https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=611
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=612
Potrzebuję kamerki i mikrofonu (lub słuchawek z mikrofonem) do skype'a
Zapraszam

ROZMIARY:
W wątku mam ubrania w rozmiarach 34-40, buty w idealnym stanie, kilka książek i innych rzeczy. Zdjęcia ubrań zrobiłam na sobie, mam 170cm wzrostu, noszę S/M, buty 38/39, spodnie 28/32. Chętnie zrobię dodatkowe zdjęcia lub podam dokładne wymiary.
STAN RZECZY:
Wystawiam rzeczy tylko w stanie bardzo dobrym i idealnym. Ubrania są wyprane i wyprasowane. Można poczytać w moich przekupkach, że rzeczy są bardzo zadbane. Chcę aby wymiana sprawiła Wam radość i sama chciałabym się cieszyć z nowej rzeczy. Czasem wycinam metki, jeśli mnie uwierają. U mnie w domu nie ma zwierząt (poza pająkami... ) ani się nie pali papierosów. Jeśli produkt jest nadal w sprzedaży podaję do niego link. Rzeczy oznaczone gwiazdką - za konkret.
ODPISYWANIE:
Odpowiadam każdemu w jego wątku, a proszę o odpisywanie w moim. Odpisuję zawsze, jeśli nie odpisałam - przegapiłam, przypomnij się proszę.
REZERWACJA RZECZY:
Rzeczy, które zaczynam negocjować rezerwuję tej osobie i z nią do końca próbuję dokonać wymiany, chyba że ktoś zaproponował mi za tą rzecz coś z wisha - wtedy proszę o zrozumienie, że wybieram rzecz, która bardziej mi się przyda.
TWOJE RZECZY:
Proszę o wysyłanie wypranych rzeczy, jeśli są wyprane, ale leżały w szafie jakiś czas to mi nie to przeszkadza, odświeżę je sobie. Jeśli palisz daj mi znać, żebym się nie rozczarowała zapachem ciuchów po otworzeniu przesyłki... Dwa razy dostałam rzecz, która miała być jak nowa, a widać było ślady noszenia, jeśli rzecz ma małe zmechacenia lub czarny kolor jest spłowiały to nie jest jak nowa...
Jeśli piszesz, że coś jest "nowe - raz użyte" (np. tusz do rzęs) to nie jest nowe!
PRZESYŁKI:
Przesyłki tylko rejestrowane (polecony, paczka, kurier lub paczkomat). Nie przeszkadzają mi koperty z odzysku, sama tak wysyłam. W Warszawie chętnie spotkam się osobiście.
SZUKAM:
Szukam rzeczy niekoniecznie modnych, raczej klasycznych i/lub rockowych, ale na pewno dobrej jakości. Nie szukam ubrań z poliestru lub akrylu (nie grzeje, nie oddycha, szybko się niszczy, a do tego jeszcze się elektryzuje). Lubię wełnę (przede wszystkim merino i kaszmir, ale dobrej jakości owczą też), jedwab, mogą być z dodatkiem innych włókien, bawełna, wiskoza, len też są ok. Uwielbiam kolory ciemne i intensywne jak kolory wina, bakłażanu, indygo, szmaragdowe, kolor mchu, butelkowej zieleni, zawsze i chętnie czerń, biel, granat.
Często kupuję swetry z dobrym składem przez internet, szczególnie szkockie czy brytyjskie lokalne marki mają genialne swetry, za takie dam dużo (np. N.Peal, The House of Bruar, Delicatelove, Peter Scott, Maddison). Bardzo lubię ubrania marek Missoni, Joop!, Wolford, Escada, MaxMara, Max&Co., Napapijri, Filippa K, Madeleine, Maddison, Marc O'Polo, Hugo Boss, Boss Orange, Guess, G-star Raw, Diesel, Mango, Rag&Bone, Oakwood, Nile, Modissa, Globus.
Chętnie wymienię ciuchy na kosmetyki naturalne, mineralne, składniki do robienia kosmetyków, akcesoria do robienia biżuterii, książki, herbatę zieloną, próbki perfum itd., bo szafę mam pełną... Większość rzeczy, które do tej pory wymieniłam były dla mojej młodszej siostry, warto zerknąć na jej wish listę. Zawsze dokładnie oglądam każdy wątek, może masz coś o czym nie wiem, że mi się przyda

Jeśli nic u Ciebie nie znalazłam, a masz dokładkę u siebie w wątku, przypomnij się!
