Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Tereskaa
    Zakorzenienie
    • 2005-12
    • 8149

    #2701
    Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

    Pierwotnie opublikowany przez adriana0109
    Witajcie Ja też jestem Yerboholiczką co prawda ja nie pasjonuję się nią tak jak widzę Wy ale pijam codziennie od roku Mogę Wam polecić urozmaicanie yerby tak jak ja to robię a mianowicie np dodaje listki zielonej herbaty o smaku pinacolady albo ostatnio moja ulubiona Yerba Korzenna mmmniam
    Korzenna Lepiej powiedz jak zrobić yerbkę korzenną


    Jem mniej, bramy raju są wąskie






    Komentarz

    • adriana0109
      Przyczajenie
      • 2012-03
      • 9

      #2702
      Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

      Yerbe korzenną robie tak ,że dodaje specjalną mieszankę przypraw
      Yogi tea (tj. cynamon, kardamon, imbir, pieprz, lukrecja, wanilia i goździki). Ten smak Yerby kojarzy mi się z piernikami Babci

      Komentarz

      • ginkgo biloba
        Raczkowanie
        • 2013-01
        • 102

        #2703
        Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

        Kiedys postanowiłam udoskonalic moja yerbe cynamonem... takim sproszkowanym i nie wiem jak smakuje, bo mi sie zatkała bombilla ha ha to były czasy Miałam co prawda bambusową, a nie z nierdzewki i moze dlatego

        Komentarz

        • IsabelCat
          Raczkowanie
          • 2013-03
          • 39

          #2704
          Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

          Dziewczyny a od jak dawna pijecie Yerba ? Czy faktycznie jest po niej lepsza kondycja włosów? Poczytałam o tej herbatce w necie i jestem skłonna zacząć ją codziennie serwować
          Powiem,co wiem,lecz wiem na pewno
          Nie będzie to wcale myśl złota
          Najlepszą muzyką przed snem dla uszu

          Jest mruczenie mojego szczęśliwego kota

          Dbam o ciało używam ELANCYL

          Zapraszam do Klubu Jak wytresować faceta żeby...?

          Komentarz

          • Tereskaa
            Zakorzenienie
            • 2005-12
            • 8149

            #2705
            Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

            Pierwotnie opublikowany przez IsabelCat
            Dziewczyny a od jak dawna pijecie Yerba ? Czy faktycznie jest po niej lepsza kondycja włosów? Poczytałam o tej herbatce w necie i jestem skłonna zacząć ją codziennie serwować
            Jaką herbatę Mówisz o skrzypie? Bo on działa na włosy Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie

            A ja dziś znielubianą CBSkę piję

            ---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

            Pierwotnie opublikowany przez adriana0109
            Yerbe korzenną robie tak ,że dodaje specjalną mieszankę przypraw
            Yogi tea (tj. cynamon, kardamon, imbir, pieprz, lukrecja, wanilia i goździki). Ten smak Yerby kojarzy mi się z piernikami Babci
            Ooooo, a gdzie takie cuda można dostać? Ja dziś zajrzałam na stronę yerbamarketu i mają tam yerbę korzenną, ale w formie saszetkowej, więc dla mnie nie do przejścia A korzenny smak uwieeeeeeeelniam


            Jem mniej, bramy raju są wąskie






            Komentarz

            • IsabelCat
              Raczkowanie
              • 2013-03
              • 39

              #2706
              Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

              Ja się doczytałam na jakiejś stronie Yerba o jej właściwościach i poprawie kondycji włosów,skóry i paznokci.Dlatego chciałam zapytać czy to prawda
              Ale na pewno zacznę stosować tą herbatkę w Poznaniu odkryłam już sklep
              Powiem,co wiem,lecz wiem na pewno
              Nie będzie to wcale myśl złota
              Najlepszą muzyką przed snem dla uszu

              Jest mruczenie mojego szczęśliwego kota

              Dbam o ciało używam ELANCYL

              Zapraszam do Klubu Jak wytresować faceta żeby...?

              Komentarz

              • Tereskaa
                Zakorzenienie
                • 2005-12
                • 8149

                #2707
                Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                Jaką herbatę Mówisz o skrzypie? Bo on działa na włosy Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie

                Pierwotnie opublikowany przez IsabelCat
                Ja się doczytałam na jakiejś stronie Yerba o jej właściwościach i poprawie kondycji włosów,skóry i paznokci.Dlatego chciałam zapytać czy to prawda
                Ale na pewno zacznę stosować tą herbatkę w Poznaniu odkryłam już sklep
                Może yerba też poprawia zdolność czytania ze zrozumieniem


                Jem mniej, bramy raju są wąskie






                Komentarz

                • _Asiaczek_
                  Rozeznanie
                  • 2011-06
                  • 586

                  #2708
                  Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                  Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                  Może yerba też poprawia zdolność czytania ze zrozumieniem

                  hahaha, no, przydałoby się niektórym

                  ---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

                  a ja jestem znowu chora i na zwolnieniu, przez tę moją tarczycę mam słabą odporność...

