Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • touchmeiamfamous
    Zakorzenienie
    • 2009-05
    • 24002

    #1

    Szukam Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz :)

    Witajcie dziewczyny, postanowiłam uaktualnić swoją wishlistę. Oto rzeczy, których poszukuję. Jeśli coś masz- daj znać, dogadamy się Noszę rozmiar z reguły M, w niektórych firmach S lub L- zależy, buty 39. Wish jest ciuchowo-kosmetyczno-domowa. W głównej mierze szukam kosmetyków i na nie chciałabym się wymienić, ale z ubrań też trochę się znajdzie

    Poszukuję:

    1. Rzeczy firm streetwearowych: Misbehave/Diamante Wear/By Insomnia/ Plny Lala/ The Hive/ Hazel 21/ FlyHigh, i tak dalej

    2. Bluzy Adidas Firebird, mam czarno-białą, szukam innej wersji kolorystycznej

    3.Butów:
    *sportowych do chodzenia na co dzień, chętnie Nike/Adidas na koturnach
    *białe, krótkie Converse
    *asymetrycznych szpilek, w innym kolorze niż czarne
    *sandałków na szpilce, tych modnych a'la Zara, Primark, CCC
    *balerin
    *Mel by Melissa

    4. Spodni House/Bershka w kwiaty

    5.Dousznych słuchawek

    6.Białej marynarki

    7. Marynarki z łatami na łokciach

    8. Neonowych, dresowych marynarek

    9.Metalicznego swetra

    10.Koszuli w kratę z dżinsową wstawką

    11. Ramoneski jeansowej, może być z dresowymi rękawami

    12. Zara- sukienka dżinsowa z koronką, na ramiączkach

    14.Okularów Ray Ban Aviator/ Wayfayer, mogą być bezfirmowe, ale w takim fasonie

    15. Koszulki Pull&Bear MY boyfriend is a tiger

    16. Spodnie typu boyfriend z kamieniami z Reserved

    17. Porwanych spodni z Pull&Bear

    18.Dżinsowej kurtki z koralikami z Reserved

    19.Ubrań i dodatków Nike/Adidas Originals z nowszych kolekcji

    21.Dobrego aparatu cyfrowego lub telefonu z dobrym aparatem, może coś z Samsunga lub I'phone- oddam cały wątek

    22. Torby Mohito ombre- brzoskwiniowej, niebieską mam.

    23. Rozświetlacza i bronzera The Balm na spróbowanie

    24. Kosmetyków Benefit- mam Benetint, błyszczyki Sugarbomb i Dandelion

    25. Zimnych bandaży Marion

    26. Peelingów do ciała

    27. Bielizny- biustonosze 75 D, w pierwszej kolejności biały i cielisty

    29. Damskiej bejsbolówki ze skórzanymi rękawami

    30. Dżinsowej spódnicy maxi z H&M, czy Reportera

    33. Bolerka H&M z serduszek

    34. książki 'Antologia polskiego reportażu XX wieku'

    35. książki Karoliny Korwin- Piotrowskiej 'Bomba'

    36. palety Sleek Au naturel i innych w stonowanych kolorach- mam Bad Girl i Mattes vs Darks

    37.koralików do Pandory

    38. Biżuterii Lilou

    39. Szamponów i odżywek Aussie na spróbowanie (mam szampon Aussome Volume i odżywkę również z tej serii oraz 3 Minute Miracle w wersji mini i jakąś mgiełkę do włosów farbowanych)

    40. Beauty Blendera

    41. Lactacydu, różnych rodzajów w każdej ilości

    42. nowych skarpetek stopek

    43. Rzeczy takich jak tampony, podpaski, wkładki higieniczne,maszynki do golenia Gilette, żeli pod prysznic, balsamów pod prysznic Nivea, suchych szamponów, toników do twarzy, wód termalnych- małych i dużych- dla wyrównania wymiany najchętniej

    47. Spódniczki z ekoskóry z suwakiem z tyłu

    48. Suchego olejku Nuxe z drobinkami lub bez- nie musi być cała ogromna flaszka, może być miniaturka

    49. Wałków do włosów Sleep-in beauty

    50. Małej, sportowej listonoszki Nike lub Adidas

    51. Sportowych szortów na gumce

    52. Butów/dodatków/akcesoriów firm takich jak Lacoste i Tommy Hilfiger, Nike, Adidas

    53. Sukienki dżinsowej marmurkowej z kolekcji H&M Against Aids

    54. Korków do perfum Rihanny - Rebelle i Rebelle Fleur, Escada Island Kiss, Moschino Funny oraz atomizera do perfum CK One Summer