Wish lista (uaktualnienie 16.08.2016):
- dam dużo za grę na kompa "Project cars"
- rowerek stacjonarny dla mamy

- dyfuzor olejków eterycznych
perfumy:
- Mango Woman Lady Rebel
- CK Euphoria
- Gucci Envy me
- Gucci Rush
- Moschino Love Love
- Jimmy Cho Edp
- D&G Light Blue
- Givenchy Ange ou Demon
- Kalemat
- Mancera Roses Greedy
- Guerlain Terracotta
- próbki i odlewki słodkich perfum
- perfumy arabskie (także odlewki, próbki)
kosmetyki:
- korektor pod oczy Armani Maestro
- podkłady mineralne "sunny fair" i "sunny fairest" Annabelle Minerals
- pędzle Annabelle Minerals kabuki i baby kabuki
- kosmetyki Orofluido, szczególnie eliksir do włosów
- kredki do ust Sephora
- eyeliner Bobbi Brown w kolorze Ivy Shimmer
- kredka do brwi INGLOT 506
- nowe krople do oczu
- kuferek na kosmetyki
- Lavertu Słoneczna Ziemia odcień 03 (stara formuła)
- podkład Studio Fix MAC NC25
- MAC Paint Pot Painterly (inne kolory też, chętnie końcówki na wypróbowanie koloru)
- pędzel MAC nr 159, 217, 286
- Senna mineral mix pressed foundation duo
- L'Oréal Paris Volume Million Lashes So Couture
- High Impact Mascara z Clinique
- Senna brow fix x
- płyn micelarny Bioderma różowy
- tonik AHA z BU, serum z wit. C z BU
- korund z ZSK
- glinki do maseczek
- maski i oleje do włosów
- oleje indyjskie z ziołami do włosów (np. amla)
- odżywka w sprayu Gliss Kur każda
- odżywki do włosów Isana, Alterra, Nivea i inne
- szampony przeciwłupieżowe
- kosmetyki Cethapil i Physiogel
- antyperspiranty w sprayu nowe
- kosmetyki dla mamy (60l.)
- bibułki matujące
- płyn do mycia ciała i szampon Babydream z Rossmanna
- płyn do mycia pędzli (lub jakiś tańszy płyn micelarny)
- kremy do rąk i stóp
- Clarins Double Serum
- Clinique All About Eyes Rich
- SHU UEMURA zalotka do rzęs - S CURLER
- nowe szklane pilniczki
- bawełniane rękawiczki do nakładania na nakremowane dłonie
- na zapas: szczoteczki do zębów o miękkim włosiu, nici dent., płyny do płukania jamy ustnej itd.
ubrania:
- mała czarna parasolka
- czarne kardigany i narzutki
- czarne skarpetki nr 39 bez ściągaczy, nowe
- biustonosze 60E i bielizna Cleo by Panache
(uwielbiam serię "toni", ale inne o tym samym kroju też wchodzą w grę)
- biustonosze Samanta seria Inti A351 rozmiar 60E lub 60F biały lub czarny
(ewentualnie seria Earth, Zorza, Hemaris)
- ubrania i dodatki rockowe i metalowe
- spódnice cięte z koła, najlepiej czarne i zielone/ oliwkowe
- długie spódnice i sukienki (najlepiej bawełniane)
- czarne bawełniane spodnie dresowe do chodzenia po domu albo na siłkę
- spodenki lub legginsy na siłkę
- stanik sportowy S/M
- czarna skórzana torba
- męskie tshirty XL
- ubrania dla mamy rozmiar L/XL
rzeczy do domu i inne:
- kamerka samochodowa bo moja ledwo zipie
- karty pamięci micro do telefonu
- konewka
- zegarek na czarnym/ szarym skórzanym pasku
- pozłacane/ złota biżuteria
- biżuteria z bursztynami
- czarne klamry do włosów
- tangle teezer
- drewniany grzebyk Body Shop
- termoloki
- zwykłą suszarko-lokówkę dla mamy, żeby miała u mnie jak nas odwiedza
- obciążniki na nogi do ćwiczeń nowe
- zegarek na siłownię z timerem i "pikaniem"
- nożyczki
- orzechy piorące
- saszetki "Pachnąca szafa" (najlepiej: Jaśmin i drzewo sandałowe)
- propolis, mleczko pszczele, maść z propolisu
- nowe małe słuchawki do telefonu
- odkurzacz Roomba
- mały ręczny odkurzacz na akumulatorki
- drewniane ramki na zdjęcia czy grafiki, różnej wielkości i kształtu
- mały ręczny młynek do kawy
- garnki i patelnie z powłoką ceramiczną
- obrus i/lub serwetki robione na szydełku
- klasyczne rzeczy do domu, mogą być używane (drobiazgi, rzeczy kuchenne itd.)