                  Komentarz

                  • abrakatabra
                    Zakorzenienie
                    • 2008-10
                    • 3761

                    #2709
                    Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                    Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                    Jaką herbatę Mówisz o skrzypie? Bo on działa na włosy Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie

                    A ja dziś znielubianą CBSkę piję
                    Mój TZ twierdzi, że włosy i paznokcie szybciej mu rosną po yerbie ale również żadne z nas nie zauważyło poprawy kondycji

                    Dzisiaj u mnie też będzie CBS limon

                    Komentarz

                    • Tereskaa
                      Zakorzenienie
                      • 2005-12
                      • 8149

                      #2710
                      Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                      Pierwotnie opublikowany przez _Asiaczek_
                      hahaha, no, przydałoby się niektórym

                      ---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

                      a ja jestem znowu chora i na zwolnieniu, przez tę moją tarczycę mam słabą odporność...
                      Zdróweczka Asiu i dużo wzmacniającej yerbki pij Dobrze, że chociaż nikt Ci nie robi problemów ze zwolnieniem, chociaż pewnie kaski mniej przez nie będzie, ale trudno, zdrówko najważniejsze. U mnie pewnie też by nie było problemów ze zwolnieniem, ale pracuję tam niecałe 2 miesiące i jakby nie wypada jeszcze iść na zwolnienie A w zeszłym tygodniu miałam 6 dni pracujących po 10 godzin i zrobił mi się czyrak na brzuchu i to w miejscu gdzie mam pas od spodni i gatek Także chodziłam do pracy z taką małą 38-stopniową gorączką i tym bolącym wrzodem, no cóż, przeżyłam Teraz miałam mieć cały tydzień wolny, bo mam tyle godzin nadpracowanych, ale kiszka, wczoraj zadzwonił sam kierownik rejonowy z prośbą żebym dziś przyszła na popołudnie Więc co, jak sama góra prosi to co zrobić

                      ---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

                      Pierwotnie opublikowany przez abrakatabra
                      Mój TZ twierdzi, że włosy i paznokcie szybciej mu rosną po yerbie ale również żadne z nas nie zauważyło poprawy kondycji

                      Dzisiaj u mnie też będzie CBS limon
                      Smacznego Ja to chyba nie mam czasu się przyglądać co mi tam szybciej rośnie Yerbka jest fajna, mi osobiście służy i Papież ją lubi


                      Jem mniej, bramy raju są wąskie






                      Komentarz

                      • _Asiaczek_
                        Rozeznanie
                        • 2011-06
                        • 586

                        #2711
                        Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                        Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                        Zdróweczka Asiu i dużo wzmacniającej yerbki pij Dobrze, że chociaż nikt Ci nie robi problemów ze zwolnieniem, chociaż pewnie kaski mniej przez nie będzie, ale trudno, zdrówko najważniejsze. U mnie pewnie też by nie było problemów ze zwolnieniem, ale pracuję tam niecałe 2 miesiące i jakby nie wypada jeszcze iść na zwolnienie A w zeszłym tygodniu miałam 6 dni pracujących po 10 godzin i zrobił mi się czyrak na brzuchu i to w miejscu gdzie mam pas od spodni i gatek Także chodziłam do pracy z taką małą 38-stopniową gorączką i tym bolącym wrzodem, no cóż, przeżyłam Teraz miałam mieć cały tydzień wolny, bo mam tyle godzin nadpracowanych, ale kiszka, wczoraj zadzwonił sam kierownik rejonowy z prośbą żebym dziś przyszła na popołudnie Więc co, jak sama góra prosi to co zrobić

                        ---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



                        Smacznego Ja to chyba nie mam czasu się przyglądać co mi tam szybciej rośnie Yerbka jest fajna, mi osobiście służy i Papież ją lubi
                        oj,Ty to też masz przeboje ze zdrówkiem ale mam nadzieję,że już jest ok

                        no,jak kierownik "prosi" , to nie ma wyjścia, trzeba zasuwać ja już pracuję 5 lat w tej firmie i jak jestem chora to idę na zwolnienie i koniec, nie mam zamiaru się męczyć i wszystkich pozarażać na dodatek

