Nasze ulubione tusze z Rossmana:)
-
Ostatnio edytowane przez kamilahanoo; 2016-12-12, 11:11.Hanoo biokominki
Nowoczesne biokominki doskonałe do domu, mieszkania,
apartamentu, biura czy ogrodu -
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja zakochałam się w tuszu z Rimmel wonderfull wake me up i ten zapach...
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Volume milion lashes jest przecudowne 😊 Polecam szczególnie osobą, które mają jasne rzęsy, pokryje każdy włosek.
Miesiąc temu wpadłam na pomysł żeby kupić w Biedronce tusz do rzęs bo obecny już mi siee skończył a byłam zbyt rozleniwiona na wycieczkę do Rossmana, z którego wychodzę obładowana zakupami nawet jak chcę kupić jedną rzecz, i pożałowałam. Tragedii nie ma ale doceniłam jeszcze bardziej L'loreal. 😁Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Kurcze wszyscy tak zachwalają te mascarę, ale ja jej jeszcze nigdy nie miałam. Zawsze wybieram jakieś tańsze tusze, choć ten do najdroższych nie należy
następnym razem musze sie w niego zaopatrzyc
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
L'Oreal Million Lashes jak dla mnie jest najlepszy, ale drogi. Warto poczekać na promocję.
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Kocham te tusze
Chociaż nie była to miłość od pierwsza wejrzenia, a raczej pomalowania
Po pierwszym użyciu byłam mega zła, że to kupiłam, bo nijak nie potrafiłam się tym pomalować... Kleiło rzęsy niemiłosiernie, za dużo się go nakładało, zbyt rzadka konsystencja... I po kilku nieudanych próbach poszło w kąt. Jednak kilka miesięcy później dałam mu drugą szanse i od tej pory jesteśmy nierozłączni
Więc nie wiem jak u innych sprawdza się ten tusz, ale u mnie dopiero po jakimś czasie da się go używać. Później jest świetny, bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy codzienniego używania, nie zasycha, nie robi grudek ani nic
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. BartoszewskiKomentarz
-
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
ja właśnie używam tanioszki żółtego z Lovely i jestem mega zadowolona
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Dziewczyny które maja tłusta cerę i powieki również, jakich tuszy używacie które się nie odbijają na powiece ?
Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkKomentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Mi bardzo ładnie sprawdza się taki zielony z firmy Eveline. Ładnie rozczesuje rzęsy, nie kruszy się, a przede wszystkim nie ma efektu pandy po kilku godzinach noszeniaKomentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Zdecydowanie zielone z firmy Eveline. jestem z niego bardzo zadowolona. Ma świetną szczoteczkę, fajną konsystencję, nie skleja rzęs pięknie i rozczesuje, nie obsypuje się i nie ma efektu pandy. używam go już kolejny rok i mam nadzieję że z moim szczęściem nie wycofają mi go z produkcjiKomentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
a ja go nie lubię
Dla mnie faworytem był Maybelline Lash Sensetional. Teraz używam Bourjois z tą podówjną szczoteczką i jestem zachwycona
, jeśli właściwości tuszu nie zmienią się z upływem czasu tj.nie zacznie się osypywać i nie wyschnie na wiór to chyba mam KWC. Ale z opinią muszę poczekać, bo testuję go miesiąc
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Czarny tusz Eveline z różowymi napisami! Ulubieniec życia!
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja od dłuższego czasu używam Collagen Wear Volume Mascara czarny i jestem bardzo zadowolona. Nie skleja rzęs, nie kruszy się, jest dość wydajny. Szczoteczka jest jak dla mnie super! Poza tym stosunkowo niedrogi. Ostatnio tylko miałam problem z kupieniem, w kilku Rosskach byłam i brak.Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Mój ulubiony tusz Collosal Rimmel kupilam xxxOstatnio edytowane przez 67660fbe4431ef874c547a9fe9d74590b5092d2a_69337201e3f4a; 2017-10-13, 09:18.Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Używam teraz tuszu cat eye eveline, moje rzęsy bardzo go lubią. Dobrze wydłuża i podkręca, oczywiście stosuję również zalotkę. W końcu znalazłam maskarę, która jest dobra, ale nie trzeba wydawać na nią 100 złotych.Komentarz
-
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Zdecydowanie polecam żółty tusz z lovely. Kosztuje ok. 11-12 zł, a naprawde świetnie wydłuża i podkręca rzęsy
od dawna to mój nr 1!
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
dokładnie! też go używam! Często jest wyprzedany i wtedy biorę droższy z podobną szczoteczką - Bourjouis w czarno-różowym opakowaniu
---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------
również polecam!
Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Jaki tusz polecacie przy cerze tłustej? Mi praktycznie każdy odbija się na górnej powiece ..
Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkKomentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja zawsze miałam taki kłopt, że tusze spływały mi na dolna powiekę. Po całym dniu w pracy efekt pandy :/ Max Factor nieźle się trzymał, ale pani w Rossmanie poleciła mi Lovely, Curling Pump Up Mascara i jest świetny.Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
max factor 2000 calorie ( ta czarno złota wersja)
wibo Extreme Lashes (różowy)
to takie moje dwa kochanki !
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Max factor 2000 też lubię, tak samo loreal volume million lashes, ale najbardziej to mnie zachwyca za 16 zeta z eveline celebrity, taki złoty
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja ostatnio kupiłam sobie tusz do rzęs z bourjois tusz twist up volum ultra black
Jak dla mnie ładnie rozczesuje rzęsy i wydłuża. W sumie to koleżanka mi go poleciła bo właśnie miała nim rzęsy wymalowane i spytałam co to za tusz
kurcze teraz jest na promocji, ale z tego co widziałam on cos ponad 50 zł kosztuje.. no za tyle to bym chyba nie chciała tuszu jeżeli okazałby się felerny..
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
u mnie to jest trochę paradoks - najtańszy tusz najlepszy. Zaś droższy i z wyższej półki robi mi "niewiadomo co" na oku
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Komentarz