Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Skimona
    BAN stay
    • 2012-11
    • 183

    #1

    Nasze ulubione tusze z Rossmana:)

    Moje drogie Rossmanniaczki

    Nasze ulubione tusze, które kupiłyśmy w Rossmannie i jesteśmy z nich megazadowolone.
  • _polly_
    Zakorzenienie
    • 2010-11
    • 22145

    #2
    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

    Zielony Wibo.

    Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

    Komentarz

    • kudlik_kk
      Zakorzenienie
      • 2012-04
      • 26720

      #3
      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

      Typowo rossmanowski to nie jest, ale kupiony Maybelline Falsies waterproof





      21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
      03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


      Komentarz

      • sensualitat
        Wtajemniczenie
        • 2011-02
        • 2328

        #4
        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

        Pierwotnie opublikowany przez _polly_
        Zielony Wibo.
        Różowy także
        naturalna pielęgnacja.

        Komentarz

        • malinka 20
          Raczkowanie
          • 2012-02
          • 279

          #5
          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

          Najlepszy to wściekłożólty Lovely

          Komentarz

          • Inspire
            Kunia inspiracji
            • 2009-07
            • 30409

            #6
            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

            Pierwotnie opublikowany przez malinka 20
            Najlepszy to wściekłożólty Lovely
            Recenzuję w KWC
            i na rossnecie


            WYMIANA

            Komentarz

            • Eldo_rado
              amor vincit omnia
              • 2010-12
              • 20132

              #7
              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

              Pierwotnie opublikowany przez _polly_
              Zielony Wibo.
              zdecydowanie

              Komentarz

              • Anex
                Rozeznanie
                • 2004-02
                • 961

                #8
                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                Pierwotnie opublikowany przez malinka 20
                Najlepszy to wściekłożólty Lovely

                wg mnie także żółty Lovely najlepszy tylko coś ostatnio nie mogę go dostać w Rossie

                Komentarz

                • Marciu
                  Przyczajenie
                  • 2009-11
                  • 9

                  #9
                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                  różowwyyyyyyy <3


                  _________________________ _________________
                  Chcesz co miesiąc dostawać ZA DARMO pudełko z kosmetykami oryginalnych marek? Jeżeli tak - nie ma na co czekać! Wejdź na link podany u mnie w notce i zarejestruj się, a pudełko będzie co miesiąc wysyłane na Twój adres, który podasz przy rejestracji.
                  zapraszam serdecznie!
                  http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=765e9ec

                  Komentarz

                  • biala
                    Wtajemniczenie
                    • 2006-08
                    • 2621

                    #10
                    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                    ...a dziewczyny, który będzie najlepszy dla delikatnych i rzadkich rzęs?
                    Tak, to ja.

                    Komentarz

                    • klatka
                      Zakorzenienie
                      • 2007-05
                      • 10074

                      #11
                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                      Pierwotnie opublikowany przez _polly_
                      Zielony Wibo.
                      Zgadzam się.

                      Komentarz

                      • Trusmilk
                        Rozeznanie
                        • 2004-12
                        • 952

                        #12
                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                        Dziewczyny, mam pytanie. Po raz pierwszy kupiłam tusz Max Factora Masterpiece Max, raczej zachwalany na kwc. I po otwarciu jestem zdziwiona, bo w sumie zazwyczaj miałam takie mokre tusze, które było czuć w opakowaniu, nie wiem jak wam to opisać A ten wydaje się dość suchy i nie wiem, czy to walidy egzemplarz, bo ktoś wcześniej go otwierał, czy on ma taką konsystencje.
                        Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.

                        Komentarz

                        • agniieesszzka
                          Zakorzenienie
                          • 2010-01
                          • 3002

                          #13
                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                          Ja używam Miss Sporty fablous lash curved brush, świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy i na dodatek je podkręca jest idealny, starcza mi na więcej niz 3 miesiace i nie wysycha, nie jest wodoodporny i łatwo się zmywa. Jak dla mnie najlepszy

                          Komentarz

                          • Terrorystka77
                            Raczkowanie
                            • 2012-03
                            • 248

                            #14
                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                            Najlepszy tusz to WIBO zielony ♥
                            Również z Lovely wściekły żółty
                            "Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

                            Hans Urs von Balthasar

                            3077

                            Komentarz

                            • pastelowa22
                              Rozeznanie
                              • 2012-02
                              • 538

                              #15
                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                              różowy z Miss Sporty

                              Komentarz

                              • justine333
                                Zakorzenienie
                                • 2009-06
                                • 10596

                                #16
                                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                Ja lubię podkręcający rzęsy z Lovely- żółte opakowanie, napis curling Pump up
                                impossible is nothing !

