Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Yerbe korzenną robie tak ,że dodaje specjalną mieszankę przypraw
Yogi tea (tj. cynamon, kardamon, imbir, pieprz, lukrecja, wanilia i goździki). Ten smak Yerby kojarzy mi się z piernikami Babci
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Kiedys postanowiłam udoskonalic moja yerbe cynamonem... takim sproszkowanym
i nie wiem jak smakuje, bo mi sie zatkała bombilla
ha ha to były czasy
Miałam co prawda bambusową, a nie z nierdzewki i moze dlatego
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Dziewczyny a od jak dawna pijecie Yerba ? Czy faktycznie jest po niej lepsza kondycja włosów? Poczytałam o tej herbatce w necie i jestem skłonna zacząć ją codziennie serwować
Powiem,co wiem,lecz wiem na pewno
Nie będzie to wcale myśl złota
Najlepszą muzyką przed snem dla uszu
Jest mruczenie mojego szczęśliwego kota
Dbam o ciało używam ELANCYL
Zapraszam do Klubu Jak wytresować faceta żeby...?
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Jaką herbatę
Mówisz o skrzypie?
Bo on działa na włosy
Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie 
A ja dziś znielubianą CBSkę piję
---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------
Ooooo, a gdzie takie cuda można dostać? Ja dziś zajrzałam na stronę yerbamarketu i mają tam yerbę korzenną, ale w formie saszetkowej, więc dla mnie nie do przejścia
A korzenny smak uwieeeeeeeelniam
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Ja się doczytałam na jakiejś stronie Yerba o jej właściwościach i poprawie kondycji włosów,skóry i paznokci.Dlatego chciałam zapytać czy to prawda
Ale na pewno zacznę stosować tą herbatkę
w Poznaniu odkryłam już sklep
Powiem,co wiem,lecz wiem na pewno
Nie będzie to wcale myśl złota
Najlepszą muzyką przed snem dla uszu
Jest mruczenie mojego szczęśliwego kota
Dbam o ciało używam ELANCYL
Zapraszam do Klubu Jak wytresować faceta żeby...?
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Jaką herbatę
Mówisz o skrzypie?
Bo on działa na włosy
Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie 
Może yerba też poprawia zdolność czytania ze zrozumieniem
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
hahaha, no, przydałoby się niektórym
---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------
a ja jestem znowu chora i na zwolnieniu, przez tę moją tarczycę mam słabą odporność...
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Mój TZ twierdzi, że włosy i paznokcie szybciej mu rosną po yerbieJaką herbatę
Mówisz o skrzypie?
Bo on działa na włosy
Ale poważnie, yerba to nie herbata, do tego pierwsze słyszę żeby wpływała na włosy, ja już piję dość długo i regularnie i kondycja włosów się nie poprawiła. Ale fakt faktem, yerba wpływa bardzo pozytywnie na cały organizm, więc może ktoś się tam dopatrzył działania na włosy, ja raczej nie 
A ja dziś znielubianą CBSkę piję
ale również żadne z nas nie zauważyło poprawy kondycji
Dzisiaj u mnie też będzie CBS limon
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Zdróweczka Asiu i dużo wzmacniającej yerbki pij
Dobrze, że chociaż nikt Ci nie robi problemów ze zwolnieniem, chociaż pewnie kaski mniej przez nie będzie, ale trudno, zdrówko najważniejsze. U mnie pewnie też by nie było problemów ze zwolnieniem, ale pracuję tam niecałe 2 miesiące i jakby nie wypada jeszcze iść na zwolnienie
A w zeszłym tygodniu miałam 6 dni pracujących po 10 godzin i zrobił mi się czyrak na brzuchu i to w miejscu gdzie mam pas od spodni i gatek
Także chodziłam do pracy z taką małą 38-stopniową gorączką i tym bolącym wrzodem, no cóż, przeżyłam
Teraz miałam mieć cały tydzień wolny, bo mam tyle godzin nadpracowanych, ale kiszka, wczoraj zadzwonił sam kierownik rejonowy z prośbą żebym dziś przyszła na popołudnie
Więc co, jak sama góra prosi to co zrobić 
---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------
Smacznego
Ja to chyba nie mam czasu się przyglądać co mi tam szybciej rośnie
Yerbka jest fajna, mi osobiście służy i Papież ją lubi
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
oj,Ty to też masz przeboje ze zdrówkiemZdróweczka Asiu i dużo wzmacniającej yerbki pij
Dobrze, że chociaż nikt Ci nie robi problemów ze zwolnieniem, chociaż pewnie kaski mniej przez nie będzie, ale trudno, zdrówko najważniejsze. U mnie pewnie też by nie było problemów ze zwolnieniem, ale pracuję tam niecałe 2 miesiące i jakby nie wypada jeszcze iść na zwolnienie
A w zeszłym tygodniu miałam 6 dni pracujących po 10 godzin i zrobił mi się czyrak na brzuchu i to w miejscu gdzie mam pas od spodni i gatek
