E!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Bee13
    Rozeznanie
    • 2007-06
    • 526

    #1

    E!

    Czy ktoś ogląda stacjęE! ?
    Jeśli tak to może się dowiem czy są nadawane tam programy o modzie, ubraniach gwiazd?

    crazy!
  • andziutek
    Zadomowienie
    • 2007-01
    • 1294

    #2
    Dot.: E!

    Ja ogladam ten program, mam go na Cyfrowym Polsacie na kanale 35
    Program jest bardzo fajny, są tam niektore programy tlumaczone na j.polski, a niektore tylko w j.angielskim ale nie przeszkadza mi to, przynajmniej się uczę czegoś w trakcie oglądania.
    Są programy o modzie , stylu ubierania gwiazd.
    ''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
    Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
    Nic bez Muzyki
    Wszystko dla Muzyki...''

    OSTR- 'Pegaz'

    Komentarz

    • *Justynka*
      Wtajemniczenie
      • 2006-04
      • 1731

      #3
      Dot.: E!

      Ja również oglądam niektóre programy są bardzo fajne. Gł. o życiu, stylu gwiazd. Ta stacja przypomina mi trochę mtv, bo leci kilka takich samych programów (lub podobnych).



      Komentarz

      • Bee13
        Rozeznanie
        • 2007-06
        • 526

        #4
        Dot.: E!

        A moge sie dowiedziec w ktory dzien i o ktorej godzinie, są programy o ubraniach, stylu zyciu gwiazd?

        crazy!

        Komentarz

        • grin_ajz
          Wtajemniczenie
          • 2005-08
          • 1860

          #5
          Dot.: E!

          bee tam wlasciwie non stop sa takie programy na pewno rano od 7 z hakiem do 9 sa programy "style star" i kazdy program opowiada os tylu osobnej gwiazdy..np j.lo, halle barry, jennifer aniston sa tez programy typu 101 (najwiekszych wpadek gwiazd, najwiekszych metamorfoz i te pe) głownie programy plotkarskie....caly kanal opiera sie wlasnie na opowiadaniu o ubraniach i stylu gwiazd wieczorem leca programy o operacjach plastycznych i jakies rankingi w stylu 25 najgoretszych sportowcow, piosenkarzy, wokalistek...

          typowy kanal na odstresowanie sie
          grin ajz rulez



          Komentarz

          • ghana
            Zakorzenienie
            • 2006-10
            • 14588

            #6
            Dot.: E!

            jakos o 6 jest porogram o zyciu gwiazd, zreszta trzenba na te programy trafic, leca one non stop. Ja ogladam E! bardzo czesto. Najbardziej lubie te notowania, typu 101 najsmieszniejszych gaf itp;P

            Komentarz

            • Bee13
              Rozeznanie
              • 2007-06
              • 526

              #7
              Dot.: E!

              Dzieki za odpowiedz !

              crazy!

              Komentarz

              • Bee13
                Rozeznanie
                • 2007-06
                • 526

                #8
                Dot.: E!

                Slyszalam ze na stacji E! jakis program prowadzi Kim Kardishian, czy to prawda?

                crazy!

                Komentarz

                • cyn@monk@
                  Zadomowienie
                  • 2005-08
                  • 1159

                  #9
                  Dot.: E!

                  Pierwotnie opublikowany przez Bee13
                  Slyszalam ze na stacji E! jakis program prowadzi Kim Kardishian, czy to prawda?
                  nie słyszałam o tym, nawet jej tam nie widziałam, a oglądam ten kanał bardzo często. Tak jak dziewczyny wspomniały jest to telewizja typowo nastawiona na informacje o gwiazdach. Sporo fajnych programów tłumaczonych na j.polski. Sporo powtórek, więc jeśli coś ominiesz to napewno trafisz na powtórke w ciągu tygodnia

                  Komentarz

                  • aniusiaaa
                    Rozeznanie
                    • 2005-05
                    • 717

                    #10
                    Dot.: E!

                    Ten program jest super, bardzo wciąga Co prawda ja go w domu nie mam ( na całe szczęście ) ale jak jestem u TŻ to zawsze go właczam
                    wymianka
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post11706132


                    Komentarz

                    • Lucyy
                      Zadomowienie
                      • 2006-07
                      • 1234

                      #11
                      Dot.: E!

                      Ja tez ogladam E! jak tylko zaczniesz oglądac to na pewno natrafisz na cos, co Cię zaintersuje. Często w programie 101... poruszane są temty mody i stylu gwiazd. Jest tez program, który opowiada o stylu jednej, konkretnej gwiazdy.
                      "Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
                      B. Bardot

                      Komentarz

                      • nvm
                        Raczkowanie
                        • 2007-03
                        • 197

                        #12
                        Dot.: E!

                        Hmm a ja nawet nie slyszlam o takiej stacji
                        nie kultywowała szaleństwa, nazywała to 'dużym smutkiem'
                        i desperacko starała się wyrwać z tego poprzez używanie życia
                        do granic możliwości..

                        Komentarz

                        • paulinka3110
                          Wtajemniczenie
                          • 2005-12
                          • 2336

                          #13
                          Dot.: E!

                          Mam "E" i muszę przynać, że rewelacyjna stacja. Nawet mojego tate wciągnęła i twierdzi, że to lepsze niż film

                          Ogólnie o modzie i urodzie raczej nie ma programów. Przede wszystkim gwiazdy muzyki/filmu itp. i pod tym kątem rozpatrywane kwestie mody i urody.

                          Czasami pokazują styl jednej gwiazdy...Jej najlepsze kreacje itp. Czasami ogólnie w formie rankingu, kto wyglądał najlepiej na jakiejś gali itp.

                          Życiorysy danej gwiazdu i mnóstwo innych ciekawych programów. Możnaby tak siedzieć od rana do wieczora i oglądać
                          maniaczko-fanka mundurowych

                          Moja książkowa wymiana. Zapraszam
                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...