Mały problem :/
-
Mały problem :/
Piszę do Was kochane Wizażanki, bo wiem, że można na Was liczyć i zawsze pomożecie. Może mój problem nie jest taki wielki jak inne, ale mam dylemat. Chodzi o to, że umówiłam się z moją koleżanką Darią, że pójdziemy do jednej szkoły (bo wtedy moja przyjaciółka Paulina nie była pewna gdzie iść). Kilka dni temu dowiedziałam się, że Paulina pójdzie ze mną do szkoły jeżeli ją przyjmą. Wydaje się, że nie ma problemu ale chodzi o to, że Paulina nie przepada za Darią i nie możemy iść do szkoły we trzy. Ja osobiście bardziej lubię Paulinę ale nie chce zostawić Darii samej. Co ja mam zrobić?
Młodzi są szczęśliwi, ponieważ posiadają
umiejętność dostrzegania piękna.
Kto zdoła ochronić w sobie
tę wrażliwość na piękno,
nigdy się nie zestarzeje.
Tagi: Brak -
Dot.: Mały problem :/
Przede wszystkim jak dla mnie ważne jest zeby przy wyborze szkoły ( przypuszczam ze to liceum ) nie kierowac się tym, ze idzie tam jedna kolezanka, a tam idzie druga..nie ma tym co się przejmować. Szkoła jest po to zeby sie uczyc i zeby przygotować się do studiow, do pracy, od tego zalezy Twoje przyszłe zycie. A ze tam idzie Daria, Paulina czy jakaś inna kolezanka / przyjaciółka to nie powinnaś o tym mysleć. Jak obie chcą isc do tej szkoły co Ty to nic na to nie poradzisz, przecież to jest ich wybór. Ale przeciez nie muszą być razem w jednej klasie, dzieki czemu bedą się tylko mijać obojętnie na korytarzu...pozdrawiamPiszę do Was kochane Wizażanki, bo wiem, że można na Was liczyć i zawsze pomożecie. Może mój problem nie jest taki wielki jak inne, ale mam dylemat. Chodzi o to, że umówiłam się z moją koleżanką Darią, że pójdziemy do jednej szkoły (bo wtedy moja przyjaciółka Paulina nie była pewna gdzie iść). Kilka dni temu dowiedziałam się, że Paulina pójdzie ze mną do szkoły jeżeli ją przyjmą. Wydaje się, że nie ma problemu ale chodzi o to, że Paulina nie przepada za Darią i nie możemy iść do szkoły we trzy. Ja osobiście bardziej lubię Paulinę ale nie chce zostawić Darii samej. Co ja mam zrobić?
W filizance szukam Twego smaku... -
-
Dot.: Mały problem :/
Dokladnie. Pytasz co masz robic, wiec odpowiedz brzmi NIC. Kazda wybierze taka szkole do ktorej chce isc, poznacie tam nowych ludzi, i napewno wszystko bedzie w porzadku.
Pozdro
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
wybierz szkołę nie ze względu na koleżanki, tylko ze względu na naukę - tam, gdzie będzie odpowiedni profil, poziom, nauczyciele. No, atmosfera też się liczy
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
Je veux seulement oublier
Et puis je fume
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Co robić? Idź do szkoły, której lokalizacja, profil, środowisko najbardziej Ci odpowiada. Wybór koleżanek powinien mieć minimalne znaczenie! Wiem coś o tym - kończąc szkołę podstawową kilka lat temu wybrałam inne liceum niż moja ówczesna przyjaciółka (chociaż planowałyśmy kontynuować naukę razem). Ona wybrała LO o profilu językowo-sportowym, ja - biologiczno - chemicznym. I każdej z nas wyszło to na dobre, a nie pogorszyło to naszych stosunków. O wiele lepiej poznać nowych ludzi w nowym środowisku i pielęgnować 'stare' znajomości niż zamykać się w tym samym kręgu. Nowe miejsce wiąże się początkowo ze stresem, obawami, że nie zakumpluje się z nikim mocno, nie będzie psiapsióły do piżamowych imprez, testowania kosmetyków i wypadów do kina - na szczęście na obawach się zwykle kończy
Olgis, moim zdaniem wszystkie trzy starajcie się dostać do wymarzonych placówek, nawet jeśli traficie do jednej szkoły, to niekoniecznie do jednej klasy. Powodzenia
Komentarz
-
-
Dot.: Mały problem :/
Dziewczyny dobrze Ci radzą - wybór szkoły jest indywidualną sprawą każdej z was. Nie przejmuj się wyborami koleżanek. To jest ich sprawa, Ty nie musisz nic z tym robić.Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
ojej, jak będą chodzić do jednej szkoły to nie powinny się pogryźć
.
Wild child.Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Idziesz tam bo koleznka idzie?
Wiesz.. jezeli ta Daria chce tam isc to jej nie zabronisz
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?
Komentarz
-
-
Dot.: Mały problem :/
otruj jedną i po sprawie
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Dokładnie.
Wybór szkoły/profilu powinien być Twoją indywidualną decyzją, nie podejmuj jej pochopnie, "idę, bo koleżanka tam idzie".
Czarny scenariusz - pokłócisz się z koleżanką/przyjaciółką i zostaniesz na lodzie, bo wcześniej izolowałaś się od klasy i przebywałaś tylko w jej towarzystwie.
Ja przychodząc do mojej obecnej klasy nikogo nie znałam, a klasę mam świetną i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że Ty też będziesz
koniec.
