szukam w lipcu, moja wish-lista

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • malutka100
    Zakorzenienie
    • 2009-09
    • 8614

    #1

    szukam w lipcu, moja wish-lista

    Oto drobiazgowa lista rzeczy, które z chęcią przygarnę
    w zamian oferuję to co w moich wątkach
    za rzeczy, które szczególnie mnie zauroczą poszukam poza wątkiem
    proszę o propozycję

    UBRANIA
    1. "woskowane' rurki najlepiej czarne ODDAM DUŻO
    1. krótki kardigan ( poszukiwane kolory: beż, kawa z mlekiem, łososiowy, biały), może być z ozdobami typu kokarda czy falbanki
    2. eleganckie bluzki nadające się do pracy biurowej, za bluzeczkę z wiązaną kokardą pod szyją oddam wiele, kolory- raczej stonowane
    3. spódniczki ołówkowe do kolan
    4. spódniczki rozkloszowane, długość również do kolan
    5. ozdoby do ubrań ( kwiaty, ozdobne broszki, kokardy)
    6. torba do ręki, raczej taka mieszcząca A4, lub odrobinę mniejsza, za pikowany kuferek w kolorze szarym oddam wiele
    7. Mizensa Flavia w kolorze szarym lub beżowym
    8. tuniki z krótkim bądź długim rękawem, dzianinowe, różne kolory
    9. bluzeczki z krótkim rękawem, z wstawkami z koronki lub innym ciekawymi ozdobami
    10. apaszki, chusty- kolory: biel+inne, miętowy

    KOSMETYKI:
    10. baza pod cienie Artdeco
    11. puder brązujący
    12. róż do policzków, kolor delikatny, rozświetlający róż- najchętniej Clinique Blushing Blush Powder Blush
    13. pędzel typu flat top Hakuro/Maestro/Everyday Minerals
    14. puder rozświetlający Everyday Minerals, kolor- Champagne
    15. pomadki i błyszczyki w odcieniach jasnego różu/ róż z brzoskwinią
    16. perfumy/próbki/odlewki- wszystkie ilości
    -La vie est belle Lancome
    -Angel Thierry Mugler
    -Fancy Jesicca Simpson
    -Hypnose Lancome
    -Loverdose Diesel
    -Pink Sugar Sensuel Aquolina
    - Addict Dior
    - The One Dolce &Gabbana
    - Absolutely me Escada
    - Viva La Juicy Juicy Couture
    17. płyn micelarny AA, Tołpa, Bioderma lub Plante System
    18. szampony i odżywki do włosów cienkich i delikatnych, chętnie Klorane, Seboradin lub inne apteczne
    19. serum drenujące Ziaja Rebulid
    20. gruboziarniste peelinigi do ciała ( chętnie Lirene z olejkiem brzoskwiniowym)
    21. waniliowe mleczko do ciała Yves Rocher
    22. suchy szampon Klorane lub Isana
    25. ampułki do włosów Farmona Radical lub Seboradin

    BIŻUTERIA/DODATKI/INNE:
    22. długi naszyjnik z wisiorem ( np.serce), kolor srebrny lub czarny ( dam się pokroić za naszyjnik z czarną kokardką dostępny dawno temu w Reserved)
    23. wiszące kolczyki
    24. cienki pasek na talię, szary lub karmelowy ozdobiony kokardką
    25. etui na okulary
    26. płyn do soczewek Alcon Opti Free, Refresh
    27. książki:
    - autorstwa Osho
    - Thich Nhat Hanh "Cud uważności"
    - Thich Nhat Hanh "Spokój to każdy z nas"
    28. suplementy diety ( Femi Mag- magnez +żelazo)
    29. żele/kremy do zmęczonych nóg, np.Lioton 1000
    Ostatnio edytowane przez malutka100; 2013-10-13, 19:02.
    wymiana- kosmetyki:
    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post87214768
  • LucyJordan
    Zakorzenienie
    • 2009-04
    • 12964

    #2
    Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

    u mnie róż
    wszystkowątek

    Komentarz

    • czarnula4321
      Zakorzenienie
      • 2011-04
      • 10116

      #3
      Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

      zapraszam do mnie
      Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

      Komentarz

      • 1990paulinka
        BAN stay
        • 2010-07
        • 9782

        #4
        Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

        tuniki u mnie

        Komentarz

        • Lady_Caroline
          Zadomowienie
          • 2012-04
          • 1574

          #5
          Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

          u mnie bluzka z koronką.
          Wymiana

          Komentarz

          • FioletowyAnanas
            Zakorzenienie
            • 2010-07
            • 3499

            #6
            Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

            u mnie ?
            Wymiana!

            Komentarz

            • izzie
              Zakorzenienie
              • 2007-07
              • 6836

              #7
              Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

              Mam poza wątkiem dwie koszule eleganckie, taliowane z zeszłorocznych kolekcji : brąz prążkowany H&M i grafitowa Carry. Nie wiem jaki rozmiar nosisz ale pasują na 38/M. Jesli byłabyś zainteresowana fotkami, daj znać
              Wszystkowątek :
              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=954556
              Wątek kosmetyczny :
              https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77921581

              Komentarz

              • trolololo26
                Zakorzenienie
                • 2012-07
                • 4360

                #8
                Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                U mnie kolczyki jak na zdjęciach, jak i jakieś na zamówienie
                ~ Kwietniowa wymianka!


                Odpisuj u mnie, ja u Ciebie!

                Komentarz

                • ciucholand
                  Rozeznanie
                  • 2011-10
                  • 935

                  #9
                  Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                  Może spodoba Ci sie u mnie bluzeczka H&M z kokardką
                  ,,Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie.,,


                  38-39-40-41-42-43-44-45-46-47

                  WYMIANA

                  https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post41077833

                  Komentarz

                  • Marigold19
                    🦄
                    • 2004-08
                    • 29838

                    #10
                    Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                    Jasne, dam znać
                    Ban na zakupy kosmetyczne!

                    12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

                    Komentarz

                    • xsunny
                      Zadomowienie
                      • 2008-10
                      • 1324

                      #11
                      Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                      Poza wątkiem z Twojej wishlisty mam tylko JS Fancy, ale sama używam, a odlewka raczej nie będzie wystarczająca za So Elixir i maseczkę...
                      * Kosmetyki


                      * Książki

                      Komentarz

                      • klaudia_23
                        Raczkowanie
                        • 2010-11
                        • 171

                        #12
                        Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                        Peeling był ważny do 12.2012

                        Komentarz

                        • sublime
                          Zakorzenienie
                          • 2006-02
                          • 2528

                          #13
                          Dot.: szukam w lipcu, moja wish-lista

                          co do biżuterii, ja wiem, że to jest wish list - wymiany, zamiany, przygarnięcia, ale sprawdź ebay.co.uk - zakładka biżuteria i zegarki - zaznacz opcję worldwide i free pay pal - możesz kupić zarąbiste dodatki za 99p czyli około 5zł.... właśnie tego typu co opisujesz.
                          Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
                          [Gabrielle Bonheur Chanel]

                          Pierwotnie opublikowany przez zlosliwiec
                          Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...