity, taki złoty

                                                      Komentarz

                                                      • ka02
                                                        Rozeznanie
                                                        • 2014-03
                                                        • 944

                                                        #237
                                                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                        Ja ostatnio kupiłam sobie tusz do rzęs z bourjois tusz twist up volum ultra black Jak dla mnie ładnie rozczesuje rzęsy i wydłuża. W sumie to koleżanka mi go poleciła bo właśnie miała nim rzęsy wymalowane i spytałam co to za tusz kurcze teraz jest na promocji, ale z tego co widziałam on cos ponad 50 zł kosztuje.. no za tyle to bym chyba nie chciała tuszu jeżeli okazałby się felerny..

                                                        Komentarz

                                                        • rajwolas
                                                          BAN stay
                                                          • 2018-01
                                                          • 31

                                                          #238
                                                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                          u mnie to jest trochę paradoks - najtańszy tusz najlepszy. Zaś droższy i z wyższej półki robi mi "niewiadomo co" na oku

                                                          Komentarz

                                                          • beeblee
                                                            Przyczajenie
                                                            • 2018-05
                                                            • 9

                                                            #239
                                                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                            pogrubiający tusz do rzęs Sexy Pulp czarny yves rocher

                                                            Komentarz

                                                            • ifublackorwhite
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2018-06
                                                              • 245

                                                              #240
                                                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                              Pierwotnie opublikowany przez simbami
                                                              ja lubie loreala fioletowy
                                                              Też używam i jestem zadowolona

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...