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Matko i córko, co to będzie jak przyjdzie wybierać studia?
Wybór szkoły to nie wybór turnusu na wakacje i towarzystwo ma znaczenie drugoplanowe. Wybierz szkołę, ktora Ci odpowiada a Twoje koleżanki niech idą, gdzie chcą. Co Cię to obchodzi, że się nie lubią? Klasa chyba nie jest 3-osobowa?Komentarz
-
-
Dot.: Mały problem :/
Popieram przedmówczynie. W wyborze szkoły nie kieruj sie tym, gdzie idą koleżanki, a tym, która szkoła Tobie najbardziej pasuje. Ja jestem na etapie wybierania liceum, mam przyjaciółki z którymi znam się po 10, 11 lat, ale nie idę tam gdzie one, bo nie odpowiada mi "ich" profil, a ja nie mam zamiaru się męczyć 3 lat w takiej klasie. Z nimi będę spotykać się po lekcjach
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Wybierz najlepszą szkołę dla siebie
A może któraś z nich nie dostanie się tam gdzie Ty i problem sam się rozwiąże. Myślę, że nie warto patrzeć na koleżanki, bo w nowej szkole poznasz inne a ze starymi kontakty się rozluźnią
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Mały problem :/
Przede wszystkim jak dla mnie ważne jest zeby przy wyborze szkoły ( przypuszczam ze to liceum ) nie kierowac się tym, ze idzie tam jedna kolezanka, a tam idzie druga..nie ma tym co się przejmować. Szkoła jest po to zeby sie uczyc i zeby przygotować się do studiow, do pracy, od tego zalezy Twoje przyszłe zycie. A ze tam idzie Daria, Paulina czy jakaś inna kolezanka / przyjaciółka to nie powinnaś o tym mysleć. Jak obie chcą isc do tej szkoły co Ty to nic na to nie poradzisz, przecież to jest ich wybór. Ale przeciez nie muszą być razem w jednej klasie, dzieki czemu bedą się tylko mijać obojętnie na korytarzu...pozdrawiam
Co robić? Idź do szkoły, której lokalizacja, profil, środowisko najbardziej Ci odpowiada. Wybór koleżanek powinien mieć minimalne znaczenie! Wiem coś o tym - kończąc szkołę podstawową kilka lat temu wybrałam inne liceum niż moja ówczesna przyjaciółka (chociaż planowałyśmy kontynuować naukę razem). Ona wybrała LO o profilu językowo-sportowym, ja - biologiczno - chemicznym. I każdej z nas wyszło to na dobre, a nie pogorszyło to naszych stosunków. O wiele lepiej poznać nowych ludzi w nowym środowisku i pielęgnować 'stare' znajomości niż zamykać się w tym samym kręgu. Nowe miejsce wiąże się początkowo ze stresem, obawami, że nie zakumpluje się z nikim mocno, nie będzie psiapsióły do piżamowych imprez, testowania kosmetyków i wypadów do kina - na szczęście na obawach się zwykle kończy
Olgis, moim zdaniem wszystkie trzy starajcie się dostać do wymarzonych placówek, nawet jeśli traficie do jednej szkoły, to niekoniecznie do jednej klasy. Powodzenia
Dokładnie.
Wybór szkoły/profilu powinien być Twoją indywidualną decyzją, nie podejmuj jej pochopnie, "idę, bo koleżanka tam idzie".
Czarny scenariusz - pokłócisz się z koleżanką/przyjaciółką i zostaniesz na lodzie, bo wcześniej izolowałaś się od klasy i przebywałaś tylko w jej towarzystwie.
Ja przychodząc do mojej obecnej klasy nikogo nie znałam, a klasę mam świetną i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że Ty też będziesz
Nic dodać , nic ująć
.

Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Nic nie możesz zrobić. Trudno. Każdy może iść tam gdzie chce (jeśli sie dostanie)
Idź tam gdzie Tobie pasuje i nie kieruj sie pomysłem czy wyborem koleżanki.
Koleżanki są różne, wierz mi...
Po jakimś czasie sie okaże że poszłaś do danej szkoły ze względu na kumpele, a profil Ci nie będzie odpowiadać.Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
przejmuj sie tylko soba-z doswiadczenia wiem ze przyjaznie z gimnazjum i z liceum bradzo szybko mijaja na studiach-takie zycieKomentarz
-
-
Dot.: Mały problem :/
zgadzam sie z dziewczynami
ja do liceum poszlam sama zupelnie
i calkiem mi bylo z tym dobrze
hehe
pozdro dla bylej 3d biol-chem 23LO Lublin
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Mały problem :/
Chyba najgorsze co można zrobi przy wybieraniu szkoły, to pójść gdzieś, bo koleżanki tam idą. Szkołę powinno się wybrać, bo jest tam dobry poziom, dobrzy nauczyciele, profil który odpowiada, a nie koleżanki
Sama chciałam tak kiedyś zrobić i teraz stwierdzam, że to mogłaby być najgłupsza rzecz jaką bym zrobiła.
W zasadzie to tak zrobiłam, ale po 5 dniach liceum się opamiętałam
I całe szczęście. Obecnie nie utrzymuję z nikim z gimnazjum kontaktów, a to, że zmieniłam liceum, bardzo zmieniło moje życie
Poznałam swojego obecnego TŻ
na początku strasznie się martwiłam, że nikogo nie będę znała- jak chyba każdy
Ale uznałam, że tylko ode mnie zależy, czy będę miała nowych przyjaciół
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz