Ahe łódź

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • casus_belli
    Zadomowienie
    • 2014-05
    • 1448

    #31
    Dot.: Ahe łódź

    Typowe cuda na kiju jakie wypisują uczelnie o nowych super-hiper kierunkach. 20 rodzajów tańca w 3 lata, wierzysz w to? serio?

    Komentarz

    • Violetta12
      Przyczajenie
      • 2018-03
      • 5

      #32
      Dot.: Ahe łódź

      Hej,
      odświeżam wątek studiów w AHE w Łodzi
      Akademia od niedawna w swojej ofercie Prawo http://www.ahe.lodz.pl/prawo
      To są jednolite studia magisterskie, czyli podpisuję z nimi umowę na 5 lat.....
      Co sądzicie? Warto iść tam na prawo? Nie mam co liczyć na prawo na UŁ...

      Komentarz

      • alkakoparka
        Raczkowanie
        • 2017-05
        • 30

        #33
        Dot.: Ahe łódź

        nie poleam tej "uczelni" ciagna kase za wszystko nawet za rezygnacje... każą pisać jakieś projekty nawet nie wytłumaczą jak się za to zabrać albo na jaki temat pisać z mojego kierunku 80% studentow zrezygnowalo nie polecam!

        Komentarz

        • Violetta12
          Przyczajenie
          • 2018-03
          • 5

          #34
          Dot.: Ahe łódź

          A na jakim kierunku studiowałaś? W sumie jak robiłaś projekty to fajnie, zawsze to lepsze niż słuchanie nudnych wykładów. W opisach kierunków masz, że robisz dużo projektów, warsztaty itd.
          Prawo mają nowe, trudno liczyć na absolwentów

          Komentarz

          • alkakoparka
            Raczkowanie
            • 2017-05
            • 30

            #35
            Dot.: Ahe łódź

            studiowałam ekonomie tak projekty może i ciekawa sprawa jeśli wiesz jak się za to zabrać a od wykładowców żadnej podpowiedzi nawet tematu nam nie podali i nie chcieli nic doradzić "bo to wy macie być kreatywni" teraz studiuje w społecznej i jest o wiele lepiej

            Komentarz

            • Violetta12
              Przyczajenie
              • 2018-03
              • 5

              #36
              Dot.: Ahe łódź

              Dzięki za informację

              Komentarz

              • MiamiGlow
                Zakorzenienie
                • 2018-03
                • 4019

                #37
                Dot.: Ahe łódź

                Zależy czego oczekujesz. AHE jest bardzo dobra dla ludzi, którzy już mają ułożoną wizję życia zawodowego i potrzebują po prostu "papierka" - wtedy można tam odbyć jakieś kursy online czy nawet studia. Znam ludzi, którzy właśnie dlatego tam się uczyli, w bardzo różnym wieku. Jest to niesamowicie wygodne i daje kwalifikacje, jakie w danym momencie życia są potrzebne. Jeśli jednak nie masz żadnej wizji siebie, wierzysz w to, że studia Cię ukształtują i generalnie nie upadły Ci jeszcze patetyczne mity na temat edukacji, no to nie polecam.
                Ja też trochę specyficznie patrzę, bo wątpię w studia jako wartość ogólnie, na wszystkich uczelniach - za dużo się naoglądałam i nasłuchałam od początku licencjatu. I na własnej skórze, i u znajomych. Jasne, są kierunki, które przekazują wiedzę i są niezbędne (medycyna etc.). Najczęściej jednak jest tam mnóstwo zapchajdziur, marudnych wykładowców i tracenia czasu. Przez jakiś czas fajnie postudiować i to uczy życia, ale chyba lepiej stawiać na pracę i praktykę, a studia tak niejako przy okazji.