Także chodziłam do pracy z taką małą 38-stopniową gorączką i tym bolącym wrzodem, no cóż, przeżyłam
Teraz miałam mieć cały tydzień wolny, bo mam tyle godzin nadpracowanych, ale kiszka, wczoraj zadzwonił sam kierownik rejonowy z prośbą żebym dziś przyszła na popołudnie
Więc co, jak sama góra prosi to co zrobić 
---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------
Smacznego
Ja to chyba nie mam czasu się przyglądać co mi tam szybciej rośnie
Yerbka jest fajna, mi osobiście służy i Papież ją lubi 
ale mam nadzieję,że już jest ok
no,jak kierownik "prosi" , to nie ma wyjścia, trzeba zasuwać
ja już pracuję 5 lat w tej firmie i jak jestem chora to idę na zwolnienie i koniec, nie mam zamiaru się męczyć i wszystkich pozarażać na dodatek
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Tylko, że u mnie to była troszkę inna sytuacja, bo "prosił" kierownik wszystkich kierowników w Toruniu, więc jak tu odmówić jak sam osobiście dzwonioj,Ty to też masz przeboje ze zdrówkiem
ale mam nadzieję,że już jest ok
no,jak kierownik "prosi" , to nie ma wyjścia, trzeba zasuwać
ja już pracuję 5 lat w tej firmie i jak jestem chora to idę na zwolnienie i koniec, nie mam zamiaru się męczyć i wszystkich pozarażać na dodatek 
A, że prosił ładnie, przyjaźnie, nie w tonie służbowym, tylko takim miłym i na koniec powiedział "to na razie" to co miałam zrobić, też mu powiedziałam "na razie"
Ale idę dziś na 6 godzin, więc nie ma tragedii 
Asiu a Ty mam nadzieję, że masz jakiś antybiotyk czy coś konkretnego co Cię postawi na nogi? A z tą yerbą to nie żartowałam, pij dużo, bo dobrze wpływa na odporność, ja odkąd piję to byłam tylko raz tak mocno zakatarzona, a tak to zazwyczaj lekko, że nawet węchu nie straciłam
Chociaż z drugiej strony takie czyraki to ponoć objaw niskiej odporności organizmu, albo też osłabienia
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
na 6 godzin to nie tak źleTylko, że u mnie to była troszkę inna sytuacja, bo "prosił" kierownik wszystkich kierowników w Toruniu, więc jak tu odmówić jak sam osobiście dzwoni
A, że prosił ładnie, przyjaźnie, nie w tonie służbowym, tylko takim miłym i na koniec powiedział "to na razie" to co miałam zrobić, też mu powiedziałam "na razie"
Ale idę dziś na 6 godzin, więc nie ma tragedii 
Asiu a Ty mam nadzieję, że masz jakiś antybiotyk czy coś konkretnego co Cię postawi na nogi? A z tą yerbą to nie żartowałam, pij dużo, bo dobrze wpływa na odporność, ja odkąd piję to byłam tylko raz tak mocno zakatarzona, a tak to zazwyczaj lekko, że nawet węchu nie straciłam
Chociaż z drugiej strony takie czyraki to ponoć objaw niskiej odporności organizmu, albo też osłabienia 
można przeżyć 
antybiotyku nie mam,bo moja lekarka niechętnie przepisuje,ale już mi lepiej,nie jestem taka umierająca jak ostatnio,więc myślę,że będzie ok
ja mam kiepską odporność,bo mam chorobę autoimmunologiczną i system odpornościowy walczy z własnym organizmem zamiast z wirusami i bakteriami
a yerbkę piję, piję jak zwykle
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
To przechlapane masz, pewnie ciągle chora?na 6 godzin to nie tak źle
można przeżyć 
antybiotyku nie mam,bo moja lekarka niechętnie przepisuje,ale już mi lepiej,nie jestem taka umierająca jak ostatnio,więc myślę,że będzie ok
ja mam kiepską odporność,bo mam chorobę autoimmunologiczną i system odpornościowy walczy z własnym organizmem zamiast z wirusami i bakteriami
a yerbkę piję, piję jak zwykle 
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
To faktycznie często, najlepiej zamknąć się w inkubatorze, tylko z czegoś trzeba żyć, a więc i pracować. A pracodawca się nie pulta, że tak często chodzisz na zwolnienia?
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
nie,nikt się nie pulta
ja pracuję w dużej firmie, jak jedna osoba jest na zwolnieniu,to się nie zawali
poza tym,nie zawsze jak się przeziębię to idę na zwolnienie, zależy jak się czuję
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Wypiłam właśnie termosik yerby i chce mi się po niej spać
A tu za niedługo do roboty
Jem mniej, bramy raju są wąskie
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Hej!
Mam pytanie.. pewnie głupie, ale ja całkiem zielona jeszcze jestem
Jak długo taką zalaną yerbę można pić/dolewać wody? Dolewanie póki jeszcze ma smak, jasne.. ale ile czasu można się bawić z jedną porcją, tak żeby się zepsuła?
Ewentualnie przechowywać samo namoknięte ziółko w lodówce..?Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
aHej!
