LATO Czyszczenie szafy po 30tce :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • atenaz
    Zakorzenienie
    • 2006-08
    • 3224

    #1

    Wymienię LATO Czyszczenie szafy po 30tce :)

    dokładki

    https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=611
    https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=612

    Potrzebuję kamerki i mikrofonu (lub słuchawek z mikrofonem) do skype'a

    Zapraszam

    ROZMIARY:
    W wątku mam ubrania w rozmiarach 34-40, buty w idealnym stanie, kilka książek i innych rzeczy. Zdjęcia ubrań zrobiłam na sobie, mam 170cm wzrostu, noszę S/M, buty 38/39, spodnie 28/32. Chętnie zrobię dodatkowe zdjęcia lub podam dokładne wymiary.

    STAN RZECZY:
    Wystawiam rzeczy tylko w stanie bardzo dobrym i idealnym. Ubrania są wyprane i wyprasowane. Można poczytać w moich przekupkach, że rzeczy są bardzo zadbane. Chcę aby wymiana sprawiła Wam radość i sama chciałabym się cieszyć z nowej rzeczy. Czasem wycinam metki, jeśli mnie uwierają. U mnie w domu nie ma zwierząt (poza pająkami... ) ani się nie pali papierosów. Jeśli produkt jest nadal w sprzedaży podaję do niego link. Rzeczy oznaczone gwiazdką - za konkret.

    ODPISYWANIE:
    Odpowiadam każdemu w jego wątku, a proszę o odpisywanie w moim. Odpisuję zawsze, jeśli nie odpisałam - przegapiłam, przypomnij się proszę.

    REZERWACJA RZECZY:
    Rzeczy, które zaczynam negocjować rezerwuję tej osobie i z nią do końca próbuję dokonać wymiany, chyba że ktoś zaproponował mi za tą rzecz coś z wisha - wtedy proszę o zrozumienie, że wybieram rzecz, która bardziej mi się przyda.

    TWOJE RZECZY:
    Proszę o wysyłanie wypranych rzeczy, jeśli są wyprane, ale leżały w szafie jakiś czas to mi nie to przeszkadza, odświeżę je sobie. Jeśli palisz daj mi znać, żebym się nie rozczarowała zapachem ciuchów po otworzeniu przesyłki... Dwa razy dostałam rzecz, która miała być jak nowa, a widać było ślady noszenia, jeśli rzecz ma małe zmechacenia lub czarny kolor jest spłowiały to nie jest jak nowa...
    Jeśli piszesz, że coś jest "nowe - raz użyte" (np. tusz do rzęs) to nie jest nowe!

    PRZESYŁKI:
    Przesyłki tylko rejestrowane (polecony, paczka, kurier lub paczkomat). Nie przeszkadzają mi koperty z odzysku, sama tak wysyłam. W Warszawie chętnie spotkam się osobiście.

    SZUKAM:
    Szukam rzeczy niekoniecznie modnych, raczej klasycznych i/lub rockowych, ale na pewno dobrej jakości. Nie szukam ubrań z poliestru lub akrylu (nie grzeje, nie oddycha, szybko się niszczy, a do tego jeszcze się elektryzuje). Lubię wełnę (przede wszystkim merino i kaszmir, ale dobrej jakości owczą też), jedwab, mogą być z dodatkiem innych włókien, bawełna, wiskoza, len też są ok. Uwielbiam kolory ciemne i intensywne jak kolory wina, bakłażanu, indygo, szmaragdowe, kolor mchu, butelkowej zieleni, zawsze i chętnie czerń, biel, granat.
    Często kupuję swetry z dobrym składem przez internet, szczególnie szkockie czy brytyjskie lokalne marki mają genialne swetry, za takie dam dużo (np. N.Peal, The House of Bruar, Delicatelove, Peter Scott, Maddison). Bardzo lubię ubrania marek Missoni, Joop!, Wolford, Escada, MaxMara, Max&Co., Napapijri, Filippa K, Madeleine, Maddison, Marc O'Polo, Hugo Boss, Boss Orange, Guess, G-star Raw, Diesel, Mango, Rag&Bone, Oakwood, Nile, Modissa, Globus.
    Chętnie wymienię ciuchy na kosmetyki naturalne, mineralne, składniki do robienia kosmetyków, akcesoria do robienia biżuterii, książki, herbatę zieloną, próbki perfum itd., bo szafę mam pełną... Większość rzeczy, które do tej pory wymieniłam były dla mojej młodszej siostry, warto zerknąć na jej wish listę. Zawsze dokładnie oglądam każdy wątek, może masz coś o czym nie wiem, że mi się przyda

    Jeśli nic u Ciebie nie znalazłam, a masz dokładkę u siebie w wątku, przypomnij się!

    Wish lista (uaktualnienie 16.08.2016):

    - dam dużo za grę na kompa "Project cars"
    - rowerek stacjonarny dla mamy
    - dyfuzor olejków eterycznych

    perfumy:
    - Mango Woman Lady Rebel
    - CK Euphoria
    - Gucci Envy me
    - Gucci Rush
    - Moschino Love Love
    - Jimmy Cho Edp
    - D&G Light Blue
    - Givenchy Ange ou Demon
    - Kalemat
    - Mancera Roses Greedy
    - Guerlain Terracotta
    - próbki i odlewki słodkich perfum
    - perfumy arabskie (także odlewki, próbki)
    kosmetyki:
    - korektor pod oczy Armani Maestro
    - podkłady mineralne "sunny fair" i "sunny fairest" Annabelle Minerals
    - pędzle Annabelle Minerals kabuki i baby kabuki
    - kosmetyki Orofluido, szczególnie eliksir do włosów
    - kredki do ust Sephora
    - eyeliner Bobbi Brown w kolorze Ivy Shimmer
    - kredka do brwi INGLOT 506
    - nowe krople do oczu
    - kuferek na kosmetyki
    - Lavertu Słoneczna Ziemia odcień 03 (stara formuła)
    - podkład Studio Fix MAC NC25
    - MAC Paint Pot Painterly (inne kolory też, chętnie końcówki na wypróbowanie koloru)
    - pędzel MAC nr 159, 217, 286
    - Senna mineral mix pressed foundation duo
    - L'Oréal Paris Volume Million Lashes So Couture
    - High Impact Mascara z Clinique
    - Senna brow fix x
    - płyn micelarny Bioderma różowy
    - tonik AHA z BU, serum z wit. C z BU
    - korund z ZSK
    - glinki do maseczek
    - maski i oleje do włosów
    - oleje indyjskie z ziołami do włosów (np. amla)
    - odżywka w sprayu Gliss Kur każda
    - odżywki do włosów Isana, Alterra, Nivea i inne
    - szampony przeciwłupieżowe
    - kosmetyki Cethapil i Physiogel
    - antyperspiranty w sprayu nowe
    - kosmetyki dla mamy (60l.)
    - bibułki matujące
    - płyn do mycia ciała i szampon Babydream z Rossmanna
    - płyn do mycia pędzli (lub jakiś tańszy płyn micelarny)
    - kremy do rąk i stóp
    - Clarins Double Serum
    - Clinique All About Eyes Rich
    - SHU UEMURA zalotka do rzęs - S CURLER
    - nowe szklane pilniczki
    - bawełniane rękawiczki do nakładania na nakremowane dłonie
    - na zapas: szczoteczki do zębów o miękkim włosiu, nici dent., płyny do płukania jamy ustnej itd.

