Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Sovilo
    Zakorzenienie
    • 2005-09
    • 4189

    #1

    Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

    Z racji mnówstwa pytań, edytuje post rozpoczynający wątek i mam nadzieję, ze rozwieje to wszelkie wątpliwości co i jak robiłam(teraz przestałam stosować swój sposób, ale cera znów szwankuje, bo nakupowałam masę kosmetyków... Więc tak: po normalnym myciu buzi na wacik nabiera się mleko i wciera w twarz(jak tonik) i zostawia na ok. pół godziny(jak maseczkę).Nic sie nie stanie jak potrzymacie krócej czy dłużej, grunt, żeby mleko wyschło. Mozna odczuwać ściągnięcie skóry. Zmywacie mleko wodą i w zalezności od tego czy potrzebujecie czy nie, nakadacie krem nawilżający. Po około 2 tygodniach widziałam pierwsze zauważalne efekty. Kwas mlekowy wygładza skórę, matuje ją, oczyszcza ją(podaje zwawsze przeczytany gdzies przykład z wodoodpornym zegarkiem, który po wrzuceniu do wody działa przeciez normalnie, a po zanurzeniu go w mleku- kaput podobno tak samo mleko działa na nasze pory Co do mleka- dla mnie też bez różnicy- stosowałam takie jakie miałam, obojętnie ilu procentowe, obejętnie czy w woreczku czy w kartonie. Dziewczyny, wykażcie się inwencją i intuicją... Nie pytajcie o każdy ''pierduł''- sorry za wyrażenie, ale czasami już nie mogę, takie pytania się pojawiają (pomijajac wszystko inne- non stop te same)
    Co do toniku pichtowego- jest cały obszerny wątek dotyczący tylko jego i powiem w skrócie tak- przez pierwszy tydzień działanie super, potem skóra się przyzwyczaiła i efektów nie było praktycznie żanych
    To tyle, powodzenia Mleko działa, wszyscy słyszeliśmy chyba o Kleopatrze
    Ostatnio edytowane przez Sovilo; 2007-08-01, 05:42.
    Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
  • szczesciarka
    Raczkowanie
    • 2005-01
    • 241

    #2
    Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

    Hej!Zwykłym mlekiem myjesz ?Zimnym prosto z lodówki czy podgrzanym?Może gotowanym napisz coś więcej? i jeszcze jedno pytanie co to jest tonik petroleum?Ile kosztuje itp.Gratuluje wygranej walki .

    Komentarz

    • singielka1
      Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
      • 2004-10
      • 232

      #3
      Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

      heh, właśnie... ja też zauważyłam, że np jak używam mniej kosmetyków ( maseczek, peelingów, kremów itp) to stan skóry poprawia sie... To dziwne, bo pownno być na odwrót, ale wsniosek taki, że im bardziej dbasz tym cera jest gorsza

      Komentarz

      • Sovilo
        Zakorzenienie
        • 2005-09
        • 4189

        #4
        Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

        Pierwotnie opublikowany przez szczesciarka
        Hej!Zwykłym mlekiem myjesz ?Zimnym prosto z lodówki czy podgrzanym?Może gotowanym napisz coś więcej? i jeszcze jedno pytanie co to jest tonik petroleum?Ile kosztuje itp.Gratuluje wygranej walki .
        Dzięki Ja myję twarz mlekiem najczęściej z lodóki, po prostu nie chce mi się czekać, żeby je podgrzać, choć przyznam, że taki zabieg jest bardziej przyjemniejszy Po zimnym mleku za to cera staje się ładnie zaróżowiona(dodam, ze nie mam problemu z naczynkami). Co do toniku: znalazłam kiedyś przepis(na Wizażu? ) 25 ml. petroleum(z apteki, ok.5 zł) mieszam z 10 ml. olejku pichtowego( ja kupuję w sklepie zielarskim albo również w aptece, ok. 8 zł) i pezecieram twarz tylko wieczorem po umyciu(podobno raz dziennie wystarczy, bo skóra zbyt szybko może się przyzwyczaić). Efekty widziałam po pierwszym uzyciu- wacik był brązowy( a powinien być czysty, ha ). Teraz po miesiącu zniknęły mi prawie wszystkie zaskórniki i większość krostek
        Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

        Komentarz

        • mrufka19
          Raczkowanie
          • 2005-07
          • 0

          #5
          Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

          Ty masz sucha skóre z tego co pzreczytałam i ciekawi mnie czy na mieszana tez by tak fajnie podziałało
          Szczęśliwa Mamusia Kubusia
          http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png

          Komentarz

          • Sovilo
            Zakorzenienie
            • 2005-09
            • 4189

            #6
            Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

            Pierwotnie opublikowany przez mrufka19
            Ty masz sucha skóre z tego co pzreczytałam i ciekawi mnie czy na mieszana tez by tak fajnie podziałało
            Nie mam skóry suchej, keidyś tak myślałam. Moja cera jest mieszana ze skłonnością do zaskórników i grudek. W wyniku stosowania preparatów antytrądzikowych(zewnętrz nie i wewnętrznie) skóra stała się przesuszona, ale teraz nie mam z nią problemów, stała się gładka i nawilżona Z mlekiem możesz spróbować, najwyżej zobaczysz jak skóra reaguje

            Aaaa...juz wiem, przepraszam Mój profil robiłam dawno, tak''na odwalonego'', musiałam się zagapić, myszką przesunąć... Tak więc już zmieniłam: mam cerę mieszaną(jak na razie )
            Ostatnio edytowane przez Sovilo; 2005-10-16, 08:21.
            Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

            Komentarz

            • mrufka19
              Raczkowanie
              • 2005-07
              • 0

              #7
              Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

              Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
              Nie mam skóry suchej, keidyś tak myślałam. Moja cera jest mieszana ze skłonnością do zaskórników i grudek. W wyniku stosowania preparatów antytrądzikowych(zewnętrz nie i wewnętrznie) skóra stała się przesuszona, ale teraz nie mam z nią problemów, stała się gładka i nawilżona Z mlekiem możesz spróbować, najwyżej zobaczysz jak skóra reaguje

              Aaaa...juz wiem, przepraszam Mój profil robiłam dawno, tak''na odwalonego'', musiałam się zagapić, myszką przesunąć... Tak więc już zmieniłam: mam cerę mieszaną(jak na razie )
              Dziękuje za odp, wczoraj umyłam mlekiem i jakoś tak...fuj a jakiegos odczucia na skórze nie zauważylam
              Szczęśliwa Mamusia Kubusia
              http://b1.lilypie.com/sJv5p2/.png

              Komentarz

              • kaede
                Przyczajenie
                • 2005-10
                • 12

                #8
                Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                A mogłabyś napisać jak robisz tą maseczkę z aspiryny?

                Komentarz

                • bąbelek_82
                  Rozeznanie
                  • 2005-05
                  • 589

                  #9
                  Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                  Ja też jestem ciekawa co to za maseczka z aspiryny - pierwszy raz słyszę

                  Komentarz

                  • Sovilo
                    Zakorzenienie
                    • 2005-09
                    • 4189

                    #10
                    Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                    Dziewczyny, ja tą maseczkę z aspiryny znalazłam na Wizażu Biorę kilka aspiryn(tych najzwyklejszych) dadaję wody przegotowanej i jak się rozpuszczą rozsmarowuję na twarzy. Oczywiście wszystko się kruszy...ale efekt jest bardzo dobry, skóra jest oczyszczona, ładnie napięta, u mnie na policzkach trochę aż za nadto. Wiem, że dziewczyny, aby maseczka tak się nie kruszyła dodawały jogurtu, śmietanki, itp.
                    Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                    Komentarz

                    • kaede
                      Przyczajenie
                      • 2005-10
                      • 12

                      #11
                      Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                      Dziękuję bardzo za informacje

                      Komentarz

                      • Sylwiasta
                        Zadomowienie
                        • 2003-12
                        • 1549

                        #12
                        Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                        Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                        Dziewczyny, ja tą maseczkę z aspiryny znalazłam na Wizażu Biorę kilka aspiryn(tych najzwyklejszych) dadaję wody przegotowanej i jak się rozpuszczą rozsmarowuję na twarzy. Oczywiście wszystko się kruszy...ale efekt jest bardzo dobry, skóra jest oczyszczona, ładnie napięta, u mnie na policzkach trochę aż za nadto. Wiem, że dziewczyny, aby maseczka tak się nie kruszyła dodawały jogurtu, śmietanki, itp.
                        Wody nalezy dodac tylko tyle aby tabletki "napuchly".
                        Pamietajcie, zeby nie byla to aspiryna z dodatkiem wit c! Najlepsza, najzwyklejsza Bayerowska. Wystarcza 4 tabletki.
                        Reszta - jak zwykle w wyszukiwarce

                        Komentarz

                        • sylwia18
                          Zakorzenienie
                          • 2005-02
                          • 6040

                          #13
                          Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                          Sovilo radziłabym maseczki z aspiryny nie kłaść na policzki jesli nasz mieszana skórę ja mam taka sama i kładę maseczkę tylko na strefę T czyli tam gdzie skóra jest zanieczyszczona i wymaga większej uwagi. Policzki możesz sobie tylko wysuszyć takim sposobem
                          A co do mycia twarzy mlekiem to bardzo mnie zaciekawiłaś, rano podgrzałam sobie trochę i umyłam buzię. Poczekamy na efekty, mam nadzieję że mnie nie zasypie buziaki
                          A prayer for the wild at heart, kept in cages...