Mam pytanie.. pewnie głupie, ale ja całkiem zielona jeszcze jestem
Jak długo taką zalaną yerbę można pić/dolewać wody? Dolewanie póki jeszcze ma smak, jasne.. ale ile czasu można się bawić z jedną porcją, tak żeby się zepsuła?
Ewentualnie przechowywać samo namoknięte ziółko w lodówce..?
ja zalewam 7-8 razy i w ciagu jednego dnia... na drugi dzien, yerba jest do smieci... strasznie smierdzi... nie do wypicia... nie polecam... ja jak pije i widze ze liski juz dawno sa na dole, a jak dolewam wody to żaeden listek sie nie podnosi, to wiem ze to ostatnie parzenie
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
poczytałam trochę wątek i chyba i ja zamówię sobie yerbe
moja mama czeka na paczke z yerba colon 90-60-90, zobaczę jak smakuję i zamawiam! tyle pozytywów wyczytałam o yerbie, ze chyba i ja zostanę jej maniaczką
'stay hungry, stay foolish...' s.jobs
17.06.2012
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
miałam tę yerbkę, jest bardzo smaczna
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
a rzeczywiście pomaga schudnąć? ja nie wierzę w takie rzeczy ale moja mama ma nadzieję
'stay hungry, stay foolish...' s.jobs
17.06.2012
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
podobno były badania, w których ludzie OTYLI chudli pijąc yerbę,ale niewiele,bo jakieś 5 kg średnio.ja mam normalną wagę i nic nie schudłam, z tego, co wiem, to dziewczyny z tego wątku też nie zauważyły działania odchudzającego, także to chyba tylko chwyt marketingowy
raczej nie da się schudnąć pijąc zioła czy yerbę
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Schudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo....
polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze
Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Och proszę Cię, co za głupoty piszeszSchudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo....
polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze

Picie yerby może wspomóc dietę redukcyjną tak jak moze to zrobic woda, zielona herbata czy jedzenie duzej ilosci warzyw.
Przecież nie schudniesz z tluszczu pijąc yerbę...
Według Twojej teorii to już powinnam schudnąć z 8kg bo piję yerbę od 4 miesięcy
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
Małymi kroczkami do celu!
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
hehe, to albo twój TŻ jest otyły, albo od czegoś innego schudł, nie wierzę,że od yerby. na chudnięcie to wpływ ma dieta w 70% i w 30% ćwiczeniaSchudnac? oczywiscie, ze tak, tylko zalezy kto? Moj tż, przy piciu yerby przez miesiac bez zmieniania diety potrafi spasc nawet o 6kg, ja tylko o 2kg. Wszystko zalezy od organizmu, metabolizmu itp. Mało tego, trzeba pamietac o tym, ze w organizmie czlowieka wystepuje cos takiego jak tahyfilaksja, tzn, ze organizm sie przyzwyczaja do czegos i juz nie reaguje na codzienne bodzce, wiec jesli np. pije codziennie yerbe, to moj organizm nie bedzie za kazdym razem reagowal na nia tak samo....
polecam robic prerwy i wtedy efekty beda 2x wieksze
---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------
a ja piję od ponad roku,to ile powinnam schudnąć??Och proszę Cię, co za głupoty piszesz
Picie yerby może wspomóc dietę redukcyjną tak jak moze to zrobic woda, zielona herbata czy jedzenie duzej ilosci warzyw.
Przecież nie schudniesz z tluszczu pijąc yerbę...
Według Twojej teorii to już powinnam schudnąć z 8kg bo piję yerbę od 4 miesięcy
Komentarz
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Ja od 4 lat,asmenko to jak ja już powinnam wyglądaćhehe, to albo twój TŻ jest otyły, albo od czegoś innego schudł, nie wierzę,że od yerby. na chudnięcie to wpływ ma dieta w 70% i w 30% ćwiczenia
---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------
a ja piję od ponad roku,to ile powinnam schudnąć??


Komentarz
-
-
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?
Napisane przez Tereskaa
Może yerba też poprawia zdolność czytania ze zrozumieniem
wiec bardzo prosze, o czytanie ze zrozumieniem. Nie pisze, ze yerba odchudza, tylko, ze wspomaga odchudzanie i przede wszystkim napisalam zeby nie pic caly cas tylko robic przerwy... wiec licytacja typu ile powinnam schudnac nie ma sensu bo po 1. pijecie bez przerwy a po 2. kazda z was ma inny organizm, jak wyzej napisalam.Ja nie pilam yerby przez rok i jak znow siegnelam, to zaowazylam zmiane. Po dwoch miesiacach waga sie zatrzymala i juz nie chudlam. Moj tz ciezko pracuje fizycznie od 4 lat, mial przerwe pol roku i kiedy siegnal po yerba mate schudł jak boga kocham 6 kg. mowie o doswiadczeniu w moim przypadku i nie uogolniam.... napisalam z reszta ze kazdy ma inny organizm i kazdego dziala inaczej?Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Komentarz