Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Fencze
    Rozeznanie
    • 2012-03
    • 529

    #1

    Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

    Hey czy któraś z Was robiła, czy widziała efekty na blogach polskich czy zagranicznych, to proszę piszcie czy dobry jest Revlon Colorsilk? To farba/szampon trwała i kryje nawet siwe włosy do 100%, ale nie ma amoniaku, ale jak kryje do 100% siwe czy jednak nie ma czegoś gorszego od amoniaku. Znalazłam Revlona u siebie w małej drogerii. Czy niszczy włosy, jak wychodzą kolory? Jak macie zdjęcia, to proszę wklejajcie.
    "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
  • JustShe
    Rozeznanie
    • 2007-08
    • 515

    #2
    Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

    Przyłączam się. Też widziałam je w małej drogerii i pełno pięknych kolorów. tylko brak opinii na ich temat
    M. : *

    Komentarz

    • Fencze
      Rozeznanie
      • 2012-03
      • 529

      #3
      Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

      Kolory śliczne. Farby te nie są we wszystkich sklepach, ale może któraś z Was robiła/robi tymi farbami. Czekamy na opinie
      "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

      Komentarz

      • blond bunny
        Zakorzenienie
        • 2009-05
        • 9067

        #4
        Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

        na allegro macie wszystkie kolory.
        tylko jakby ktoras zamawiala niech zapyta sprzedawce do jakiego naturalnego koloru dany odcien jest polecany zeby nie bylo potem przykrej niespodzianki.

        ---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

        a jesli chodzi o to jak wychodza niektore odcienie to macie troche na youtube

        ---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

        no i jak wpiszesz dany odcien w google to zobaczysz co wychodzilo w realu dziewczynom ktore uzywaly tych odcieni przykład:

        odcien 04:

        http://haircolor.wikia.com/wiki/Revl...Natural_Blonde
        blog blond bunny

        Komentarz

        • Fencze
          Rozeznanie
          • 2012-03
          • 529

          #5
          Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

          Bunny, dziękuję
          "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

          Komentarz

          • pokemon89
            Przyczajenie
            • 2011-03
            • 7

            #6
            Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

            ja właśnie siedzę z tą farbka na włosach - kolor blue black, na razie moge powiedziec ze pięknie pachnie jak na farbę i jest wydajna bo bardzo płynnna, ale po nałozeniu nie spływa z włosów
            zobaczymy jak wyjdzie kolorek

            ---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

            już po kolorek ładny, ale ja farbuję się na czarno, a czerń nie jest wymagajaca, wiec ciężko mi ocenić
            farba fajna w uzyciu, a odżywka po koloryzacji pachnie konwaliowo
            czy bardzo znisszczy włosy - zobaczymy, ja nie wierzę ze istnieje "obojetna farba"
            koloryzacja bardzo przyjemna

            Komentarz

            • Fencze
              Rozeznanie
              • 2012-03
              • 529

              #7
              Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

              czy możesz wkleić zdjęcia/zdjęcie? Oczywiście, dziękuję za komentarz odnośnie farby
              "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

              Komentarz

              • kaki92
                Przyczajenie
                • 2010-08
                • 2

                #8
                Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                Można je nabyć w Polsce nie przez allegro?

                Komentarz

                • Fencze
                  Rozeznanie
                  • 2012-03
                  • 529

                  #9
                  Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                  oczywiście, że tak. U mnie jest dostępna w małej drogerii. Pytaj o nią właśnie w małych a ładnych drogeriach. Mają tam też Loreale, itd.
                  "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

                  Komentarz

                  • kaki92
                    Przyczajenie
                    • 2010-08
                    • 2

                    #10
                    Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                    Ok poszukam. Choć i tak cieżko. Powiedz jaka cena takiej farby?

