Nasze ulubione tusze z Rossmana:)
-
-
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
a uzywasz pod tusz bazę ?
Ja odkąd uzywam to prawie kazdy tusz mi pasuje, ale najlepiej lubię z Eveline rózniste, żolty z Miss sporty i ostatnio polubiłam 4 lashes
o ten :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...g-mascara.html
i ta baza, odzywka pod spod u mnie musi byc i sie sprawdza, z Eveline wlasnie tez dobre maja i te najczesciej biore
Psy to cud życia
Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...
-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995
(14.12.1996)
Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymiKomentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Niezmiennie polecam 2000 calorie!
Super tusz, używam go od lat!
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Również polecam, tusz jest naprawdę dobry, a za niewielkie pieniążki
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Tusze z eveline są dobre i tanie, lubię je też za ładne opakowania. Używam teraz Volume Temptation, tusz jest pogrubiający, ładnie wydłuża też rzęsy, rozdziela je, nie skleja, u mnie bardzo dobrze się sprawdza.Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Dziewczyny, możecie polecić jakiś fajny tusz z tymi 'mikrokłaczkami'?
Szukam czegoś na wydłużenie.
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Maybelline Colossal Volum Express - nie zmieniam od dobrych kilku lat
nie skleja rzęs, wydłuża i pogrubia, nie kruszy się .
Wysłane z aplikacji Forum WizazKomentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Ja chcę przetestować ten nowy z rimmel w jasno fioletowym opakowaniu.Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Hej,
ja polecam tusz Bourjois - volume glamour noir ebene. Nie kruszy się, fajny w aplikacji, nie zostawia grudek. Plus w moim wypadku dodaje objętości.Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Racja, ja też używam go od już dłuższego czasu i mimo że czasem coś innego wypróbuję to i tak go niego wracam. Albo też żółty Eveline Big Volume real shock, też sie fajnie sprawdza
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
ostatnio w ramach testu kupiłam Eveline Viva Full Lashes (różowo srebrny) - oczywiście na promce w Rosku. Ciut ponad 6 zł. Jestem zadowolona - nie kruszy się, nie ma grudek, nie robi pandy ... Za tą kasę super!
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-mascara.htmlKomentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Maybelline Lash Sensational, mega wydłuża i nie skleja. Nie osypuje sięKomentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
A ja bardzo polecam Avon True Euphoric tusz wydłużający i zwiększający objętość odcień Blackest Black.
Jest rewelacyjny pod względem wydłużenia i optycznego powiększenia oka
le développement est votre chance
Komentarz
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Przetestowałam mnóstwo tuszów do rzęs, również tych droższych i polecanych jak np. Lancome Hypnose, ale najlepsze wg mnie i do nich wracam z podkulonym ogonem
są:
Wibo Growing Lashes, Stimulator Mascara
Lovely, Curling Pump Up Mascara
Hean, Volume Growing Lashes Stimulator
wszystkie 3 uwielbiam i szczerze polecamKomentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Genialny jest ten tusz. Jeden z moich ulubionych [emoji16]
Wysłane z aplikacji Forum WizazKomentarz
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
Mam problem z tym, że mam naturalnie dość długie i podkręcone rzęsy i większość tuszy po kilku godzinach odbija mi się pod linią brwi. Pewnie to też kwestia tłustej skóry. Jak dotąd udało mi się znaleźć dwa tusze, które nie odbijają się - MaxFactor Masterpiece i Pupa Ultraflex. Jedyny ich minus jest taki, że nie są wodoodporne.Komentarz
-
-
-
-
Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?
O ile dobrze pamiętam to Maybelline Collosal ma w gamie kolor brązowy, te tusze na promocji kosztują ok 20-25 zł.
W Rossmanie świetny jest też tusz Maybelline Lasy Sensational. Pięknie rozczesuje rzęsy [emoji4]
Wysłane z aplikacji Forum WizazKomentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
czy dostanę tusz w innym kolorze niż Black czy Brown?
Wysłane z aplikacji Forum WizazKomentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Kiedyś Maybelline miało tusze w kolorze śliwki
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Lovely ma niebieski tusz i chyba rimmel/maybelline
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Od kilku lat korzystam z Bourjois - volume glamour, ale ostatnio mam wrażenie, że jest on coraz mniej wodoodporny i coraz mocniej się osypuje. Ktoś jeszcze tak ma?Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja jestem wielbicielką tuszy z Bourjois, najlepszy wg mnie jest Oh oui i up to volume w pierwszej złotej wersji, z max factor 2000 calorie zarówno pierwszy jak i odnowiona wersja pro stylist 🤩Komentarz
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Przetestowałam ich dość sporo. Jestem wymagająca. Mam swoje długie, gęste rzęsy i lubię efekt "wow''.
Słynny Sky High mnie nie powalił, natomiast fioletowy z Maybelline i czarny z Catrice? Bajka
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.




Komentarz