    55. Biżuterii Tous

    57. Sukienki Zara w koty

    58.korektora pod oczy, który pokryje sińce

    59. korektora Mac Pro Longwear


    60. pomadek NYX Strawberry Milk i Orange Soda

    61. Podkładu Lancome Teint Idole Ultra w odcieniu jaśniejszym niż 04 i 03

    63. dżinsów Wrangler, dostałam model Stokes i ekstra mi się noszą, dlatego chętnie przygarnę, czaję się na serię Denim Spa, rozmiar 29/32

    64. mgiełek/perfum Victoria's Secret (mam mgiełki: Glamour, Secret Craving i Noir Tease, Hello Darling, Sheer Love, Pure Seduction, Candid Violet, Love Spell)

    65. Biżuterii By Dziubeka

    66. lakierów Essie, Opi, Catrice, Essence, Orly

    67. Podkładu Estee Lauder Double Wear

    - w jasnych kolorach na poziomie 1/2

    69. kurtki Nike Windrunner

    70. Bluzy Adidas z Kermitem, Miss Piggy lub z serii z miastami

    71. Dresowych sukienek

    72. Dżinsowego żakietu z Zary z kokardą

    73. Perfum:
    -La Petite Robe Noire EDT
    -Loverdose Diesel
    -CK One Shock
    -CK One Summer
    -Rihanna Nude
    -różnych rodzajów Escady (mam Joyful, Desire Me, Born in Paradise, Cherry in the Air, Marine Groove, Island Kiss)
    -The One D&G (Rose, Desire, różne)
    -L'Imperatrice D&G
    -CH 212 Sexy
    -Miss Dior Cherie
    -Gucci Guilty i Guilty Intense, bardzo
    -Burberry The Beat
    -Rihanna Rebelle/Rebelle Fleur
    -I love love Moschino
    -Funny Moschino
    -Guess: Belle Girl i Seductive I'm yours
    -Armani Si
    -The One Desire
    -Escada Absolutely Me
    -Armani Diamonds
    -wariacje Marca Jacobsa
    -Coco Mademoiselle
    i inne zapachy kwiatowo-orientalne, kwiatowo-owocowe na spróbowanie

    74. Bluzy z sercem z Diverse

    75. Torebki, niedużej, ale nie mini mini, do noszenia na co dzień, jak nie muszę laptopa brać, chętnie z River Island

    76. Koszulek z kolekcji Blackbook z H&M

    77.Korektora Touche Eclat YSL, nr 2 czy 1,5- jasnego

    78. Aqua Brow, każdego numeru, na spróbowanie

    80. Podkładu Diorskin Nude.

    82. Błyszczyku Benefit Dandelion- w każdej ilości

    83. Oddam wszystko za Huntery, najlepiej czarne-długie, krótkie mam

    85. Zwykłych, czarnych rękawiczek

    87.Sztyftu na odciski Compeed

    90.Żelu antybakteryjnego do rąk

    *kosmetyków MAC

    *podkładu Skin Luminizer Max Factor

    *podkładu Lumi Magique L'oreal

    *korektora Lumi Magique w odcieniu nr 1 i 2

    *toniku Clinique krok 2

    *kamizelek Zara, zdjęcia niżej

    *męskich zapachów ze średniej/górnej półki

    *długiej futrzanej kamizelki lub skórzanej na kożuszku

    *pędzelka do malowania ust

    *folii do body wrappingu

    *koncentratu Bingo Spa cynamon-kofeina lub ten z papryczką- całe lub odlewki

    *serum Long4Lashes

    *serum pełnowymiarowe Vichy Idealia Life

    *kosmetyki z serii Kerium La Roche Posay- dla mamy

    *szukam matowych pomadek Rimmel czy Golden Rose w odcieniu róży, beży, czerwieni

    *masek GlamGlow

    *szminek Bourjois Rouge Velvet Edition

    *wody termalne w pojemnościach po 50 ml

    *kosmetyków Palmers lub jakichś innych na rozstępy

    *kapsułek do ekspresu Dolce Gusto

    *szpilek Stradivarius dżinsowych, zdjęcie w załączniku

    *książki Joanny Horodyńskiej 'Modowy Sąd'

    *potrójnego dysku Sephory z bronzerem i rozświetlaczem

    *meteorów Guerlain

    *koszulek Shameless

    *koszulki Kupisza z orzełkiem

    *rzeczy dla chłopa na prezent- nowych, kosmetyków, perfum, sportowych gadżetów, zerknę na wszystko

    *zapachów Korsa i Forda na testy

    *białej sukienki na lato- chętnie koronkowej, lub z falbaną na biuście, coś z tych modnych

    *O Bag

    *puder sypki nietransparentny

    *kozaki/botki Tommy Hilfiger

    Zawsze przyjmę nowsze kolekcje firm: Zara, Reserved, Tally Weijl, Bershka, Topshop, House, Cropp, H&M, River Island, Medicine, itd. W załączniku fotki rzeczy, których mniej więcej szukam.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez touchmeiamfamous; 2015-11-02, 09:54.
    ]