    ubrania:
    - mała czarna parasolka
    - czarne kardigany i narzutki
    - czarne skarpetki nr 39 bez ściągaczy, nowe
    - biustonosze 60E i bielizna Cleo by Panache
    (uwielbiam serię "toni", ale inne o tym samym kroju też wchodzą w grę)
    - biustonosze Samanta seria Inti A351 rozmiar 60E lub 60F biały lub czarny
    (ewentualnie seria Earth, Zorza, Hemaris)
    - ubrania i dodatki rockowe i metalowe
    - spódnice cięte z koła, najlepiej czarne i zielone/ oliwkowe
    - długie spódnice i sukienki (najlepiej bawełniane)
    - czarne bawełniane spodnie dresowe do chodzenia po domu albo na siłkę
    - spodenki lub legginsy na siłkę
    - stanik sportowy S/M
    - czarna skórzana torba
    - męskie tshirty XL

    - ubrania dla mamy rozmiar L/XL
    rzeczy do domu i inne:
    - kamerka samochodowa bo moja ledwo zipie
    - karty pamięci micro do telefonu
    - konewka
    - zegarek na czarnym/ szarym skórzanym pasku
    - pozłacane/ złota biżuteria
    - biżuteria z bursztynami
    - czarne klamry do włosów
    - tangle teezer
    - drewniany grzebyk Body Shop
    - termoloki
    - zwykłą suszarko-lokówkę dla mamy, żeby miała u mnie jak nas odwiedza
    - obciążniki na nogi do ćwiczeń nowe
    - zegarek na siłownię z timerem i "pikaniem"
    - nożyczki
    - orzechy piorące
    - saszetki "Pachnąca szafa" (najlepiej: Jaśmin i drzewo sandałowe)
    - propolis, mleczko pszczele, maść z propolisu
    - nowe małe słuchawki do telefonu
    - odkurzacz Roomba
    - mały ręczny odkurzacz na akumulatorki
    - drewniane ramki na zdjęcia czy grafiki, różnej wielkości i kształtu
    - mały ręczny młynek do kawy
    - garnki i patelnie z powłoką ceramiczną
    - obrus i/lub serwetki robione na szydełku
    - klasyczne rzeczy do domu, mogą być używane (drobiazgi, rzeczy kuchenne itd.)
    - pudełka do przechowywania rzeczy (tekturowe, drewniane)
    - akcesoria fotograficzne (np. tła, beauty dish, statywy)
    - duże, ciekawe naszyjniki
    - duże koraliki i inne elementy do robienia biżuterii
    - woski Yankee Candle, świece zapachowe w szklanych słoiczkach
    - kawa w ziarnach (do ekspresu)
    - odświeżacz do samochodu
    - ściereczki do kurzu do samochodu

    książki/ filmy:
    - "Kultura Ludowa Słowian" Moszyński
    - "Obóz świętych" Jean Paspail
    - "Jednolita teoria czasoprzestrzeni" Adam Wiśniewski-Snerg
    - "Dziedzictwo Popiołów. Historia CIA" Tim Weiner
    - "Luksus. Dlaczego stracił blask." Dana Thomas
    - "Od lekarza do grabarza" Jerzy Maslanky
    - "Obóz świętych" Jean Paspail
    - "Jednolita teoria czasoprzestrzeni" Adam Wiśniewski-Snerg
    - "Dziedzictwo Popiołów. Historia CIA" Tim Weiner
    - "Człowiek polskiego baroku" Zbigniew Kuchowicz
    - "Przetrwają najpiękniejsi" Nancy Etcoff
    - "Proces norymberski" Heydecker Joe J. Leeb Johannes
    - "Sztuka wojny"
    - "Diuna" seria
    - książki o polskiej szlachcie, o dawnej Polsce, dworach, zamkach, zwyczajach itd.
    - książki o projektowaniu ogrodów czy coś w okolicy tego
    - książki/ gazety jak zacząć szyć na maszynie do szycia
    - książki o broni białej i broni palnej
    - książki o historii sztuki, architektury, o architekturze wnętrz
    - książki ks. Martina Malachi
    - książki Brzezińskiego
    - książki Wojciecha Sumlińskiego
    - książki Carla Sagana
    - książki Umberto Eco
    - książki Herberta
    - książki Zajdla
    - książki Sapkowskiego o Wiedźminie
    - zbiory opowiadań SF
    - nagrania Teatr Telewizji
    - klasyka SF
    - Jarosław Grzędowicz, Rafał Dębski, Jacek Komuda
    - dla mamy może jakieś biografie polskich artystek, artystów, zespołów typu Czerwone gitary, Anna Jantar itd., z jej lat młodości także płyty tych zespołów/ wokalistów
    - książki o Pompejach

    dla siostry:
    - perfumy Avon Femme
    - podkłady mineralne bardzo jasne, niemal białe, w tonacji różowej
    - proste białe bluzki/ koszulki/ Tshirty z grubszej bawełny
    - jednokolorowe sweterki w mocnych intensywnych kolorach
    - czarny polar bez kaptura
    - czapka i szalik wełniane
    - nowe staniki 65D
    - podkład Studio Fix MAC NW10
    - jednokolorowe rozkloszowane sukienki
    - wiszące kolczyki
    - prześcieradła z gumką 140x200
    - książki kucharskie
    - książki SF i mangi
    - książki o Japonii i o japońskim
    - "Nie tylko honor" David Weber
    - drukarka (skaner, xero)
    - wiatrak/ wentylator
    - wieszak na klucze
    - szafka na buty
    - odświeżacze do lodówki
    - rynienka na dokumenty
    - młynek do pieprzu
    - tablet

    sesje zdjęciowe:
    - starsze kolorowe narzuty na łóżko (różne np. w pasy, w kwiaty, kolorowe a la żakardowe, połyskliwe)
    - stare zasłony (różne np. kolorowe a la żakardowe, połyskliwe)
    - różne chusty, szale
    - biżuteria do sesji zdjęciowych - różna, może być dziwaczna
    - opaski na włosy


