Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Zwiń
To jest przypięty temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • bluegirl
    Zakorzenienie
    • 2004-09
    • 16126

    #1

    Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

    Wątek ma na celu zgłaszanie nieprawidłowości w przeprowadzonych transakcjach: przywłaszczenie pieniędzy, niewywiązanie się z obowiązków, opóźnianie wysyłek/wpłat, brak kontaktu.
    Każdy wpis winien zawierać poniższe informacje:
    - link do wątku
    - ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu)
    - przedmiot problemu (pieniądze, odlewka, flakon, brak kontaktu)
    - czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki
    - opis kontaktów (wyczerpanie wszystkich możliwych sposobów: PW, mail, gg, tel)

    Wpis powinien się pojawić w tym wątku, po wyczerpaniu wszystkich możliwych sposobów kontaktu, prób dogadania się, w czasie 2 tygodni od ostatniego kontaktu.

    Zgłaszając problem w wątku, proszę o kontakt na PW z Moderatorem forum perfum i przekazanie informacji mogących pomóc nam w kontakcie z drugą stroną sporu.

    Przypominam że biorąc udział we wspólnych zakupach, wymagajmy zarówno od organizatorki jak i uczestnika podania na PW pełnych danych adresowych wraz z numerem telefonu, a nawet numerem gg.
    Każda ze stron ma obowiązek poinformować o opóźnianiach we wpłacie/wysyłce, utrudnionym dostępie do internetu itp.

    W pierwszym poście będzie się pojawiać lista Wizażanek nie wywiązujących się z obowiązków Organizatora bądź uczestnika.
    Organizator:
    - Aggie 125, tu, tutaj również
    rozwydrzona, tu również

    Uczestnik:
    - Elve
    - MartaKW
    - mettemarit i zuzqie
    - pasterz cieni
    - iloneczka1 i tutaj i poniżej posty, tu
    - ZuOla
    - Innocencee
    - Cinnamon Witch


    Przypominam również 1. punkt Regulaminu ogólnego forum
    1. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono się do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty i treści będą (w tym grafika i avatary) usuwane, a ich Autorzy otrzymają oficjalne upomnienie. To samo dotyczy treści pornograficznych , wulgarnych, dotyczących inteligencji, wykształcenia, religii, rasy czy statusu majątkowego.
    Ostatnio edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0; 2018-08-27, 17:58.
    Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

    http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
  • Tigerlilly
    Rozeznanie
    • 2007-05
    • 789

    #2
    Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

    Może to głupie...ale czy nie mogłybyśmy wystawiać przekupek za wspólne zakupy? Tzn żeby dodać opcję w zakładce : kim byłaś - uczestnikiem wspólnych zakupów i ocena z komentarzem.
    Osobiście mam same miłe doświadczenia. Korzystając z tej okazji chciałabym podziękować mettemarit za trud ograbienia Luckyscenta oraz Sabbath za minione wspólne doświadczenia Cardinalowe (to też było chyba z Lucky). Pozdrawiam też mamę i koleżanki z klasy (to żart, oczywiście!)
    Mój profil na Fragrantica
    https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/15321
    Mój wątek wymiankowy
    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276096

    Komentarz

    • cbr
      never say no to panda
      • 2006-12
      • 8318

      #3
      Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

      Pierwotnie opublikowany przez Tigerlilly
      Może to głupie...ale czy nie mogłybyśmy wystawiać przekupek za wspólne zakupy?
      takie "wspólnozakupki" - jak dla mnie dobry pomysł, ale raczej nierealny pod względem organizacyjnym zapewne :/


      a teraz przechodzę do sedna sprawy...
      dotyczy: Elve
      link do wątku: X
      data ostatniego kontaktu: ok. 2,5tyg temu (dokładnych danych nie posiadam, bo mam wyczyszczoną skrzynkę PW)
      przedmiot problemu: brak wpłaty za wspólne zakupy
      oczekuję: kontakt + jak najszybsza wpłata
      kontakty: osobiście: pw, mail, blog; z udziałem pośredniczek: telefon (sms)

