listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do włosów

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • agata maria
    Zadomowienie
    • 2012-10
    • 1036

    #1

    Wymienię listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do włosów

    Zapraszam

    Nie zaglądam tu zbyt często, dlatego bardzo proszę o PW, gdyby ktoś był zainteresowany wymianą

    Jeśli napisałaś tylko posta, a ja nie odpowiedziałam, to pewnie przeoczyłam - proszę o przypomnienie zawsze odpisuję, nawet jeśli nie znajdę nic dla siebie.
    Zapraszam do wszystkich wątków - chętnie wymienię ubrania na kosmetyki, kosmetyki na książki i odwrotnie. Ale flakony perfum raczej tylko na inne perfumy.


    Mam na wymianę
    dokładki
    rezerwacje/w trakcie wymiany itp.

    PERFUMY

    flakony (tylko za inne perfumy):

    - Gucci Guilty - ok. połowa z 30 ml, może minimalnie mniej, nie ma kartonika

    mogę rozważyć oddanie (tylko za inne perfumy)
    - Versace Crystal Noir - sporo ponad połowę z 30 ml, jest kartonik
    - Atelier Cologne, Pomelo Paradis - w oryginalnej perfumetce AC, z 7,5 ml zostało ok. 7

    odlewki:
    - Atelier Cologne, Gold Leather - ok. 6 ml, szkło
    - Clinique, Aromatics Elixir - miniaturka z atomizerem, zostało ok. 3 ml
    - Montale, Chypre Fruite - ok. 7 ml, szkło
    - Prada, Day for Night - ok. 4,5 ml, szkło
    - Prada, Double Dare - ok. 4,5 ml, szkło
    - Tom Ford, White Patchouli - ok. 4 ml, szkło

    odleję z moich flakonów:
    - Arabian Oud, Rosewood
    - Rasasi, Odah Al Abiad

    próbki:
    - Benetton, Rosso Woman EDT - 1 ml
    - Bond No9, Riverside Drive - 1,7 ml
    - Elizabet Arden, Untold - 1 ml
    - Armani, Code EDT - firmowa, nieużywana, 1,2 ml
    - Calvin Klein, Down Town - firmowa, ok. 1 ml
    - Chloe, Chloe - ok. 1 ml
    - Joop! Homme Wild - firmowa w kartoniku, 1,2 ml

    - Marc Jacobs, Honey - firmowa, ok. 1 ml
    - YSL, L'Homme EDT - firmowa, nieużywana

    KOSMETYKI

    Szminki

    - Bobbi Brown - Crystal Lip Gloss, miniatura 7 ml, testowany
    - Bourjois - Color Boost w kolorze Orange Punch - kilka razy użyty
    - Golden Rose - Matte Lipstick Crayon, kredka nr 14 - zużycie ok. 50%, z wymiany
    - Inglot - 820 - zużycie ok. 50%, z wymiany
    - Lancome - błyszczyk Fever Gloss, 383 Beige Ballerine - minimalne zużycie
    - Max Factor - Colour Elixir w kolorze 610 Angel Pink - zużycie ok. 50%
    - NYX - Honey 590 - nowa, nieotwierana
    - Rimmel - 660, In Love With Ginger - kilka razy użyta
    - Rimmel - 104, by Kate - zużycie ok. 50%

    Kolorówka - reszta

    - Vichy, Demablend, puder utrwalający - zostało ok. 1/3, może trochę mniej, trochę zdarte dno opakowania, ale nadal widać kod: 62l41c, otwarty jesienią 2014 - chętnie na odsypkę innego pudru
    - It's Skin, Babyface BB cream, Silky do cery mieszanej i tłustej - z 30 ml zostało ok. 20%, z wymiany
    - Missha Perfect Cover BB, kolor 21 - na wypróbowanie, ok. 5 ml
    - Inglot - liner w kredce nr 104 (zielony), zostało ok. 2/3
    - IsaDora - podkład Nude Sensation, zostało ciut mniej niż 1/3, na buteleczce nie ma żadnych kodów, kupiony latem 2015
    - NYX - cień Frosted Lilac, kilka razy użyty
    - arabski eye liner L'Chear, kajal - tylko testowany, kupiony na arabskim suku
    - Sephora - podkład mineralny, kolor: sand medium D30, zostało ponad 2/3
    - Sephora - rozświetlający korektor, kolor 02 clair light, nie mam pojęcia, ile zostało, pewnie ok. połowy
    - Sephora - bronzer w odcieniu medium 02, taki wielki, już go nie produkują chyba; mam od dawna, pewnie jest po terminie, ale nadal można używać; odpadło wieczko, ale ubytek jest niewielki, nadal widać logo Sephory - oddam za drobiazg albo dorzucę gratis do większej wymiany, może komuś jeszcze posłuży
    - trójkątne gąbeczki do podkładu/pudru - 5 sztuk
    - Life - lakier, nr 13 (klasyczna czerwień), raz użyty, otwarty: 02.2016
    - Sally Hansen - lakier Wine Not nr 620 - piękny kolor, ale nie mój zużycie ok 10-15%, z wymiany
    - Yves Rocher - kredka do brwi, nr 03, zostało ok. 2/3, szczoteczka widać, że używana

    - próbka kremu BB Mizon Correct Combo Flawless w słoiczku - starł się napis i słoiczek ma niewielkie pęknięcie, ale nic się z niego nie wylewa


    PIELĘGNACJA

    - Uriage, filtr 50+, do skóry suchej, normalnej i mieszanej, wrażliwej - użyty dwa razy, termin: lipiec 2016
    - mydło z Aleppo - niecała połowa
    - Yves Rocher - Ovale Lifting, krem odbudowujący kontur twarzy i szyi na dzień, nowy, zafoliowany, z wymiany
    - Yves Rocher - Serum Vegetal - krem na dzień wygładzający zmarszczki - miniatura 10 ml, otwarta późną wiosną (maj? czerwiec?), raz użyta testowo, pewnie zostało 9 ml
    - Yves Rocher - mgiełka nawilżająca, została 1/3 ze 100 ml, data: 04.2017
    - nowe próbki: Lab Series Skincare for Men - Gel Creme Anti-Age 2 ml, All-in-One Face Treatment 2 ml
    - BeautyEver - Diosmina - zostało ok. 3g z 5g, ważna do 05.2017

    próbki:
    - LRP - Roseliac AR Intense
    - LPR Effaclar K
    - Iwostin Sensitia - krem nawilżający
    - SesDerma - azelac, moisturizing gel (zabrudzone opakowanie)
    - Vichy - Autobronzant Corps - 7 ml
    - Vichy - podkład matujący Aera Teint, kolor 35 teint moyen sand

    Włosy

    - Toni&Guy modelujący żel w sprayu - z wymiany, 75 ml bez kilku psików
    - Furterer - Okra Protect Color, szampon wzmacniający włosy farbowane - próbka 15 ml, nieużywana
    - Maroccan Oil - taki - mogę zrobić odlewkę
    - Dermena - szampon przeciwko wypadaniu włosów, myślę, że zostało ok. 20 z 200 ml, termin: 02.2016

    INNE

    naszyjnik z kryształkami Swarovskiego od Yves Rocher, nowy
    zestaw: naszyjnik i kolczyki, nowy

    mogę też odlać dowolną ilość oliwy (jeśli ktoś mi podpowie, do czego mogę odlać) - kupiona w Grecji, bezpośrednio od producenta, nie pamiętam nazwy tłoczni, świeża, z 2015 roku

    dołożę gratis (po terminie)
    ORS Olive Oil Replenishing Pak - odżywka, najprawdopodobniej po terminie

    w wątku ciuchowym m.in. kalendarz książkowy na 2016, buty, torebki, mega kwaśne cukierki Brain Blasterz, drewniane kolczyki

    SZUKAM:

    baaaardzo:
    Chanel No 19 Poudre
    Iris Nazarena
    Armani Prive Encens Satin


    z perfum - tego, co w podpisie
    można też kusić, na przykład szyprami, nutami zielonymi, śliwką, skórą i zamszem, męskimi wodami kolońskimi

    oprócz perfum szukam na przykład (wszystko może być używane):
    - kremu Mizon Black Snail All in One - może być odlewka;
    - innych azjatyckich kosmetyków na wypróbowanie;
    - kremu do mycia twarzy dr Hauschka - może być kilka ml, na wypróbowanie;
    - podkładów (mogą być odlewki/końcówki): MAC, Pro Longwear, NC15;
    MAC, Face and Body, C1; BB cream Smashbox, kolor: light; różnych Shiseido;
    - bazy korygującej Smashbox zielonej -
    może być odlewka;
    - szminki: Clinique, Chubby Stick Super Strawberry (może być mini); Clinique Pop Berry Pop 15; MAC Ruby Woo, Rebel; Bobbi Brown, Plum Brandy;
    - filtrów do twarzy Anthelios 50+ Legere; Korres;
    - kremu Jandy nr 1;
    - podręczników dla początkujących do nauki rosyjskiego i arabskiego;
    - małych ręczników białych (do rąk/twarzy);
    - pudełek do przechowywania (białych/szarych, prostych);
    - pędzla do różu;
    - pędzelka skośnego do linera;
    - matowego cienia w kolorze nude/beż;
    - purpurowej/śliwkowej kredki do oczu;

    -- zawsze chętnie przyjmę: torebki do herbaty;
    zioła (sypane, nie w torebkach): wierzbownica, melisa; rooibos, inne czerwone i zielone herbaty; zeszyty/notesy z papieru ecru/żółtego gładkie lub w linie; notesy Staples lub inne z żółtymi kartkami w linie; Skrzypovitę i Żeń-Szeń w tabletkach; wyciąg z aloesu lub sok aloesowy;
    -- książki (m.in): kroniki tygodniowe Prusa, "Lalka", Nałkowska, Teodor Parnicki, "W poszukiwaniu straconego czasu", Ian Rankin, John Le Carre, Angela Carter, Toni Morrison i wiele innych


    - Bourjois - Color Boost w kolorze Fuchsia Libre - zostało ponad 3/4, z opakowania starły się napisy
    - Lirene, myColorCODE, fuid kryjąco-matujący, typ urody: jesień, otwarty w drugiej połowie grudnia, użyty ze 3 razy
    - Revlon Colorstay Aqua, Mineral Finishing Powder, bezbarwny, zostało więcej niż 2/3 opakowania
    - japońskie sztuczne rzęsy Kiss Me Heroine Make Impact Eyelash 10 (Natural Volume) - nieużywane, data produkcji: sierpień 2012
    - mydło z Aleppo, 22% oleju laurynowego - mogę oddać do połowy kostki
    - L'Occitane - dezodorant w kulce o zapachu Citrus Verbena - kilka razy użyty
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez agata maria; 2018-04-24, 21:08. Powód: aktualizacja
    Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
    wymiana perfumy i kosmetyki
    ciuchy i inne
    książki
  • Nola_
    Zakorzenienie
    • 2007-05
    • 6514

    #2
    Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

    Hej, proponuję minerały - próbki Clare Blanc w słoiczkach, próbkę Amilie w woreczku strunowym i większą odsypkę Pixie w woreczku w zamian za Plum Japonais i French Lover
    Wymienię

    Komentarz

    • agata maria
      Zadomowienie
      • 2012-10
      • 1036

      #3
      Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

      Pierwotnie opublikowany przez Nola_
      Hej, proponuję minerały - próbki Clare Blanc w słoiczkach, próbkę Amilie w woreczku strunowym i większą odsypkę Pixie w woreczku w zamian za Plum Japonais i French Lover
      pasuje
      to PW
      Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
      wymiana perfumy i kosmetyki
      ciuchy i inne
      książki

      Komentarz

      • ruby000
        Zakorzenienie
        • 2012-08
        • 5490

        #4
        Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

        - 4 Long Lashes, Płyn micelarny pielęgnujący rzęsy, 180 ml bez dwóch psików
        - próbki Meow (nieużywane): podkład Pampered, odcień 3-Naughty, kolory: Persian, Sphynx, Manx; podkład Flawless, odcień 4-Fierce, kolor: Manx; bronzer: Sizzle
        - Klorane - olejek z mango, ok. 90/125 ml, data ważności: marzec 2017
        SUKIENKI

        kosmetyki
        książki
        nowa bielizna i odzież




        Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!

        Komentarz

        • Gosia197
          Zakorzenienie
          • 2006-07
          • 12874

          #5
          Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

          Dziękuję,ale nic dla siebie teraz nie wypatrzyłam
          Wymiana
          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

          Komentarz

          • mucia18
            Zakorzenienie
            • 2006-02
            • 30714

            #6
            Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

            Hej moze.coś.u mnie za Jimmy choo?
            WYMIANA

            Komentarz

            • guniagusia
              Zakorzenienie
              • 2006-10
              • 10472

              #7
              Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

              Może coś za jimmy?
              CIUCHY, BUTY, KSIĄŻKI
              https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post86727593

              KOSMETYKI, SUPLEMENTY, HERBATY
              https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post88990878

              fragrantica

              Komentarz

              • Magdama1
                Zakorzenienie
                • 2007-03
                • 9244

                #8
                Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                Witaj, może chciałabyś Aliena Extraordinaire 28/30ml za Jimmy Choo?
                Moja pachnąca szafa



                Code Satin, Jil edp i in.

                Komentarz

                • Iryska75
                  Zakorzenienie
                  • 2014-04
                  • 4720

                  #9
                  Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                  Coś za Jimmy Choo?
                  https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260950
                  różnosci
                  moje zapachy

                  Komentarz

                  • Gosia197
                    Zakorzenienie
                    • 2006-07
                    • 12874

                    #10
                    Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                    Hej! Moze bym capneła Jimmy Choo dla siostrzenicy.Oddalabym Saab+ Bottega i gdybys mi przyslala atomek to moge odpsikac allure .Ja kurcze nic nie mam.Musze zerknąc w szuflady,ale mialam tylko takie male 3 ml.A moge tez dorzucic CdG 2 -zrobilam przed wymianą wlasnie odpsik 3 ml.To niesamowity szypr,nie wiem czy znasz? Ja nie moglam sobie z tym zapachem poradzic...kosmiczny jakis

                    A moze masz cos poza watkiem?
                    Ostatnio edytowane przez Gosia197; 2015-11-13, 12:07.
                    Wymiana
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                    Komentarz

                    • chellaria
                      Welcome to Jamrock
                      • 2013-12
                      • 2905

                      #11
                      Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                      - ISIS Pharma Glyco A 12% - najprawdopodobniej po terminie, użyte 3-4 razy, oddam za drobiazg albo wyrzucę cos u mnie

                      Komentarz

                      • Jigoku
                        Zakorzenienie
                        • 2007-12
                        • 13984

                        #12
                        Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                        Coś za Jimmy Choo?
                        After all this time? Always.


                        kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
                        książki

                        Komentarz

                        • Cala
                          404 Not Found
                          • 2007-09
                          • 13495

                          #13
                          Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                          Może coś u mnie za jimmy choo?

                          Komentarz

                          • Gosia197
                            Zakorzenienie
                            • 2006-07
                            • 12874

                            #14
                            Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                            No własnie mam CdG 2 woman Trudny jest,choc przeciez bardzo ładny gdy sie troche uspokoi Ale falszke jednak wysłałam w swiat,nie dałam rady

                            A jeszcze wazna rzecz,ja mam te jasną wersje Elie saab,bo jest jeszcze ta druga-plyn jest ciemniejszy.Moge dorzucic 5 ml Allure.wybacz,jesli to za mało,ale jakos tak bardzo na Choo mi nie zalezy.Ja czuje sie za stara na ten zapach,ale prawdopodobnie pewnej Marysi sie spodoba


                            https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...arfum-edp.html - mam te
                            Ja bym sobie jeszcze jutro przypomniala J.Ch.

                            ---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

                            Tak,to te.Moge Ci jutro wkleic jeszcze fotkę.Szukam najbardziej meteorków.Panthere Cartiera i L'instant teraz.

                            Z szyprów mam jeszcze cała 50 tkę

                            ale to oddam za jakąs flaszeczkę tylko
                            Ostatnio edytowane przez Gosia197; 2015-11-13, 16:40.
                            Wymiana
                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                            Komentarz

                            • chellaria
                              Welcome to Jamrock
                              • 2013-12
                              • 2905

                              #15
                              Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                              moge oddać tunikę z zebre, a ile dokładnie jest po dacie? bo w sumie jakby nie było to jednak kwasy i można sb zrobić kuku

                              Komentarz

                              • Gosia197
                                Zakorzenienie
                                • 2006-07
                                • 12874

                                #16
                                Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                Masz Panthere...
                                Matko,a ile mozesz jej odlac?
                                To ja dam oczywiscie wiecej Allure.A nie chcialabys za flakon Bottega Legere?
                                Wymiana
                                https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                                Komentarz

                                • chellaria
                                  Welcome to Jamrock
                                  • 2013-12
                                  • 2905

                                  #17
                                  Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                  za tunikę moge zaryzykować

                                  Komentarz

                                  • Gosia197
                                    Zakorzenienie
                                    • 2006-07
                                    • 12874

                                    #18
                                    Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                    Trudno,rozumiem To umówmy sie tak.Ja jutro jeszcze poniucham Choo ,bo wąchałam go wczesniej tak tylko w przelocie.
                                    Po poludniu dam Ci znac,ok?
                                    Wymiana
                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                                    Komentarz

                                    • chellaria
                                      Welcome to Jamrock
                                      • 2013-12
                                      • 2905

                                      #19
                                      Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                      MDB za
                                      - Calvin Klein, Euphoria - firmowa, bez kilku psików
                                      - YSL, Opium EDP - ok. 1,5 ml
                                      - Lancome - Tresor Midnight Rose - firmowa, ok. 1 m
                                      wymiana

                                      Komentarz

                                      • beyza
                                        Perfume Lover
                                        • 2006-09
                                        • 3642

                                        #20
                                        Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                        Przykro mi, ale nic nie znalazłam
                                        [B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
                                        Liczy się tylko kolejna flaszka

                                        WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992

                                        Komentarz

                                        • Gosia197
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-07
                                          • 12874

                                          #21
                                          Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                          Bylam wczoraj w Duglasie,ale tam nie bylo JC Dzis jade dalej szukac do innej perfumerii.
                                          Wymiana
                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                                          Komentarz

                                          • michalina_86
                                            Zakorzenienie
                                            • 2015-02
                                            • 4958

                                            #22
                                            Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                            Hej, znajdziesz coś u mnie za Jimmy Choo Jimmy Choo EDP - 40 ml bez kilku psików, jest kartonik oraz Guerlain, Shalimar Parfum Initial L'Eau - 5 ml bez kilku psików?
                                            Zapraszam!
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post60623521

                                            Komentarz

                                            • Gosia197
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-07
                                              • 12874

                                              #23
                                              Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                              BArdzo Cie przepraszam,ale nasza wymiana nie dojdzie do skutku,bo dostalam dzis propozycje wymiany Bottega + Saab za uzywana 30tkę Panthera,wiec sama rozumiesz...No,nie moglam sie oprzec
                                              Przepraszam
                                              Wymiana
                                              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283267

                                              Komentarz

                                              • nisia1908
                                                Zakorzenienie
                                                • 2010-06
                                                • 10339

                                                #24
                                                Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                Coś u mnie za Jimmy Choo i Zen? Może Rush 50/75 albo mam burberry Body Intense 50/85

                                                Komentarz

                                                • marienmarien
                                                  Biegnca z wilkami
                                                  • 2013-11
                                                  • 2744

                                                  #25
                                                  Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                  Hej
                                                  Znajdziesz coś u mnie za Shiseido, Zen - ok. 15/30 ml, jest kartonik ?
                                                  Wymiana-Perfumy
                                                  https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1078846
                                                  Wymiana- ciuchy
                                                  https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906886

                                                  Komentarz

                                                  • Ralfioza
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2013-08
                                                    • 4289

                                                    #26
                                                    Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                    nic nie wyszukałam, dzięki
                                                    Kosmetyki

                                                    Komentarz

                                                    • agata maria
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2012-10
                                                      • 1036

                                                      #27
                                                      Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                      na wszystkie posty i PW odpowiem wieczorem/w nocy
                                                      Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
                                                      wymiana perfumy i kosmetyki
                                                      ciuchy i inne
                                                      książki

                                                      Komentarz

                                                      • nisia1908
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2010-06
                                                        • 10339

                                                        #28
                                                        Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                        Ok do jutra jeszcze poczekam bo nie wiem czy kupić Choo czy czekać

                                                        Komentarz

                                                        • marienmarien
                                                          Biegnca z wilkami
                                                          • 2013-11
                                                          • 2744

                                                          #29
                                                          Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                          Nie ma sprawy, poczekam aż dasz znać
                                                          Wymiana-Perfumy
                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1078846
                                                          Wymiana- ciuchy
                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906886

                                                          Komentarz

                                                          • Wiedma
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2014-08
                                                            • 1215

                                                            #30
                                                            Dot.: listopad: perfumy - odlewki, Diptyque,Tom Ford,Atelier Colog, Lubin; olejki do

                                                            Hej niestety nic dla siebie nie widzę, choć chętnie bym puściłą torebki do nowego domu może coś planujesz dołożyć?
                                                            moze jakąś drobną biżuterię, (kruk,apart,yes) jakieś dodatki typu szale chusty?
                                                            Ostatnio edytowane przez Wiedma; 2015-11-17, 21:44.
                                                            Perfumy na wymianę[/COLOR]

                                                            Perfumy Chloe, Koszulka polo Burberry, urządzenie do oczyszczania porów Philips,PX90 program treningowy do odchudzania w domu - wymienię.
                                                            SZUKAM: akcesoriów dla noworodka

                                                            Ubrania dla dziewczyn w rozm 40-42

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...