                          Komentarz

                          • Kleopatraaa
                            Raczkowanie
                            • 2005-06
                            • 52

                            #14
                            Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                            Samym mlekiem myjecie dziewczyny czy z mydełkiem do twarzy??
                            Life is too short to be small

                            Komentarz

                            • Sovilo
                              Zakorzenienie
                              • 2005-09
                              • 4189

                              #15
                              Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                              Ja myję samym mlekiem. W ogóle to wpadłam na ten pomysł po tym jak zegarek wodoodporny wpadł mi do garnka z mlekiem Kąpałam się z nim w jeziorze i nic. Po tym wypadku z mlekiem mogę go wyrzucić(mleko wgryzło się w najmniejsze szczelinki) Poszperałam później trochę i okazało się, że mleko jest polecane również w formie maseczek: należy rano lub wieczorem przez ok. miesiąc przemywać buzię okrężnymi ruchami(tak aby mleko ''wcisnęło ''się dokładnie w pory skóry) zwilżonym wacikiem i pozostawić to na buzi ok. pół godziny. Wg. autora przepisu to najlepszy i najtańszy sposób na pozbycie się pryszczy i rozjaśnienie cery. Coś w tym jest- mi pomogło
                              Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                              Komentarz

                              • @ska
                                Raczkowanie
                                • 2005-08
                                • 288

                                #16
                                Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                                Ja myję samym mlekiem. W ogóle to wpadłam na ten pomysł po tym jak zegarek wodoodporny wpadł mi do garnka z mlekiem Kąpałam się z nim w jeziorze i nic. Po tym wypadku z mlekiem mogę go wyrzucić(mleko wgryzło się w najmniejsze szczelinki) Poszperałam później trochę i okazało się, że mleko jest polecane również w formie maseczek: należy rano lub wieczorem przez ok. miesiąc przemywać buzię okrężnymi ruchami(tak aby mleko ''wcisnęło ''się dokładnie w pory skóry) zwilżonym wacikiem i pozostawić to na buzi ok. pół godziny. Wg. autora przepisu to najlepszy i najtańszy sposób na pozbycie się pryszczy i rozjaśnienie cery. Coś w tym jest- mi pomogło
                                a moglabys podac jakiegos linka?? gdzie jest cos o wplywie mleka na skore?? bo bardzo mnie zaciekawilas tym, i zreszta mam podobnie, skora troche przesuszona, kremy mi nie odpowiadaja i nie moge znalezc dobrego dla siebie.A skoro to niby nawilza...
                                Aha, ale makijaz tez zmywasz tym mlekiem?? np podklad? bo nie wyobrazam sobie ze mleko moze to zmyc dokladnie. Ewentualnie, mogloby sie tak robic ze najpierw jakims zelem myc twarz, a potem mleko tak jak tonik np uzywac??
                                Sorki ze az tyle pytan, ale bardzo mnie to ciekawi i mam ochote sprobowac.
                                Chcialabym zeby mnie tez to pomoglo. Hehe az wyobrazam sobie reakcje ludzi,ktorzy by to widzieli, nie dosc ze nie moga uwierzyc ze skrobia ziemniaczana matuje, to teraz jeszcze mleczko do mycia sama natura
                                Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )

                                Komentarz

                                • Gonia
                                  Zakorzenienie
                                  • 2002-12
                                  • 8751

                                  #17
                                  Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                  Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                                  Ze względu na rozpierającą mnie radość po dzisiejszym spojrzeniu w lustro podzielę się swoją metodą, może ktoś wypróbuje, może komuś pomoże...Moja cera była mieszana, najładniejszą częścią twarzy były policzki-ostatnio jdnak zaczęły pojawiać się na nich krosty. Odtawiłam antybiotyk przepisany przez dermatologa, wszelkie drogie ''mazidła'' i ograniczyłam kosmetykę do minium, wykorzystując przy okazji ''babcine sposoby''. Buzię myję 2x dzienne...zwykłym mlekiem, ew. śmietanką przy braku tego pierwszego. Potem- rano tonik Bielendy w żelu ''Zielona herbata'' i... moja wysuszona skóra, spragniona zawsze kremiku teraz go nie potrzebuje! ( kremy na razie odstawiłam, nie mogę trafić na ''ten swój'').Wieczorem stosuje tonik petroleum+olejek pichtowy. To wszystko. Od czasu do czasu maseczka oczyszczająca z aspiryny, nawilżająca- jaka wpadnie w ręce . Jestem zaskoczona i niesamowicie zadowolona ze stanu swojej buzi, mogę wychodzić z domu bez podkładu Teraz, kiedy mam spokój z pryszczami, biorę się za filtry
                                  Coś mi sie wydaje, że to bardziej zasługa olejku pichtowego Ja używam krem z tym olejkiem i jestem tez bardzo zadowolona . Bardzo ładnie łagodzi podrażnienia, nie zapycha porów i ładnie nawilża.......
                                  21 lat z WIZAŻEM