      Sprawa wygląda tak:
      Organizowałam zakupy na Lucky, Elve zgłosiła swoje próbeczki za 18$ (z wszystkimi kosztami - przesyłki, etc. wyszło 61zł ostatecznej zapłaty). Ostateczny termin wpłat upływał 7.10. Dzień wcześniej wysłałam osobom, które zalegały z wpłatami PW (bo przecież mogły przeoczyć wątek albo oczekiwać PW z rozliczeniem za zakupy). Elve poprosiła ostatecznie o 18$ na próbeczki, wysłałam rozliczenie - poprawione, którego nie otrzymała (tutaj nie mam prawa nic zarzucić, bo możliwe, że napisałam pw, ale nie wysłałam - moja wina).
      11.10 ponownie interweniowałam, czy dostała pw - dostałam odpowiedź, że nie, więc przeprosiłam i wysłałam rozliczenie (tym razem 3krotnie sprawdzając, czy na pewno się wysłało). Od tej pory praktycznie brak kontaktu i wpłaty (pomimo wysyłanych pw wizażowych i maili z gazetowego).
      Elve wizytowała wizaż i wątek gazetowy (ostatnie posty kolejno: z 23.10 i 29.10), pisała na blogu: 23.10, 27.10 i 30.10.
      Przebąknęłam o swoich problemach z wpłatą Elve na wątku wspólnozakupowym o Lucky. Magnetica i Winter76 próbowały nawiązać kontakt smsowy (dokładniej Winterka za pośrednictwem Magnetici --> wpis u mnie w profilu X).
      Dalej nic.


      Może trochę przesadzam, ale w świetle ostatnich wydarzeń wizażowych, kiedy to zaufane wspólnozakupowiczki zwyczajnie nie dopełniały swoich zobowiązań, jestem już wyczulona (czy raczej przeczulona) na wszelkie przeciągania terminu połączone z brakiem kontaktu.
      Nie mogę w nieskończoność czekać na wpłatę, tym bardziej, że kasiora była wyłożona z mojej kieszeni (bo nie chciałam przedłużać terminu realizacji wspólnych zakupów).



      sprawa już załatwiona (wybieliłam tekst, żeby został dla potomności, gdyby ktoś chciał mi czepialstwo i niecierpliwość wypominać)
      Ostatnio edytowane przez cbr; 2009-11-02, 09:51.
      sigpic

      Komentarz

      • Fenris
        Czekam na Ragnarok
        • 2006-05
        • 23188

        #4
        Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

        dotyczy - MartaKW
        link do wątku
        - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post14068389
        data ostatniego kontaktu - 04.09.2009
        przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
        czego oczekuję - już niczego, bo inne Wizażanki wzięły odlewki
        opis kontaktów - pw, mail

        4.09 MartaKW zapisała się na dwie odlewki po 10ml w zakupach Diorów i od tamtej pory nie kontaktowała się i zniknęła z forum. Ostatni raz logowała się 5.09.
        Pisałam kilka PW i maili (więc maile napewno dostała, nawet jak się nie logowała), wpłaty były do końca września - nie wpłaciła.
        Na szczęście inne Wizażanki wzięły jej odlewkę.
        Piszę, żeby było wiadomo - a MartaKW jest na liście pomocnych Wizażanek.
        Wątek wymiankowy

        Moje perfumy

        Komentarz

        • Polly_
          grozi wypollizowaniem
          • 2005-08
          • 24147

          #5
          Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

          czy Aggie 125 komuś cos zalega? komus cos nie doszło? mam kontakt i Aggi prosi o te informacje.
          Fotografia dziecięca i nie tylko

          Komentarz

          • Figarro
            Zakorzenienie
            • 2009-01
            • 18154

            #6
            Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

            dotyczy - mettemarit
            link do wątku - Zamknięty KLUB Zakupy Jatamansi http://www.wizaz.pl/forum/group.php?groupid=417
            data ostatniego kontaktu - 2009-09-09 w wątku
            przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
            czego oczekuję - już niczego,ml trafiły do mnie
            opis kontaktów - pw z danymi do przelewu,wiadomości bieżące w klubie,prośba o kontakt w profilu...

            2009-06-17 mettemarit zapisała się na odlewkę 10ml Jatamansi w klubie.
            Zakupy zostały przesunięte z sierpnia na wrzesień o czym wszystkie dziewczyny zostały poinformowane (i zgodziły się na to,również Mettemarit).
            Po potwierdzeniu 10ml odlewki dnia 09,09 więcej kontaktu z Mettemarit nie było.
            Pisałam w profilu,klubie i zostały wysłane dane do wpłaty na PW.

