Opinie o firmie INVENT

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Stokrotka1403
    Przyczajenie
    • 2016-08
    • 5

    #1

    Opinie o firmie INVENT

    Witajcie !

    Mam pytanko Czy może któraś z Was pracowała w firmie Invent ? Firma zajmuję się inwentaryzacjami i jest to dobra forma dorobienia sobie do pensji, jednak mam pewne wątpliwości co tej firmy bo nigdy w niej nie pracowałam, a opinii w sieci jest mało. Może któraś z was mogłaby się podzielić wrażeniami ?
  • Hedonistka
    Zakorzenienie
    • 2009-07
    • 3782

    #2
    Dot.: Opinie o firmie INVENT

    Pierwotnie opublikowany przez Stokrotka1403
    Witajcie !

    Mam pytanko Czy może któraś z Was pracowała w firmie Invent ? Firma zajmuję się inwentaryzacjami i jest to dobra forma dorobienia sobie do pensji, jednak mam pewne wątpliwości co tej firmy bo nigdy w niej nie pracowałam, a opinii w sieci jest mało. Może któraś z was mogłaby się podzielić wrażeniami ?
    Byłam na kilku inwentaryzacjach z firmą Invent i mam mieszane odczucia. Co do samej firmy i pracy - było ok. Wiadomo- trzeba się przyłożyć do pracy, bo ściemnianie i popełnianie błędów nie są tolerowane. Osoby nadzorujące skanujących są różne: mniej i bardziej miłe, mniej i bardziej skore do pomocy Stawka za godzinę pracy była większa niż w innych firmach zajmujących się inwentaryzacjami(+ zdarzały się premie). Co mi się nie podobało? Wszystkie inwentaryzacje w jakich wzięłam udział miały miejsce poza miejscem mojego zamieszkania(minimum 40km, najwięcej ponad 120) i dojeżdżaliśmy autokarem wynajętym przez firmę. Czas dojazdu+powrotu jak wiadomo nie jest liczony do godzin pracy - co oczywiście rozumiem. Często jednak już na miejscu czekaliśmy ponad godzinę, by móc zacząć pracę(np. mieliśmy planowo zacząć o 20:00, zaczynaliśmy po 21:00). Ten czas był zmarnowany bo ani nie mieliśmy co ze sobą zrobić przez ponad godzinę, ani nie było za nią płacone.

    Wiem, że teraz już nie chciałabym brać udziału w inwentaryzacjach w jakiejkolwiek firmie, ale wtedy potrzebowałam "dorobić sobie" trochę by spełnić zachciankę

    ---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

    Dużo opinii znajdziesz między innymi na gowork czy goldenline. Był też chyba jakiś wątek tu, na wizażu. Na szybko znalazłam ten: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731105
    Ostatnio edytowane przez Hedonistka; 2016-08-10, 11:46.
    Mój Instagram

    Komentarz

    • Stokrotka1403
      Przyczajenie
      • 2016-08
      • 5

      #3
      Dot.: Opinie o firmie INVENT

      Bardzo dziękuję za opinię inwentaryzacja na którą się wybieram jest w moim rodzinnym mieście więc tutaj nie ma problemu jeśli chodzi o dojazd bardziej niepokoi mnie fakt, że umowę podpisuję przez internet :/

      Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

      Komentarz

      • Hedonistka
        Zakorzenienie
        • 2009-07
        • 3782

        #4
        Dot.: Opinie o firmie INVENT

        Hmm, ja podpisywałam na spotkaniu
        Mój Instagram

        Komentarz

        • Stokrotka1403
          Przyczajenie
          • 2016-08
          • 5

          #5
          Dot.: Opinie o firmie INVENT

          Wczoraj dzwoniłam do firmy i powiedzieli mi, że nie ma takiej możliwości

          Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

          Komentarz

          • airaddne
            Zza krzaka
            • 2015-09
            • 8

            #6
            Dot.: Opinie o firmie INVENT

            Odkopuje temat! Jakieś opinie, coś więcej? Jak wygląda pierwszy raz? Byłam na inwentaryzacjach z innej firmy i trzeba zawsze mieć długopis i swój identyfikator, a tu cisza, nic nie wiem...
            "Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



            .

            Komentarz

            • Broian
              Przyczajenie
              • 2018-11
              • 22

              #7
              Dot.: Opinie o firmie INVENT

              Też chętnie się dowiem, bo słyszałam, że sporo można zarobić podczas takich inwentaryzacji

              Komentarz

              • agnyska81
                Zakorzenienie
                • 2006-08
                • 13040

                #8
                Dot.: Opinie o firmie INVENT

                Pierwotnie opublikowany przez airaddne
                Odkopuje temat! Jakieś opinie, coś więcej? Jak wygląda pierwszy raz? Byłam na inwentaryzacjach z innej firmy i trzeba zawsze mieć długopis i swój identyfikator, a tu cisza, nic nie wiem...
                Byłam pierwszy raz niedawno Do inwentaryzacji nie musisz mieć nic, dali nam koszulkę, skaner (na początku z 20 minut przeszkolenia, w moim dziale 90% to byli nowicjusze), składany stołek lub drabinkę. Ubierz się wygodnie, bo całą noc się będziesz ruszać i na bank się pobrudzisz (masa kurzu), zabierz coś do picia i jedzenia. My zaczynaliśmy 0 20:00, najpierw szkolenie, potem praca mniej więcej do 5-5:30, w międzyczasie jedna przerwa 15 minut ok. 2:00. Koordynatorka bardzo spoko, atmosfera normalna, nikt nie stał nad nami z batem, ale wiadomo, że trzeba było pracować i się skupić, ale i czas na drobne rozmowy był. Umowę mam tylko elektroniczną, kasa wpłynęła w wyznaczonym czasie.

                Joga z rana jak śmietana.

                Komentarz

                • airaddne
                  Zza krzaka
                  • 2015-09
                  • 8

                  #9
                  Dot.: Opinie o firmie INVENT

                  Właśnie widzę, że pytałam o opinie... jakieś 7 lat temu xD Niemniej, byłam pare lat temu i było spoko, lepiej niż strefajob. Ot szkolenie, potem praca, jakaś przerwa po drodze. Plus ze wypłata szybciej, bo w strefiejob to było dopiero po miesiącu. Jak ktoś chce sobie dorobić to jak najbardziej polecam. Nic szczególnego, można się narobić, ale tez bez przesady.
                  "Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



                  .

                  Komentarz

                  • MadziaraDeutsch
                    Przyczajenie
                    • 2026-05
                    • 1

                    #10
                    Ja jestem na świeźo po inwentaryzacji. Byłam w Nirmczech jako licząca z językirm niemieckim. Praca lekka, dynamicxny team. Ludzie w różnym wieku. Wynagrodzenie dobre, w Polsce się tego nie zarobi. W wolnym czasie można zwiedzać. Dla mnie bardzo ważne są elastyczne terminy wyjazdów. Oferty są przez cały rok

                    Komentarz

                    • pilatmichala
                      Przyczajenie
                      • 2026-06
                      • 2

                      #11
                      Firma ma godne opinie w internecie. Polecam .

                      Pozdrawiam
                      Michał Piłat +48 602 439 905
                      Tymiankowa 8
                      21-003 Elizówka

                      Komentarz

                      Przetwarzanie...