Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Yersinia_p
    Nudziara
    • 2015-11
    • 57149

    #1

    Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

    Kolejna część a poprzednia to:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806492

    Ostatnie pytanie: Irek?

  • vicky_
    Zakorzenienie
    • 2009-09
    • 38329

    #2
    Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

    Może być

    Sylwia?
    Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.

    Komentarz

    • Silloe
      Zakorzenienie
      • 2009-05
      • 9156

      #3
      Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

      tak

      Kamila?
      Silluś też bloguje
      Nowe posty




      Komentarz

      • wissniowa
        Raczkowanie
        • 2014-05
        • 170

        #4
        Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

        Nie.
        Maria

        Komentarz

        • ona2646
          Zakorzenienie
          • 2015-01
          • 62234

          #5
          Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

          tak średnio


          Amelia?
          ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


          Szczęśliwa mama i żona

          Komentarz

          • Silloe
            Zakorzenienie
            • 2009-05
            • 9156

            #6
            Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

            nie

            Joachim?
            Silluś też bloguje
            Nowe posty




            Komentarz

            • Shannon_16
              Zakorzenienie
              • 2007-06
              • 173597

              #7
              Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

              nie

              Natalia?
              I tylko przyjdź.
              Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
              Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
              A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







              Ty i ja, trzy metry nad niebem

              A&F

              Komentarz

              • Yersinia_p
                Nudziara
                • 2015-11
                • 57149

                #8
                Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                Tak

                Sara?

                Komentarz

                • AgenTkA_aaa
                  Zakorzenienie
                  • 2013-08
                  • 21580

                  #9
                  Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                  nie

                  Henryk?

                  Komentarz

                  • mona023
                    Przyczajenie
                    • 2016-03
                    • 4

                    #10
                    Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                    moze byc ...
                    krzys?
                    Ostatnio edytowane przez mona023; 2016-03-25, 06:36.

                    Komentarz

                    • letitiah
                      art at its finest.
                      • 2015-10
                      • 3594

                      #11
                      Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                      tak

                      Agnieszka?
                      मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
                      þú ert engillinn efst á trénu mínu

                      Komentarz

                      • sheWolf2
                        Przyczajenie
                        • 2016-03
                        • 13

                        #12
                        Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                        nie

                        Weronika?

                        To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                        Komentarz

                        • leille
                          hayat gzeldir ₊⋆ ☽
                          • 2015-07
                          • 20009

                          #13
                          Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                          Nie.

                          Oliwia?
                          » magister żona 🕊

                          Komentarz

                          • Anna19101986
                            Zadomowienie
                            • 2012-12
                            • 1800

                            #14
                            Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                            tak

                            Milena ?

                            Komentarz

                            • Silloe
                              Zakorzenienie
                              • 2009-05
                              • 9156

                              #15
                              Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                              tak

                              Stanisław?
                              Silluś też bloguje
                              Nowe posty




                              Komentarz

                              • Shannon_16
                                Zakorzenienie
                                • 2007-06
                                • 173597

                                #16
                                Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                nie

                                Antoni?
                                I tylko przyjdź.
                                Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                A&F

                                Komentarz

                                • leille
                                  hayat gzeldir ₊⋆ ☽
                                  • 2015-07
                                  • 20009

                                  #17
                                  Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                  Nie.

                                  Dagmara?
                                  » magister żona 🕊

                                  Komentarz

                                  • Sylvviiaa
                                    Zakorzenienie
                                    • 2009-09
                                    • 95068

                                    #18
                                    Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                    Nie.
                                    Jadzia?

                                    Komentarz

                                    • Shannon_16
                                      Zakorzenienie
                                      • 2007-06
                                      • 173597

                                      #19
                                      Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                      nie

                                      Marcelina?
                                      I tylko przyjdź.
                                      Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                      Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                      A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                      Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                      A&F

                                      Komentarz

                                      • ona2646
                                        Zakorzenienie
                                        • 2015-01
                                        • 62234

                                        #20
                                        Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                        nie


                                        Janusz ?
                                        ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


                                        Szczęśliwa mama i żona

                                        Komentarz

                                        • leille
                                          hayat gzeldir ₊⋆ ☽
                                          • 2015-07
                                          • 20009

                                          #21
                                          Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                          Nie.

                                          Dominik?
                                          » magister żona 🕊

                                          Komentarz

                                          • _biedroneczka_K
                                            Zakorzenienie
                                            • 2015-02
                                            • 7056

                                            #22
                                            Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                            może być .

                                            Adam?

                                            Komentarz

                                            • Shannon_16
                                              Zakorzenienie
                                              • 2007-06
                                              • 173597

                                              #23
                                              Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                              tak

                                              Tomek?
                                              I tylko przyjdź.
                                              Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                              Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                              A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                              Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                              A&F

                                              Komentarz

                                              • leille
                                                hayat gzeldir ₊⋆ ☽
                                                • 2015-07
                                                • 20009

                                                #24
                                                Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                Tak.

                                                Kaja?
                                                » magister żona 🕊

                                                Komentarz

                                                • vicky_
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2009-09
                                                  • 38329

                                                  #25
                                                  Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                  Nie

                                                  Kornelia?
                                                  Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.

                                                  Komentarz

                                                  • DopplegangerEddarda
                                                    BAN stay
                                                    • 2013-09
                                                    • 5762

                                                    #26
                                                    Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                    tak.

                                                    Ola ?

                                                    Komentarz

                                                    • vicky_
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2009-09
                                                      • 38329

                                                      #27
                                                      Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                      Nie

                                                      Liliana?
                                                      Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.

                                                      Komentarz

                                                      • Shannon_16
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2007-06
                                                        • 173597

                                                        #28
                                                        Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                        tak

                                                        Maja?
                                                        I tylko przyjdź.
                                                        Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                                        Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                                        A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                                        Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                                        A&F

                                                        Komentarz

                                                        • mona023
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2016-03
                                                          • 4

                                                          #29
                                                          Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                          tak
                                                          sebastian?

                                                          Komentarz

                                                          • DopplegangerEddarda
                                                            BAN stay
                                                            • 2013-09
                                                            • 5762

                                                            #30
                                                            Dot.: Czy podoba Ci się to imię? cz. 11

                                                            Nie.


                                                            Zygmunt ?

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...