Prośba o wypełnienie ankiety skierowanej do studentów na studia

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • MissChievousTess
    Zakorzenienie
    • 2012-04
    • 12327

    #1

    Prośba o wypełnienie ankiety skierowanej do studentów na studia

    Mam gorącą prośbę do wszystkich forumowiczów o wypełnienie ankiety badawczej skierowanej do studentów. Jeśli są na forum studentki/studenci kierunku prawo lub innych wydziałów studiów humanistycznych/nauk społecznych bardzo proszę o udział w ankiecie.
    Ankieta jest formą badania pilotażowego, realizowanego w ramach studiów na studiach II stopnia w Instytucie Socjologii UJ w ramach kursu Budowanie kwestionariuszy i zawiera 18 pytań.
    Jej wyniki nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych. Każdy respondent dostaje numer porządkowy. Adresy IP ani żadne dane umożliwiające identyfikację respondenta nie są rejestrowane.
    Ponieważ jest to pilotaż narzędzia będę wdzięczna za wszelkie uwagi krytyczne do ankiety ( na temat niezrozumiałego czy niejasnego pytania, niejasnych poleceń dotyczących sposobu wypełniania pytań, ewentualnego złego układu tabeli, braku w kategorii odpowiedzi do danego pytania jakiejś odpowiedzi, która Waszym zdaniem powinna się przy nim znaleźć). W przypadku takich komentarzy prosiłabym o podanie numeru pytania, którego ten komentarz dotyczy.
    Ankieta jest skierowana do studentów, więc prosiłabym o wypełnianie osoby do 25 roku życia. Tryb studiów nie ma znaczenia.
    Komentarzy do ankiety prosiłabym publikować w tym wątku, ewentualnie na priv z tytułem "Uwagi do ankiety" w tytule wiadomości.

    Ankieta postawy studentów-internautów
    By przejść do ankiety proszę kliknąć na link pokazywarki "Ankieta postawy studentów-internautów i jeszcze raz kliknąć na ten sam link, który przekieruje Was do serwisu ebadania.
    Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
  • maacieek
    Zakorzenienie
    • 2007-08
    • 2972

    #2
    Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety skierowanej do studentów na studia

    zrobione
    And we danced
    And we cried
    And we laughed
    And had a really, really, really good time
    Take my hand, let's have a blast
    And remember this moment for the rest of our lives

    Komentarz

    • MissChievousTess
      Zakorzenienie
      • 2012-04
      • 12327

      #3
      Dot.: Prośba o wypełnienie ankiety skierowanej do studentów na studia

      Dziękuję i podbijam.
      Musimy z grupą zrobić raport z pilotażu d 20 grudnia, więc proszę o więcej wypełnień.
      Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

      Komentarz

      Przetwarzanie...