Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • pyska95
    Raczkowanie
    • 2013-07
    • 254

    #1

    Wymienię Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

    Hej, jako że robiłam wymiankę rok temu postanowiłam zrobić nową bo kilku rzeczy już nie potrzebuję, a może Wam sie przydadzą.
    SZUKAM RZECZY TYLKO Z WISHLISTY, chyba że mi coś wpadnie w oko
    Nie szukam ubrań (i tak mam ich za dużo )

    oznacza że czegoś już nie ma

    Ps. Zależy mi na wymianie tych rzeczy, jest mi to obojętne która pierwsza wysyła ale proszę o szczerość.

    Okej to zaczynamy:
    1. Nina Garcia MAŁA CZARNA KSIĘGA STYLU
    2. Nina Garcia KLASYCZNA SETKA
    3. Nina Garcia STRATEGIA STYLU

    PŁYTY Z ĆWICZENIAMI (użyte od 0-6 razy)
    4. jillian michaels- trening kickboxingu
    5. jillian michaels- zgub szybko zbędne kilogramy cz 1
    6. jillian michaels- zgub szybko zbędne kilogramy cz2
    7. jillian michaels- szczupła i jędrna sylwetka w 30dni cz 1
    8. jillian michaels- szczupła i jędrna sylwetka w 30dni
    cz 2
    9. jillian michaels- idealnie wyrzeźbione ciało
    10. joga wyszczuplająca
    11. sylwia wiesenberg- tonique
    12. ewa chodakowska- ekstra figura
    13.ewa chodakowska- turbo power
    14.ewa chodakowska- speed efect
    15.ewa chodakowska- perfect body
    16.ewa chodakowska- totalna metamorfoza
    17.ewa chodakowska- turbo spalanie
    18.ewa chodakowska- super kardio
    19.ewa chodakowska- model look
    20.ewa chodakowska- body express

    KOSMETYKI-
    38, dezodorant balea mango mam[/COLOR]bo nowy
    39, dezodorant balea romantic star nowy

    Others
    54 klej duo użyty ze
    58, zawieszka srebrna jakby gwiazdka
    59 zawieszka srebrna kwiatek
    60, zawieszka srebrna z czarnym oczkiem
    61 łańcuszek srebrny
    62. kolczyki z motylkiem z apartu

    dokładka
    64 krem kokosowy z Balea nowy
    65 krem kokosowy z Balea nowy

    SIMS 2:
    69 DOUBLE DELUXE
    70 H&M
    71 MŁODZIEŻOWY STYL
    72 PODRÓŻE
    73 ZWIERZĘTA



    WISHLISTA (oddam BARDZO dużo za)
    - pomadki Mac
    - JEŻYCJADA MAŁGORZATY MUSIEROWICZ (oprócz Wnuczki do orzechów)
    - zegarek Casio mtp 1095e 7a
    - podówjne kolczyki z ZARA
    - szampon organix
    - próbki EFFACLAR DUO+
    - róże mac
    - essie mademoiselle, bordeaux
    - próbki perfum CHLOE, MARC JACOBS
    - balsam blistex med plus
    -crystal
    - sztuka porządkowania Dominique Loreau
    -kredki bambino świecowe
    -kolczyki perełki z H&M
    -pomadki catrice z limitek


    DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I ZAPRASZAM DO WYMIANKI
    Ostatnio edytowane przez pyska95; 2015-08-29, 19:16.
    mój wątek wymiankowy:
    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post51370182

    PYSKA95
  • Kretka666
    Zakorzenienie
    • 2010-03
    • 22330

    #2
    Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

    Może znajdziesz coś u mnie za woski YC?
    Jakby co poza wątkiem mam dużo ekologicznego, nierafinowanego oleju kokosowego.
    Ostatnio edytowane przez Kretka666; 2015-05-12, 11:29.
    Mydła, oleje, no poo

    Komentarz

    • pyska95
      Raczkowanie
      • 2013-07
      • 254

      #3
      Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

      zdjęcia
      Załączone pliki
      mój wątek wymiankowy:
      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post51370182

      PYSKA95

      Komentarz

      • Eva888
        Wtajemniczenie
        • 2014-06
        • 2570

        #4
        Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

        Coś za
        żele bbw, dezodoranty balea
        essie roz i fiolet ?
        WYMIANA

        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post62619101

        Komentarz

        • touchmeiamfamous
          Zakorzenienie
          • 2009-05
          • 24002

          #5
          Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

          Hej, upatrzysz coś za coś z żeli BBW?
          ]

          Komentarz

          • aniszonekk
            Psiejsko czarodziejsko :)
            • 2013-02
            • 3703