                Komentarz

                • Violetta12
                  Przyczajenie
                  • 2018-03
                  • 5

                  #38
                  Dot.: Ahe łódź

                  Oooo, przyznam szczerze, że ten papierek jest mi bardzo potrzebny... no bo jak inaczej pracować jako prawnik? Studia z reguły są nam do czegoś potrzebne. Dzięki wielkie za odpowiedzi na forum

                  Komentarz

                  • MiamiGlow
                    Zakorzenienie
                    • 2018-03
                    • 4019

                    #39
                    Dot.: Ahe łódź

                    Może źle to ujęłam . Chodzi o papierek w sytuacji, gdy masz już pracę i musisz tylko trochę podnieść kwalifikacje. Jeśli chcesz zostać prawnikiem i nie masz żadnych podstaw jeszcze - na pewno lepiej iść gdzieś, gdzie ten kierunek cieszy się jakimś prestiżem, gdzie trochę się ogrzejesz renomą marki uczelni. AHE to może być kiepski wybór dla prawnika. Tym bardziej, że dopiero się tam to wprowadza, tak? Ale cokolwiek wybierzesz powodzenia .

                    Komentarz

                    • nikisa
                      Zakorzenienie
                      • 2010-08
                      • 11556

                      #40
                      Dot.: Ahe łódź

                      Pierwotnie opublikowany przez Violetta12
                      Oooo, przyznam szczerze, że ten papierek jest mi bardzo potrzebny... no bo jak inaczej pracować jako prawnik? Studia z reguły są nam do czegoś potrzebne. Dzięki wielkie za odpowiedzi na forum
                      Jak chcesz być prawnikiem to czemu nie pójdziesz na uł normalnie?
                      Przecież wiedza w tym zawodzie jest bardzo potrzebna, a Ty chcesz iść na studia dla papierka?!
                      Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
                      Ostatnio edytowane przez nikisa; 2018-03-31, 12:50.
                      Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

                      Piękno rodzi się w bólach niestety
                      290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

                      Komentarz

                      • Kasia_V
                        Przyczajenie
                        • 2018-08
                        • 4

                        #41
                        Dot.: Ahe łódź

                        Trudno mi się zgodzić z tym, co piszecie. Mam wielu znajomych na AHE, w tym na filologii angielskiej, japonistyce oraz koleżankę, która skończyła psychologię i od nikogo nie słyszałam negatywnych opinii. Wręcz przeciwnie, słyszałam, ze fajni wykładowcy i że stypendia mają wysokie.

                        Komentarz

                        • legowicz
                          BAN stay
                          • 2016-01
                          • 14

                          #42
                          Dot.: Ahe łódź

                          Czytałam gdzieś, że parę lat temu AHE miała jakieś problemy, ale były duże zmiany. Aktualnie uważam, za najciekawszy kierunek Taniec. Ciekawe zajęcia dla ludzi zainteresowanych zawodem artystycznym i zamiłowaniem do tańca. Praca w teatrze albo w zespołach artystycznych.

                          Komentarz

                          • lidwina
                            BAN stay
                            • 2014-02
                            • 18

                            #43
                            Dot.: Ahe łódź

                            No właśnie, niedawno czytałam, że dwie absolwentki AHE z tego kierunku tańczyły w zespole "Mazurek" w filmie "Zimna Wojna" To chyba dowód na wysoki poziom umiejętności tych tancerek.

                            Komentarz

                            • MissScully
                              Rozeznanie
                              • 2019-01
                              • 642

                              #44
                              Dot.: Ahe łódź

                              Pierwotnie opublikowany przez lidwina
                              No właśnie, niedawno czytałam, że dwie absolwentki AHE z tego kierunku tańczyły w zespole "Mazurek" w filmie "Zimna Wojna" To chyba dowód na wysoki poziom umiejętności tych tancerek.
                              Brawo za torowanie może zawodowe tancerki przyszły tylko po papierek do AHE
                              Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.

                              Komentarz

                              • Marcineek1998
                                Przyczajenie
                                • 2019-05
                                • 1

                                #45
                                Dot.: Ahe łódź

                                Witam Wszystkich. Słuchajcie chcę zacząć studiować ekonomię I stopnia przez Internet w PUW w ahe Łódź. Doradźcie mi i powiedzcie jak wygląda studiowanie w tej uczelni. Jak jest rezygnacją w czasie studiów?

                                Komentarz

                                • Kamila365
                                  Przyczajenie
                                  • 2019-08
                                  • 1

                                  #46
                                  Dot.: Ahe łódź

                                  Mam koleżankę, która tam studiuje i całkiem jej się to podoba. Podobno wysoki poziom i w miarę fajni wykładowcy. Z rezygnacją nie wiem, ale zapewne tak jak na wszystkich studiach.