    Czarna lista (osoby permanentnie nie odpisujące lub osoby problematyczne):
    czarnula4321, VSVP, nena1984, Kelis6, rozowa_panterka, asos_, farmaceutka, zywieczdroj, mamamichalka
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-27, 09:04.
    20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
    01*09*2008 nie farbuję

    wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

    szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
  • atenaz
    Zakorzenienie
    • 2006-08
    • 3224

    #2
    Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

    za cos z wisha mogę oddać czarny skórzany pasek Diesel albo czarny zamszowy Ralph Lauren

    * 3 krzesła IKEA, są sprzed kilku lat, nie ma ich obecnie w asortymencie sklepu, tapicerka niestety wybrudzona, trzeba je też poodkręcać trochę, kupiliśmy nowe, te były u nas tymczasowo po koledze
    *maszyna do szycia (stoi ze 2 lata)

    chyba ta: http://www.galerialucznik.pl/pl/p/LI...FQw4Gwod6a4I7A
    * próbki 1ml, każda użyta po razie na nadgarstku, kupione na iperfumy
    Narciso Rodriguez Narciso WYMIENIONE Mylengrave
    Narciso Rodriguez For Her WYMIENIONE Mylengrave

    Narciso Rodriguez L'Eau For Her WYMIENIONE aileenn
    http://www.iperfumy.pl/narciso-rodri...na-dla-kobiet/
    http://www.iperfumy.pl/narciso-rodri...wa-dla-kobiet/
    http://www.iperfumy.pl/narciso-rodri...wa-dla-kobiet/
    * wkładki do biustonoszy (4 pary czarnych i 4 pary białych)
    * zestaw 4 szklanych pojemniczków z IKEA seria Yngaren
    * pojemniczek z przykrywką NOWY IKEA seria Yngaren WYMIENIONY LucyJordan
    * pudełko z JYSK NOWE WYMIENIONE Anna1987
    http://jysk.pl/przechowywanie/kosze-...zowy-szary-mix

    * 3 duże i 2 małe drewniane miseczki IKEA BLANDA MATT WYMIENIONE Mylengrave
    http://allegro.pl/ikea-blanda-matt-m...rs_rule_id=201
    http://allegro.pl/ikea-blanda-matt-m...809961205.html
    * perfumy z wymiany, akurat te zapachy mi nie podpasowały (D&G Light Blue WYMIENIONE marienmariem)
    * 5x voucher na zniżkę 40zł przy zakupie za min. 100zł z nowej kolekcji w stacjonarnych sklepach Medicine (1x misianka)(2x lily92920)
    * zestawy i/lub półprodukty z biochemii urody - zapytaj co aktualnie mam
    * turkusowe sandałki, rozmiar 39, raz noszone, chętnie na takie w rozmiarze 38

    * 4 małe wiaderka NOWE
    * 2 średnie wiaderka NOWE
    * 1 duże wiaderko NOWE
    * 4 małe czarne miseczki
    * duża czerwona/ malinowa misa NOWA
    * dwie drewniane łyżki NOWE
    * etui na laptopa DELL ok. 28x35 (gruba pianka) WYMIENIONE aileenn
    * etui na laptopa LEX ok. 28x39 (cienka pianka, wewnętrzna kieszeń) WYMIENIONE Wika28
    * torba na laptopa H&M ok. 29x37 (lakierowana beżowa ekoskóra, różowa podszewka, wewnętrzne kieszenie)
    * torba na plażę
    * baza pod cienie INGLOT w tubce, użyta kilka razy
    https://inglot.pl/bazy/296-baza-pod-...-shadow-keeper

    * trochę biżu (naszyjniki, wisiorki, bransoletki, proszę pytać)
    * płyn micelarny Bioderma Sensibio 500ml i Bioderma Hydrabio 250ml (nowy - mój zapas, za coś bardziej mi potrzebnego w danej chwili) WYMIENIONE KZag
    * biżuterię srebrną, w której już nie chodzę
    * koszyczek
    * siostra oddaje do wymiany zalotkę Elite, u niej leży i się kurzy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-do-rzes.html
    * paczka gumek do włosów NOWE
    * Stephen King "Marzenia i koszmary" stan dobry
    * Andrzej Ziemiański "Toy Wars"
    * Patricia Cornwell "Gniazdo szerszeni"
    * Rimmel kredka do brwi 002 Hazel (raz użyta, nie temperowana) WYMIENIONA LucyJordan
    * 1,5 motka wełnianej włóczki (została mi po robieniu czapki) WYMIENIONE mucia18
    Sklep internetowy z najlepszymi włóczkami i akcesoriami dziewiarskimi z całego świata. Włóczki jedwabne, bawełniane, wełniane

    * cienie:
    - cień Sephora, kolor: Diamonds Are Forever - silver - shimmer, użyty kilka razy, otwarty 1,5 roku temu
    http://www.sephora.com/colorful-eyes...?skuId=1424977
    - cień PHAESE (mam z wymiany, nie pasuje mi kolor, nie wiem jak go użyć)
    - cień KOBO 104 Pale Peach (jeszcze dumam czy chce oddać )

    - cień ESSENCE the Velvets
    - cień mineralny w kolorze PLATINIUM
    - Everyday Minerals Volcano blossom (próbka)
    Dotarła dzisiaj do mnie paczka z Everyday Minerals, a w niej m.in gratisowy cień Volcano Blossom. Opisany na stronie jako czarny odcień ze z...

    - ARTDECO Eyeshadow Opalizujący cień do powiek nr 88
    * róż Everyday Minerals Waffle Cone (próbka)

    * baza INGLOT (odłożyłam odrobinę, bo sama pewnie całej nie zużyję)
    Lekka kremowa baza, która umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację cieni do powiek i znacznie wydłuża ich trwałość.