                                  Komentarz

                                  • manqt
                                    Raczkowanie
                                    • 2005-06
                                    • 78

                                    #18
                                    Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                    No to w końcu mleko jako tonik po myciu zelem, czy mleko jako.. hm mydło - melko? Takie do głównego mycia? Bo ja ciemna jestem i się nie mogę połapać...

                                    Komentarz

                                    • czuczenka
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-07
                                      • 4092

                                      #19
                                      Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                      ja tez nie mam juz problemu z cera, a mialam jak sie lato skonczyło , twarz myje jedynie rano i wieczorem zelem Garnier Czysta Skóra a rano krem Happyderm L'oreala i zadowolona jestem

                                      Już Pani Licencjat
                                      teraz sie MaGistRuje
                                      5-ty rok na Wizażu



                                      DUKAM

                                      Komentarz

                                      • noana
                                        Raczkowanie
                                        • 2004-05
                                        • 291

                                        #20
                                        Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                        ja co prawda nie myje twarzy mlekeim, ale zauwazylam,ze odkad zmywam makijaz mleczkiem do twarzy a nie ta chlorowana woda, cera mi sie poprawila.
                                        stosuje mleczko i tonik do cery mieszanej lirene, maseczke zluszczajaca Eris pharmaceris T, krem happyderm na dzien i effacklar k na noc. nie eksperymentuje juz z nowymi kosmetykami, bo to nie wychodzilo mi na dobre :-(
                                        mialam pelno wypryskow,ale tlumaczylam sobie,ze to od nadmiaru slodyczy. teraz jem tyle samo slodyczy i prawie nic sie nie pojawia

                                        im mniej tych wszystkich mazidel tym lepiej. i portfel moze troche odsapnac

                                        Komentarz

                                        • Sovilo
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-09
                                          • 4189

                                          #21
                                          Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                          Makijażu mlekiem nie zmywam- trzebaby bardzo często wymieniać wacik. Aktualnie robię to tak, że jeśli nie mam makijażu na twarzy mleka używam do mycia, czasem zostawiam na troszkę dłużej i już. Jeżeli natomiast mam na tworzy podkład( teraz już prawie nie muszę ) myję buzię mydłem Bambino i potem przecieram mleczkiem(przyznam, ze coraz rzadziej, bo tak mi sie cera poprawiła , ze mi się nie chce ) Co do tego czy to sam olejek pichtowy... Chyba nie, bo używałam go przez kilka tygodni i zredukowały mi się tylko ''wierzchnie'' zaskórniki... Dokładnie cerę mi opczyściła kombinacja z mlekiem. Linka do strony nie mam, bo wyczytałam to w jakiejś gazecie .
                                          Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                                          Komentarz

                                          • Sovilo
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-09
                                            • 4189

                                            #22
                                            Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                            Przepisałam to, co znalazłam w gazecie:'' Mleko zawiera w niezbędnych ilościach wszystkei potrzebne nam mikroelementy: potas, magnez, fosfor, kobalt(...) Mleka ma również inne zadziwiające właściwości. Kosmatolodzy z całego świata są jednomyślni co do tego, ze jest ono najwspanialszym elikirem naszej młodości. Przecież w mleku znajduja się peptydy, białka, węglowodory, sole mineralne, kwasy tłuszczowe, czyli wszystkie składniki niezbedne do zapewnienia naszej skórze młodości.(...)"
                                            Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                                            Komentarz

                                            • AgniesiaS
                                              Raczkowanie
                                              • 2005-09
                                              • 94

                                              #23
                                              Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                              Barzdzo zainteresował mnie Twój sposób! Ale mam jedno pytanie- czy po umyciu skóry rano mlekiem twarz nie śmierdzi???

                                              Komentarz

                                              • neitka
                                                Zadomowienie
                                                • 2004-05
                                                • 1932

                                                #24
                                                Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                co do tego olejku pichtowego to ja też zrobiłam dziwne odkrycie.. jak używam toniku z naftą po całym dniu bez mycia buzi działa na mnie lepiej niż po myciu twarzy żelem... Tak, ze branie takiej kombinacji pod uwage też polecam.. mam ochotę się skusić na to mleko, ale jestem naczynkowcem...:/
                                                I will marry melody...


                                                neitka

                                                Komentarz

                                                • @ska
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2005-08
                                                  • 288

                                                  #25
                                                  Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                                                  Ja myję samym mlekiem. W ogóle to wpadłam na ten pomysł po tym jak zegarek wodoodporny wpadł mi do garnka z mlekiem Kąpałam się z nim w jeziorze i nic. Po tym wypadku z mlekiem mogę go wyrzucić(mleko wgryzło się w najmniejsze szczelinki) Poszperałam później trochę i okazało się, że mleko jest polecane również w formie maseczek: należy rano lub wieczorem przez ok. miesiąc przemywać buzię okrężnymi ruchami(tak aby mleko ''wcisnęło ''się dokładnie w pory skóry) zwilżonym wacikiem i pozostawić to na buzi ok. pół godziny. Wg. autora przepisu to najlepszy i najtańszy sposób na pozbycie się pryszczy i rozjaśnienie cery. Coś w tym jest- mi pomogło
                                                  ja jeszcze raz to cytuje, bo tu piszesz ze zostawic to mleko na troche na twarzy, pol godz, a potem co?? trzeba to zmywac woda, czy mozna zostawic na twarzy ?? tzn przemyc twarz tym mlekiem wacikiem i tyle??
                                                  ale mnie to kusi, musze wyprobowac, tylko jeszcze nie jestem pewna jednej rzeczy.Czy jak nie splucze tego mleka z twarzy po przemyciu, czy bede mogla posmarowac acne dermem?? nie pogryzie sie to wszystko?? moze glupie pytanie ale kompletnie sie nie orientuje
                                                  Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )

                                                  Komentarz

                                                  • Sovilo
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2005-09
                                                    • 4189

                                                    #26
                                                    Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                    pOSMARUJE SIĘ MLEKIEM I CZY ZOSTAWIAM JE NA TROCHĘ CZY NIE ZAWSZE ZMYWAM WODĄ, PRZECIEŻ TWORZY TO TAKĄ SKORUPKĘ. nIC NIE ŚMIERDZI, CHYBA ŻE KTOŚ BY UŻYŁ STAREGO MLEKA a TAK W OGÓLE TO PROPONUJE PO PROSTU SPRÓBOWAĆ I SIE SAMEMU PRZEKONAĆ. mLEKO JEST TAK DELIKATNE, ZE JEŚLI KTOŚ NIE MA NA NIE ALERGII- NIE ZASZKODZI
                                                    Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                                                    Komentarz

                                                    • kamaO
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2003-10
                                                      • 1866

                                                      #27
                                                      Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                      Coś w tym musi być. Kleopatra też się w mleku kąpała - co prawda w oślim, ale kto by się przejmował szczegółami
                                                      Psy mają właścicieli - koty mają służących

                                                      Komentarz

                                                      • *beatriz*
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2005-10
                                                        • 471

                                                        #28
                                                        Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                        Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                                                        Przepisałam to, co znalazłam w gazecie:'' Mleko zawiera w niezbędnych ilościach wszystkei potrzebne nam mikroelementy: potas, magnez, fosfor, kobalt(...) Mleka ma również inne zadziwiające właściwości. Kosmatolodzy z całego świata są jednomyślni co do tego, ze jest ono najwspanialszym elikirem naszej młodości. Przecież w mleku znajduja się peptydy, białka, węglowodory, sole mineralne, kwasy tłuszczowe, czyli wszystkie składniki niezbedne do zapewnienia naszej skórze młodości.(...)"
                                                        A myślisz,czy mogę po mleku użyć jakiegoś kremu,czy narazie spróbować bez?
                                                        jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..

                                                        Komentarz

                                                        • kośka
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2005-06
                                                          • 54

                                                          #29
                                                          Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                          A ja mam pytanako odnośnie kombinacji olejku pichtowego i petroleum czy nafty a mianowicie czy stosując to mozna chodzic na solarium?
                                                          Kośka

                                                          Komentarz

                                                          • AgniesiaS
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2005-09
                                                            • 94

                                                            #30
                                                            Dot.: Pozbyłam się pryszczy ))))))

                                                            Jeszcze jedno pytanko Ilu procentowego mleka używasz??? I czy na pewno ten tonik z olejku pichtowego i petroleum nie wysusza skóry???

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...