            Te same zakupy :
            dotyczy - zuzqie
            link do wątku - Zamknięty KLUB Zakupy Jatamansi http://www.wizaz.pl/forum/group.php?groupid=417
            data ostatniego kontaktu - 2009-06-14 w wątku
            przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
            czego oczekuję - już niczego,ml trafiły do mnie
            opis kontaktów - pw z danymi do przelewu,wiadomości bieżące w klubie,prośba o kontakt w profilu...

            Jedyny kontakt to wpis/zapis zuzqie w klubie na 15 ml Jatamansi w dniu 2009-06-14 .
            Pisałam PW z danymi do przelewu,wiadomości bieżące w klubie,prośba o kontakt w profilu.


            Edit:
            Sprawa z 2 sytuacją wyjaśniona.Dziękuję za informacje.
            Ostatnio edytowane przez Figarro; 2009-11-08, 16:00.
            Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
            https://www.instagram.com/figarroscentstories/
            Zapraszam

            Wymieniam się

            Komentarz

            • mettemarit
              Wtajemniczenie
              • 2007-02
              • 2822

              #7
              Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

              OMG - Figarro, to wszystko prawda; na śmierć zapomniałam o tym Jatamansi. Rozumiem, że nie chcesz się go już pozbywać; wobec tego pozostaje mi tylko przeprosić za całą sytuację - na usprawiedliwienie mam tylko roztrzepanie i sklerozę.
              Wymiana

              Komentarz

              • magdulenka
                Zakorzenienie
                • 2007-11
                • 8630

                #8
                Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                Przykro mi, ale i ja muszę tu kogoś dopisać

                Sprawa dotyczy - Aggie 125
                link do wątku -KLUB wspólne zakupy lutkowe - lipiec https://wizaz.pl/forum/group.php?do=...onid=331&pp=30
                data ostatniego kontaktu - z mojej strony (dopisek: 13 i 19.10 PW, na które nie otrzymałam odpowiedzi) ostatnio 2.12 - sms, ze strony Aggie125 - nie jestem w stanie podać, było to tak dawno, w międzyczasie czyściłam skrzynkę z PW
                przedmiot problemu - brak wysyłki 3 odlewek
                czego oczekuję - przesyłki lub zwrotu pieniędzy
                opis kontaktów - pw, gg, wiadomości w klubie, interwencja moderatorki Estelli, ostatnio sms


                Pomimo wielokrotnych prób kontaktu, przypomnień i interwencji moderatorki - Aggie125 nie wywiązała się z umowy dostarczenia mi zakupionych odlewek 3 zapachów Lutensa.
                Nie mam już siły, cierpliwości prosić się o "swoje".

                Jak napisałam wyżej, chciałabym doprowadzić do jak najszybszego zakończenia tej sprawy - bądź poprzez ekspresową wysyłkę odlewek, bądź zwrot całkowitej kwoty wpłaconej za odlewki.
                Ostatnio edytowane przez magdulenka; 2009-12-05, 14:26. Powód: dopisek, bo znalazlam
                Wciąż szukam...





                5269

                Komentarz

                • gwaihally
                  Zadomowienie
                  • 2006-11
                  • 1648

                  #9
                  Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                  Ja też nie mam 4 próbek z dwóch zakupów lutkowych od Aggie za które normalnie płaciłam i wliczone były do mililitrażu flaszek. Kwota niewielka w sumie, ale jakoś tak przykro. A czy ktoś coś w ogóle dostał od Aggie po jej słynnym zniknięciu?
                  próbki na wymianę
                  https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4743

                  szukam, chcę
                  https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=68887936&p ostcount=4633

                  http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7334/#

                  Komentarz

                  • em-jani
                    Raczkowanie
                    • 2007-08
                    • 478

                    #10
                    Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                    Pierwotnie opublikowany przez gwaihally
                    A czy ktoś coś w ogóle dostał od Aggie po jej słynnym zniknięciu?

