w lipcu.

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • TheSketchedLady
    Wtajemniczenie
    • 2012-03
    • 2069

    #1

    Szukam w lipcu.

    Cześć!


    Poniżej umieszczam listę rzeczy, których poszukuję w lipcu.
    W zamian oferuję rzeczy z moich wątków: KOSMETYKI i UBRANIA.
    Jeśli masz coś, na czym bardzo mi zależy, mogę poszukać czegoś poza wątkiem.

    Zapraszam!


    WISH LIST


    * Perfumy - flakony, dekanty, próbki. Zapraszam tutaj po więcej szczegółów.
    Aktualnie najbardziej zależy mi na zapachach:
    - Diptyque Philosykos EDP
    - Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde
    - Elisabeth Arden Green Tea Fig
    - La Prairie Silver Rain
    - Diptyque L'Ombre Dans L'Eau EDP i EDT
    - Christian Dior Midnight Poison.

    * Krem znieczulający, najlepiej Emla.
    * Bardzo jasny (poziom Lily Lolo Porcelain) podkład mineralny (odcień raczej neutralny, beżowy).
    * Borowinowa kąpiel Tołpy.
    * NO.36 Jedwab w sprayu do stóp.
    * Tonik ALPHA-H Liquid Gold.
    * Kosmetyki Resibo, Kiehl's, Korres itp.
    * Sephora Instant Moisture+ Cream Hyaluronic Acid Booster.
    * Kosmetyki do włosów (głównie szampony i maski marek godnych polecenia, np. Alterna, Kerastase, Anwen).
    * Laura Mercier Tinted Moisturizer w kolorze Porcelain.
    * Apteczny/wysokopółkowy krem (zwykły lub tonujący) do twarzy z filtrem - co najmniej 50 SPF.
    * Irygator.
    * Opaska na oczy I love Grain.
    * Alkemie Cosmetics Microbiome Łagodząca maska-krem na noc Dream of Beauty.
    * Wysokopółkowe/apteczne/specjalistyczne żele i pianki do mycia twarzy do cery mieszanej/trądzikowej/wrażliwej.
    * Żel myjący do twarzy Resibo.
    * Balsamy i olejki do zmywania makijażu (np. Take the day off albo balsam Czarszki).
    * Hybrydy Semilac: Berry Nude, Intense Red, Amazon Forest, Black Plum.
    * Pomadki Guerlain La petite Robe noire.
    * Sypki puder Laura Mercier lub La Prairie (w całości lub jako odsypka).
    * Limitowane serie Meteorytów Guerlain (lub nawet same opakowania, byle oryginalne).
    * Puste opakowania po produktach MAC i Kiehl's.

    Chętnie przygarnę również rzeczy tzw. "przydatne" - szampony, płyny micelarne, pasty do zębów, produkty do wybielania zębów, żele do twarzy, etc.
    Mam słabość do perfum, pielęgnacji włosów i marek wysokopółkowych (zwłaszcza Kiehl's, Becca, Tarte, Bobbi Brown, Guerlain). Jak najbardziej możecie z tej wiedzy korzystać

    Niekosmetycznie:
    * Świece zapachowe o dobrych składach (np. z wosku sojowego, chętnie WoodWick, ITTAR, Diptyque) i świece z naturalnego wosku pszczelego. Aktualnie szukam zapachów letnich (ale nie owocowych - raczej drewno, zioła, nuty morskie i świeże; wyjątek: Baies Diptyque) i jesiennych.
    * Gry planszowe, w szczególności DiXit, Taboo, itp.
    * Książki z serii Harry Potter (w oryginalnej wersji językowej - części: 3 i 4 oraz w języku polskim - części: 4, 5 i 6).
    * Książki ogólnie - mniej powieści, a bardziej literatura specjalistyczna (np. z dziedziny psychologii, prawa czy językoznawstwa).
    * Ładne i eleganckie długopisy piszące na czarno.
    * Nowe klapki/sandały Birkenstock w rozmiarze 38 (w stonowanych kolorach, model Mayari - ale rozważę też modele Siena, Yao Balance, Madrid lub Kumba).
    * Rzeczy do domu, do kuchni (osłonki na doniczki, akcesoria kuchenne, różnej maści sprzęty do parzenia kawy, nowa pościel itd.).
    * Czytnik Kindle/tablet dobrze przystosowany do czytania na nim książek.
    * Z dziewczynami z Łodzi bardzo chętnie wymienię się roślinami - sama mam np. dużo aloesów
    Ostatnio edytowane przez TheSketchedLady; 2019-07-22, 18:06.
    Wymiana:
    Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
    Sukienki i buty

    Wątki można łączyć


Przetwarzanie...