    * kredki do ust INGLOT nr 20 i nr 28 (mają ponad 2 lata)

    * paletka SLEEK Au Naturel WYMIENIONA sylvia603_I
    * Annabelle Minerals podkład kryjący beige fairest i golden cream x2 (próbki)
    * używane Annabelle Minerals podkład kryjący Golden Fair i podkład matujący Golden Fair WYMIENIONY LucyJordan - chętnie na inne takie, ale z serii Sunny (lub inne minerały o odcieniu baaardzo wpadającym w żółty)
    * nowy Annabelle Minerals podkład kryjący Golden Fair
    * rękawiczki damskie skórzane czarne z wełną jagnięcą, nietrafiony rozmiarowo prezent ;(
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 20:46.
    20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
    01*09*2008 nie farbuję

    wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

    szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

    Komentarz

    • atenaz
      Zakorzenienie
      • 2006-08
      • 3224

      #3
      Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

      001 - beżowa kurteczka przejściowa rozmiar S *

      002 - kremowa kurtka zimowa puchowa rozmiar S * NIEAKTUALNE
      chodziłam w niej 2 sezony, ale sporadycznie, bo wolę wełniany płaszcz, nie ma kaptura ani ściągacza na dole, mimo że puchowa to wygląda elegancko, dwie kieszenie zamykane na cieniutkie zamki w kolorze kurtki
      zaznaczone plamki na zdjęciu wyszły po praniu, na żywo prawie tego nie widać


      003 - płaszcz przejściowy w kolorze bezowym rozmiar 10 * WYMIENIONY lily92920
      rozmiar to S/M, bardzo mi się podoba i sporo za niego dałam, ale jakoś rzadko w nim chodzę, jest w stanie idealnym, ma nietypowy krój, bez paska, pięknie wygląda noszony rozpięty do spódnic ciętych z koła, nie ma kołnierzyka, ma stójkę, chętnie dorobię zdjęcia, jak ktoś będzie zainteresowany, bo ma naprawdę ciekawy krój


      004 - brązowa skórzana kurtka APOSTROPHE rozmiar 4 *
      elegancka, wycięta metka z boku (została dziura), na guziki, mam ją już parę lat, ale nie jest zniszczona, bo chodzę w niej sporadycznie, chętnie wymienię na czarną skórzaną kurtkę lub płaszcz, nie muszę wymieniać

      005 - klasyczna brązowa skórzana pilotka Marc O'Polo rozmiar M * NIEAKTUALNE
      stan bardzo dobry, tylko za coś mega, bo kosztowała blisko 1000zł, nie muszę oddawać


      006 - bawełniana kurtka RESERVED rozmiar M
      głęboki wiśniowy kolor, kolorowa podszewka, bardzo ją lubię, ale kupiłam teraz inną i tę mogę wymienić, w środku kieszonka na piersi, to raczej rozmiar S, bo dość krótka jest

      007 - kurtka przeciwdeszczowa DIVERSE rozmiar M
      lekka, w oliwkowym kolorze, po złożeniu zajmuje mało miejsca, nie wiem czy chcę oddawać, ale mam jeszcze druga, tę poniżej w razie czego

      008 - kurtka przeciwdeszczowa CHARLES RIVER rozmiar XL *
      sporo kosztowała, więc tylko za jakiś konkret, to raczej rozmiar S/M, nie wiem czy chcę oddawać, ale w razie czego to mam druga, tę powyżej, biała bawełniana podszewka, kieszenie na ręce, kieszeń kangurka, ściągacz na dole, rozpinana do połowy

      009 - wełniana męska marynarka LEGER *
      przejrzałam jeszcze raz szafy i znalazłam wełnianą marynarkę męża, w której nie chodzi, bo nie czuje się w niej dobrze, parę razy ją założył, jest jak nowa, starannie uszyta i wykończona, kupiona w poprzednie wakacje w Factory Annopol, kosztowała kilka stów, ale stwierdził, że mogę wymienić na cokolwiek przydatnego, bo ta i tak wisi i nie będzie w niej chodził, tutaj dokładne wymiary:

      https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=79


      010 - klasyczny beżowy trencz rozmiar 38 WYMIENIONY misianka
      jasny, chłodny odcień, gruba trwała tkanina wierzchnia
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:09.
      20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
      01*09*2008 nie farbuję

      wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

      szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

      Komentarz

      • atenaz
        Zakorzenienie
        • 2006-08
        • 3224

        #4
        Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

        011 - nowe szpilki PEPE JEANS rozmiar 38 *
        nieużywane, skórzane + jeans, noszę 38/39, ale te są za duże i mi latają na nodze, raczej dla kogoś noszącego rozmiar 39/40 albo może dla kogoś z szerszą stopą? ja mam dość wąskie, wisi jeszcze metka przy bucie, wartość ponad 300zł

        012 - szpilki VERA GOMMA rozmiar 39 WYMIENIONE shini
        pewnie z raz użyte, lakierowane, kupione na promocji za 119zł
        wysokość obcasa 11cm
        długość wkładki 25,5cm


        013 - skórzane buty RYŁKO rozmiar 39 *
        kilka razy w nich wyszłam, ale jednak nie mój styl, niezniszczone ani nic, mogę porobić zbliżenia na życzenie osoby zainteresowanej

        014 - skórzane/ zamszowe czarne czółenka rozmiar 37
        oddaje siostra, używane, ale w bardzo dobrym stanie


        015 - skórzana torebka WOJEWODZIC *
        nie muszę wymieniać
        kupiłam ją w 2010 roku za kilkaset złotych, widać na niej ślady użytkowania, bo jest kremowa (lekkie przybrudzenia z przodu, z tyłu od dżinsów przybrudzona na dole, w środku minimalnie przy zamku widać zmiany, ściemniała rączka od dotykania, ale to normalne przy skórzanych torbach), nie czyściłam jej, nie wiem jak a nie chcę zniszczyć, środku dwie główne komory, pomiędzy komora zamykana na zamek, kieszonki na telefon i karty, mała kieszonka zamykana na zamek po drugiej stronie, smycz na klucze, z przodu na zewnątrz kieszeń zamykana na zamek, z tyłu także plus mała kieszonka np. na telefon
        Załączone pliki
        Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:09.
        20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
        01*09*2008 nie farbuję

        wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

        szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

        Komentarz

        • atenaz
          Zakorzenienie
          • 2006-08
          • 3224

          #5
          Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

          016 - sukienka bawełniana TOP SHOP rozmiar 38*
          ale polecam na rozmiar 36

          017 - sukienka w kolorze "baby blue" NOA NOA rozmiar XS/S *
          na mnie w tym momencie trochę za ciasna, marszczy się na biuście co widać na zdjeciu i lekko ciśnie na ramionach huehue delikatna zwiewna dzianinka wiskozowa, starałam się to uchwycić na fotkach, sporo kosztowała

          018 - sukienka letnia ORSAY rozmiar 36
          wiązana na szyi, elastyczna i rozciągliwa, z lekko połyskująca złotą niteczką


          019 - sukienka bawełniana DESPERADO rozmiar 38
          raz użyta na wesele koleżanki, wiązana na szyi, noszona bez stanika, przyjemny materiał

          020 - nowa sukienka bawełniana CROPP rozmiar M
          bawełna gruba, nieprześwitująca

          021 - koronkowa sukienka COLCKHOUSE rozmiar XS * NIEAKTUALNE
          była użyta przy sesji zdjęciowej, ma przecięte ramiączka na szczycie niestety, ja w nią ledwo weszłam a wyjść prawie nie mogłam... dla szczuplutkiej osoby


          022 - wiskozowa sukienka/ tunika AUTOGRAF rozmiar M

          023 - sukienka ESPRIT rozmiar S *

          024 - kaszmirowa sukienka rozmiar S *
          nie muszę oddawać, prezent od mamy sprzed 4 lat, nie do końca mój kolor - kakao w chłodnym odcieniu, sama sukienka ciepła, mimo że nie za gruba, za konkret

          025 - sukienka dzianinowa ZARA rozmiar M
          Załączone pliki
          Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:09.
          20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
          01*09*2008 nie farbuję

          wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

          szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

          Komentarz

          • atenaz
            Zakorzenienie
            • 2006-08
            • 3224

            #6
            Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

            026 - sukienka o kroju babydoll H&M rozmiar 34 * WYMIENIONA Grave

            027 - sukienka z wiskozy H&M rozmiar S WYMIENIONA Grave
            mam z wymiany, wolałabym, żeby była jednak dłuższa... ładnie się marszczy na biodrach i ukrywa fałdki


            028 - sukienka rozmiar 36
            cienka elastyczna tkanina dżinsopodobna, wycięta metka (została dziura), ramiączka się zniszczyły, od szyi do paska z tyłu, trzeba by wymienić, leciutko zmechacona z lewej strony na wysokości biodra od noszenia torebki, nie widać tego, ale czuć jak się przesunie ręką, trzeba nosić bez stanika (po 30stce odpada... )

            029 - wrzosowa tunika rozmiar S/M
            mam taką czarną i dużo w niej chodzę, do tej trzeba nosić cielistą bieliznę, a ja nie lubię, więc leży i leży...


            030 - czarna bawełniana szmizjerka MADS NORGAARD rozmiar 38 *
            stan bdb -

            031 - bawełniana sukienka rozmiar S WYMIENIONA Grave


            032 - sukienka NEW LOOK rozmiar M

            033 - wiskozowa sukienka WALLIS rozmiar 12 *

            034 - oliwkowa tunika z dzianiny rozmiar S


            035 - zwiewna sukienka z wiskozy rozmiar S WYMIENIONA Genevieve
            Załączone pliki
            Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:10.
            20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
            01*09*2008 nie farbuję

            wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

            szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

            Komentarz

            • atenaz
              Zakorzenienie
              • 2006-08
              • 3224

              #7
              Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

              036 - sukienka z wiskozy rozmiar XS/S

              037 - skórzana torebka FRANSESCO BIASIA*
              mam ją już kilka lat, widać ryski pod światło, w środku trochę zżółkła w niektórych miejscach


              038 - torebka ESPRIT z ekoskóry*
              w środku i na zewnątrz po kieszonce zapinanej na magnes, stan bdb-

              039 - czarna skórzano-zamszowa torebka ZIGN*
              kupiona na zalando, użytkowana przez rok, zapięcie na magnes, długi pasek, w środku 3 kieszenie niezapinane, stan bdb

              040 - eleganckie czarne spodenki ZALANDO COLLECTION rozmiar M NIEAKTUALNE
              58% bawełna 38% poliester 4%elastan
              Załączone pliki
              Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:11.
              20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
              01*09*2008 nie farbuję

              wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

              szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

              Komentarz

              • atenaz
                Zakorzenienie
                • 2006-08
                • 3224

                #8
                Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                041 - czerwone cygaretki rozmiar 36/38 *
                byłam w nich 2 razy, stan idealny, elastyczne, wycięłam metki, ale chyba to było MANGO, długość 86cm

                042 - bawełniane jeansy VILA rozmiar M *
                mam z wymiany, są genialne, ale za małe na mnie, ledwo w nie weszłam ;( to bardziej małe S, oddam za coś super

                043 - bawełniane jeansy RIU rozmiar 36
                eleganckie, prawie nieużywane, porządny, gruby jeans, ładny głęboki kolor, nogawki proste, przy jednej nogawce poszła nitka (na zdjęciu), przed wysyłką postaram się to naprawić, szkoda że w nie nie wchodzę, bo są świetne i niezniszczone, zaciął się zamek


                044 - bawełniane jeansy rozmiar 29/32
                rozszerzane, niezniszczone, a la lata 70te, fajnie wyglądają do torebki z frędzlami


                045 - jasnoszare dżinsy rozmiar 36/38 NIEAKTUALNE


                046 - wiskozowe spodnie baggy rozmiar S/M WYMIENIONE Pani Stettke
                mięsista lejąca się dzianina


                047 - jeansy slim fit ONLY rozmiar 38
                kupione na zalando rok temu za 199zł

                048 - NOWE bawełniane jeansy Filippa K rozmiar S * WYMIENIONE Pani Stettke
                kupiłam za małe jednak, nie było większych, żeby wymienic i tak czekają na lepsze czasy
                https://m.perfectlybasics.nl/filippa...044752115.aspx
                a że mi się przytyło to ledwo w nie weszłam...

                długość całkowita ok. 90cm
                szerokość w pasie 2x 38cm
                szerokość na dole nogawki 2x 16cm


                049 - bawełniane spodenki HOUSE rozmiar S
                baaardzo króciutkie, właściwie tylko na plażę, wystaje trochę pośladka z dołu, kolor to sprany wrzos, na mnie za obcisłe


                050 - bawełniane spodenki rozmiar XS WYMIENIONE Pani Stettke
                szare, króciutkie
                Załączone pliki
                Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:12.
                20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                01*09*2008 nie farbuję

                wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                Komentarz

                • atenaz
                  Zakorzenienie
                  • 2006-08
                  • 3224

                  #9
                  Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                  051 - sweter rozmiar S
                  ciemno fioletowy rozpinany sweterek, z kieszonkami, ładny splot dzianiny

                  052 - sweterek wiązany kopertowo COUNTRY ROAD rozmiar L *
                  połączenie wełny i jedwabiu, ciemnoszary, jak nowy, ciepły, to raczej rozmiar S, nie muszę wymieniać


                  053 - sweterek z wiskozy rozmiar S
                  stan bdb, widać, żeby nie jest nowy

                  054 - nowe bolerko z bawełny SISLEY rozmiar S
                  bardzo krótkie, ładny dekolt, za długie rękawy jak dla mnie, czego nie przyuważyłam w sklepie


                  055 - akrylowy sweter ORSAY rozmiar S WYMIENIONY Genevieve
                  śnieżnobiały, prawie jak nowy, zawiązywany z tyłu


                  056 - bawełniany sweter MONTEGO rozmiar M
                  gruba dzianina, kołnierzyk


                  057 - bawełniany sweter C&A rozmiar S/M WYMIENIONY Genevieve
                  prawie nieużywany, bo jednak paski to nie moja bajka, mimo że ładny, to leży na półce

                  szerokość w biuście 2x45cm
                  długość 57cm
                  długość rękawa 56cm


                  058 - sweter RESERVED rozmiar M/L
                  fajne rękawy, widać, że nie nowy


                  059 - sweter wełniany LACOSTE rozmiar M/L *
                  100% wełna, jak nowy

                  060 - sweter RESERVED rozmiar S NIEAKTUALNE
                  miejscami połyskująca czerwona nitka
                  Załączone pliki
                  Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:13.
                  20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                  01*09*2008 nie farbuję

                  wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                  szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                  Komentarz

                  • atenaz
                    Zakorzenienie
                    • 2006-08
                    • 3224

                    #10
                    Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                    061 - czarny sweter FRODO rozmiar 36
                    widać, że nienowy, mini zmechacenia

                    062 - sweterek CULTURE rozmiar M *
                    kupiony na zalando za 169zł, niestety przez ten moher w składzie ma takie wystające kłaczki co mnie drażni niemiłosiernie...


                    063 - czarny golf RODIER rozmiar M *
                    jak nowy

                    064 - czarny jedwabno kaszmirowy sweter LAURA STEIN rozmiar M *
                    szpiczasty dekolt z tyłu i z przodu, kosztował kilkaset złotych, więc za coś o podobnej wartości, jak nowy, nie muszę oddawać

                    065 - czarny wełniany sweter HUGO BOSS rozmiar S * WYMIENIONY Pani Stettke
                    ciepły, gruby, nie muszę wymieniać


                    066 - czarny wełniany sweter rozmiar M *
                    w bardzo dobrym stanie

                    067 - szary jedwabno kaszmirowy sweter rozmiar S *
                    detal: na wykończeniach rękawów, kołnierza i spodu jaśniejszy pasek, kosztował kilkaset złotych, więc za coś o podobnej wartości, jak nowy, nie muszę oddawać

                    068 - gołębio szary jedwabny golf ESPRIT z kimonowymi rękawami *
                    dostała kiedyś siostra w prezencie, ale oddał mi go, żebym wymieniła :/
                    na mnie za krótkie rękawy, mam 170cm wzrostu, dla kogoś drobniejszego

                    069 - szary sweter 100% kaszmir rozmiar S * WYMIENIONY Tassarinian
                    kosztował kilkaset złotych, więc za coś o podobnej wartości, jak nowy, nie muszę oddawać


                    070 - jedwabny beżowy golf BANANA REPUBLIC rozmiar S *
                    Załączone pliki
                    Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:13.
                    20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                    01*09*2008 nie farbuję

                    wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                    szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                    Komentarz

                    • atenaz
                      Zakorzenienie
                      • 2006-08
                      • 3224

                      #11
                      Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                      071 - bawełniany sweter TOPSHOP rozmiar M *
                      założony 2 razy, jak nowy

                      072 - sweterek VILA rozmiar S *
                      angora + nylon

                      073 - sweter rozmiar S
                      bezowy/ kawa z mlekiem, nie ma metki, ale wygląda na bawełniany, nie jest nowy, widać z bliska minimalne zmechacenie

                      074 - kaszmirowy golf MODDISON rozmiar S/M * NIEAKTUALNE
                      kosztował kilkaset złotych, więc za coś o podobnej wartości, jak nowy, prawie nie noszony, ładny kolor karmelowy, nie muszę oddawać


                      075 - zapinany sweter rozmiar XS WYMIENIONY Genevieve
                      kolor to taki chłodny zgaszony brąz, kakao, rzeczywisty rozmiar S/M


                      076 - sweter UNITED COLORS OF BENETTON rozmiar M
                      mini zmechacenia

                      077 - wełniany sweter RESERVED rozmiar S NIEAKTUALNE
                      byłam w nim 2 razy, niestety trochę w praniu się skurczył, teraz to raczej rozmiar XS, bardzo ciepły

                      078 - ponczo NIEAKTUALNE
                      jak nowe, chyba akrylowe


                      079 - jesienny wełniany płaszcz z domieszką kaszmiru rozmiar S/M* NIEAKTUALNE
                      w bardzo dobrym stanie, zapinany na zakryte guziki, kieszenie po skosie wycięte, kolor to taki chłodny beż, nie nadaje się na mrozy!