            #6
            Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

            hej, czy znajdziesz coś u mnie za któreś żele Bath & Body Works, dezodorant Balea mango i krem(y) kokosowe Balea ?
            wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

            Komentarz

            • Eva888
              Wtajemniczenie
              • 2014-06
              • 2570

              #7
              Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

              Daisy wymieniona może znajdziesz coś innego ?
              WYMIANA

              https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post62619101

              Komentarz

              • Callianna
                Zadomowienie
                • 2009-07
                • 1660

                #8
                Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                wpadł mi w oko olejek macadamia
                moja wymianka kosmetyczna

                Komentarz

                • Fenris
                  Czekam na Ragnarok
                  • 2006-05
                  • 23188

                  #9
                  Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                  Może coś u mnie za:
                  REVLON COLORSTAY 180 UŻYTY KILKA RAZY (to do tłustej, tak?)
                  Wątek wymiankowy

                  Moje perfumy

                  Komentarz

                  • alabamaxy
                    Wtajemniczenie
                    • 2015-05
                    • 2739

                    #10
                    Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                    36,maseczka biovax- 02,2016
                    ŻELE BATH&BODY WORKS
                    40, COZY VANILLA CREAM
                    41, FRANKEN KITTY- użyty raz
                    42, SWEET CINNAMON PUMPKIN
                    43, A WALK IN THE WOODS
                    44, PUMPKIN CUPCAKE
                    45, SWEET PLUM&VERBENA
                    46, PUMPKIN PECAN WAFFLES
                    47, GRAHAM CRACKER MARSHMALLOW

                    Yankee Candle
                    48 coconut bay
                    49 hazelnut coffee
                    50 coconut& vanilla bean
                    51 bahama breeze
                    52 caramel pecan pie
                    53 black coconut
                    64 krem kokosowy z Balea nowy
                    65 krem kokosowy z Balea nowy

                    ?
                    wymiana kosmetyczna:
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1274265

                    wymiana ciuszkowa:
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1270570

                    Komentarz

                    • malutka100
                      Zakorzenienie
                      • 2009-09
                      • 8614

                      #11
                      Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                      nic
                      wymiana- kosmetyki:
                      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post87214768

                      Komentarz

                      • SweetButterfly
                        Zakorzenienie
                        • 2009-02
                        • 6882

                        #12
                        Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                        Coś u mnie ?

                        Always, always, always belive in yourself, because if you don't, then who will, sweetie ?
                        - Marilyn Monroe

                        Komentarz

                        • mucia18
                          Zakorzenienie
                          • 2006-02
                          • 30714

                          #13
                          Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                          REVLON COLORSTAY 180 UŻYTY KILKA RAZY
                          klej duo
                          ŻELE BATH&BODY WORKS
                          40, COZY VANILLA CREAM
                          41, FRANKEN KITTY- użyty raz
                          42, SWEET CINNAMON PUMPKIN
                          43, A WALK IN THE WOODS
                          44, PUMPKIN CUPCAKE
                          45, SWEET PLUM&VERBENA
                          46, PUMPKIN PECAN WAFFLES
                          47, GRAHAM CRACKER MARSHMALLOW

                          Yankee Candle
                          48 coconut bay
                          49 hazelnut coffee
                          50 coconut& vanilla bean
                          51 bahama breeze
                          52 caramel pecan pie
                          53 black coconut


                          czy znajdziesz cos u mnie za to?
                          WYMIANA

                          Komentarz

                          • wiosna494
                            Wtajemniczenie
                            • 2012-05
                            • 2821

                            #14
                            Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                            niestety nic

                            Komentarz

                            • ruby000
                              Zakorzenienie
                              • 2012-08
                              • 5490

                              #15
                              Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                              nie mam nic z Twojej wishlisty ale moze coś Ci wpadnie w oko
                              SUKIENKI

                              kosmetyki
                              książki
                              nowa bielizna i odzież




                              Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!

                              Komentarz

                              • plus que parfaite
                                Wtajemniczenie
                                • 2010-08
                                • 2702

                                #16
                                Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                Może znajdziesz coś u mnie za tusz Covergirl, próbkę bazy Sin i peeling Balea? Chętnie przygarnęłabym też którąś książkę Niny
                                W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

                                I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

                                Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków

                                Komentarz

                                • madzialenn
                                  Zakorzenienie
                                  • 2009-01
                                  • 3952

                                  #17
                                  Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                  coś u mnie za :
                                  ŻELE BATH&BODY WORKS
                                  40, COZY VANILLA CREAM
                                  41, FRANKEN KITTY- użyty raz
                                  42, SWEET CINNAMON PUMPKIN
                                  43, A WALK IN THE WOODS
                                  44, PUMPKIN CUPCAKE
                                  45, SWEET PLUM&VERBENA
                                  46, PUMPKIN PECAN WAFFLES
                                  47, GRAHAM CRACKER MARSHMALLOW