                    Komentarz

                    • Fencze
                      Rozeznanie
                      • 2012-03
                      • 529

                      #11
                      Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                      ok. 25 zł, może mniej
                      "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

                      Komentarz

                      • Aurelia71
                        BAN stay
                        • 2009-06
                        • 52

                        #12
                        Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                        Farby bez amoniaku bardziej niszczą włosy ale widac to dopiero po kilku farbowaniach, ponieważ amoniak zastąpiony jest pochodn a soli amonowych , ktore zostaj a we włóknie wlosa i po paru farbowaniach zaczynaja je rozrywac co powoduje mega wysuszenie wlosa i kruszenie przyklad poczytjcie o castingu jak dziewczynom wysuszyl wlosy, mozna tez o tym poczytac w necie

                        ---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

                        O tym pisze pewien fryzjer na blogu " Główną wadą jest za to taki mały drobiazg, że sól amonowa w śladowych ilościach kumuluje się wewnątrz włosa i nie wypłukuje się całkowicie. Po kilku farbowaniach jest więc jej już sporo. A sole pęcznieją zarówno od wody, jak i od ciepła, a szczególnie od ciepła i wody razem. Tak i rozsadzają włos od środka wypychając budulec i powodując niedomknięcie łuski- to o farbie bez amoniaku , moja fryzjerka od loreala tez tak uwaza , lepsze sa profesjonalne farby np genialna alfaparf evolution mega trwala a blondy zawsze wychodzą zimne - szczeolnie te z serii platinium

                        Komentarz

                        • AP0
                          Przyczajenie
                          • 2011-10
                          • 2

                          #13
                          Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                          Witajcie.
                          Zafarbowałam włosy farbą Revlon Colorsilk Truskawkowy blond. Kolor wyszedł przepiękny, jak na opakowaniu szkoda tylko że do ufarbowania krótkich włosów zużyłam całe opakowanie a kolor "sprał" sie już po kilku myciach. Został mi na włosach jakiś dziwaczny kolor żółto-rudawy. Dodam jeszcze, że myję włosy co 3-ci dzień. Szampon i odżywka do włosów farbowanych + płukanka miedź. Ogólnie nie polecam.

                          Komentarz

                          • Fencze
                            Rozeznanie
                            • 2012-03
                            • 529

                            #14
                            Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                            dziękuję za odpowiedzi
                            "Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

                            Komentarz

                            • greige
                              Raczkowanie
                              • 2010-05
                              • 372

                              #15
                              Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                              Tydzień temu zastosowałam tę farbę, odcień 60. Dark Ash Blond. Po farbowaniu i użyciu odżywki włosy wyglądały bardzo ładnie... do pierwszego mycia. Potem zrobiły się suche, po kolejnym myciu zaczęły miejscami przypominać sztywną watę, a dziś po myciu... musiałam iść do fryzjera i sporo ściąć Fakt, że kilka miesięcy temu miałam dekoloryzowane włosy, a potem farbowane co miesiąc odrosty z przeciągnięciem farby na długość (na kilka minut), jednak to właśnie farba Revlon totalnie zniszczyła mi włosy. Jestem załamana. Od kilku miesięcy zapuszczałam grzywkę i znów mam krótką (najbardziej wypaliło mi przód)

                              Cel nr 1 - osiągnięty
                              Cel nr 2 - osiągnę latem
                              2A

                              Komentarz

                              • Agatau88
                                Zakorzenienie
                                • 2007-06
                                • 12995

                                #16
                                Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                Ktos uzywal tej farby poza opiniami już widocznymi?

