W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • _Julia
    Zadomowienie
    • 2014-04
    • 1040

    #181
    Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

    ja wciąż chętnie przyjmę Too Faced paletkę czekoladową
    Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


    _______________________
    I spotykasz jakiegoś jego,
    gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
    uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
    żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.

    Komentarz

    • słonik
      Zakorzenienie
      • 2007-03
      • 11729

      #182
      Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

      Witaj, może tym razem się uda - czy znalazłabyś coś u mnie za zestaw sesdermy? Czego poszukujesz?
      KOSMETYKI
      UBRANIA
      KSIĄŻKI

      Komentarz

      • mhm0808
        Obcy 8 pasaer Nostromo
        • 2008-02
        • 19652

        #183
        Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

        nie nadążam za Tobą
        chyba w tzw. międzyczasie miałaś jakiś inny wątek

        piszę w sprawie Lumene
        co byś powiedziała na adekwatną ilość pudru Laury mercier w zamian? chyba, że nie chcesz robić odspek z niego... może coś jeszcze u mnie Ci się podoba?

        ---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

        skoro jest Ci za ciemny, to nie ma o czym mówić
        wszystkiego dobrego w Nowym Roku
        Crazy Handful of Nothin






        Komentarz

        • genevive
          Zakorzenienie
          • 2012-03
          • 3161

          #184
          Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

          czy może coś u mnie za:
          Sesderma
          C-VIT
          ZESTAW Krem nawilżający + Serum liposomowe 50 ml, 30 ml
          Wymienię:
          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273535

          Poszukuję: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post42372633

          Komentarz

          • Penny90
            Zakorzenienie
            • 2014-09
            • 3275

            #185
            Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

            Pingu, duszę Ci oddam za paletkę Hourglass czego za nią szukasz?

            ---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

            aaaa, zapomniałam dodać: jutro mam urodziny
            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

            NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020

            Komentarz

            • inecita
              Zakorzenienie
              • 2005-12
              • 4207

              #186
              Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

              Chętna na Hourglass
              Proszę odpisuj u mnie!!!

              Komentarz

              • yellowjelly
                Wtajemniczenie
                • 2011-07
                • 2188

                #187
                Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                coś za zestaw Forda ? dam się pokroić
                Ostatnio edytowane przez yellowjelly; 2016-01-05, 19:57.

                zapraszam do wymiany -
                kosmetycznie -https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1091741
                Ciuchowo - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post52676396
                PROSZĘ, ZAWSZE ODPISUJ U MNIE..

                Komentarz

                • Rotkohl
                  Zakorzenienie
                  • 2007-07
                  • 16718

                  #188
                  Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                  coś u mnie
                  Hourglass Ambient Lighting Palette nowa
                  Mac Studio fix NC 20 nowy

                  ?
                  https://instagram.com/naljee

                  szukam pilnie

                  Komentarz

                  • agata maria
                    Zadomowienie
                    • 2012-10
                    • 1036

                    #189
                    Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                    może coś za Bottegę Venetę?
                    Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
                    wymiana perfumy i kosmetyki
                    ciuchy i inne
                    książki

                    Komentarz

                    • ButterflyFlyAway
                      Zakorzenienie
                      • 2011-02
                      • 6175

                      #190
                      Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                      niestety nic

                      Komentarz

                      • Penny90
                        Zakorzenienie
                        • 2014-09
                        • 3275

                        #191
                        Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                        Powiedz czego szukasz, dusze dorzucę :p

                        ---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

                        Ja jakoś nie kupuje idei podkładów w pudrze :p daj znać jak Ci spasi, jeśli otworzysz
                        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

                        NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020

                        Komentarz

                        • Rotkohl
                          Zakorzenienie
                          • 2007-07
                          • 16718

                          #192
                          Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                          a czego szukasz? mam dużo rzeczy poza wątkiem
                          https://instagram.com/naljee

                          szukam pilnie

                          Komentarz

                          • Sylwia00804
                            Zakorzenienie
                            • 2013-04
                            • 6655

                            #193
                            Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                            Hej. Coś u mnie za svarowskiego i lub mini tusz i bazę estee?

                            Komentarz

                            • _Julia
                              Zadomowienie
                              • 2014-04
                              • 1040

                              #194
                              Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                              Napisz mi które pędzle (numery) Cię interesują, a ja dokładnie sprawdzę co mam pozdrowienia!
                              Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


                              _______________________
                              I spotykasz jakiegoś jego,
                              gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
                              uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
                              żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.

                              Komentarz

                              • słonik
                                Zakorzenienie
                                • 2007-03
                                • 11729

                                #195
                                Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                Wciąż mi się podoba sesderma (głównie serum), ale to nijak ma się do mojego masełka mam jeszcze nowy olejek do masażu TBS z serii spa - polynesian monoi, kiedyś się nim interesowałaś, może byłabyś chętna? pozdrawiam
                                KOSMETYKI
                                UBRANIA
                                KSIĄŻKI

                                Komentarz

                                • inecita
                                  Zakorzenienie
                                  • 2005-12
                                  • 4207

                                  #196
                                  Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                  Roller Lash drugą chyba nawet mam, ale to i tak za mało za to, co chciałam u Ciebie
                                  Proszę odpisuj u mnie!!!

                                  Komentarz

                                  • pingwin2
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-05
                                    • 21595

                                    #197
                                    Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                    Komu komu
                                    Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
                                    Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


                                    Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
                                    Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




                                    Komentarz

                                    • Rotkohl
                                      Zakorzenienie
                                      • 2007-07
                                      • 16718

                                      #198
                                      Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                      Dołożylam parę rzeczy może teraz coś znajdziesz
                                      https://instagram.com/naljee

                                      szukam pilnie

                                      Komentarz

                                      • asik123456789
                                        Zakorzenienie
                                        • 2008-01
                                        • 6234

                                        #199
                                        Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                        a nie dobierzesz czegos do insolence? bo do narciso to sie nawet nie łudze
                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272306

                                        Komentarz

                                        • Sanu
                                          Raczkowanie
                                          • 2010-02
                                          • 271

                                          #200
                                          Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                          Może coś u mnie za Too Faced Milk Chocolate?

                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=842000

                                          Komentarz

                                          • martuunia
                                            Zadomowienie
                                            • 2011-09
                                            • 1912

                                            #201
                                            Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                            Hej, spodobał mi się u Ciebie Urban Decay podklad kolor 2.0 nowy, czy to chodzi o Naked Skin? Widziałabyś coś u mnie za niego?
                                            wymiana

                                            Komentarz

                                            • tomama
                                              Witchdoctor
                                              • 2007-01
                                              • 7950

                                              #202
                                              Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                              Pingwinku chętnie myślę jeszcze nad czymś od Ciebie za l'occi, dam znać
                                              Wrzuć w wątek dokładny opis Rose i link http://touspolska.pl/torebka-rose/
                                              jest nawet zdjęcie z Zielińską wszyscy będą chcieli

                                              ---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

                                              Wręcz przeciwnie. Budzisz respekt i zazdrość, a lakoniczne wypowiedzi sprawiają wrażenie trzymania się na dystans
                                              Całkiem serio to napisałam.
                                              Kramik

                                              Komentarz

                                              • Doria
                                                Wtajemniczenie
                                                • 2004-09
                                                • 2840

                                                #203
                                                Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                Czy zestaw Sesderma jest nadal aktualny?
                                                Zestaw do suchych, zniszczonych włosów

                                                Komentarz

                                                • pingwin2
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2005-05
                                                  • 21595

                                                  #204
                                                  Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                  Komu komu
                                                  Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
                                                  Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


                                                  Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
                                                  Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




                                                  Komentarz

                                                  • Rotkohl
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2007-07
                                                    • 16718

                                                    #205
                                                    Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                    Cos u mnie za paletę ABH?
                                                    https://instagram.com/naljee

                                                    szukam pilnie

                                                    Komentarz

                                                    • amb86
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2009-08
                                                      • 3018

                                                      #206
                                                      Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                      Coś u mnie za abh i puder lary (to transculent)? Bede szukac poza wątkiem jakby co
                                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265223

                                                      Komentarz

                                                      • chellaria
                                                        Welcome to Jamrock
                                                        • 2013-12
                                                        • 2905

                                                        #207
                                                        Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                        coś u mnie za ABH?

                                                        Komentarz

                                                        • marta981
                                                          Rozeznanie
                                                          • 2011-06
                                                          • 565

                                                          #208
                                                          Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                          coś u mnie za ABH?
                                                          Wymianka:
                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1250331

                                                          Komentarz

                                                          • amb86
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2009-08
                                                            • 3018

                                                            #209
                                                            Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                            Z perfum mam do oddania Lolę Jacobsa, reszty nie pamiętam, bo siedzę na walizkach od jakiegoś czasu i nie mam ich przy sobie..mam czarny beauty blender, kiedyś chciałaś...
                                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265223

                                                            Komentarz

                                                            • amb86
                                                              Zakorzenienie
                                                              • 2009-08
                                                              • 3018

                                                              #210
                                                              Dot.: W sierpniu UD Naked Basics mały ubytek

                                                              Jakby co zajrzyj do mnie, założyłam styczniowy wątek
                                                              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265223

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...