Typowe cuda na kiju jakie wypisują uczelnie o nowych super-hiper kierunkach. 20 rodzajów tańca w 3 lata, wierzysz w to? serio?
Ahe łódź
-
Dot.: Ahe łódź
Typowe cuda na kiju jakie wypisują uczelnie o nowych super-hiper kierunkach. 20 rodzajów tańca w 3 lata, wierzysz w to? serio? -
Dot.: Ahe łódź
Hej,
odświeżam wątek studiów w AHE w Łodzi
Akademia od niedawna w swojej ofercie Prawo http://www.ahe.lodz.pl/prawo
To są jednolite studia magisterskie, czyli podpisuję z nimi umowę na 5 lat.....
Co sądzicie? Warto iść tam na prawo? Nie mam co liczyć na prawo na UŁ...Komentarz
-
-
Dot.: Ahe łódź
nie poleam tej "uczelni" ciagna kase za wszystko nawet za rezygnacje... każą pisać jakieś projekty nawet nie wytłumaczą jak się za to zabrać albo na jaki temat pisać z mojego kierunku 80% studentow zrezygnowalo nie polecam!Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
A na jakim kierunku studiowałaś? W sumie jak robiłaś projekty to fajnie, zawsze to lepsze niż słuchanie nudnych wykładów. W opisach kierunków masz, że robisz dużo projektów, warsztaty itd.
Prawo mają nowe, trudno liczyć na absolwentówKomentarz
-
Dot.: Ahe łódź
studiowałam ekonomie tak projekty może i ciekawa sprawa jeśli wiesz jak się za to zabrać a od wykładowców żadnej podpowiedzi nawet tematu nam nie podali i nie chcieli nic doradzić "bo to wy macie być kreatywni" teraz studiuje w społecznej i jest o wiele lepiej
Komentarz
-
-
-
Dot.: Ahe łódź
Zależy czego oczekujesz. AHE jest bardzo dobra dla ludzi, którzy już mają ułożoną wizję życia zawodowego i potrzebują po prostu "papierka" - wtedy można tam odbyć jakieś kursy online czy nawet studia. Znam ludzi, którzy właśnie dlatego tam się uczyli, w bardzo różnym wieku. Jest to niesamowicie wygodne i daje kwalifikacje, jakie w danym momencie życia są potrzebne. Jeśli jednak nie masz żadnej wizji siebie, wierzysz w to, że studia Cię ukształtują i generalnie nie upadły Ci jeszcze patetyczne mity na temat edukacji, no to nie polecam.
Ja też trochę specyficznie patrzę, bo wątpię w studia jako wartość ogólnie, na wszystkich uczelniach - za dużo się naoglądałam i nasłuchałam od początku licencjatu. I na własnej skórze, i u znajomych. Jasne, są kierunki, które przekazują wiedzę i są niezbędne (medycyna etc.). Najczęściej jednak jest tam mnóstwo zapchajdziur, marudnych wykładowców i tracenia czasu. Przez jakiś czas fajnie postudiować i to uczy życia, ale chyba lepiej stawiać na pracę i praktykę, a studia tak niejako przy okazji.
Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Oooo, przyznam szczerze, że ten papierek jest mi bardzo potrzebny... no bo jak inaczej pracować jako prawnik? Studia z reguły są nam do czegoś potrzebne. Dzięki wielkie za odpowiedzi na forum
Komentarz
-
-
Dot.: Ahe łódź
Może źle to ujęłam
. Chodzi o papierek w sytuacji, gdy masz już pracę i musisz tylko trochę podnieść kwalifikacje. Jeśli chcesz zostać prawnikiem i nie masz żadnych podstaw jeszcze - na pewno lepiej iść gdzieś, gdzie ten kierunek cieszy się jakimś prestiżem, gdzie trochę się ogrzejesz renomą marki uczelni. AHE to może być kiepski wybór dla prawnika. Tym bardziej, że dopiero się tam to wprowadza, tak? Ale cokolwiek wybierzesz powodzenia
.
Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Jak chcesz być prawnikiem to czemu nie pójdziesz na uł normalnie?
Przecież wiedza w tym zawodzie jest bardzo potrzebna, a Ty chcesz iść na studia dla papierka?!