                    Komentarz

                    • iloneczka1
                      Wtajemniczenie
                      • 2009-09
                      • 2449

                      #11
                      Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                      Przepraszam, ze sie tu wypowiadam, bo nie wspólzakupowałam z Aggie, ale jakiś czas temu ktoraś Wizażanka napisała posta, ze Aggie prosi o kontakt, co komu jest winna?
                      Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
                      Zajrzyj TU i TU
                      -----
                      Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

                      Komentarz

                      • magdulenka
                        Zakorzenienie
                        • 2007-11
                        • 8630

                        #12
                        Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                        Pierwotnie opublikowany przez iloneczka1
                        Przepraszam, ze sie tu wypowiadam, bo nie wspólzakupowałam z Aggie, ale jakiś czas temu ktoraś Wizażanka napisała posta, ze Aggie prosi o kontakt, co komu jest winna?
                        Tak, i mimo tej "propozycji" swoich zobowiązań nie zrealizowała
                        Wciąż szukam...





                        5269

                        Komentarz

                        • trigonella
                          Rozeznanie
                          • 2007-08
                          • 689

                          #13
                          Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                          Pierwotnie opublikowany przez magdulenka
                          Tak, i mimo tej "propozycji" swoich zobowiązań nie zrealizowała
                          Niestety , ja też nie dostałam odlewki Chene z tych samych wspólnych zakupów.
                          Arkona

                          Where is your God

                          Komentarz

                          • bluegirl
                            Zakorzenienie
                            • 2004-09
                            • 16126

                            #14
                            Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                            Dziewczyny opiszcie proszę dokładnie jak wyglądają wasze niezałatwione transakcje z Aggie.
                            Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

                            http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

                            Komentarz

                            • Polly_
                              grozi wypollizowaniem
                              • 2005-08
                              • 24147

                              #15
                              Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                              to moze ja odpowiem za wszystkich,bo jestem w temaci i to ja prosiłam o kontakt dziewczyn,którym Agie coś zalega.

                              Aggie zalega:
                              mnie- Chene 5 ml-które zaginęło na poczcie-więc umówiłyśmy sie na zwrot kasy
                              trigonelli- chene 5 ml-tu sprawa jest skomplikowana-bo Chene trigonelli jest w butli Tezy-Aggi wysłała odlewki wg listy z początku wątku a nie wg rozliczenia Gwai-na tej liście nie ma 5 ml trigonelli

                              gwaihally- 4 próbki
                              em-jani-odlewka-10 ml Sarrasins
                              magdulenka-3 odlewki-Chene, Chergui i Iris Silver Mist
                              eenax-odlewka-Fumidus

                              Przez pewiem czas po interwencjach u góry zdobyłam kontakt z Aggie, wymieniłysmu kilkanaście maili. Wszystko wydlądało ok.

                              12 listopada Agi napisała ze wszystko wysyła, moją kase tez, napisała tak:

                              "Kasiu, wszystko wpłacę dzisiaj, wychodzę dzisiaj wcześniej, bo idę na

                              uniwerek i przy oazjji wstapię na pocztę"


                              na drugi dzień napisała jeszcze ze będzie kontaktować sie z Tezą w spr. odlewki trigonelli.
                              I potem zamilkła. Nikt nic nie dostał
                              .

                              Potem napisałam do niej jeszcze 2 lib 3 maile- pozostały bez odpowiedzi

                              Dodam, ze wiem ze Aggi ma problemy osobiste, oraz w pracy. Nie ma tez dostępu do netu-tylko do firmowego maila.
                              Ostatnio edytowane przez Polly_; 2009-12-07, 22:49.
                              Fotografia dziecięca i nie tylko

                              Komentarz

                              • magdulenka
                                Zakorzenienie
                                • 2007-11
                                • 8630

                                #16
                                Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                Pierwotnie opublikowany przez Polly_
                                to moze ja odpowiem za wszystkich,bo jestem w temaci i to ja prosiłam o kontakt dziewczyn,którym Agie coś zalega.

                                Aggie zalega:
                                mnie- Chene 5 ml-które zaginęło na poczcie-więc umówiłyśmy sie na zwrot kasy
                                trigonelli- chene 5 ml-tu sprawa jest skomplikowana-bo Chene trigonelli jest w butli Tezy-Aggi wysłała odlewki wg listy z początku wątku a nie wg rozliczenia Gwai-na tej liście nie ma 5 ml trigonelli

                                gwaihally- 4 próbki
                                em-jani-odlewka
                                magdulenka-odlewka
                                eenax-odlewka-nie pamietam jaka

                                Przez pewiem czas po interwencjach u góry zdobyłam kontakt z Aggie, wymieniłysmu kilkanaście maili. Wszystko wydlądało ok.

