Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ifublackorwhite
    Raczkowanie
    • 2018-06
    • 245

    #241
    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

    Pierwotnie opublikowany przez simbami
    ja lubie loreala fioletowy
    Też używam i jestem zadowolona

    Komentarz

    • ifublackorwhite
      Raczkowanie
      • 2018-06
      • 245

      #242
      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

      Pierwotnie opublikowany przez simbami
      ja lubie loreala fioletowy
      Też używam i jestem zadowolona

      Komentarz

      • groszek75
        Zakorzenienie
        • 2006-08
        • 68880

        #243
        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

        Pierwotnie opublikowany przez o_Khaleesi_o
        Jaki tusz polecacie przy cerze tłustej? Mi praktycznie każdy odbija się na górnej powiece ..


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
        a uzywasz pod tusz bazę ?

        Ja odkąd uzywam to prawie kazdy tusz mi pasuje, ale najlepiej lubię z Eveline rózniste, żolty z Miss sporty i ostatnio polubiłam 4 lashes
        o ten :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...g-mascara.html

        i ta baza, odzywka pod spod u mnie musi byc i sie sprawdza, z Eveline wlasnie tez dobre maja i te najczesciej biore
        Psy to cud życia

        Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

        -Żyj!- krzyknęła Miłość
        -Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


        Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

        Komentarz

        • moniamarzec85
          Raczkowanie
          • 2015-06
          • 206

          #244
          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

          Niezmiennie polecam 2000 calorie! Super tusz, używam go od lat!

          Komentarz

          • asdfghjkl10
            Przyczajenie
            • 2017-07
            • 1

            #245
            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

            Również polecam, tusz jest naprawdę dobry, a za niewielkie pieniążki

            Komentarz

            • karolapee
              Przyczajenie
              • 2018-10
              • 5

              #246
              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

              Tusze z eveline są dobre i tanie, lubię je też za ładne opakowania. Używam teraz Volume Temptation, tusz jest pogrubiający, ładnie wydłuża też rzęsy, rozdziela je, nie skleja, u mnie bardzo dobrze się sprawdza.

              Komentarz

              • vintage_fan
                Przyczajenie
                • 2016-07
                • 22

                #247
                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                Dziewczyny, możecie polecić jakiś fajny tusz z tymi 'mikrokłaczkami'? Szukam czegoś na wydłużenie.

                Komentarz

                • yike99
                  Przyczajenie
                  • 2018-08
                  • 14

                  #248
                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                  Maybelline Colossal Volum Express - nie zmieniam od dobrych kilku lat nie skleja rzęs, wydłuża i pogrubia, nie kruszy się .

                  Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

                  Komentarz

                  • Versace_89
                    Raczkowanie
                    • 2017-05
                    • 188

                    #249
                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                    Ja chcę przetestować ten nowy z rimmel w jasno fioletowym opakowaniu.

                    Komentarz

                    • Justynka194
                      Przyczajenie
                      • 2019-10
                      • 1

                      #250
                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                      Hej,
                      ja polecam tusz Bourjois - volume glamour noir ebene. Nie kruszy się, fajny w aplikacji, nie zostawia grudek. Plus w moim wypadku dodaje objętości.

                      Komentarz

                      • Madzia959
                        Przyczajenie
                        • 2020-01
                        • 3

                        #251
                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                        Racja, ja też używam go od już dłuższego czasu i mimo że czasem coś innego wypróbuję to i tak go niego wracam. Albo też żółty Eveline Big Volume real shock, też sie fajnie sprawdza

                        Komentarz

                        • Filifionca
                          Przyczajenie
                          • 2019-02
                          • 3

                          #252
                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                          ostatnio w ramach testu kupiłam Eveline Viva Full Lashes (różowo srebrny) - oczywiście na promce w Rosku. Ciut ponad 6 zł. Jestem zadowolona - nie kruszy się, nie ma grudek, nie robi pandy ... Za tą kasę super!
                          https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-mascara.html

                          Komentarz

                          • Ginger333
                            Przyczajenie
                            • 2020-11
                            • 29

                            #253
                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                            Ja od kilku lat jestem wierna rimmel 2000 calorie.

                            Komentarz

                            • kaledonia
                              zielony stworek
                              • 2006-01
                              • 16758

                              #254
                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                              Pierwotnie opublikowany przez Ginger333
                              Ja od kilku lat jestem wierna rimmel 2000 calorie.
                              2000 calorie to chyba Max Factor

                              Swoją drogą dobry tusz.
                              Z R. fajny też jest Maybelline Colossal volume.
                              20 lat z Wizażem


                              Moda przemija, styl pozostaje

                              Jestem
                              tutaj

                              Komentarz

                              • Ginger333
                                Przyczajenie
                                • 2020-11
                                • 29

                                #255
                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                Pierwotnie opublikowany przez kaledonia
                                2000 calorie to chyba Max Factor


                                Swoją drogą dobry tusz.
                                Z R. fajny też jest Maybelline Colossal volume.