                                Komentarz

                                • blondyna2304
                                  Przyczajenie
                                  • 2011-09
                                  • 6

                                  #17
                                  Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                  Ja też miałam przyjemność używać tej farby. Kupiłam w drogeri LABO za 24 zł. Efekt za☠☠☠.... oczywiście do pierwszego mycia. Farba bardzo szybko się zmyła. Postanowiłam jeszcze raz pomalować, bo uważałam że na moich rozjaśnianych blondach może się nie trzymać, ale niestety. Efekt był taki sam. Dzisiaj wybieram się po farbę i mam problem. Bo nie dość że na głowie nie mam żadnego konkretnego koloru, to jeszcze nie wiem z jakiej firmy i jaki kolor kupić. Tak więc nie polecam

                                  Komentarz

                                  • SaMa
                                    Zadomowienie
                                    • 2005-02
                                    • 1196

                                    #18
                                    Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                    Używałam tej farby - kolor ciemny popielaty blond. Początkowo włosy wyszły naprawdę bardzo ciemne (niemal ciemny brąz), ale już po pierwszych ok. 2-3 myciach sporo zjaśniały. Po miesiącu od farbowania są naprawdę jasne, co ważne - nie farba nie wypłukuje się na ciepło. Nie ma ani grama rudości, wygląda teraz jak ładny, jasny, naturalny brąz.

                                    Komentarz

                                    • tyroksyna
                                      Przyczajenie
                                      • 2012-12
                                      • 2

                                      #19
                                      Nie polecam tej farby!

                                      Jeżeli któraś z kobiet ma swoje ( nie zniszczone farbowaniem nie siwe )piękne włosy to dla odświeżenia koloru może użyć revlona . Jeżeli są to włosy siwe - nie zafarbuje ! pokryje ale po 2-3 myciach zejdzie .Bardzo szybko się wypłukuje !!

                                      Komentarz

                                      • Jackie_S
                                        Zakorzenienie
                                        • 2007-05
                                        • 6456

                                        #20
                                        Dot.: Nie polecam tej farby!

                                        W jakich sklepach/drogeriach można dostać te farby? A może orientuje się któraś z Was, gdzie są dostępne w Trójmieście?

                                        Komentarz

                                        • _nouvelle_
                                          Rozeznanie
                                          • 2009-08
                                          • 631

                                          #21
                                          Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                          Jeśli ktoś szuka Revlona w Krakowie, dostanie za 26 zł w Galerii Krakowskiej w drogerio-aptece Mediq
                                          _____________________

                                          Komentarz

                                          • Natalka1307
                                            Przyczajenie
                                            • 2010-05
                                            • 7

                                            #22
                                            Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                            Farbę można kupić w drgeriach Hebe, do 31 stycznia są w promocji za 19.99 zł Ja kupiłam, ale będę farbować za miesiąc, jakby ktoś wypróbował to czekam na opinie.

                                            Komentarz

                                            • florence96
                                              Przyczajenie
                                              • 2013-01
                                              • 2

                                              #23
                                              Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                              Witam! Wczoraj kupiłam farbę Revlon w kolorze 45 Bright Auburn. Taki ładny, rudy kolor, nie marchewkowy ani nie wściekle wiśniowy, a więc jak dla mnie - marzenie

                                              [Wcześniej nigdy nie farbowałam włosów, jedynie używałam zmywalnego balsamu Venita Henna Color. Mój naturalny kolor włosów to średni blond, z odrobiną fioletu na czubku głowy (pozostałość bo w/w balsamie koloryzującym) ]

                                              Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że kolor jest przepiękny(!), prawie taki sam jak na opakowaniu, może nawet troszeczkę ciemniejszy (to dobrze, bo nie jest zbyt jaskrawy). Włosy są miękkie w dotyku, to chyba zasługa tej świetnej, pachnącej odżywki (mogliby sprzedawac ją osobno! )

                                              Na razie jednak wstrzymam się z polecaniem tej farby, gdyż nie wiem, jak długo farba utrzyma się na włosach i czy ich zbytnio nie zniszczy
                                              Wkrótce napiszę, czy farba Revlon jest warta polecenia

                                              Komentarz

                                              • glamorousbabe
                                                Raczkowanie
                                                • 2008-07
                                                • 84

                                                #24
                                                Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                Pierwotnie opublikowany przez _nouvelle_
                                                Jeśli ktoś szuka Revlona w Krakowie, dostanie za 26 zł w Galerii Krakowskiej w drogerio-aptece Mediq

                                                <3 dziękuje )

                                                to jest ta po lewej jak się wchodzi od pawiej ?

                                                Komentarz

                                                • Sweet Devil
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2010-10
                                                  • 41

                                                  #25
                                                  Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                  a miała któraś z Was nr 50? jest to chyba jasny popielaty brąz.

                                                  Komentarz

                                                  • Sweet Devil
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2010-10
                                                    • 41

                                                    #26
                                                    Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                    Nikt nie używa tych farb???

                                                    Komentarz

                                                    • rusalka66
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2010-09
                                                      • 34

                                                      #27
                                                      Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                      Ja używam i bardzo polecam! Kolory wychodzą rzeczywiście ciemniejsze, kładłam na spłowiały brąz i ciemne odrosty kolor ciemny blond. Odrosty ładnie rozjaśnione, całość równomiernie pokryta, wyszedł przepiękny jasny brązik, taki jak chciałam, żaden ciemny. Farba nie śmierdzi, włosów mi nie zniszczyła, po spłukaniu jej były gładkie. Wady: raczej trudno dostać , widziałam ją tylko RAZ w jednym miejscu, mianowicie Galeria Krk drogeria Mediq

                                                      Komentarz

                                                      • crazylady1986
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2011-02
                                                        • 17

                                                        #28
                                                        Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                        A używała któraś z Was 40 - średni popielaty brąz? Niezwykle zależy mi na popielatym brązie i jak na razie znalazłam tylko tę farbę, rzekomo nie nadającą włosom rudej poświaty...
                                                        Live fast,
                                                        Die young!

                                                        Komentarz

                                                        • fufunia81
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2009-04
                                                          • 14

                                                          #29
                                                          Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                          ja użyłam light ash brown kilka dni temu; jestem po dwóch myciach i na razie jestem zachwycona! jakiś czas temu szukałam ciemnego popielatego blondu (ewentualnie brązu) z różnym skutkiem;
                                                          tę farbę kładłam na zrudziałe i wypłowiałe włosy - chwyciło w sam raz (nie ciemno, czego bardzo się bałam); super wychłodziło te rudości i teraz mam na głowie klasyczny, neutralny, chłodny ciemny blond - zobaczymy co będzie po kolejnych myciach;
                                                          a teraz wady:
                                                          farba jest słabo wydajna - ledwo starczyło na włosy do ramion, a po drugie nie ma opcji wymieszania części farby (w przyszłości dla odrostów) i trzeba będzie kombinować
                                                          po drugie - faktycznie dostępnośc fatalna - ja też jestem z Krakowa więc też kupiłam w Galerii Krakowskiej,

                                                          Komentarz

                                                          • Sweet Devil
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2010-10
                                                            • 41

                                                            #30
                                                            Dot.: Revlon Colorsilk farba bez amoniaku

                                                            Ja miałam sredni popielaty brąz i jasny popielaty brąz- nr 40 i nr 50, mieszałam te dwa odcienie bo nie mogłam się zdecydować na odcień, również z obawy że braknie farby.
                                                            Moim zdaniem jest wydajna i sporo zostało. Kolor natomiast wyszedł baaardzo ciemny- tzn spodziewałam się jaśniejszego.Nakładałam na rozjasniane i przyciemnione (ujednolicone) Londą popielatym blondem. Po kilkunastu myciach ciemny kolor się wymył trochę i byłabym z niego zadowolona gdyby nie to że trochę wyrudział- po prostu widać taki jakiś kasztanowy połysk. Myłam przez jakiś czas niebieskim szamponem żeby ochłodzić ale zrezygnowałam ponieważ bardzo mi wysuszał włosy.
                                                            Poza tym myślę że Revlon to dobre farby, nie zniszczyły mi jakoś specjalnie włosów- myslałam że będzie gorzej

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...