                        Komentarz

                        • abrakatabra
                          Zakorzenienie
                          • 2008-10
                          • 3761

                          #2712
                          Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                          Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa

                          Smacznego Ja to chyba nie mam czasu się przyglądać co mi tam szybciej rośnie Yerbka jest fajna, mi osobiście służy i Papież ją lubi
                          Dziękuję

                          Komentarz

                          • Tereskaa
                            Zakorzenienie
                            • 2005-12
                            • 8149

                            #2713
                            Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                            Pierwotnie opublikowany przez _Asiaczek_
                            oj,Ty to też masz przeboje ze zdrówkiem ale mam nadzieję,że już jest ok

                            no,jak kierownik "prosi" , to nie ma wyjścia, trzeba zasuwać ja już pracuję 5 lat w tej firmie i jak jestem chora to idę na zwolnienie i koniec, nie mam zamiaru się męczyć i wszystkich pozarażać na dodatek
                            Tylko, że u mnie to była troszkę inna sytuacja, bo "prosił" kierownik wszystkich kierowników w Toruniu, więc jak tu odmówić jak sam osobiście dzwoni A, że prosił ładnie, przyjaźnie, nie w tonie służbowym, tylko takim miłym i na koniec powiedział "to na razie" to co miałam zrobić, też mu powiedziałam "na razie" Ale idę dziś na 6 godzin, więc nie ma tragedii

                            Asiu a Ty mam nadzieję, że masz jakiś antybiotyk czy coś konkretnego co Cię postawi na nogi? A z tą yerbą to nie żartowałam, pij dużo, bo dobrze wpływa na odporność, ja odkąd piję to byłam tylko raz tak mocno zakatarzona, a tak to zazwyczaj lekko, że nawet węchu nie straciłam Chociaż z drugiej strony takie czyraki to ponoć objaw niskiej odporności organizmu, albo też osłabienia


                            Jem mniej, bramy raju są wąskie






                            Komentarz

                            • _Asiaczek_
                              Rozeznanie
                              • 2011-06
                              • 586

                              #2714
                              Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                              Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                              Tylko, że u mnie to była troszkę inna sytuacja, bo "prosił" kierownik wszystkich kierowników w Toruniu, więc jak tu odmówić jak sam osobiście dzwoni A, że prosił ładnie, przyjaźnie, nie w tonie służbowym, tylko takim miłym i na koniec powiedział "to na razie" to co miałam zrobić, też mu powiedziałam "na razie" Ale idę dziś na 6 godzin, więc nie ma tragedii

                              Asiu a Ty mam nadzieję, że masz jakiś antybiotyk czy coś konkretnego co Cię postawi na nogi? A z tą yerbą to nie żartowałam, pij dużo, bo dobrze wpływa na odporność, ja odkąd piję to byłam tylko raz tak mocno zakatarzona, a tak to zazwyczaj lekko, że nawet węchu nie straciłam Chociaż z drugiej strony takie czyraki to ponoć objaw niskiej odporności organizmu, albo też osłabienia
                              na 6 godzin to nie tak źle można przeżyć

                              antybiotyku nie mam,bo moja lekarka niechętnie przepisuje,ale już mi lepiej,nie jestem taka umierająca jak ostatnio,więc myślę,że będzie ok ja mam kiepską odporność,bo mam chorobę autoimmunologiczną i system odpornościowy walczy z własnym organizmem zamiast z wirusami i bakteriami a yerbkę piję, piję jak zwykle

                              Komentarz

                              • Tereskaa
                                Zakorzenienie
                                • 2005-12
                                • 8149

                                #2715
                                Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                Pierwotnie opublikowany przez _Asiaczek_
                                na 6 godzin to nie tak źle można przeżyć

                                antybiotyku nie mam,bo moja lekarka niechętnie przepisuje,ale już mi lepiej,nie jestem taka umierająca jak ostatnio,więc myślę,że będzie ok ja mam kiepską odporność,bo mam chorobę autoimmunologiczną i system odpornościowy walczy z własnym organizmem zamiast z wirusami i bakteriami a yerbkę piję, piję jak zwykle
                                To przechlapane masz, pewnie ciągle chora?


                                Jem mniej, bramy raju są wąskie






                                Komentarz

                                • _Asiaczek_
                                  Rozeznanie
                                  • 2011-06
                                  • 586

                                  #2716
                                  Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                  Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                                  To przechlapane masz, pewnie ciągle chora?
                                  od jakiegoś czasu jestem chora średnio co 2 miesiące...