                      080 - czarne botki Diesel z cielęcej skórki rozmiar 39*
                      raz użyte, raczej na wąską stopę, kosztowały 160euro

                      http://www.yoox.com/pl/11067531PU/it...7531PU&sizeId=
                      Załączone pliki
                      Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:15.
                      20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                      01*09*2008 nie farbuję

                      wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                      szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                      Komentarz

                      • atenaz
                        Zakorzenienie
                        • 2006-08
                        • 3224

                        #12
                        Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                        081 - spódniczka bawełniana H&M rozmiar 36 *
                        gruby materiał zamszowy, ma podszewkę, wygląda dobrze zarówno do gołych nóg jak i do czarnych rajstop, króciutka, bardzo dobrej jakości

                        082 - spódniczka bawełniana H&M rozmiar 34
                        sztywny gruby jeans, na lewej nodze zakładki, króciutka (jako że noszę rozmiar 38 a ona ma rozmiar 34 to bardzo wysoko musiałam ją założyć)


                        083 - elegancka spódnica szyta na miarę rozmiar S
                        brązowa, elegancka, do biura

                        084 - bawełniano wiskozowa czarna spódnica French Connection rozmiar 10 * WYMIENIONA mhm0808
                        pasuje na rozmiar S


                        085 - skórzana spódnica Banana Republic rozmiar S/M *
                        nie oddam łatwo

                        086 - spódnica rozmiar S/M
                        na cienką gumkę w pasie, z małą falbanką

                        087 - spódnica rozmiar S/M
                        oryginalny wzór

                        088 - spódnica TROLL rozmiar S
                        w kolorze wina

                        089 - spódnica rozmiar 38
                        w kolorze czekolady, za kolano, elastyczna


                        090 - nowa koszula męska Banana Republic rozmiar L
                        Załączone pliki
                        Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:15.
                        20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                        01*09*2008 nie farbuję

                        wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                        szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                        Komentarz

                        • atenaz
                          Zakorzenienie
                          • 2006-08
                          • 3224

                          #13
                          Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                          091 - basicowa spódnica UNITED COLORS OF BENETTON rozmiar S
                          prosta, z tyłu zamykana na suwak, ja z niej wyrastam powoli dlatego tak wysoko założona na fotce

                          092 - bawełniana spódnica rozmiar S *
                          w romantycznym stylu

                          093 - spódnica szyta rozmiar S/M
                          szyta w trapez

                          094 - różowa bawełniano nylonowa spódnica TIFFI rozmiar L *
                          oddała mi mama, praktycznie nowa
                          na mnie za duża, na zdjęciu trzymam ją z tyłu ręką, żeby pokazać jak układałaby się pasując na mnie

                          095 - czarna spódnica COMMA rozmiar 40 *
                          oddaje mama, porządna, grubsza tkanina, sporo kosztowała

                          4 jedwabne golfy i 1 sweterek*
                          zrobiłam porządki sezonowe w szafie i tak... lubię jedwabne golfy, ale rzadko w nich chodzę, a posiadanie ich dla posiadania mija się z celem chętnie wymienię na jakieś konkrety, jeśli nie - zostaną u mnie
                          kolory: granat (WYMIENIONY Pani Stettke) , grafit, beżowo-różowy, beżowo-kremowy i sweterek "taupe"
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowane przez atenaz; 2016-11-24, 07:04.
                          20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                          01*09*2008 nie farbuję

                          wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                          szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                          Komentarz

                          • atenaz
                            Zakorzenienie
                            • 2006-08
                            • 3224

                            #14
                            Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                            096 - bawełniana bluzeczka ZARA basic rozmiar M *
                            wrzosowa bluzeczka, którą można nosić na dwa sposoby, bardzo kobieca

                            097 - bawełniana bluzka rozmiar S WYMIENIONA Genevieve
                            gruba bawełna, ładny splot na brzuchu i rękawach


                            098 - bluzeczka z wiskozy MOLTON rozmiar 36
                            błękitna, z aplikacją na dekolcie

                            099 - jasnoszara bluzeczka z delikatnej dzianiny rozmiar S/M
                            do noszenia z cielistym stanikiem, idealna na lato, wycięłam metki bo było je widać, nie pamiętam firmy, kupiona w CH Złote Tarasy, ale gdzie dokładnie nie pamiętam , założyłam ją kilka razy, ale źle się czuję w takich prześwitach

                            100 - bluzeczka z wiskozy rozmiar 36 *
                            kremowa

                            101 - bieliźniana koszulka rozmiar L
                            kupiłam jako luźniejszą do spania, ale rzadko używam i leży


                            102 - bluzka TOPSHOP rozmiar 38
                            założona ze 2 razy, dość cienka, nierozciągliwa tkanina, wzór w kolorowe kwiatki

                            103 - nowy golf z wiskozy rozmiar M
                            niestety ma dość ciasny golf i ja nie daję rady w nim wytrzymać dłużej niż kilka minut, nieużywany, świetny kolor, taki ciepły jesienny pomarańczowy

                            104 - bluzeczka z wiskozy SIMPLE rozmiar 36 *
                            mam z tego materiału sukienkę i bardzo ją sobie chwalę, ale w tej bluzeczce nie wyszłam ani razu, jak nowa

                            105 - bluzka TOP SHOP rozmiar 8
                            odkryte plecy
                            Załączone pliki
                            Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:16.
                            20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                            01*09*2008 nie farbuję

                            wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                            szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                            Komentarz

                            • atenaz
                              Zakorzenienie
                              • 2006-08
                              • 3224

                              #15
                              Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                              106 - bluzeczka z wiskozy rozmiar S WYMIENIONA Genevieve

                              107 - bawełniana koszula bez rękawów MARCO PECCI rozmiar 36
                              dość długa, fajnie wygląda do krótkich jeansowych spodenek gdy jest zawiązana na supeł w pasie


                              108 - bawełniana koszula H&M rozmiar 36
                              ładnie skrojona pod biustem, na mnie przyciasna co widać na zdjęciu

                              109 - bawełniana koszula QED LONDON rozmiar 10 WYMIENIONA Wika28

                              110 - bawełniana koszula STRADIVARIUS rozmiar XL
                              dość cienka bawełna, poprzetykana srebrną nitką, nie jest to XL, raczej rozmiar M/L

                              111 - ciemnoszary golf rozmiar S
                              ciemnoszara melanżowa dzianina, na plecach łezka, zapinany na 3 guziczki z tyłu na szyi


                              112 - bokserka w paski rozmiar S/M WYMIENIONA Genevieve

                              113 - czarny bawełniany Tshirt ASOS rozmiar M WYMIENIONA Tassarinian

                              114 - męska bawełniana koszula MICHAEL KORS rozmiar XL*
                              kupiona ze 3 lata temu na zalando, niestety nie do końca trafiona, bo zamiast slim fit jest normalny krój, więc wyszła dość luźna i z tego powodu rzadko noszona, wymiary:
                              pierś 2x63cm
                              długość całkowita od ramienia 74cm
                              długość rękawa od ramienia 66cm


                              115 - różowa sukienka rozmiar M/L
                              50% wełna 50% poliakryl, kilka razy ubrana
                              Załączone pliki
                              Ostatnio edytowane przez atenaz; 2017-07-05, 21:16.
                              20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
                              01*09*2008 nie farbuję

                              wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

                              szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

                              Komentarz

                              • Blezikowa
                                Zakorzenienie
                                • 2013-02
                                • 5239

                                #16
                                Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                Nie widzę napisu więc mam nadzieję, że już można
                                Coś u mnie za torbę plażową?
                                SH

                                Komentarz

                                • Frantaghiro
                                  Raczkowanie
                                  • 2011-05
                                  • 411

                                  #17
                                  Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                  Myślałam, że inne Carat masz na myśli, przepraszam za zamieszanie, ale w takim razie podziękuję.

