czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • hustawka_25
    Przyczajenie
    • 2011-03
    • 1

    #1

    czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

    Niedawno zrobiłam sobie pierwszy tatuaż i nie mam pojęcia, czy goi się poprawnie, ale nie podoba mi się, że wciąż dookoła jest czerwony... Nie wiecie jakiej maści mogłabym używać, żeby goił się szybciej? ;> Z góry dzięki za pomoc!
  • wyimaginowana_lady
    Raczkowanie
    • 2011-01
    • 32

    #2
    Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

    musisz go przemywać szarym mydłem i smarować Alantan plus ale w maści nie w kremie

    Komentarz

    • TheLWord
      Raczkowanie
      • 2009-04
      • 176

      #3
      Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

      mi chlopak ktory robil tatuaz polecal masc bepanthen, przemywac mydlem kilka razy dziennie i smarowac bepanthenem

      Komentarz

      • mimitu
        Przyczajenie
        • 2011-03
        • 2

        #4
        Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

        Polecam maść witaminową Tribiotic. Dostępny w małych saszetkach lub w tubce.

        Komentarz

        • nana_j
          Przyczajenie
          • 2011-01
          • 2

          #5
          Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

          tak, tribiotic przede wszystkim. to maść z antybiotykiem, więc będzie działać antybakteryjne. dodatkowo można skórę odkazić codziennie rano i wieczorem płynem chirurgicznym o nazwie octenisept.kosztuje ok. 22zł. mi bardzo ładnie goją się od tego wszystkie rany. nawilżająco bardzo dobrze działa alantan w postaci maści albo lekkiego kremu (alantan dermoline).

          Komentarz

          • lida82
            Rozeznanie
            • 2006-10
            • 750

            #6
            Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

            polecam sudocrem chyba tak sie pisze
            masc z apteki w siwym plastikowym opakowaniu

            Komentarz

            • moniczka_90
              Zakorzenienie
              • 2010-07
              • 15142

              #7
              Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

              Przemywanie szarym mydłem i smarowanie Bepanthen'em
              żona 2014
              mama 2018
              przyszła mama 2020

              Komentarz

              • plastelinkaa
                Raczkowanie
                • 2011-03
                • 65

                #8
                Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                tribiotic, bardzo fajna maść

                Komentarz

                • moniczka_90
                  Zakorzenienie
                  • 2010-07
                  • 15142

                  #9
                  Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                  Też polecam tribiotic jednak tribioticem smarowałam przekłucia kolczyków a nie tatuaż
                  żona 2014
                  mama 2018
                  przyszła mama 2020

                  Komentarz

                  • kwaskowa
                    Raczkowanie
                    • 2010-08
                    • 103

                    #10
                    Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                    A ja polecam "Alantan"

                    Komentarz

                    • renia19941
                      Rozeznanie
                      • 2008-11
                      • 810

                      #11
                      Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                      Tylko nie tribiotic!! Bepahthen lub alantan (masc), i nie smarowac tylko wklepywac jesli chodzi o tatuaz. Smaruj 2 razy dziennie i nie odrywaj "strupków".
                      Szczerze mówiąc powinien Ci to powiedziec tatuazysta, który Cie tatuował no ale cóż....
                      VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600

                      Komentarz

                      • moniczka_90
                        Zakorzenienie
                        • 2010-07
                        • 15142

                        #12
                        Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                        Pierwotnie opublikowany przez renia19941
                        Tylko nie tribiotic!! Bepahthen lub alantan (masc), i nie smarowac tylko wklepywac jesli chodzi o tatuaz. Smaruj 2 razy dziennie i nie odrywaj "strupków".
                        Szczerze mówiąc powinien Ci to powiedziec tatuazysta, który Cie tatuował no ale cóż....
                        no właśnie... co to za tatuazysta który nawet nie powiedział co dalej ?
                        żona 2014
                        mama 2018
                        przyszła mama 2020

                        Komentarz

                        • martynkaa_m
                          Raczkowanie
                          • 2011-02
                          • 304