                                Masz rację, te opakowania są tak podobne że mi sie już miesza;-)

                                Komentarz

                                • MilosniczkaZakupow
                                  Przyczajenie
                                  • 2021-05
                                  • 23

                                  #256
                                  Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                  Maybelline Lash Sensational, mega wydłuża i nie skleja. Nie osypuje się

                                  Komentarz

                                  • Deeevil
                                    Przyczajenie
                                    • 2021-06
                                    • 5

                                    #257
                                    Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                    A ja bardzo polecam Avon True Euphoric tusz wydłużający i zwiększający objętość odcień Blackest Black. Jest rewelacyjny pod względem wydłużenia i optycznego powiększenia oka
                                    Załączone pliki
                                    le développement est votre chance

                                    Komentarz

                                    • Sybil_
                                      Zakorzenienie
                                      • 2013-04
                                      • 4515

                                      #258
                                      Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                      Przetestowałam mnóstwo tuszów do rzęs, również tych droższych i polecanych jak np. Lancome Hypnose, ale najlepsze wg mnie i do nich wracam z podkulonym ogonem są:

                                      Wibo Growing Lashes, Stimulator Mascara

                                      Lovely, Curling Pump Up Mascara

                                      Hean, Volume Growing Lashes Stimulator

                                      wszystkie 3 uwielbiam i szczerze polecam
                                      wymiana
                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282301

                                      Komentarz

                                      • khloe
                                        Strzelaj lub emigruj!
                                        • 2008-11
                                        • 27418

                                        #259
                                        Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                        Pierwotnie opublikowany przez Deeevil
                                        A ja bardzo polecam Avon True Euphoric tusz wydłużający i zwiększający objętość odcień Blackest Black. Jest rewelacyjny pod względem wydłużenia i optycznego powiększenia oka
                                        Genialny jest ten tusz. Jeden z moich ulubionych [emoji16]

                                        Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

                                        Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
                                        km



                                        mój INSTA
                                        (napisz pw kim jesteś wizażanko

                                        Komentarz

                                        • karawanna
                                          Zakorzenienie
                                          • 2020-11
                                          • 8319

                                          #260
                                          Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                          Mam problem z tym, że mam naturalnie dość długie i podkręcone rzęsy i większość tuszy po kilku godzinach odbija mi się pod linią brwi. Pewnie to też kwestia tłustej skóry. Jak dotąd udało mi się znaleźć dwa tusze, które nie odbijają się - MaxFactor Masterpiece i Pupa Ultraflex. Jedyny ich minus jest taki, że nie są wodoodporne.

                                          Komentarz

                                          • twenty_eleven
                                            Rozeznanie
                                            • 2013-04
                                            • 855

                                            #261
                                            Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                            Zdecydowanie L'Oreal Paradise Extatic za szczoteczkę, trwałość i boski efekt
                                            Kosmetyki, naturalna pielęgnacja i makijaż - przegląd kosmetycznych nowości, recenzje i wskazówki dot. makijażu - zapraszam na Instagram

                                            Komentarz

                                            • kaledonia
                                              zielony stworek
                                              • 2006-01
                                              • 16758

                                              #262
                                              Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                              Czy poza Max Factorem 2000 Calorie spotkałyście się z brązowym tuszem do rzęs w podobnej cenie
                                              20 lat z Wizażem


                                              Moda przemija, styl pozostaje

                                              Jestem
                                              tutaj

                                              Komentarz

                                              • heartofglass00
                                                Przyczajenie
                                                • 2021-07
                                                • 13

                                                #263
                                                Dot.: jaki tusz do rzęs polecacie?

                                                Pierwotnie opublikowany przez kaledonia
                                                Czy poza Max Factorem 2000 Calorie spotkałyście się z brązowym tuszem do rzęs w podobnej cenie
                                                O ile dobrze pamiętam to Maybelline Collosal ma w gamie kolor brązowy, te tusze na promocji kosztują ok 20-25 zł.

                                                W Rossmanie świetny jest też tusz Maybelline Lasy Sensational. Pięknie rozczesuje rzęsy [emoji4]

                                                Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

                                                Komentarz

                                                • patusia22
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2005-08
                                                  • 18562

                                                  #264
                                                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                  czy dostanę tusz w innym kolorze niż Black czy Brown?

                                                  Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

                                                  Komentarz

                                                  • kaledonia
                                                    zielony stworek
                                                    • 2006-01
                                                    • 16758

                                                    #265
                                                    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                    Pierwotnie opublikowany przez patusia22
                                                    czy dostanę tusz w innym kolorze niż Black czy Brown?

                                                    Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
                                                    Kiedyś Maybelline miało tusze w kolorze śliwki
                                                    20 lat z Wizażem


                                                    Moda przemija, styl pozostaje

                                                    Jestem
                                                    tutaj

                                                    Komentarz

                                                    • Benera
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2012-08
                                                      • 640

                                                      #266
                                                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                      Pierwotnie opublikowany przez patusia22
                                                      czy dostanę tusz w innym kolorze niż Black czy Brown?

                                                      Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
                                                      Lovely ma niebieski tusz i chyba rimmel/maybelline

                                                      Komentarz

                                                      • PaulinkaKwiat
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2023-06
                                                        • 9

                                                        #267
                                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                        Od kilku lat korzystam z Bourjois - volume glamour, ale ostatnio mam wrażenie, że jest on coraz mniej wodoodporny i coraz mocniej się osypuje. Ktoś jeszcze tak ma?

                                                        Komentarz

                                                        • Magy11
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2016-11
                                                          • 41

                                                          #268
                                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                          Ja jestem wielbicielką tuszy z Bourjois, najlepszy wg mnie jest Oh oui i up to volume w pierwszej złotej wersji, z max factor 2000 calorie zarówno pierwszy jak i odnowiona wersja pro stylist 🤩

                                                          Komentarz

                                                          • AsiaM38
                                                            Przyczajenie
                                                            • 2024-06
                                                            • 10

                                                            #269
                                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                            Z Eveline

                                                            Komentarz

                                                            • Juliaturczyniak
                                                              Przyczajenie
                                                              • 2024-12
                                                              • 4

                                                              #270
                                                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                              Przetestowałam ich dość sporo. Jestem wymagająca. Mam swoje długie, gęste rzęsy i lubię efekt "wow''. Słynny Sky High mnie nie powalił, natomiast fioletowy z Maybelline i czarny z Catrice? Bajka

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...