Singielki po 30, co robicie w weekendy?
-
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Ja sporo czytam, gotuję staram się poszerzać horyzonty. Obecnie myślę jeszcze o jakichś studiach podyplomowych.Komentarz
-
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
trzeba znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja poza sportem (kitesurf, ścianka) lubię robić wycieczki do lasów
naprawdę fajna sprawa - no i naturalny antydepresant.
Mrówka,
Nie mówiąc nikomu ani słówka,
Chociaż nie była zbyt rosła,
Wzięła stół i do szkoły zaniosła

Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Odkąd "spotkałam" w lesie wariata całego we krwi to mi las przeszedł... A do tego kolega mnie nastraszył dzikami, a wie co mówi, bo zawodowo jest związany z lasami.
Wysłane z aplikacji Forum Wizazjest między nami gra, gra jak świat stara....Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Mam tak samo od czasu, kiedy przeczytałam reportaż o joggerce, która została zamordowana w parku w biały dzień. Nie odważyłabym się iść sama do lasu
Komentarz
-
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Jak temat jest aktualny to moje zajęcia:
jak jest ładna pogoda: rower, rolki, długie spacery (po drodze lody itp.) troszkę fotografuję, zakupy spożywcze.
w razie gorszej pogody/zimy: gotuję aby mieć spokój początkiem tygodnia z obiadami, trochę się uczę języka
Od czasu do czasu dołączam do wyjść z ludzmi (eventy z fb), potanczyć, posiedzieć, lub wychodzę z koleżankami jak mają czas. Kiedyś częsciej, teraz mimo, że nie każdy ma rodzinę to ciężko się zgrać bo każdy coś tam swojego ma;-)
no i sporo czasu w necie oczywiście spędzam. Filmy, fora itd. Czasem mam taki weekend że tylko obowiązki domowe i reszta dnia seriale.
a czy w tygodniu robicie coś jeszcze po pracy? Ja jedynie jakiś fitness i padam spać. Myślę teraz jednak żeby koncem tygodnia robić zakupy, pranie, żeby już weekend mieć całkiem wolny.
Czy raczej indywidualnie spędzacie czas czy robicie coś aby kogoś poznać?Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Dawniej spędzałam soboty aktywnie. Wypad do kosmetyczki, sport - basen, siłownia, długie spacery z psem.
Od kilku miesięcy spędzam czas z książką, ucząc się języków obcych i sprzątając mieszkanie. Byle do stycznia.27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.plKomentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Cześć!
Ja też do lasu nie poszłabym sama - mam słabą orientację w terenie. Zginęłabym tam i już.
W weekendy wysypiam się - rano zalegam w łóżku z książką lub czytam internety, a jak mam ochotę się ruszyć to idę do kuchni po kawę i zalegam dalej. Nadrabiam zaległości filmowe i książkowe. Inspiracji szukam w poradnikach typu "Kultowe filmy/książki, które musisz zobaczyć/przeczytać" itp.
Odkąd jestem sama segreguję kosmetyki pod kątem pierwszeństwa zużycia i regularnie robię sobie spa.
Dzisiaj pomalowałam paznokcie na piękny czerwony kolor. Mimo, że na home office nikt mnie nie widzi to... właściwie dlaczego nie? O wiele przyjemniej się klepie po klawiaturze zadbanymi dłońmi.
Jak jest ładna pogoda to szukam ciekawych miejsc na spacer. Nie lubię chodzić sama, bo jak widzę szczęśliwe pary, rodziny z dziećmi i ogólnie nie-pojedynczych, to czasem mi smutno, że ja taka pojedyncza. Zabieram więc aparat i robię zdjęcia. Mam zajętą głowę i ręce. Nie czuję się jak ostatni singiel na ziemi. Jak było ciepło brałam kocyk do parku i książkę. Siłownie na świeżym powietrzu to też fajna opcja na spędzanie czasu.
Założyłam blog. Czasem coś tam naskrobię.
Przez tą pandemię ciężko jest poznać kogoś nowego, ale jak tylko to będzie możliwe zapiszę się na jakiś niewirtualny kurs weekendowy. Może spróbuję czegoś zupełnie nowego?Komentarz
-
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Teraz za wiele możliwości nie ma jeśli chodzi o atrakcje bardziej komercyjne. Ale uwielbiam chodzić na samotne spacery po mieście, poznawać nowe zakątki, obserwować jak żyje miasto.Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Długie spacery z psem, czytanie, nauka hiszpańskiego, leżenie na hamaku, pielęgnowanie ogrodu...Komentarz
-
Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?
Chce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam
*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?
*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?
* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?
* Jakie macie hobby?
* Jak sie odzywiacie?
* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?
* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?
Pozdrawiam
Komentarz
-
-
Dot.: Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?
Cześć, kiedyś popełniłam wpis w SM o holistycznym selfcare. Nie chce mi się przepisywać, więc wrzucam screeny, może Cię coś zainspiruje.Chce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam
*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?
*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?
* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?
* Jakie macie hobby?
* Jak sie odzywiacie?
* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?
* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?
Pozdrawiam
Co do zadowolenia - rok temu miałam figurę jak z pokazów Victoria's Secret... ale dlatego, że byłam chora. Fajnie by ją było mieć jedząc ciastka, ale ja wolę ciastka. Teraz też wyglądam dobrze, tylko muszę już bardziej myśleć co na siebie zakładam jeśli chcę wyglądać super. Np do krótkiej mini luźne kozaki, a nie szpilki. Rurki mi już nie służą, ale dzwony robią robotę.
Chodziłam regularnie do stylisty, ale z uwagi na lockdowny i koszmarne ceny u dobrego profesjonalisty zaczęłam czytać, oglądac tutoriale i kombinowac sama, aż nauczyłam się robić taki efekt jak stylistka, fryzjerskimi kosmetykami. Podobnie sprawa ma się z paznokciami. Potrzeba matką wynalazków. Tylko rzęsy musi mi zakładać pani w salonie.
Lubię mój wiek... właściwie "z wiekiem" jest coraz fajniej. Coraz mniej muszę, coraz więcej mogę i coraz bardziej mam wywalone
Wszystko co robię, robię dla siebie.
Załączone pliki- IMG_1413.jpeg (956 KB, 123 wyświetleń)
- IMG_1414.jpeg (990 KB, 103 wyświetleń)
- IMG_1415.jpeg (1092 KB, 108 wyświetleń)
- IMG_1416.jpeg (1080 KB, 103 wyświetleń)
- IMG_1417.jpeg (970 KB, 98 wyświetleń)
- IMG_1418.jpeg (1053 KB, 96 wyświetleń)
- IMG_1419.jpeg (1085 KB, 95 wyświetleń)
- IMG_1420.jpeg (1198 KB, 98 wyświetleń)
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always
Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe 5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55
Komentarz
-
Dot.: Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?
Ale ładna lista w punktachChce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam
*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?
*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?
* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?
* Jakie macie hobby?
* Jak sie odzywiacie?
* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?
* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?
Pozdrawiam
Aż muszę przekleić.
*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?
W tygodniu pracuję i moje życie jest temu podporządkowane od momentu pobudki do ok. 18. Wieczorem po pracy jem, siedzę trochę na kompie prywatnie (oglądam ciuchy itp), staram się prawie codziennie gdzieś wyjść (zakupy, specjalnie wybieram się np. do sklepu, do którego mam 2 km i jest fajna droga spacerowa). Po zakupach staram się coś przyrządzić na śniadanie i obiad do pracy na drugi dzień. Dzwonię czasem do rodziców, piszę do koleżanek itp.
*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?
Niestety mam z tym problem, ciężko mi się wyłączyć po pracy, która jest wymagająca i wracam wciąż "nakręcona". Czasem idę do wanny z książką, robię sobie paznokcie słuchając czegoś na YT (kanały dotyczące zdrowia/związków/psychologii).
* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?
Dbam o swoje ciało nie krytykując go zbytnio
Jestem na diecie od paru tygodni i schudłam 7 kg, poza tym od niedawna szczotkuję ciało na sucho rano przed prysznicem i podoba mi się to. Chodzę do fryzjera co parę miesięcy na farbowanie i cięcie, co kilka tygodni sama robię sobie odrost i mam ładne włosy. Co jakiś czas robię sobie manicure hybrydowy (sama w domu, bo mam zestaw, a w moim mieście robienie u kogoś jest drogie). Nie zawsze mam zrobione paznokcie i czasem szkoda mi na to czasu czy chęci brak.
* Jak sie odzywiacie?
Jestem na diecie ketogenicznej od 6 tygodni.
* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?
Jestem szczęśliwa, choć nie zawsze radosna
Brak mi życia w parze, jako singielka robię wszystko sama, to już nie czas na psiapsiółki i też nie jestem typem takiej osoby. Poza tym chciałabym założyć rodzinę i ten temat wisi. A tak to wszystko jest dobrze.
* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?
Gdybym tylko chciała, mogę to zrobić. Jak wyżej pisalam - nie wiem co z tematem założenia rodziny, poza tym wierzę, że czeka mnie fajne życie i nie mam presji, żeby coś tam przeżywać, zwłaszcza teraz w covidzie. Nie mam już pretensji do siebie, że np. bezproduktywnie spędziłam wieczór czy coś w tym rodzaju.Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Ostatnio byłam oglądać sobie roślinki, bo był festiwal kwiatów i roślin. Jestem bardzo w temacie, więc mogłam na spokojnie się przejść, pooglądać, pogadać z ludźmi którzy mają podobne zainteresowania. Ogólnie się odstresowałam
Komentarz
-
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Hej postanowiłam zostać królikiem doświadczalnym i wypróbować kosmetyki z takich drogerii jak Rossmann, Action, Superpharm, Natura i testuję je na sobie, później opisuję. Może Was to zainteresuje - nie reklamuję niczego nie oszukuję, jestem wymagającym klientem więc oceniam zgodnie z prawdą
Komentarz
-
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?
Jak byłam singielką to nadrabiałam filmy i seriale, sprzątałam, robiłam zakupy, chodziłam na siłownię, czasami wyszłam z kimś wieczorem. Czyli niewiele sie zmieniło :PKomentarz
-
U mnie momenty singielstwa to było maksymalne skupianie się na wychodzeniu z domu: a to kawka ze znajomymi, a to kino, a to obiad na mieście, a to odwiedzenie kogoś itd.Komentarz
-
-
Ja w weekendy bardzo polubiłam domowe SPA połączone z zakupami online. Trochę za dużo czasu spędzam na przeglądaniu kolekcji szpilek. Poza tym spacery, książka i gotowanie czegoś nowego. Singielski weekend ma swój urok, można go zaplanować dokładnie pod siebie.Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz