wszystkowątek

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Agniesia666
    Lady of Harley-Davidson
    • 2006-12
    • 9835

    #151
    Dot.: wszystkowątek

    nie mam nic z Twojej wish, w zasadzie to nie mam wątku wymiankowego w tej chwili xD ale podobają mi się dwie torebki Desigual (ta materiałowa - ciemna i ta dżinsowo - brązowa z piórkami).
    Będziesz może uaktualniać swoją wish?

    Komentarz

    • protka
      Zakorzenienie
      • 2006-08
      • 5696

      #152
      Dot.: wszystkowątek

      Pierwotnie opublikowany przez Agniesia666
      nie mam nic z Twojej wish, w zasadzie to nie mam wątku wymiankowego w tej chwili xD ale podobają mi się dwie torebki Desigual (ta materiałowa - ciemna i ta dżinsowo - brązowa z piórkami).
      Będziesz może uaktualniać swoją wish?
      Witaj

      Właśnie niedawno ją uaktualniłam...
      Staram się już maksymalnie ograniczać.

      Najłatwiej mnie obecnie skusić perfumami, dobrą, nową pielęgnacją i balsamami na cellulit.
      wszystkowątek

      Komentarz

      • karolina0203
        Wtajemniczenie
        • 2015-06
        • 2262

        #153
        Dot.: wszystkowątek

        cos za si lolita?
        wymiana
        szukam
        fragrantica

        szukam Alien, Innocent, Perles de Lalique, Crystal Noir, Florabotanica, La Petite Robe Noire

        Komentarz

        • Linka25
          Zakorzenienie
          • 2006-10
          • 21347

          #154
          Dot.: wszystkowątek

          jaka jest wysokość obcasa w Scholl - Zamszowe kozaki rozmiar 38?

          Komentarz

          • Linka25
            Zakorzenienie
            • 2006-10
            • 21347

            #155
            Dot.: wszystkowątek

            Dzieki za info, podobaja mi się, zastanawiam się jednak bo zazwyczaj nosze rzeczy bardziej klasyczne. Bede myslec

            Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

            Komentarz

            • Sukuba
              Wtajemniczenie
              • 2006-11
              • 2569

              #156
              Dot.: wszystkowątek

              Hej, przepraszam za milczenie, zniknęłam na dłuższy urlop w tej chwili nie wypatrzyłam niczego co by mi się przydało ale będę wpadać
              Proszę odpisuj u mnie

              Wymieniam
              [B]
              Kosmetyki i perfumy

              szukam

              Komentarz

              • czarnula4321
                Zakorzenienie
                • 2011-04
                • 10116

                #157
                Dot.: wszystkowątek

                Coś za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1491052565
                Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

                Komentarz

                Przetwarzanie...