                                Komentarz

                                • kasienka9040
                                  Raczkowanie
                                  • 2010-09
                                  • 64

                                  #17
                                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                  Używałam różnych i najlepszy był różowy z Wibo

                                  Pierwotnie opublikowany przez Trusmilk
                                  Dziewczyny, mam pytanie. Po raz pierwszy kupiłam tusz Max Factora Masterpiece Max, raczej zachwalany na kwc. I po otwarciu jestem zdziwiona, bo w sumie zazwyczaj miałam takie mokre tusze, które było czuć w opakowaniu, nie wiem jak wam to opisać A ten wydaje się dość suchy i nie wiem, czy to walidy egzemplarz, bo ktoś wcześniej go otwierał, czy on ma taką konsystencje.
                                  Raczej był już wyschnięty z powodu otwierania Suchym tuszem rzęs nie pomalujesz.
                                  Makijaż - sztuka wyobraźni

                                  BLOG: http://kanakoriko.blog.pl

                                  Komentarz

                                  • kasztanka3
                                    Pani Mizantrop
                                    • 2010-07
                                    • 59223

                                    #18
                                    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                    Raz miałam taki w żółtym opakowaniu z niebieską zakrętką, nie pamiętam czy to był Wibo czy Lovely, był do wrażliwych oczu, naprawdę niezły
                                    In a world of choices I choose me.
                                    My favourite season is the fall of the patriarchy.

                                    Komentarz

                                    • karolinka1997
                                      Przyczajenie
                                      • 2009-02
                                      • 4

                                      #19
                                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                      ja w zasadzie nie typowo 'rossmanowski' ale zawsze możecie go znaleźć, a mianowicie jest to tusz Rimmel'a Day 2 Night. Na promocji dorwiecie nawet za 20 zł !

                                      Komentarz

                                      • SamogonnyMefisto
                                        Przyczajenie
                                        • 2012-09
                                        • 3

                                        #20
                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                        Nie mam ulubionego tuszu z Rossmana, ale przy zakupie tuszu zawsze zwracam uwagę na szczoteczkę. Uwielbiam te gumowo-plastikowe, takie sztywniejsze, nie takie szczotki z włoskami, bo te mi tylko sklejają rzęsy i w ogóle ich nie rozczesują. Czy znacie jakiś dobry tusz z taką gumową szczotką, który mogłyście mi polecić? ; ))

                                        Komentarz

                                        • 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
                                          Konto usunite
                                          • 2010-10
                                          • 10525

                                          #21
                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                          Marka wibo jest typowo rosmanowska? U mnie w Zamościu można np kupić lakiery wibo w innym sklepie niż rossman

                                          Komentarz

                                          • melay
                                            Zadomowienie
                                            • 2010-10
                                            • 1093

                                            #22
                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                            Różowy wibo!

                                            Komentarz

                                            • kasztanka3
                                              Pani Mizantrop
                                              • 2010-07
                                              • 59223

                                              #23
                                              Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                              [1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3801396 9]Marka wibo jest typowo rosmanowska? U mnie w Zamościu można np kupić lakiery wibo w innym sklepie niż rossman[/QUOTE]

                                              Niby na produktach Wibo nie jest nigdzie napisane, że są wyprodukowane dla sieci Rossmann, ale nigdy nie widziałam ich nigdzie indziej i zawsze byłam przekonana, że tak właśnie jest.
                                              In a world of choices I choose me.
                                              My favourite season is the fall of the patriarchy.

                                              Komentarz

                                              • akwamaryna0111
                                                Przyczajenie
                                                • 2012-02
                                                • 3

                                                #24
                                                Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                Maybelline One By One
                                                Najlepszy!

                                                Komentarz

                                                • Katrinnnn
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2012-01
                                                  • 385

                                                  #25
                                                  Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                  kiedyś wielką miłością darzyłam zielony tusz z wibo (miałam 5-6 opakowań) ale pod koniec miesiąca był już nie do zycia ten tusz więc zamieniłam go na Maybelline colossal volum i teraz wiem że już nigdy nie skuszę się po zielonego wibo.
                                                  Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

                                                  https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

                                                  To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

                                                  Komentarz

                                                  • Vensis
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2013-01
                                                    • 462

                                                    #26
                                                    Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                    Zielony tusz z Wibo - nie zamienię na nic innego

                                                    Komentarz

                                                    • milk_choocoolate
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2012-12
                                                      • 781

                                                      #27
                                                      Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                      Pierwotnie opublikowany przez Vensis
                                                      Zielony tusz z Wibo - nie zamienię na nic innego
                                                      mogę prosić link do produktu w KWC? bo szukam szukam ale nie mogę znaleźć {tak tak pewnie źle szukam )
                                                      Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
                                                      Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
                                                      O sobie w Tobie...
                                                      Albo raczej o Tobie we mnie ... '



                                                      zapuszczam włosy
                                                      pasmo kontrolne: 74 cm
                                                      cel pierwszy: 80 cm

                                                      Komentarz

                                                      • sensualitat
                                                        Wtajemniczenie
                                                        • 2011-02
                                                        • 2328

                                                        #28
                                                        Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                        Pierwotnie opublikowany przez milk_choocoolate
                                                        mogę prosić link do produktu w KWC? bo szukam szukam ale nie mogę znaleźć {tak tak pewnie źle szukam )
                                                        https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-mascara.html
                                                        naturalna pielęgnacja.

                                                        Komentarz

                                                        • milk_choocoolate
                                                          Rozeznanie
                                                          • 2012-12
                                                          • 781

                                                          #29
                                                          Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                          dziękować że też ja tego nie mogłam znaleźć
                                                          Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
                                                          Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
                                                          O sobie w Tobie...
                                                          Albo raczej o Tobie we mnie ... '



                                                          zapuszczam włosy
                                                          pasmo kontrolne: 74 cm
                                                          cel pierwszy: 80 cm

                                                          Komentarz

                                                          • Karyvlea
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2013-02
                                                            • 864

                                                            #30
                                                            Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana

                                                            Rimmel Scandaleyes

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...