emule

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • moniska
    Zakorzenienie
    • 2005-05
    • 4785

    #1

    emule

    mam pytanko w jakis dziwnych okolicznościach wykasowały mi się serwery z emule. Znalazłam jakąś stronę z serwerami i powpisywałam je, ale dalej nic. Pisze, że nie wykrył zadnych serwerów. Ma ktos na to jakąs rade?, albo podesle mi swoje serwerki byłabym wdzieczna.
    "Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

    To,
    jak ja widzę świat
    i jak go opisuję,
    niekoniecznie pokrywa się z tym,
    jak go widzą inni


    Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



  • dusiaczek15
    Wtajemniczenie
    • 2005-06
    • 2215

    #2
    Dot.: emule

    ja zamiast na serwer przestawilam sobie na Global (servers)... ale nie wiem czy to jest dobra recepta

    Komentarz

    • prostownica87
      Raczkowanie
      • 2006-01
      • 367

      #3
      Dot.: emule

      na www.emule.com mozesz sciagnac i zainstalowac liste serverów też tak miałam kiedyś
      11.08.2012 NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU


      ZAKOCHANADOKOŃCA ŚWIATA

      Komentarz

      • moniska
        Zakorzenienie
        • 2005-05
        • 4785

        #4
        Dot.: emule

        Dziękuję za szybka odpowiedz Co prawda troszke inaczej zrobiłam jak poradziła mi prostownica87, ale najwazniejsze, że powoli ruszył. Jeszcze raz dziekuję
        "Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

        To,
        jak ja widzę świat
        i jak go opisuję,
        niekoniecznie pokrywa się z tym,
        jak go widzą inni


        Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



        Komentarz

        • moniska
          Zakorzenienie
          • 2005-05
          • 4785

          #5
          Dot.: emule

          i znowu mi małpiszonek nie działa.
          Tym razem zrobiłam tak: zinstalowałam nowego emule skopiowałam jego serwery do starego i znowu ruszył no i mam nadzieje, że tym razem na dobre
          "Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

          To,
          jak ja widzę świat
          i jak go opisuję,
          niekoniecznie pokrywa się z tym,
          jak go widzą inni


          Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



          Komentarz

          • asiulkaa
            Zakorzenienie
            • 2005-10
            • 4831

            #6
            Dot.: emule

            Nie za bardzo sie znam na emulu, ale w ustawieniach, zakładce serwery mam ustawione aktualizuj listę serwerów przy podłączeniu i sam mi wyszukuje.
            Może spróbuj coś pogrzebać w ustawieniach, sprawdź może na tej stronie http://www.emule-project.net/home/pe...ies&cat_id=328 czy masz prawidłowo zrobione ustawienia.
            asia

            Komentarz

            • moniska
              Zakorzenienie
              • 2005-05
              • 4785

              #7
              Dot.: emule

              Pierwotnie opublikowany przez asiulkaa
              Nie za bardzo sie znam na emulu, ale w ustawieniach, zakładce serwery mam ustawione aktualizuj listę serwerów przy podłączeniu i sam mi wyszukuje.
              Może spróbuj coś pogrzebać w ustawieniach, sprawdź może na tej stronie http://www.emule-project.net/home/pe...ies&cat_id=328 czy masz prawidłowo zrobione ustawienia.
              W ustawieniach jest napewno wszystko ok.
              Gdyby mój osiołek zechciał aktualizować listę serwerów to nikogo bym nie prosiła o pomoc, ale on tego nie chce robić. Ale póki co mi działa, powoli, ale działa. Dzięki
              "Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

              To,
              jak ja widzę świat
              i jak go opisuję,
              niekoniecznie pokrywa się z tym,
              jak go widzą inni


              Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



              Komentarz

              Przetwarzanie...