                                12 listopada Agi napisała ze wszystko wysyła, moją kase tez, napisała tak:

                                "Kasiu, wszystko wpłacę dzisiaj, wychodzę dzisiaj wcześniej, bo idę na

                                uniwerek i przy oazjji wstapię na pocztę"

                                na drugi dzień napisała jeszcze ze będzie kontaktować sie z Tezą w spr. odlewki trigonelli.
                                I potem zamilkła. Nikt nic nie dostał.

                                Potem napisałam do niej jeszcze 2 lib 3 maile- pozostały bez odpowiedzi

                                Dodam, ze wiem ze Aggi ma problemy osobiste, oraz w pracy. Nie ma tez dostępu do netu-tylko do firmowego maila.

                                Dla ścisłości - magdulenka 3x5ml odlewki: Chene, Chergui i Iris Silver Mist

                                I może wyjdę na osobę bez serca - ale nawet w największym kryzysie osobisto-zawodowym
                                jeśli otrzymałam od kogoś pieniądze i mam zobowiązania - to zajmuję się najpierw nimi, a potem na spokojnie swoimi rzeczami!
                                Wciąż szukam...





                                5269

                                Komentarz

                                • Polly_
                                  grozi wypollizowaniem
                                  • 2005-08
                                  • 24147

                                  #17
                                  Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                  magdulenko-edytowałam-zeby było wszystko w 1 poście, o Tobie akurat nie wiedziałam dokładnie co i ile
                                  Co do Aggi-ja tu tylko przekazuję całość znanej mi sytuacji-nie usprawiedliwiam i nie oceniam
                                  Fotografia dziecięca i nie tylko

                                  Komentarz

                                  • em-jani
                                    Raczkowanie
                                    • 2007-08
                                    • 478

                                    #18
                                    Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                    Pierwotnie opublikowany przez Polly_
                                    to moze ja odpowiem za wszystkich,bo jestem w temaci i to ja prosiłam o kontakt dziewczyn,którym Agie coś zalega.
                                    Aggie zalega:
                                    mnie- Chene 5 ml-które zaginęło na poczcie-więc umówiłyśmy sie na zwrot kasy
                                    trigonelli- chene 5 ml-tu sprawa jest skomplikowana-bo Chene trigonelli jest w butli Tezy-Aggi wysłała odlewki wg listy z początku wątku a nie wg rozliczenia Gwai-na tej liście nie ma 5 ml trigonelli
                                    gwaihally- 4 próbki
                                    em-jani-odlewka-Iris Silver Mist
                                    magdulenka-3 odlewki-Chene, Chergui i Iris Silver Mist
                                    eenax-odlewka-Fumidus
                                    poproszę o korektę w punkcie: em-jani - odlewka 10 ml sarrasins,
                                    (z irysem się wyjaśniło, pofrunęł omyłkowo do Kajol.. itd, jestem z Kajol umówiona na załatwienie sprawy irysa, w wąskim gronie)
                                    p.s. mądrość po szkodzie mówi - nigdy nie kręcić, nie kombinować, nie mieszać w trakcie układania list ani potem

                                    Komentarz

                                    • gwaihally
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-11
                                      • 1648

                                      #19
                                      Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                      Guess what! Dostałam dzisiaj przesyłke od Aggie I gratisik był.
                                      próbki na wymianę
                                      https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4743

                                      szukam, chcę
                                      https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=68887936&p ostcount=4633

                                      http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7334/#

                                      Komentarz

                                      • em-jani
                                        Raczkowanie
                                        • 2007-08
                                        • 478

                                        #20
                                        Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                        I u mnie radość przedświąteczna - odleweczka sarassins na miejscu i jeszcze "mały rozchmurzacz" dla towarzystwa - super - przygoda z Lutkami skończyła sie dobrze.
                                        Dziewczyny, chciałabym bardzo serdecznie Wam podziękować - Polly i Bluegirl za wsparcie po drodze, a Aggie za całą wspaniałą akcję i za happy end.