                                  TARGOWISKO https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259544

                                  Komentarz

                                  • Sybil_
                                    Zakorzenienie
                                    • 2013-04
                                    • 4515

                                    #18
                                    Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                    hej
                                    coś u mnie za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1467399841
                                    wymiana
                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282301

                                    Komentarz

                                    • kiitty
                                      Zakorzenienie
                                      • 2009-10
                                      • 5429

                                      #19
                                      Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                      hej,

                                      znajdziesz cos u mnie za:
                                      https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1467399650
                                      https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1467401004 ?
                                      wymiankuję

                                      Komentarz

                                      • Terha
                                        Zakorzenienie
                                        • 2010-08
                                        • 16365

                                        #20
                                        Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                        Hej,
                                        Dzięki wielkie za cierpliwość, ale w takim razie to ja chyba zrezygnuję z wymiany, bo hydrolat mogę zużyć i nie potrzebuję go wymieniać na ciuchy których i tak mam za dużo w szafie. Dziękuję i przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam
                                        Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
                                        Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





                                        Komentarz

                                        • misianka
                                          kosmita jaki normalnie
                                          • 2006-12
                                          • 18610

                                          #21
                                          Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                          oj nie, lubię czarny kolor, ale on mnie rzadko lubi
                                          ale dziękuję za pamięć
                                          ale jakbyś miała białe/błękitne/szaraki/brudne fiolety i róże/pudrowe róże to mi daj znaka koniecznie

                                          ---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


                                          ha! prążkowana, tzn. o fakturze prążkowanej, jak ściągacze przy rękawach np.
                                          chyba muszę to napisać w poście, bo już drugi raz odpowiadam na to pytanie

                                          a rób porządki rób, bo mi właśnie na widok Twojej wish przypomniało się, ze mam chyba jakieś wiszące kolczyki (nosiłam jak miałam dłuższe włosy, z krótkimi mi się nie widzą )

                                          daję fotkę, na której jest prążkowana i gładka dzianina bawełniana
                                          Załączone pliki
                                          Ostatnio edytowane przez misianka; 2016-07-03, 21:24.
                                          Przeproście i Spieprzajcie





                                          Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

                                          Komentarz

                                          • misianka
                                            kosmita jaki normalnie
                                            • 2006-12
                                            • 18610

                                            #22
                                            Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                            pisałyśmy jednocześnie
                                            nie o taką mi chodzi jak wkleiłaś, tylko o tę co w załaczniku dałam

                                            acz kolor tej błękitnej: wow!
                                            Przeproście i Spieprzajcie





                                            Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

                                            Komentarz

                                            • Pani Stettke
                                              Zakorzenienie
                                              • 2009-03
                                              • 5450

                                              #23
                                              Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                              Mówisz, że powinnam je przytulić? Chyba masz rację- zobacz, zdjęcia na modelkach mnie nie przekonały, a na Tobie od razu

                                              Z sukienek Zara z draperią jest w rezerwacji, praktycznie już klepnięta.

                                              Za to i Simple i Zara ta panelowa są do wzięcia, obie Ci wymierzę w tym tygodniu Simple jest zwężana, ale jest i elastyczna i jest pewien zapas zostawiony, więc można ją delikatnie poszerzyć, jeśli masz dobrą krawcową

                                              Spodnie Mango i Tołpa też do wzięcia, ale Daviness zostaje ze mną- fryzjerka zrobiła mi shaga na głowie i teraz nie mam nic innego do układania włosów
                                              wymiana

                                              Komentarz

                                              • Pani Stettke
                                                Zakorzenienie
                                                • 2009-03
                                                • 5450

                                                #24
                                                Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                Jasne, już Ci rezerwuję
                                                wymiana

                                                Komentarz

                                                • touchmeiamfamous
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2009-05
                                                  • 24002

                                                  #25
                                                  Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                  Niestety Kochana, ale poza nimi nadal nic mi w oko nie wpadło, a regularnie do Twego wątku zaglądam
                                                  ]

                                                  Komentarz

                                                  • 108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
                                                    Konto usunite
                                                    • 2014-05
                                                    • 475

                                                    #26
                                                    Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                    Niestety, nic dla siebie nie znalazłam

                                                    Komentarz

                                                    • myself0
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2010-08
                                                      • 1435

                                                      #27
                                                      Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                      niestety nic
                                                      Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post62608241

                                                      Komentarz

                                                      • _gemini
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2011-05
                                                        • 9876

                                                        #28
                                                        Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                        oj kochnana - często do Ciebie zaglądam bo masz fajne ciuszki
                                                        niestety tym razem nic nie znalazlam
                                                        baRRRdzo podoba mi sie koronkowa sukienka ale niestety za mała
                                                        szkoda - jak cos dołozysz daj znać
                                                        MOJA WYMIANKA

                                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post74402661

                                                        kosmetyki
                                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post66122351

                                                        książki


                                                        szukam
                                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post74115786

                                                        Komentarz

                                                        • MoniaK
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2002-12
                                                          • 12780

                                                          #29
                                                          Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                          bardzo chętnie wydam ale niestety w wątku nic dla siebie nie znalazłam. Może masz coś jeszcze z kosmetyków na wydanie?
                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1117911

                                                          Komentarz

                                                          • Isi
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2007-01
                                                            • 156

                                                            #30
                                                            Dot.: LATO Czyszczenie szafy po 30tce

                                                            Cześć, dziękuję za propozycję wymiany (i gratuluję porządnego wątku - jestem pod wrażeniem, jak wszystko jest ładnie sfotografowane i opisane ). Niestety na chwilę obecną nie widzę nic co by mi się przydało, ale będę jeszcze do Ciebie zaglądać i jeśli coś by mi wpadło w oko, to dam znać

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...