                                  Komentarz

                                  • Tereskaa
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-12
                                    • 8149

                                    #2717
                                    Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                    Pierwotnie opublikowany przez _Asiaczek_
                                    od jakiegoś czasu jestem chora średnio co 2 miesiące...
                                    To faktycznie często, najlepiej zamknąć się w inkubatorze, tylko z czegoś trzeba żyć, a więc i pracować. A pracodawca się nie pulta, że tak często chodzisz na zwolnienia?


                                    Jem mniej, bramy raju są wąskie






                                    Komentarz

                                    • _Asiaczek_
                                      Rozeznanie
                                      • 2011-06
                                      • 586

                                      #2718
                                      Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                      Pierwotnie opublikowany przez Tereskaa
                                      To faktycznie często, najlepiej zamknąć się w inkubatorze, tylko z czegoś trzeba żyć, a więc i pracować. A pracodawca się nie pulta, że tak często chodzisz na zwolnienia?
                                      nie,nikt się nie pulta ja pracuję w dużej firmie, jak jedna osoba jest na zwolnieniu,to się nie zawali poza tym,nie zawsze jak się przeziębię to idę na zwolnienie, zależy jak się czuję

                                      Komentarz

                                      • Tereskaa
                                        Zakorzenienie
                                        • 2005-12
                                        • 8149

                                        #2719
                                        Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                        Wypiłam właśnie termosik yerby i chce mi się po niej spać A tu za niedługo do roboty


                                        Jem mniej, bramy raju są wąskie






                                        Komentarz

                                        • Ketamina
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2009-11
                                          • 2721

                                          #2720
                                          Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                          Hej!

                                          Mam pytanie.. pewnie głupie, ale ja całkiem zielona jeszcze jestem

                                          Jak długo taką zalaną yerbę można pić/dolewać wody? Dolewanie póki jeszcze ma smak, jasne.. ale ile czasu można się bawić z jedną porcją, tak żeby się zepsuła?
                                          Ewentualnie przechowywać samo namoknięte ziółko w lodówce..?

                                          Komentarz

                                          • ginkgo biloba
                                            Raczkowanie
                                            • 2013-01
                                            • 102

                                            #2721
                                            Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                            a
                                            Pierwotnie opublikowany przez Ketamina
                                            Hej!

                                            Mam pytanie.. pewnie głupie, ale ja całkiem zielona jeszcze jestem

                                            Jak długo taką zalaną yerbę można pić/dolewać wody? Dolewanie póki jeszcze ma smak, jasne.. ale ile czasu można się bawić z jedną porcją, tak żeby się zepsuła?
                                            Ewentualnie przechowywać samo namoknięte ziółko w lodówce..?


                                            ja zalewam 7-8 razy i w ciagu jednego dnia... na drugi dzien, yerba jest do smieci... strasznie smierdzi... nie do wypicia... nie polecam... ja jak pije i widze ze liski juz dawno sa na dole, a jak dolewam wody to żaeden listek sie nie podnosi, to wiem ze to ostatnie parzenie

                                            Komentarz

                                            • isabell88
                                              Raczkowanie
                                              • 2009-09
                                              • 175

                                              #2722
                                              Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                              poczytałam trochę wątek i chyba i ja zamówię sobie yerbe moja mama czeka na paczke z yerba colon 90-60-90, zobaczę jak smakuję i zamawiam! tyle pozytywów wyczytałam o yerbie, ze chyba i ja zostanę jej maniaczką
                                              'stay hungry, stay foolish...' s.jobs

                                              17.06.2012

                                              Komentarz

                                              • _Asiaczek_
                                                Rozeznanie
                                                • 2011-06
                                                • 586

                                                #2723
                                                Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                Pierwotnie opublikowany przez isabell88
                                                poczytałam trochę wątek i chyba i ja zamówię sobie yerbe moja mama czeka na paczke z yerba colon 90-60-90, zobaczę jak smakuję i zamawiam! tyle pozytywów wyczytałam o yerbie, ze chyba i ja zostanę jej maniaczką
                                                miałam tę yerbkę, jest bardzo smaczna

                                                Komentarz

                                                • isabell88
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2009-09
                                                  • 175

                                                  #2724
                                                  Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                  a rzeczywiście pomaga schudnąć? ja nie wierzę w takie rzeczy ale moja mama ma nadzieję
                                                  'stay hungry, stay foolish...' s.jobs

                                                  17.06.2012

                                                  Komentarz

                                                  • _Asiaczek_
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2011-06
                                                    • 586