                                        Komentarz

                                        • Eenax
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-03
                                          • 7140

                                          #21
                                          Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                          Ja również juz mam odlewkę Fumidusa (z gratisikami).

                                          Polly i Blugirl bardzo dziękuję za pomoc w dotarciu do mnie odlewki.

                                          Aggie dziękuje za odlewke i miłe gratisy oraz podjety trud zorganizowania rozbiórki Fumidusa.
                                          ... I chłodną żmiją świt dżunglowy
                                          Wpełza do jamy,
                                          A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
                                          Dym kadzidlany. ...



                                          czarne kredki

                                          Komentarz

                                          • magdulenka
                                            Zakorzenienie
                                            • 2007-11
                                            • 8630

                                            #22
                                            Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                            Czyli chyba jednynie za granicę jest Aggie za daleko, bo ja dalej czekam i nic.

                                            I zaczyna mi się powoli cierpliwość kończyć...

                                            Jeśli nie pomaga wstawiennictwo Moderatorów, Złosia -
                                            to co - już tylko policja pozostaje??
                                            Wciąż szukam...





                                            5269

                                            Komentarz

                                            • Paulinka_S
                                              S. Sssss. SSSSS.
                                              • 2006-08
                                              • 4726

                                              #23
                                              Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                              Aggie byla ostatnio na wizażu, kontaktowalas się z nią?


                                              Komentarz

                                              • magdulenka
                                                Zakorzenienie
                                                • 2007-11
                                                • 8630

                                                #24
                                                Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                Pierwotnie opublikowany przez Paulinka_S
                                                Aggie byla ostatnio na wizażu, kontaktowalas się z nią?
                                                Nie.
                                                Nie śledzę kto, kiedy, gdzie pisze...

                                                Do Aggie dość się "napisałam" - na ani jedną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi.
                                                Wciąż szukam...





                                                5269

                                                Komentarz

                                                • Fenris
                                                  Czekam na Ragnarok
                                                  • 2006-05
                                                  • 23188

                                                  #25
                                                  Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                  dotyczy - pasterz cieni
                                                  link do wątku
                                                  - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385237
                                                  data ostatniego kontaktu - 06.12.2009
                                                  przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
                                                  czego oczekuję - już niczego, bo inne Wizażanki wzięły odlewki
                                                  opis kontaktów - pw, mail

                                                  5.12 pasterz cieni zapisała się na odlewkę 10ml w zakupach Miss Charming i od 06.12 nie kontaktowała się i nie odpowiadała. Termin wpłat minął 08.01.10.

                                                  Pisałam PW i maila. Zero odzewu.

                                                  Na szczęście inne Wizażanki wzięły jej odlewkę.
                                                  Ostatnio edytowane przez Fenris; 2010-01-12, 13:29.
                                                  Wątek wymiankowy

                                                  Moje perfumy

                                                  Komentarz

                                                  • kasiaa91
                                                    BAN stay
                                                    • 2009-07
                                                    • 5048

                                                    #26
                                                    Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Fenris
                                                    dotyczy - pasterz cieni
                                                    link do wątku
                                                    - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385237
                                                    data ostatniego kontaktu - 06.12.2009
                                                    przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
                                                    czego oczekuję - już niczego, bo inne Wizażanki wzięły odlewki
                                                    opis kontaktów - pw, mail

                                                    5.12 pasterz cieni zapisała się na odlewkę 10ml w zakupach Miss Charming i od 06.12 nie kontaktowała się i nie odpowiadała. Termin wpłat minął 08.01.10.

                                                    Pisałam PW i maila. Zero odzewu.

                                                    Na szczęście inne Wizażanki wzięły jej odlewkę.
                                                    Ja mam taki sam problem z Iloneczką
                                                    Wykreślam ją z listy, moja cierpliwość się skończyła ....

