Nasze ulubione tusze, które kupiłyśmy w Rossmannie i jesteśmy z nich megazadowolone.
Nasze ulubione tusze z Rossmana:)
-
Nasze ulubione tusze z Rossmana:)
Moje drogie Rossmanniaczki
Nasze ulubione tusze, które kupiłyśmy w Rossmannie i jesteśmy z nich megazadowolone. -
-
-
-
Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
różowwyyyyyyy <3
_________________________ _________________
Chcesz co miesiąc dostawać ZA DARMO pudełko z kosmetykami oryginalnych marek? Jeżeli tak - nie ma na co czekać! Wejdź na link podany u mnie w notce i zarejestruj się, a pudełko będzie co miesiąc wysyłane na Twój adres, który podasz przy rejestracji.
zapraszam serdecznie!
http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=765e9ecKomentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
...a dziewczyny, który będzie najlepszy dla delikatnych i rzadkich rzęs?Tak, to ja.Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Dziewczyny, mam pytanie. Po raz pierwszy kupiłam tusz Max Factora Masterpiece Max, raczej zachwalany na kwc. I po otwarciu jestem zdziwiona, bo w sumie zazwyczaj miałam takie mokre tusze, które było czuć w opakowaniu, nie wiem jak wam to opisać A ten wydaje się dość suchy i nie wiem, czy to walidy egzemplarz, bo ktoś wcześniej go otwierał, czy on ma taką konsystencje.Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja używam Miss Sporty fablous lash curved brush, świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy i na dodatek je podkręca jest idealny, starcza mi na więcej niz 3 miesiace i nie wysycha, nie jest wodoodporny i łatwo się zmywa. Jak dla mnie najlepszy
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Najlepszy tusz to WIBO zielony ♥
Również z Lovely wściekły żółty
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "
Hans Urs von Balthasar
3077Komentarz
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Ja lubię podkręcający rzęsy z Lovely- żółte opakowanie, napis curling Pump up
impossible is nothing !Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Używałam różnych i najlepszy był różowy z Wibo
Raczej był już wyschnięty z powodu otwieraniaDziewczyny, mam pytanie. Po raz pierwszy kupiłam tusz Max Factora Masterpiece Max, raczej zachwalany na kwc. I po otwarciu jestem zdziwiona, bo w sumie zazwyczaj miałam takie mokre tusze, które było czuć w opakowaniu, nie wiem jak wam to opisać A ten wydaje się dość suchy i nie wiem, czy to walidy egzemplarz, bo ktoś wcześniej go otwierał, czy on ma taką konsystencje.
Suchym tuszem rzęs nie pomalujesz.
Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Raz miałam taki w żółtym opakowaniu z niebieską zakrętką, nie pamiętam czy to był Wibo czy Lovely, był do wrażliwych oczu, naprawdę niezły
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
ja w zasadzie nie typowo 'rossmanowski' ale zawsze możecie go znaleźć, a mianowicie jest to tusz Rimmel'a Day 2 Night. Na promocji dorwiecie nawet za 20 zł !
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Nie mam ulubionego tuszu z Rossmana, ale przy zakupie tuszu zawsze zwracam uwagę na szczoteczkę. Uwielbiam te gumowo-plastikowe, takie sztywniejsze, nie takie szczotki z włoskami, bo te mi tylko sklejają rzęsy i w ogóle ich nie rozczesują. Czy znacie jakiś dobry tusz z taką gumową szczotką, który mogłyście mi polecić? ; ))Komentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
Marka wibo jest typowo rosmanowska? U mnie w Zamościu można np kupić lakiery wibo w innym sklepie niż rossmanKomentarz
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3801396 9]Marka wibo jest typowo rosmanowska? U mnie w Zamościu można np kupić lakiery wibo w innym sklepie niż rossman[/QUOTE]
Niby na produktach Wibo nie jest nigdzie napisane, że są wyprodukowane dla sieci Rossmann, ale nigdy nie widziałam ich nigdzie indziej i zawsze byłam przekonana, że tak właśnie jest.In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.Komentarz
-
-
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
kiedyś wielką miłością darzyłam zielony tusz z wibo (miałam 5-6 opakowań) ale pod koniec miesiąca był już nie do zycia ten tusz więc zamieniłam go na Maybelline colossal volum i teraz wiem że już nigdy nie skuszę się po zielonego wibo.
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE
https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber
To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Komentarz
-
Komentarz
-
-
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '
zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cmKomentarz
-
naturalna pielęgnacja.
Komentarz
-
Dot.: Nasze ulubione tusze z Rossmana
dziękować
że też ja tego nie mogłam znaleźć
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '
zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cmKomentarz
-
-
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Komentarz