                                  Komentarz

                                  • aniawq
                                    Przyczajenie
                                    • 2019-10
                                    • 3

                                    #47
                                    Dot.: Ahe łódź

                                    moja koleżanka też tam studiuje (zaczęła w tym roku) i jest zadowolona

                                    Komentarz

                                    • MissScully
                                      Rozeznanie
                                      • 2019-01
                                      • 642

                                      #48
                                      Dot.: Ahe łódź

                                      Pierwotnie opublikowany przez aniawq
                                      moja koleżanka też tam studiuje (zaczęła w tym roku) i jest zadowolona
                                      Po 2 tygodniach? żart roku
                                      Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.

                                      Komentarz

                                      • Pani_Robot
                                        nita Mucha
                                        • 2018-07
                                        • 10785

                                        #49
                                        Dot.: Ahe łódź

                                        Zaliczyłam na PUW pierwszy rok studiów i zaryzykuję stwierdzenie, że nie umiem nic. Właśnie zmieniłam uczelnię i mam oczywiście ogromne różnice programowe. Bywało tak, że na tych trzech zjazdach w roku połowa zajęć była odwołana. Wykłady online to takie streszczenia do czytania typu 20-30 stron na cały semestr.
                                        Są to dobre studia dla kogoś, kto marzy o papierku, ale studiować i uczyć mu się nie chce, a wiedza go nie interesuje.
                                        Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
                                        Be kind. Always

                                        Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
                                        Wyzwanie Filmowe
                                        5 / 100
                                        100 książek w 2023 92 / 55

                                        Komentarz

                                        • megamag
                                          BAN stay
                                          • 2011-09
                                          • 7460

                                          #50
                                          Dot.: Ahe łódź

                                          Pierwotnie opublikowany przez Pani_Robot
                                          Zaliczyłam na PUW pierwszy rok studiów i zaryzykuję stwierdzenie, że nie umiem nic. Właśnie zmieniłam uczelnię i mam oczywiście ogromne różnice programowe. Bywało tak, że na tych trzech zjazdach w roku połowa zajęć była odwołana. Wykłady online to takie streszczenia do czytania typu 20-30 stron na cały semestr.
                                          Są to dobre studia dla kogoś, kto marzy o papierku, ale studiować i uczyć mu się nie chce, a wiedza go nie interesuje.
                                          Opisz to jakoś bardziej, jak tam było, bo jesteś chyba pierwszą prawdziwą osobą, która studiowała przez internet, a na pewno wiele osób jest ciekawych. A w netach to tylko same trolle wynajęte przez uczelnie do reklamowania ich się odzywają.

                                          Komentarz

                                          • Disgusted
                                            Przyczajenie
                                            • 2026-05
                                            • 2

                                            #51
                                            Nie polecam, zorganizowana mafia przestępcza. Wyłudzają tylko pieniądze, straszą. “Ręka rękę myje” i to ze strony wladz (dziekani i prodziekani) a w szczególności ci na wydziale artystycznym. Niszczą studentów, marnują ich czas i pieniądze. Ty się starasz a oni wmawiają ci, że nie dopllnowalas obowiązku. Zasłaniają się systemem informatycznym, że wszystko się zgadza. Jesli chcesz być zdrowa/y psychicznie to uciekaj z tamtąd. Żądać od nich trzeba wszystkiego na piśmie, potwierdzenia z dziekanatu….. długo by pisać co z nimi przeszłam. Wydane pieniądze, nic się nie nauczyłam bo tylko zajęcia skierowane były na drwieniu ze studentów, zastraszaniu żadnej merytorycznej wiedzy. Mają się za wielkich wykładowców a “słoma z butów wychodzi”

                                            Komentarz

                                            • Disgusted
                                              Przyczajenie
                                              • 2026-05
                                              • 2

                                              #52
                                              Najgorsza uczelnia jaką znam. Tylko kasę wyciągają, a wiedzy żadnej nie przekazują Odwołują zajęcia lub ciągle przekładają a potem nie mogą wyrobić się z programem studiów.jakies sztuczne dodatkowe zjazdy, nic sobie zaplanować nie można, bo musisz być na zajęciach. Banda cwaniaków i złodziei

                                              Komentarz

                                              Przetwarzanie...