Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • enJoyce
    Night is my best time 💕
    • 2016-08
    • 78203

    #1

    Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

    Część dziewiąta:

    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...16986&page=168



    Zapraszam do części dziesiątej



    pochmurno, 1°

    💗 I love and I love and I love and I want you
    It's gonna be till the end of time
    Gonna love you day and night
    It's only you that makes it right 💗




    🩷 Why do people smile when no one's smiling?
    It's coz their thinking of someone they're loving 🩷
  • Neocleo
    ♡ + ♡ = ♡♡♡♡
    • 2015-11
    • 3455

    #2
    Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

    Pochmurno, tylko +1°C

    Komentarz

    • Shannon_16
      Zakorzenienie
      • 2007-06
      • 173597

      #3
      Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

      pochmurno, 2°C
      I tylko przyjdź.
      Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
      Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
      A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







      Ty i ja, trzy metry nad niebem

      A&F

      Komentarz

      • enJoyce
        Night is my best time 💕
        • 2016-08
        • 78203

        #4
        Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

        pochmurno, 1°

        💗 I love and I love and I love and I want you
        It's gonna be till the end of time
        Gonna love you day and night
        It's only you that makes it right 💗




        🩷 Why do people smile when no one's smiling?
        It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

        Komentarz

        • Shannon_16
          Zakorzenienie
          • 2007-06
          • 173597

          #5
          Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

          pochmurno, -1°C
          I tylko przyjdź.
          Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
          Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
          A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







          Ty i ja, trzy metry nad niebem

          A&F

          Komentarz

          • enJoyce
            Night is my best time 💕
            • 2016-08
            • 78203

            #6
            Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

            pochmurno, -5°

            💗 I love and I love and I love and I want you
            It's gonna be till the end of time
            Gonna love you day and night
            It's only you that makes it right 💗




            🩷 Why do people smile when no one's smiling?
            It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

            Komentarz

            • enJoyce
              Night is my best time 💕
              • 2016-08
              • 78203

              #7
              Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

              pochmurno, śnieżnie, -4°

              💗 I love and I love and I love and I want you
              It's gonna be till the end of time
              Gonna love you day and night
              It's only you that makes it right 💗




              🩷 Why do people smile when no one's smiling?
              It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

              Komentarz

              • enJoyce
                Night is my best time 💕
                • 2016-08
                • 78203

                #8
                Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                prawie cały śnieg się rozpuścił, pochmurno, 2°

                💗 I love and I love and I love and I want you
                It's gonna be till the end of time
                Gonna love you day and night
                It's only you that makes it right 💗




                🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                Komentarz

                • 4Cats
                  Lucid dream
                  • 2011-07
                  • 54409

                  #9
                  Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                  2°C, pochmurno i wilgotno

                  Komentarz

                  • Shannon_16
                    Zakorzenienie
                    • 2007-06
                    • 173597

                    #10
                    Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                    pochmurno, 2°C
                    I tylko przyjdź.
                    Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                    Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                    A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                    Ty i ja, trzy metry nad niebem

                    A&F

                    Komentarz

                    • enJoyce
                      Night is my best time 💕
                      • 2016-08
                      • 78203

                      #11
                      Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                      pochmurno, 2°

                      💗 I love and I love and I love and I want you
                      It's gonna be till the end of time
                      Gonna love you day and night
                      It's only you that makes it right 💗




                      🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                      It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                      Komentarz

                      • Shannon_16
                        Zakorzenienie
                        • 2007-06
                        • 173597

                        #12
                        Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                        pochmurno, mży, 2°C
                        I tylko przyjdź.
                        Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                        Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                        A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                        Ty i ja, trzy metry nad niebem

                        A&F

                        Komentarz

                        • enJoyce
                          Night is my best time 💕
                          • 2016-08
                          • 78203

                          #13
                          Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                          pochmurno, 3°

                          💗 I love and I love and I love and I want you
                          It's gonna be till the end of time
                          Gonna love you day and night
                          It's only you that makes it right 💗




                          🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                          It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                          Komentarz

                          • dziewczyna
                            Zakorzenienie
                            • 2003-05
                            • 29877

                            #14
                            Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                            śnieg pada

                            Komentarz

                            • Shannon_16
                              Zakorzenienie
                              • 2007-06
                              • 173597

                              #15
                              Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                              pochmurno, 3°C
                              I tylko przyjdź.
                              Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                              Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                              A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                              Ty i ja, trzy metry nad niebem

                              A&F

                              Komentarz

                              • enJoyce
                                Night is my best time 💕
                                • 2016-08
                                • 78203

                                #16
                                Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                pochmurno, 2°

                                💗 I love and I love and I love and I want you
                                It's gonna be till the end of time
                                Gonna love you day and night
                                It's only you that makes it right 💗




                                🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                Komentarz

                                • 4Cats
                                  Lucid dream
                                  • 2011-07
                                  • 54409

                                  #17
                                  Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                  2°C, pochmurno, pada deszcz ze śniegiem

                                  Komentarz

                                  • Shannon_16
                                    Zakorzenienie
                                    • 2007-06
                                    • 173597

                                    #18
                                    Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                    słonecznie, 3°C
                                    I tylko przyjdź.
                                    Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                    Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                    A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                    Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                    A&F

                                    Komentarz

                                    • enJoyce
                                      Night is my best time 💕
                                      • 2016-08
                                      • 78203

                                      #19
                                      Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                      cały dzień pochmurno, szaro i ponuro, przez chwilę padało trochę śniegu, 2°

                                      💗 I love and I love and I love and I want you
                                      It's gonna be till the end of time
                                      Gonna love you day and night
                                      It's only you that makes it right 💗




                                      🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                      It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                      Komentarz

                                      • Shannon_16
                                        Zakorzenienie
                                        • 2007-06
                                        • 173597

                                        #20
                                        Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                        pochmurno, 1°C
                                        I tylko przyjdź.
                                        Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                        Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                        A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                        Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                        A&F

                                        Komentarz

                                        • 967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
                                          Konto usunite
                                          • 2021-06
                                          • 534

                                          #21
                                          Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                          pochmurno, deszcz, 4*

                                          Komentarz

                                          • enJoyce
                                            Night is my best time 💕
                                            • 2016-08
                                            • 78203

                                            #22
                                            Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                            pochmurno, 1°

                                            💗 I love and I love and I love and I want you
                                            It's gonna be till the end of time
                                            Gonna love you day and night
                                            It's only you that makes it right 💗




                                            🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                            It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                            Komentarz

                                            • enJoyce
                                              Night is my best time 💕
                                              • 2016-08
                                              • 78203

                                              #23
                                              Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                              pochmurno, śnieżnie, -4°

                                              💗 I love and I love and I love and I want you
                                              It's gonna be till the end of time
                                              Gonna love you day and night
                                              It's only you that makes it right 💗




                                              🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                              It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                              Komentarz

                                              • Oversize
                                                Przyczajenie
                                                • 2022-12
                                                • 14

                                                #24
                                                Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                śliczna śnieżnobiała zima
                                                Iron like a Lion in Zion
                                                sukienki z lnu vintage oversize dla dzieci

                                                Komentarz

                                                • 4Cats
                                                  Lucid dream
                                                  • 2011-07
                                                  • 54409

                                                  #25
                                                  Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                  -4°C, pochmurno, pada śnieg

                                                  Komentarz

                                                  • Shannon_16
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2007-06
                                                    • 173597

                                                    #26
                                                    Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                    biało, pochmurno, 1°C
                                                    I tylko przyjdź.
                                                    Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                                    Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                                    A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                                    Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                                    A&F

                                                    Komentarz

                                                    • enJoyce
                                                      Night is my best time 💕
                                                      • 2016-08
                                                      • 78203

                                                      #27
                                                      Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                      pochmurno, śnieżnie, 0°

                                                      💗 I love and I love and I love and I want you
                                                      It's gonna be till the end of time
                                                      Gonna love you day and night
                                                      It's only you that makes it right 💗




                                                      🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                                      It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                                      Komentarz

                                                      • Shannon_16
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2007-06
                                                        • 173597

                                                        #28
                                                        Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                        pochmurno, pada śnieg, -3°C
                                                        I tylko przyjdź.
                                                        Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                                        Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                                        A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                                        Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                                        A&F

                                                        Komentarz

                                                        • enJoyce
                                                          Night is my best time 💕
                                                          • 2016-08
                                                          • 78203

                                                          #29
                                                          Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                          pochmurno, śnieżnie -3°

                                                          💗 I love and I love and I love and I want you
                                                          It's gonna be till the end of time
                                                          Gonna love you day and night
                                                          It's only you that makes it right 💗




                                                          🩷 Why do people smile when no one's smiling?
                                                          It's coz their thinking of someone they're loving 🩷

                                                          Komentarz

                                                          • Shannon_16
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2007-06
                                                            • 173597

                                                            #30
                                                            Dot.: Jaka jest u Was pogoda? Cz. 10

                                                            biało, słonecznie, mróz, -6°C
                                                            I tylko przyjdź.
                                                            Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
                                                            Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
                                                            A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







                                                            Ty i ja, trzy metry nad niebem

                                                            A&F

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...