  • touchmeiamfamous
    Zakorzenienie
    • 2009-05
    • 24002

    #2
    Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

    up
    ]

    Komentarz

    • touchmeiamfamous
      Zakorzenienie
      • 2009-05
      • 24002

      #3
      Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

      Dopisuję do poszukiwań: Aqua Brow, skośny pędzel do bronzera, korektor Touche Eclat YSL, podkład Diorskin
      ]

      Komentarz

      • touchmeiamfamous
        Zakorzenienie
        • 2009-05
        • 24002

        #4
        Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

        Dopisuję błyszczyk Benefit Dandelion
        ]

        Komentarz

        • touchmeiamfamous
          Zakorzenienie
          • 2009-05
          • 24002

          #5
          Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

          Dopisuję Huntery w rozmiarze 39, najchętniej czarne
          ]

          Komentarz

          • Farmaceutka77
            Wtajemniczenie
            • 2011-03
            • 2185

            #6
            Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

            pomyłka
            Ostatnio edytowane przez Farmaceutka77; 2014-10-22, 10:55.

            Komentarz

            • never6mindx
              Wtajemniczenie
              • 2011-07
              • 2840

              #7
              Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

              cos u mnie za:
              metaliczny sweterek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1414260837
              gorset w panterkę https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1414257427 ?
              Wymiana
              Październik
              [/FONT][/B]

              Komentarz

              • touchmeiamfamous
                Zakorzenienie
                • 2009-05
                • 24002

                #8
                Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                Do poszukiwań dodaję koszulę Aloha from Deer
                Załączone pliki
                ]

                Komentarz

                • touchmeiamfamous
                  Zakorzenienie
                  • 2009-05
                  • 24002

                  #9
                  Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                  Do poszukiwań dodaję:
                  -czarne rękawiczki
                  -zalotkę
                  -sztyft na odciski Compeed
                  -motylka do ćwiczeń, czy tam agrafkę, jak zwał, tak zwał
                  -dobry krem do rąk, chętnie L'Occitane, Neutrogena, czy coś takiego
                  -żel antybakteryjny do rąk
                  ]

                  Komentarz

                  • MoniaK
                    Zakorzenienie
                    • 2002-12
                    • 12780

                    #10
                    Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                    Jasne, poproszę o adres
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1117911

                    Komentarz

                    • jagodajagodowa90
                      Raczkowanie
                      • 2013-05
                      • 285

                      #11
                      Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                      z Twojej wish mam rozswietlacz the balm maryloumanizer praktycznie caly, jednak pokruszony
                      wymiana kosmetyki- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788682

                      wymiana złoty pierścionek- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789087

                      Komentarz

                      • touchmeiamfamous
                        Zakorzenienie
                        • 2009-05
                        • 24002

                        #12
                        Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                        Szukam odtwarzacza mp3, mp4, chętnie coś z Apple, ale niekoniecznie
                        ]

                        Komentarz

                        • touchmeiamfamous
                          Zakorzenienie
                          • 2009-05
                          • 24002

                          #13
                          Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                          Dopisuję na wypróbowanie:
                          -podkład Lumi Magique
                          -podkład Skin Luminizer
                          -korektor Lumi Magique w odcieniu nr 2
                          ]

                          Komentarz

                          • sylwka37
                            koci wiat
                            • 2012-08
                            • 14155

                            #14
                            Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                            mam
                            nr 10 , 59 z ubytkiem i lakiery essie
                            fotki jeśli jesteś zainteresowana mogę zrobić wieczorem
                            wszystkowątek
                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

                            Komentarz

                            • touchmeiamfamous
                              Zakorzenienie
                              • 2009-05
                              • 24002

                              #15
                              Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                              Dopisuję bazę pod makijaż i tonik Clinique krok 2.
                              ]

                              Komentarz

                              • karolinkak28
                                Felicita
                                • 2014-05
                                • 1584

                                #16
                                Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                mam 2 paletki Sleeka, bazę pod podkład i podkład Lancome

                                Komentarz

                                • zuzaa95
                                  Przyczajenie
                                  • 2014-12
                                  • 1

                                  #17
                                  Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                  Hej
                                  Posiadam:
                                  -dżinsowe boyfriendy z przetarciami z Pull & Bear'a, rozmiar 38, w stanie idealnym, założone zaledwie 2 razy
                                  -czerwoną sportową torbę Adidas na ramię na regulowanym pasku
                                  -czarną torebkę z Zary z ostatniej kolekcji z przegródkami i złotymi zamkami
                                  -szary sweter z Pull & Bear'a z ostatniej kolekcji z napisem "I love my therapist" założony pdoobnie jak spodnie zaledwie 2 razy
                                  Ostatnio edytowane przez zuzaa95; 2014-12-26, 16:10.
                                  Zuza

