Dzień Matki był wczoraj, bo już po północy.
Mieszkamy z mężem z moją mamą od ok roku.
Jest mi ciężko, szczególnie w tym dniu. Betonowa osoba tak bym określiła moją mamę. Od dziecka byłam dla niej osobą, której się żaliła...