                                                    #2725
                                                    Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                    Pierwotnie opublikowany przez isabell88
                                                    a rzeczywiście pomaga schudnąć? ja nie wierzę w takie rzeczy ale moja mama ma nadzieję

                                                    podobno były badania, w których ludzie OTYLI chudli pijąc yerbę,ale niewiele,bo jakieś 5 kg średnio.ja mam normalną wagę i nic nie schudłam, z tego, co wiem, to dziewczyny z tego wątku też nie zauważyły działania odchudzającego, także to chyba tylko chwyt marketingowy raczej nie da się schudnąć pijąc zioła czy yerbę

                                                    Komentarz

                                                    • ginkgo biloba
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2013-01
                                                      • 102

                                                      #2726
                                                      Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                      Schudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo.... polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze

                                                      Komentarz

                                                      • asmenaa
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2010-07
                                                        • 35290

                                                        #2727
                                                        Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                        Pierwotnie opublikowany przez ginkgo biloba
                                                        Schudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo.... polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze
                                                        Och proszę Cię, co za głupoty piszesz
                                                        Picie yerby może wspomóc dietę redukcyjną tak jak moze to zrobic woda, zielona herbata czy jedzenie duzej ilosci warzyw.
                                                        Przecież nie schudniesz z tluszczu pijąc yerbę...

                                                        Według Twojej teorii to już powinnam schudnąć z 8kg bo piję yerbę od 4 miesięcy
                                                        Śnij, piesku śnij…
                                                        w snach jest zawsze pięknie
                                                        Ciepły dom, miejsca dość
                                                        na twe wierne serce
                                                        Przyjdzie czas spotkać się
                                                        potarmosić uszy
                                                        lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
                                                        Lecz dziś sobie śnij



                                                        Małymi kroczkami do celu!

                                                        Komentarz

                                                        • _Asiaczek_
                                                          Rozeznanie
                                                          • 2011-06
                                                          • 586

                                                          #2728
                                                          Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                          Pierwotnie opublikowany przez ginkgo biloba
                                                          Schudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo.... polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze
                                                          hehe, to albo twój TŻ jest otyły, albo od czegoś innego schudł, nie wierzę,że od yerby. na chudnięcie to wpływ ma dieta w 70% i w 30% ćwiczenia

                                                          ---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

                                                          Pierwotnie opublikowany przez asmenaa
                                                          Och proszę Cię, co za głupoty piszesz
                                                          Picie yerby może wspomóc dietę redukcyjną tak jak moze to zrobic woda, zielona herbata czy jedzenie duzej ilosci warzyw.
                                                          Przecież nie schudniesz z tluszczu pijąc yerbę...

                                                          Według Twojej teorii to już powinnam schudnąć z 8kg bo piję yerbę od 4 miesięcy
                                                          a ja piję od ponad roku,to ile powinnam schudnąć??

                                                          Komentarz

                                                          • agata456
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2009-02
                                                            • 4321

                                                            #2729
                                                            Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                            Pierwotnie opublikowany przez _Asiaczek_
                                                            hehe, to albo twój TŻ jest otyły, albo od czegoś innego schudł, nie wierzę,że od yerby. na chudnięcie to wpływ ma dieta w 70% i w 30% ćwiczenia

                                                            ---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



                                                            a ja piję od ponad roku,to ile powinnam schudnąć??
                                                            Ja od 4 lat,asmenko to jak ja już powinnam wyglądać

                                                            Komentarz

                                                            • ginkgo biloba
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2013-01
                                                              • 102

                                                              #2730
                                                              Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

                                                              Napisane przez Tereskaa
                                                              Może yerba też poprawia zdolność czytania ze zrozumieniem

                                                              wiec bardzo prosze, o czytanie ze zrozumieniem. Nie pisze, ze yerba odchudza, tylko, ze wspomaga odchudzanie i przede wszystkim napisalam zeby nie pic caly cas tylko robic przerwy... wiec licytacja typu ile powinnam schudnac nie ma sensu bo po 1. pijecie bez przerwy a po 2. kazda z was ma inny organizm, jak wyzej napisalam.Ja nie pilam yerby przez rok i jak znow siegnelam, to zaowazylam zmiane. Po dwoch miesiacach waga sie zatrzymala i juz nie chudlam. Moj tz ciezko pracuje fizycznie od 4 lat, mial przerwe pol roku i kiedy siegnal po yerba mate schudł jak boga kocham 6 kg. mowie o doswiadczeniu w moim przypadku i nie uogolniam.... napisalam z reszta ze kazdy ma inny organizm i kazdego dziala inaczej?

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...