                                  Komentarz

                                  • touchmeiamfamous
                                    Zakorzenienie
                                    • 2009-05
                                    • 24002

                                    #18
                                    Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                    Szukam tych kamizelek z Zary
                                    Załączone pliki
                                    ]

                                    Komentarz

                                    • touchmeiamfamous
                                      Zakorzenienie
                                      • 2009-05
                                      • 24002

                                      #19
                                      Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                      Pilnik elektroniczny Velvet Smooth Scholl
                                      ]

                                      Komentarz

                                      • _malayka
                                        Zadomowienie
                                        • 2009-10
                                        • 1051

                                        #20
                                        Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                        Coś u mnie za Chloe Intense EDP, ok. 40/50 ml + kartonik
                                        La Petite Robe Noire EDP, ok. 35/50 ml
                                        Idylle EDT, ok.połowy z 35 ml


                                        Poza wątkiem mam mnóstwo rzeczy, ale z tego co może Cię szczególnie zainteresować mam elektroniczny pilnik Scholl z nową nasadką, dresową, malinową marynarkę z Zary (200 zł), 2 razy założoną

                                        Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






                                        Komentarz

                                        • lilkana
                                          Zakorzenienie
                                          • 2012-01
                                          • 7821

                                          #21
                                          Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                          szybko przeleciałam ale
                                          poza wątkiem raczej nie szukam
                                          Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


                                          Komentarz

                                          • touchmeiamfamous
                                            Zakorzenienie
                                            • 2009-05
                                            • 24002

                                            #22
                                            Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                            Szukam:
                                            dla chłopa- sportowej, dresowej marynarki, jakiegoś zapachu- górna/średnia półka,
                                            dość nietypowo- kubka/bidonu ze słomką, też dla chłopa

                                            Poza tym: każdej ilości zapachów Moschino Funny i I love love, Gucci Guilty Intense, past wybielających, długiej, futrzanej kamizelki lub skórzanej na kożuszku, folii do body wrappingu, koncentratu Bingo Spa cynamon-kofeina, lub tego z papryczką i coś jeszcze na pewno, ale napiszę jak sobie przypomnę
                                            ]

                                            Komentarz

                                            • touchmeiamfamous
                                              Zakorzenienie
                                              • 2009-05
                                              • 24002

                                              #23
                                              Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                              Dopisuję:
                                              -serum Long4Lashes
                                              -pełnowymiarowe serum Vichy Idealia Life
                                              -podkład liftingujący bądź jakiś inny- dla mamy
                                              -kosmetyki z serii Kerium La Roche Posay- dla mamy
                                              -krem/serum do cery zmęczonej, również dla mamy
                                              ]

                                              Komentarz

                                              • touchmeiamfamous
                                                Zakorzenienie
                                                • 2009-05
                                                • 24002

                                                #24
                                                Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                Maski GlamGlow

                                                ---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

                                                Szminki Bourjois Rouge Velvet Edition
                                                ]

                                                Komentarz

                                                • touchmeiamfamous
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2009-05
                                                  • 24002

                                                  #25
                                                  Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                  Szukam jakiejś fajnej kurtki dżinsowej.
                                                  ]

                                                  Komentarz

                                                  • touchmeiamfamous
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2009-05
                                                    • 24002

                                                    #26
                                                    Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                    Szukam wód termalnych w małych pojemnościach- 50 ml
                                                    ]

                                                    Komentarz

                                                    • touchmeiamfamous
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2009-05
                                                      • 24002

                                                      #27
                                                      Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                      Kosmetyków Palmers na rozstępy i zbiornika na wodę do ekspresu Dolce Gusto.
                                                      ]

                                                      Komentarz

                                                      • touchmeiamfamous
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2009-05
                                                        • 24002

                                                        #28
                                                        Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                        Kapsułek do ekspresu Dolce Gusto i szpilek Stradivarius-w załączniku zdjęcie.
                                                        Załączone pliki
                                                        ]

                                                        Komentarz

                                                        • genevive
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2012-03
                                                          • 3161

                                                          #29
                                                          Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                          No to niestety - nic nie mam poza wątkiem, ani też nic z Twojej wish.
                                                          A jedwabnej bluzki, tej, którą mam w wątku byś nie chciała?....
                                                          Wymienię:
                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273535

                                                          Poszukuję: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post42372633

                                                          Komentarz

                                                          • karolinkak28
                                                            Felicita
                                                            • 2014-05
                                                            • 1584

                                                            #30
                                                            Dot.: Wrześniowa lista wish- długa, zajrzyj, na pewno coś masz

                                                            Mam lakier tych firm i ze 3\4 płynu cliunique 2

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...