- pudełka do przechowywania rzeczy (tekturowe, drewniane)
- akcesoria fotograficzne (np. tła, beauty dish, statywy)
- duże, ciekawe naszyjniki
- duże koraliki i inne elementy do robienia biżuterii
- woski Yankee Candle, świece zapachowe w szklanych słoiczkach
- kawa w ziarnach (do ekspresu)
- odświeżacz do samochodu
- ściereczki do kurzu do samochodu
książki/ filmy:
- "Kultura Ludowa Słowian" Moszyński
- "Obóz świętych" Jean Paspail
- "Jednolita teoria czasoprzestrzeni" Adam Wiśniewski-Snerg
- "Dziedzictwo Popiołów. Historia CIA" Tim Weiner
- "Luksus. Dlaczego stracił blask." Dana Thomas
- "Od lekarza do grabarza" Jerzy Maslanky
- "Obóz świętych" Jean Paspail
- "Jednolita teoria czasoprzestrzeni" Adam Wiśniewski-Snerg
- "Dziedzictwo Popiołów. Historia CIA" Tim Weiner
- "Człowiek polskiego baroku" Zbigniew Kuchowicz
- "Przetrwają najpiękniejsi" Nancy Etcoff
- "Proces norymberski" Heydecker Joe J. Leeb Johannes
- "Sztuka wojny"
- "Diuna" seria
- książki o polskiej szlachcie, o dawnej Polsce, dworach, zamkach, zwyczajach itd.
- książki o projektowaniu ogrodów czy coś w okolicy tego
- książki/ gazety jak zacząć szyć na maszynie do szycia
- książki o broni białej i broni palnej
- książki o historii sztuki, architektury, o architekturze wnętrz
- książki ks. Martina Malachi
- książki Brzezińskiego
- książki Wojciecha Sumlińskiego
- książki Carla Sagana
- książki Umberto Eco
- książki Herberta
- książki Zajdla
- książki Sapkowskiego o Wiedźminie
- zbiory opowiadań SF
- nagrania Teatr Telewizji
- klasyka SF
- Jarosław Grzędowicz, Rafał Dębski, Jacek Komuda
- dla mamy może jakieś biografie polskich artystek, artystów, zespołów typu Czerwone gitary, Anna Jantar itd., z jej lat młodości także płyty tych zespołów/ wokalistów
- książki o Pompejach
dla siostry:
- perfumy Avon Femme
- podkłady mineralne bardzo jasne, niemal białe, w tonacji różowej
- proste białe bluzki/ koszulki/ Tshirty z grubszej bawełny
- jednokolorowe sweterki w mocnych intensywnych kolorach
- czarny polar bez kaptura
- czapka i szalik wełniane
- nowe staniki 65D
- podkład Studio Fix MAC NW10
- jednokolorowe rozkloszowane sukienki
- wiszące kolczyki
- prześcieradła z gumką 140x200
- książki kucharskie
- książki SF i mangi
- książki o Japonii i o japońskim
- "Nie tylko honor" David Weber
- drukarka (skaner, xero)
- wiatrak/ wentylator
- wieszak na klucze
- szafka na buty
- odświeżacze do lodówki
- rynienka na dokumenty
- młynek do pieprzu
- tablet
sesje zdjęciowe:
- starsze kolorowe narzuty na łóżko (różne np. w pasy, w kwiaty, kolorowe a la żakardowe, połyskliwe)
- stare zasłony (różne np. kolorowe a la żakardowe, połyskliwe)
- różne chusty, szale
- biżuteria do sesji zdjęciowych - różna, może być dziwaczna
- opaski na włosy
Czarna lista (osoby permanentnie nie odpisujące lub osoby problematyczne):
czarnula4321, VSVP, nena1984, Kelis6, rozowa_panterka, asos_, farmaceutka, zywieczdroj, mamamichalka
)



Komentarz