Gra "WSTYD"

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • NocnaWiedma
    Lady in red.
    • 2018-06
    • 67023

    #2011
    Dot.: Gra "WSTYD"

    Nie



    Swoich planów na przyszłość

    Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

    Komentarz

    • Nightmare666
      Holy Crap!
      • 2010-08
      • 39299

      #2012
      Dot.: Gra "WSTYD"

      Nie

      Umawiać się z kimś przez internet?
      "Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
      Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

      Komentarz

      • ona2646
        Zakorzenienie
        • 2015-01
        • 62234

        #2013
        Dot.: Gra "WSTYD"

        nie

        nie umieć gotować
        ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


        Szczęśliwa mama i żona

        Komentarz

        • nastychick
          Zakorzenienie
          • 2008-06
          • 42370

          #2014
          Dot.: Gra "WSTYD"

          Nie

          Opalać toples na balkonie

          Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
          "Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

          rsmt

          Komentarz

          • patiasym
            Zakorzenienie
            • 2006-01
            • 11558

            #2015
            Dot.: Gra "WSTYD"

            Nawet całkiem nago się nie wstydzę, byleby tylko za to nie groził mi mandat


            Robić depilację bikini u kosmetyczki?

            Komentarz

            • ona2646
              Zakorzenienie
              • 2015-01
              • 62234

              #2016
              Dot.: Gra "WSTYD"

              nie

              mieć zaniedbane paznokcie
              ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


              Szczęśliwa mama i żona

              Komentarz

              • nastychick
                Zakorzenienie
                • 2008-06
                • 42370

                #2017
                Dot.: Gra "WSTYD"

                Tak

                Rozmawiać o seksie z obcymi

                Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
                "Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

                rsmt

                Komentarz

                • ona2646
                  Zakorzenienie
                  • 2015-01
                  • 62234

                  #2018
                  Dot.: Gra "WSTYD"

                  tak

                  upić się do nieprzytomności
                  ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


                  Szczęśliwa mama i żona

                  Komentarz

                  • AsiaW**
                    Zakorzenienie
                    • 2007-01
                    • 4522

                    #2019
                    Dot.: Gra "WSTYD"

                    Tak

                    Wystąpić w programie tv

                    Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


                    Komentarz

                    • ona2646
                      Zakorzenienie
                      • 2015-01
                      • 62234

                      #2020
                      Dot.: Gra "WSTYD"

                      zależy w jakim / tak/nie

                      być bałaganiarzem
                      ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


                      Szczęśliwa mama i żona

                      Komentarz

                      • Nightmare666
                        Holy Crap!
                        • 2010-08
                        • 39299

                        #2021
                        Dot.: Gra "WSTYD"

                        Nie, bo nie jestem bałaganiarą

                        Tego ile spędzasz czasu w internecie?
                        "Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
                        Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

                        Komentarz

                        • ona2646
                          Zakorzenienie
                          • 2015-01
                          • 62234

                          #2022
                          Dot.: Gra "WSTYD"

                          nie

                          kupować używane ciuchy
                          ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


                          Szczęśliwa mama i żona

                          Komentarz

                          • Nightmare666
                            Holy Crap!
                            • 2010-08
                            • 39299

                            #2023
                            Dot.: Gra "WSTYD"

                            Nie.

                            A Ty?
                            "Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
                            Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

                            Komentarz

                            • ona2646
                              Zakorzenienie
                              • 2015-01
                              • 62234

                              #2024
                              Dot.: Gra "WSTYD"

                              Nie
                              Mieć wszy

                              Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
                              ...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


                              Szczęśliwa mama i żona

                              Komentarz

                              Przetwarzanie...