Emo;)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • PaNNa_EMOcjonalna
    Przyczajenie
    • 2007-07
    • 1

    #1

    Emo;)

    Jesli ktos zna jakies linki z fryzurami emo (najlepiej na dlugich i pol dlugich wloskach) to bardzo bym prosila o podanie...
    No bo kurka.. szukam, szukam.. i znalezc nie moge
    Z gory serdeczne dzieki
  • patitcz
    Zadomowienie
    • 2005-08
    • 1081

    #2
    Dot.: Emo

    na fryzjerce jest dosc duzy watek na ten temat .

    wiec radze tam poszukac ; )
    "Uwierz w anioły
    Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
    uwierz w diabła
    choćby na jego nogach spoczywała
    płonąca aureola
    Uwierz w ślepą miłość
    i równie ślepą nienawiść
    Uwierz We mnie"

    Komentarz

    • ghana
      Zakorzenienie
      • 2006-10
      • 14588

      #3
      Dot.: Emo

      Pierwotnie opublikowany przez patitcz
      na fryzjerce jest dosc duzy watek na ten temat .

      wiec radze tam poszukac ; )
      dokladnie. wyszukiwarka sie klania.

      Komentarz

      • cypressangel
        Zakorzenienie
        • 2005-07
        • 28467

        #4
        Dot.: Emo

        Racja, na fryzjerskim jest wątek z mnóstwem załączonych fotek Dziewczyny podają również linki do stron - zajrzyj tam


        Komentarz

        • nvm
          Raczkowanie
          • 2007-03
          • 197

          #5
          Dot.: Emo

          Na przyklad tu:

          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169166
          nie kultywowała szaleństwa, nazywała to 'dużym smutkiem'
          i desperacko starała się wyrwać z tego poprzez używanie życia
          do granic możliwości..

          Komentarz

          • xXCocoXx
            Przyczajenie
            • 2007-09
            • 1

            #6
            Dot.: Emo

            http://forums.livingwithstyle.com/sh...d.php?t=282269 tu są fryzurki

            Komentarz

            Przetwarzanie...