                          #13
                          Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                          hmmm moj kolega mial robiony na cala reke tatulaz i przed to wiem, ze sie smarowal mascia emla czy jakos tak - znieczulajaca. A po nie mam pojecia.. moze tez tym? tribiotic jest dobra mascia ale nie wiem, czy na to sie nada

                          Komentarz

                          • moniczka_90
                            Zakorzenienie
                            • 2010-07
                            • 15142

                            #14
                            Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                            tribiotic jest dobry na piercing a nie na tatuaż
                            żona 2014
                            mama 2018
                            przyszła mama 2020

                            Komentarz

                            • agnesuk
                              Wtajemniczenie
                              • 2010-06
                              • 2924

                              #15
                              Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                              Ja smarowałam wazeliną i przemywałam mydłem antybakteryjnym
                              *ćwiczę
                              *ujędrniam ciało
                              *walczę o swoje marzenia!


                              Komentarz

                              • RedHead_BlackEyes
                                Przyczajenie
                                • 2010-01
                                • 3

                                #16
                                Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                tylko nie Tribiotic, nie jest na nic dobry, stosuje się go w ostateczności, bo to maść z antybiotykiem. Ja mój tatuaż smarowałam kremem easy tattoo, całkiem w porządku

                                Komentarz

                                • jaaap
                                  Raczkowanie
                                  • 2010-01
                                  • 82

                                  #17
                                  Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                  Ja glownie smarowalam tatuaz duzymi ilociami wazeliny i tribioticiem od czasu do czasu...

                                  Komentarz

                                  • 28nana
                                    Raczkowanie
                                    • 2008-10
                                    • 459

                                    #18
                                    Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                    Pierwotnie opublikowany przez hustawka_25
                                    Niedawno zrobiłam sobie pierwszy tatuaż i nie mam pojęcia, czy goi się poprawnie, ale nie podoba mi się, że wciąż dookoła jest czerwony... Nie wiecie jakiej maści mogłabym używać, żeby goił się szybciej? ;> Z góry dzięki za pomoc!

                                    Przede wszystkim po zabiegu powinnaś otrzymać od tatuażysty ulotkę z informacjami odnośnie pielęgnacji. ja taką dostałam z dokładnymi instrukcjami - co, kiedy, czym itp

                                    W studiu polecono mi Bepanthen - jest to preparat dostępny w każdej aptece.

                                    Jeśli zaś robiłaś tatoo poza salonem, w chałupniczym pseudo - studiu... pomyśl o badaniach -bo w przypadku niesterylnego sprzętu czy tanich barwników można narazić się na szereg chorób
                                    Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.

                                    Komentarz

                                    • Jagoda1982
                                      Rozeznanie
                                      • 2008-08
                                      • 880

                                      #19
                                      Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                      Mi rowniez tatuazysta polecil Bepanthen. Smaruje 3 razy dziennie, a raczej delikatnie wklepuje. Bardzo ladnie sie goi
                                      Never give up under strain,
                                      Keep your head up day by day,
                                      You're the only one to live your life.

                                      Komentarz

                                      • Kretka666
                                        Zakorzenienie
                                        • 2010-03
                                        • 22330

                                        #20
                                        Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                        MI poleciła Alantan Plus w maści. I faktycznie, ładnie mi się zagoił.
                                        Mydła, oleje, no poo

                                        Komentarz

                                        • askab86
                                          Przyczajenie
                                          • 2011-03
                                          • 4

                                          #21
                                          Dot.: czym posmarować tatuaż, żeby szybciej się goił?

                                          szare mydło i maść Alantan Plus

                                          Komentarz

                                          • Kasiaa85
                                            Przyczajenie
                                            • 2026-05
                                            • 3

                                            #22
                                            Jeżeli dalej ktoś szuka rozwiązania spośród wielu produktów na rynku, to mi na świeże tatuaże i ich pielęgnację podziałał Dermozon od Bioelixire. Ma prosty i naturalny skład i przy regularnym stosowaniu u mnie zadziałał

                                            Komentarz

                                            Przetwarzanie...