Wysłane z aplikacji Forum WizazOstatnio edytowane przez nikisa; 2018-03-31, 12:50.Nadal myślimy nad tym, co kupujemy
Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Trudno mi się zgodzić z tym, co piszecie. Mam wielu znajomych na AHE, w tym na filologii angielskiej, japonistyce oraz koleżankę, która skończyła psychologię i od nikogo nie słyszałam negatywnych opinii. Wręcz przeciwnie, słyszałam, ze fajni wykładowcy i że stypendia mają wysokie.Komentarz
-
-
Dot.: Ahe łódź
Czytałam gdzieś, że parę lat temu AHE miała jakieś problemy, ale były duże zmiany. Aktualnie uważam, za najciekawszy kierunek Taniec. Ciekawe zajęcia dla ludzi zainteresowanych zawodem artystycznym i zamiłowaniem do tańca. Praca w teatrze albo w zespołach artystycznych.Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
No właśnie, niedawno czytałam, że dwie absolwentki AHE z tego kierunku tańczyły w zespole "Mazurek" w filmie "Zimna Wojna" To chyba dowód na wysoki poziom umiejętności tych tancerek.Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Brawo za torowanie
może zawodowe tancerki przyszły tylko po papierek do AHE
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.Komentarz
-
-
Dot.: Ahe łódź
Witam Wszystkich. Słuchajcie chcę zacząć studiować ekonomię I stopnia przez Internet w PUW w ahe Łódź. Doradźcie mi i powiedzcie jak wygląda studiowanie w tej uczelni. Jak jest rezygnacją w czasie studiów?Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Mam koleżankę, która tam studiuje i całkiem jej się to podoba. Podobno wysoki poziom i w miarę fajni wykładowcy. Z rezygnacją nie wiem, ale zapewne tak jak na wszystkich studiach.Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Zaliczyłam na PUW pierwszy rok studiów i zaryzykuję stwierdzenie, że nie umiem nic. Właśnie zmieniłam uczelnię i mam oczywiście ogromne różnice programowe. Bywało tak, że na tych trzech zjazdach w roku połowa zajęć była odwołana. Wykłady online to takie streszczenia do czytania typu 20-30 stron na cały semestr.
Są to dobre studia dla kogoś, kto marzy o papierku, ale studiować i uczyć mu się nie chce, a wiedza go nie interesuje.Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always
Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe 5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55
Komentarz
-
Dot.: Ahe łódź
Opisz to jakoś bardziej, jak tam było, bo jesteś chyba pierwszą prawdziwą osobą, która studiowała przez internet, a na pewno wiele osób jest ciekawych. A w netach to tylko same trolle wynajęte przez uczelnie do reklamowania ich się odzywają.Zaliczyłam na PUW pierwszy rok studiów i zaryzykuję stwierdzenie, że nie umiem nic. Właśnie zmieniłam uczelnię i mam oczywiście ogromne różnice programowe. Bywało tak, że na tych trzech zjazdach w roku połowa zajęć była odwołana. Wykłady online to takie streszczenia do czytania typu 20-30 stron na cały semestr.
Są to dobre studia dla kogoś, kto marzy o papierku, ale studiować i uczyć mu się nie chce, a wiedza go nie interesuje.Komentarz
-
-
Nie polecam, zorganizowana mafia przestępcza. Wyłudzają tylko pieniądze, straszą. “Ręka rękę myje” i to ze strony wladz (dziekani i prodziekani) a w szczególności ci na wydziale artystycznym. Niszczą studentów, marnują ich czas i pieniądze. Ty się starasz a oni wmawiają ci, że nie dopllnowalas obowiązku. Zasłaniają się systemem informatycznym, że wszystko się zgadza. Jesli chcesz być zdrowa/y psychicznie to uciekaj z tamtąd. Żądać od nich trzeba wszystkiego na piśmie, potwierdzenia z dziekanatu….. długo by pisać co z nimi przeszłam. Wydane pieniądze, nic się nie nauczyłam bo tylko zajęcia skierowane były na drwieniu ze studentów, zastraszaniu żadnej merytorycznej wiedzy. Mają się za wielkich wykładowców a “słoma z butów wychodzi”Komentarz
-
Najgorsza uczelnia jaką znam. Tylko kasę wyciągają, a wiedzy żadnej nie przekazują Odwołują zajęcia lub ciągle przekładają a potem nie mogą wyrobić się z programem studiów.jakies sztuczne dodatkowe zjazdy, nic sobie zaplanować nie można, bo musisz być na zajęciach. Banda cwaniaków i złodzieiKomentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz