Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
-
Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Hey czy któraś z Was robiła, czy widziała efekty na blogach polskich czy zagranicznych, to proszę piszcie czy dobry jest Revlon Colorsilk? To farba/szampon trwała i kryje nawet siwe włosy do 100%, ale nie ma amoniaku, ale jak kryje do 100% siwe czy jednak nie ma czegoś gorszego od amoniaku. Znalazłam Revlona u siebie w małej drogerii. Czy niszczy włosy, jak wychodzą kolory? Jak macie zdjęcia, to proszę wklejajcie."Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie" -
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Przyłączam się. Też widziałam je w małej drogerii i pełno pięknych kolorów. tylko brak opinii na ich temat
M. : * -
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Kolory śliczne. Farby te nie są we wszystkich sklepach, ale może któraś z Was robiła/robi tymi farbami. Czekamy na opinie
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
na allegro macie wszystkie kolory.
tylko jakby ktoras zamawiala niech zapyta sprzedawce do jakiego naturalnego koloru dany odcien jest polecany zeby nie bylo potem przykrej niespodzianki.
---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------
a jesli chodzi o to jak wychodza niektore odcienie to macie troche na youtube
---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------
no i jak wpiszesz dany odcien w google to zobaczysz co wychodzilo w realu dziewczynom ktore uzywaly tych odcieni przykład:
odcien 04:
http://haircolor.wikia.com/wiki/Revl...Natural_BlondeKomentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Bunny, dziękuję
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
ja właśnie siedzę z tą farbka na włosach - kolor blue black, na razie moge powiedziec ze pięknie pachnie jak na farbę i jest wydajna bo bardzo płynnna, ale po nałozeniu nie spływa z włosów
zobaczymy jak wyjdzie kolorek
---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------
już po
kolorek ładny, ale ja farbuję się na czarno, a czerń nie jest wymagajaca, wiec ciężko mi ocenić
farba fajna w uzyciu, a odżywka po koloryzacji pachnie konwaliowo
czy bardzo znisszczy włosy - zobaczymy, ja nie wierzę ze istnieje "obojetna farba"
koloryzacja bardzo przyjemna
Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
czy możesz wkleić zdjęcia/zdjęcie? Oczywiście, dziękuję za komentarz odnośnie farby
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
oczywiście, że tak. U mnie jest dostępna w małej drogerii. Pytaj o nią właśnie w małych a ładnych drogeriach. Mają tam też Loreale, itd."Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Ok poszukam. Choć i tak cieżko. Powiedz jaka cena takiej farby?Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
ok. 25 zł, może mniej"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Farby bez amoniaku bardziej niszczą włosy ale widac to dopiero po kilku farbowaniach, ponieważ amoniak zastąpiony jest pochodn a soli amonowych , ktore zostaj a we włóknie wlosa i po paru farbowaniach zaczynaja je rozrywac co powoduje mega wysuszenie wlosa i kruszenie przyklad poczytjcie o castingu jak dziewczynom wysuszyl wlosy, mozna tez o tym poczytac w necie
---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------
O tym pisze pewien fryzjer na blogu " Główną wadą jest za to taki mały drobiazg, że sól amonowa w śladowych ilościach kumuluje się wewnątrz włosa i nie wypłukuje się całkowicie. Po kilku farbowaniach jest więc jej już sporo. A sole pęcznieją zarówno od wody, jak i od ciepła, a szczególnie od ciepła i wody razem. Tak i rozsadzają włos od środka wypychając budulec i powodując niedomknięcie łuski- to o farbie bez amoniaku , moja fryzjerka od loreala tez tak uwaza , lepsze sa profesjonalne farby np genialna alfaparf evolution mega trwala a blondy zawsze wychodzą zimne - szczeolnie te z serii platiniumKomentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Witajcie.
Zafarbowałam włosy farbą Revlon Colorsilk Truskawkowy blond. Kolor wyszedł przepiękny, jak na opakowaniu szkoda tylko że do ufarbowania krótkich włosów zużyłam całe opakowanie a kolor "sprał" sie już po kilku myciach. Został mi na włosach jakiś dziwaczny kolor żółto-rudawy. Dodam jeszcze, że myję włosy co 3-ci dzień. Szampon i odżywka do włosów farbowanych + płukanka miedź. Ogólnie nie polecam.Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
dziękuję za odpowiedzi
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"Komentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Tydzień temu zastosowałam tę farbę, odcień 60. Dark Ash Blond. Po farbowaniu i użyciu odżywki włosy wyglądały bardzo ładnie... do pierwszego mycia. Potem zrobiły się suche, po kolejnym myciu zaczęły miejscami przypominać sztywną watę, a dziś po myciu... musiałam iść do fryzjera i sporo ściąć
Fakt, że kilka miesięcy temu miałam dekoloryzowane włosy, a potem farbowane co miesiąc odrosty z przeciągnięciem farby na długość (na kilka minut), jednak to właśnie farba Revlon totalnie zniszczyła mi włosy. Jestem załamana. Od kilku miesięcy zapuszczałam grzywkę i znów mam krótką (najbardziej wypaliło mi przód)
Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2AKomentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Ja też miałam przyjemność używać tej farby. Kupiłam w drogeri LABO za 24 zł. Efekt za☠☠☠.... oczywiście do pierwszego mycia. Farba bardzo szybko się zmyła. Postanowiłam jeszcze raz pomalować, bo uważałam że na moich rozjaśnianych blondach może się nie trzymać, ale niestety. Efekt był taki sam. Dzisiaj wybieram się po farbę i mam problem. Bo nie dość że na głowie nie mam żadnego konkretnego koloru, to jeszcze nie wiem z jakiej firmy i jaki kolor kupić. Tak więc nie polecamKomentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Używałam tej farby - kolor ciemny popielaty blond. Początkowo włosy wyszły naprawdę bardzo ciemne (niemal ciemny brąz), ale już po pierwszych ok. 2-3 myciach sporo zjaśniały. Po miesiącu od farbowania są naprawdę jasne, co ważne - nie farba nie wypłukuje się na ciepło. Nie ma ani grama rudości, wygląda teraz jak ładny, jasny, naturalny brąz.Komentarz
-
Nie polecam tej farby!
Jeżeli któraś z kobiet ma swoje ( nie zniszczone farbowaniem nie siwe )piękne włosy to dla odświeżenia koloru może użyć revlona . Jeżeli są to włosy siwe - nie zafarbuje ! pokryje ale po 2-3 myciach zejdzie .Bardzo szybko się wypłukuje !!Komentarz
-
Dot.: Nie polecam tej farby!
W jakich sklepach/drogeriach można dostać te farby? A może orientuje się któraś z Was, gdzie są dostępne w Trójmieście?
Komentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Jeśli ktoś szuka Revlona w Krakowie, dostanie za 26 zł w Galerii Krakowskiej w drogerio-aptece Mediq
_____________________Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Farbę można kupić w drgeriach Hebe, do 31 stycznia są w promocji za 19.99 zł
Ja kupiłam, ale będę farbować za miesiąc, jakby ktoś wypróbował to czekam na opinie.
Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Witam!
Wczoraj kupiłam farbę Revlon w kolorze 45 Bright Auburn. Taki ładny, rudy kolor, nie marchewkowy ani nie wściekle wiśniowy, a więc jak dla mnie - marzenie 
[Wcześniej nigdy nie farbowałam włosów, jedynie używałam zmywalnego balsamu Venita Henna Color. Mój naturalny kolor włosów to średni blond, z odrobiną fioletu na czubku głowy (pozostałość bo w/w balsamie koloryzującym)
]
Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że kolor jest przepiękny(!), prawie taki sam jak na opakowaniu, może nawet troszeczkę ciemniejszy (to dobrze, bo nie jest zbyt jaskrawy). Włosy są miękkie w dotyku, to chyba zasługa tej świetnej, pachnącej odżywki (mogliby sprzedawac ją osobno!
)
Na razie jednak wstrzymam się z polecaniem tej farby, gdyż nie wiem, jak długo farba utrzyma się na włosach i czy ich zbytnio nie zniszczy
Wkrótce napiszę, czy farba Revlon jest warta polecenia
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
a miała któraś z Was nr 50? jest to chyba jasny popielaty brąz.Komentarz
-
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Ja używam i bardzo polecam! Kolory wychodzą rzeczywiście ciemniejsze, kładłam na spłowiały brąz i ciemne odrosty kolor ciemny blond. Odrosty ładnie rozjaśnione, całość równomiernie pokryta, wyszedł przepiękny jasny brązik, taki jak chciałam, żaden ciemny. Farba nie śmierdzi, włosów mi nie zniszczyła, po spłukaniu jej były gładkie. Wady: raczej trudno dostać , widziałam ją tylko RAZ w jednym miejscu, mianowicie Galeria Krk drogeria Mediq
Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
A używała któraś z Was 40 - średni popielaty brąz? Niezwykle zależy mi na popielatym brązie i jak na razie znalazłam tylko tę farbę, rzekomo nie nadającą włosom rudej poświaty...Live fast,
Die young!

Komentarz
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
ja użyłam light ash brown kilka dni temu; jestem po dwóch myciach i na razie jestem zachwycona! jakiś czas temu szukałam ciemnego popielatego blondu (ewentualnie brązu) z różnym skutkiem;
tę farbę kładłam na zrudziałe i wypłowiałe włosy - chwyciło w sam raz (nie ciemno, czego bardzo się bałam); super wychłodziło te rudości i teraz mam na głowie klasyczny, neutralny, chłodny ciemny blond - zobaczymy co będzie po kolejnych myciach;
a teraz wady:
farba jest słabo wydajna - ledwo starczyło na włosy do ramion, a po drugie nie ma opcji wymieszania części farby (w przyszłości dla odrostów) i trzeba będzie kombinować
po drugie - faktycznie dostępnośc fatalna - ja też jestem z Krakowa więc też kupiłam w Galerii Krakowskiej,Komentarz
-
-
Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku
Ja miałam sredni popielaty brąz i jasny popielaty brąz- nr 40 i nr 50, mieszałam te dwa odcienie bo nie mogłam się zdecydować na odcień, również z obawy że braknie farby.
Moim zdaniem jest wydajna i sporo zostało. Kolor natomiast wyszedł baaardzo ciemny- tzn spodziewałam się jaśniejszego.Nakładałam na rozjasniane i przyciemnione (ujednolicone) Londą popielatym blondem. Po kilkunastu myciach ciemny kolor się wymył trochę i byłabym z niego zadowolona gdyby nie to że trochę wyrudział- po prostu widać taki jakiś kasztanowy połysk. Myłam przez jakiś czas niebieskim szamponem żeby ochłodzić ale zrezygnowałam ponieważ bardzo mi wysuszał włosy.
Poza tym myślę że Revlon to dobre farby, nie zniszczyły mi jakoś specjalnie włosów- myslałam że będzie gorzej
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.



Komentarz