                                  Yankee Candle
                                  48 coconut bay
                                  49 hazelnut coffee
                                  50 coconut& vanilla bean
                                  51 bahama breeze
                                  52 caramel pecan pie
                                  53 black coconut

                                  odpisz proszę u mnie
                                  kosmetyki + różności okazjonalnie :
                                  https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


                                  madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

                                  Kosmetyki i codzienne stylizacje
                                  http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

                                  Komentarz

                                  • madzialenn
                                    Zakorzenienie
                                    • 2009-01
                                    • 3952

                                    #18
                                    Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                    tak, oryginalne opakowanie.
                                    moge prosić zdjęcie wosków i żeli?

                                    ---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

                                    ile te żele mają ml?
                                    kosmetyki + różności okazjonalnie :
                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


                                    madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

                                    Kosmetyki i codzienne stylizacje
                                    http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

                                    Komentarz

                                    • madzialenn
                                      Zakorzenienie
                                      • 2009-01
                                      • 3952

                                      #19
                                      Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                      29ml to żel do rąk a nie normalny żel pod prysznic. nie oddam za nie meteorytów, które kosztowały 300zł, minus kilka kulek.
                                      Mogę ponegocjować wymianę za tusz (nowy, nieodkręcany), może coś dobierzesz do niego i klepniemy wymiane?

                                      ---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

                                      a, i powiedz mi jeszcze jak Ty wyceniasz te swoje kosmetyki, bo nie wiem czy w ogóle jest o czym gadać
                                      Ostatnio edytowane przez madzialenn; 2015-05-15, 10:05.
                                      kosmetyki + różności okazjonalnie :
                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


                                      madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

                                      Kosmetyki i codzienne stylizacje
                                      http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

                                      Komentarz

                                      • atomheart
                                        Raczkowanie
                                        • 2013-05
                                        • 352

                                        #20
                                        Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                        Niestety nic nie znalazłam

                                        Komentarz

                                        • madzialenn
                                          Zakorzenienie
                                          • 2009-01
                                          • 3952

                                          #21
                                          Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                          ok, dalej podtrzymuje, ze meteorytow nie oddam ale tusz chetnie wiec czekam na propozycje z Twojej strony
                                          kosmetyki + różności okazjonalnie :
                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


                                          madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

                                          Kosmetyki i codzienne stylizacje
                                          http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

                                          Komentarz

                                          • Balbinka07
                                            Rozeznanie
                                            • 2012-12
                                            • 592

                                            #22
                                            Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                            niestety nic
                                            nowe Missguided,Zara, Asos, river isl., kosmet. MAC, Chanel,NYX
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49195590
                                            Kosmetyki naturalne Dushka, Chanel, MAC, Shiseido
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1215911

                                            Komentarz

                                            • smash
                                              Zakorzenienie
                                              • 2008-04
                                              • 4442

                                              #23
                                              Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                              Niestety nic
                                              Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
                                              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

                                              Komentarz

                                              • Pani Stettke
                                                Zakorzenienie
                                                • 2009-03
                                                • 5450

                                                #24
                                                Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                Dziękuję,nic nie znalazłam
                                                wymiana

                                                Komentarz

                                                • Ralfioza
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2013-08
                                                  • 4289

                                                  #25
                                                  Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                  Niestety, za Meteoryty to nic nie znajdę
                                                  Kosmetyki

                                                  Komentarz

                                                  • kaja2301
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2011-09
                                                    • 3957

                                                    #26
                                                    Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                    niestety nic, pozdrawiam
                                                    I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

                                                    Komentarz

                                                    • Doria
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2004-09
                                                      • 2840

                                                      #27
                                                      Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                      Chętnie przygarnęłabym coś od Ciebie. Zapraszam.
                                                      Zestaw do suchych, zniszczonych włosów

                                                      Komentarz

                                                      • asik123456789
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2008-01
                                                        • 6234

                                                        #28
                                                        Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                        niestety nic
                                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272306

                                                        Komentarz

                                                        • touchmeiamfamous
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2009-05
                                                          • 24002

                                                          #29
                                                          Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                          Wpadły mi w oko tylko żele BBW
                                                          ]

                                                          Komentarz

                                                          • touchmeiamfamous
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2009-05
                                                            • 24002

                                                            #30
                                                            Dot.: Wymianka-maj zapraszam dużżżżo

                                                            Chodzi o to, że trochę szkoda oddawać mi Ipoda za żele pod prysznic
                                                            ]

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...