                                                    Komentarz

                                                    • CatchyKathy
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2009-05
                                                      • 2631

                                                      #27
                                                      Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                      Pierwotnie opublikowany przez kasiaa91
                                                      Ja mam taki sam problem z Iloneczką
                                                      Wykreślam ją z listy, moja cierpliwość się skończyła ....
                                                      Niestety i ja miałam problem z Iloneczką. Rozumiem, że można kupować wszystko co się rozlewa, ale trzeba pamiętać o wszystkich płatnościach z tym związanym.
                                                      Czekałam od 20 listopada na zapłatę za Pure Poison Black XS i Clinique rozbierane później 30 listopada. Najpierw było zwalanie na pocztę, następnie, że się pomyliła, bo myślała, że mój przelew poszedł razem z innymi 5cioma przelewami jakie nadawała i tak do 5 stycznia kiedy dostałam pieniądze. Wysłałam jej te odlewki w ten sam dzień, bo nie mogłam już na nie dłużej patrzeć

                                                      Komentarz

                                                      • kasiaa91
                                                        BAN stay
                                                        • 2009-07
                                                        • 5048

                                                        #28
                                                        Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                        Pierwotnie opublikowany przez CatchyKathy
                                                        Niestety i ja miałam problem z Iloneczką. Rozumiem, że można kupować wszystko co się rozlewa, ale trzeba pamiętać o wszystkich płatnościach z tym związanym.
                                                        Czekałam od 20 listopada na zapłatę za Pure Poison Black XS i Clinique rozbierane później 30 listopada. Najpierw było zwalanie na pocztę, następnie, że się pomyliła, bo myślała, że mój przelew poszedł razem z innymi 5cioma przelewami jakie nadawała i tak do 5 stycznia kiedy dostałam pieniądze. Wysłałam jej te odlewki w ten sam dzień, bo nie mogłam już na nie dłużej patrzeć
                                                        Podziwiam za cierpliwość

                                                        Komentarz

                                                        • le illjah
                                                          Wtajemniczenie
                                                          • 2008-07
                                                          • 2955

                                                          #29
                                                          Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                          ja również miałam problem z iloneczką1. jak rozbierałam idole de lubin iloneczka miała mi wpłacić 17. grudnia kasę za odlewkę. kasy nie wpłaciła i nie odpisywała na moje liczne wiadomości na pw, w profilu czy na maila. nie wiedziałam czy ona rezygnuje czy coś się stało... najbardziej wkurzajace było to, że w tym samym czasie widywałam ją codzinnie na wizażu i widziałam, że udziela się w innych wątkach kupując odlewki! nie otrzymałam od niej do tej pory żadnego słowa sprostowania. pieniądze za odlewkę przelała dopiero 29.12 po groźbie upublicznienia sprawy. nie pisałam wcześniej na tym wątku bo w sumie należną kasę za odlewkę otrzymałam, ale uważam, że jej zachowanie jest wielce niepoważne. nie polecam nikomu interesów z tą wizażanką

                                                          perfumy na wymianę
                                                          klik

                                                          Komentarz

                                                          • iloneczka1
                                                            Wtajemniczenie
                                                            • 2009-09
                                                            • 2449

                                                            #30
                                                            Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

                                                            Kilka słów wyjaśnienia, odnośnie niezakupienia: dotyczy organizatorek Kasiaa i Agnieszka32.

                                                            Kasiaa:
                                                            Mam pytanie, kto tak naprawdę rozlewa i odpowiada za techniczny stan odlewek? Czy osoba - nick wizażowy Fryzjer007 (Tżt), (o ktorej jest chyba w wątku, że jej wpłacamy, nie Tobie)? Ręce mi opadły, jak okazało się że we Flowerbombie jest zepsuty atomizer (nie da się naprawić, jak ten z targowiska ) a pół Cinema wylane. To są koszty!!!!! i nie z winy fabryczne atomka 5 ml, a z niedokręcenia. Znam tę wadę, ale to była inna przyczyna. zglaszalam Ci to w watku, nie zareagowałaś. Dałaś tylko notkę, że zakupy szczęśliwie zakończone. No, dla mnie akurat nie. I fakt, że inne osoby miały odlewki ok, nie pociesza mnie,bo ja nie miałam. To jak z targowiskiem. Jak jednej osobie dobrze się wymiankuje z Xem to drugiej niekoniecznie musi się tak samo wymiankować z tymże Xem.
                                                            Co do Flowerbomba, zorientowałam się niedawno, bo posiadałam próbkę a Twoja czekała na poźniej. Nie muszę chyba dodawac, że Cinema zwietrzało - potwierdziła doświadczona ekspedientka w jednej z krakowskich perfumerii. A i sama poczułam - też miałam próbkę. FM by dłużej trwało.
                                                            Zadziwiające. Niby przez maturę nie ma się czasu aby rozlac Cinemy, a teraz co dzień pojawia się nowa flacha do rozbiórki? Kasiu, nie wierzę, że Ty rozpsikujesz. Bo kiedy byś się uczyła? Już trochę zakupuję, sama czasem psikam i to chwilę trwa. Jak mogę poważnie traktować takie zakupy, gdzie nie wiadomo, kto organizuje, kto rozlewa, kto wysyła? Jak to rozlewanie wygląda? Flowerbomb taki dość słabiutki i trwa pół godzinki a ten z próbki ze 4 - 5 godzin. Myślałam, ze to organizatorka ma robić odlewki. I na dodatek otrzymałam rzeczy praktycznie bezużyteczne. Nie wiem, jak z późniejszymi zakupami u innych, ale ja nie jestem zadowolona. Nie odpisałam, a wiem to komu bym odpisała? Bardzo niejasna sprawa.
                                                            Zresztą jak już miałam w środę wpłacić te 33,77 zł, okazało się, że wykluczyłaś mnie z listy. Jak teraz patrzę na te bidne odlewki - może i lepiej.


                                                            Agnieszka32.
                                                            Ja nie zrezygowałam z d'italie ani Island Water. Zaznaczam to wyraźnie!!!! Jeden termin wpłaty uplywał 15go stycznia drugi 10go lutego a Ty odebrałaś mi mililitry dużo wcześniej, przed 13tym stycznia, bo nie potwierdziłam a prośba o potwierdzenie powinna być w pierwszym poście, żeby nie trzeba przeszukiwać całego wątku.
                                                            W żadnym wątku nie trzeba wciąż potwierdzać, chyba, ze zmieni się sklep, cena, termin. Tu nic takiego nie było. Wciąż widziałam się w pierwszym poście. Przekaz wypisany na d'Italie, piszę do Ciebie PW w odpowiedzi na PW z 8go (bo ją teraz zobaczyłam) - nie odpisujesz. 14go chciałam wpłacić. Odpisałaś w wątku w tonie, powszechnie uznanym za niegrzeczny, że nie.
                                                            Na maila nie moglam odpowiedzieć, bo z tego adresu już od dawna nie korzystam. Kiedyś jeszcze wyslałam z niego potwierdzenie wpłaty do jednej z organizatorek, potem mialam reinstalację systemu i straciłam hasło. Owszem, wiem, mail powinien być, więc wkrótce podam nowy adres ale wszystko z tamtej skrzynki pozostanie dla mnie tajemnicą.
                                                            Wpisów w profilu nie czytam, albo rzadko. Takie dziwactwo. Skrzynka pW była zapchana, kto chciał, zauważył. Szkoda, że ja tak późno. Bardzo możliwe ze potwierdzałam Ci, bo przeczytałam wątek, nie dam głowy. Ale jeżeli to było w momencie zapchania, być moze nie zwróciłam uwagi na angielski napis, nad spisem wiadomości, że jest zapchana i nie poszło.
                                                            Ale to nie chodzi o profil, maila, pW, na które odpisałam, z kilkudniowym opóźnieniem. Chodzi o to, że spokojnie by ta wpłata była na czas. Jak i u wszystkich innych organizatorek, co widać w wątkach. Ale...to dopiero jest ambaras aby dwoje chciało naraz
                                                            . Zgłosiłam się 13go do wątku Island Water. Na pW odpisałam 13go,że miałam takie a nie inne problemy ale wpłacam. 13go nawet nie było chyba jeszcze chętnych na te odebrane mililitry w obu wątkach, ktore ogłosiłaś jako wolne. Czemu sądziłaś, ze ich nie chcę?

                                                            Takie sprawy niesłychanie mnie dziwią, bo sama biorę udział w kilku naprawdę świetnych zakupach, co trochę trwają. I co? Otóz nic. Wszystko bardzo dobrze się "zakończa" i wszyscy jesteśmy zadowoleni i słowa nie dam na te zakupy powiedzieć!! To są te z najfajniejszych z fajnych, w miłej atmosferze.
                                                            Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
                                                            Zajrzyj TU i TU
                                                            -----
                                                            Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...