Piercing...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • annnx
    Raczkowanie
    • 2007-05
    • 110

    #1

    Piercing...

    cześć LUDZIE
    MAM TAKIE JEDNO SKROMNE PYTANKO , męczy MNIE TO OKROPNIE.
    JAK można nauczyć sie KOLCZYKOWANIA? JEST TO TROCHĘ zastanawiające DLA MNIE BO NA PEWNO uczą przekłuwania NA jakichś KURSACH KOSMETYCZNYCH , BO przecież KOSMETYCZKI TAKIE RZECZY RACZEJ umieją, A LUDZIE którzy zajmują sie TYM PROFESJONALNIEJ , przekłuwają WSZYSTKO gdzież ONI sie kształcili ???
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez annnx; 2007-07-17, 06:40.
    jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje
  • jusali
    Rozeznanie
    • 2007-06
    • 543

    #2
    Dot.: Piercing...

    Nauczyć sie można na specjalnym kursie. Kosztuje on około 500zł.
    Jednak papierek nie świadczy o tym, czy ktoś naprawdę umie przekłuwać.....Wiele kosmetyczek posiada owy papierek, a jednak nie powinno się do nich chodzić...

    Komentarz

    • Aeterna
      Zakorzenienie
      • 2005-09
      • 10100

      #3
      Dot.: Piercing...

      Sorry za zapędy cenzorskie, ale potrzebna Ci do tego pytania ta rozkoszna fota? Miej na względzie także i to, że zajrzą do wątku wiedzione ciekawością czy nudą również osoby, które nie mają ochoty na tego rodzaju widoki, tak na: dzień dobry.

      Pozdrawiam serdecznie i witam (z poślizgiem ) na forum.
      Laska maga ma na czubku gałkę..!
      sigpic
      Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

      Komentarz

      • jusali
        Rozeznanie
        • 2007-06
        • 543

        #4
        Dot.: Piercing...

        No właśnie...fotka jest rozkoszna...ale tylko dlatego, że ta osoba ma krzywy ząb....hihihi...żartuję.. ..
        Mnie tam bardziej zaciekawił Twój avatar...

        Komentarz

        • Aeterna
          Zakorzenienie
          • 2005-09
          • 10100

          #5
          Dot.: Piercing...

          Oo, avatarek Veris.
          Laska maga ma na czubku gałkę..!
          sigpic
          Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

          Komentarz

          • annnx
            Raczkowanie
            • 2007-05
            • 110

            #6
            Dot.: Piercing...

            ohhh nie pomyślałam o tym że kogoś może to zniechęcić
            jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje

            Komentarz

            • nekome
              Zakorzenienie
              • 2005-06
              • 6287

              #7
              Dot.: Piercing...

              Pierwotnie opublikowany przez Aeterna
              Sorry za zapędy cenzorskie, ale potrzebna Ci do tego pytania ta rozkoszna fota? Miej na względzie także i to, że zajrzą do wątku wiedzione ciekawością czy nudą również osoby, które nie mają ochoty na tego rodzaju widoki, tak na: dzień dobry.

              Pozdrawiam serdecznie i witam (z poślizgiem ) na forum.
              A ja sie podlacze z pytaniem

              Dlaczego tak dziwnie piszesz - raz TAK A RAZ zupelnie inaczej?

              Komentarz

              • annnx
                Raczkowanie
                • 2007-05
                • 110

                #8
                Dot.: Piercing...

                bo tak mi sie dziwnie napisało cóż za pytanie
                jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje

                Komentarz

                • nekome
                  Zakorzenienie
                  • 2005-06
                  • 6287

                  #9
                  Dot.: Piercing...

                  Pierwotnie opublikowany przez annnx
                  bo tak mi sie dziwnie napisało cóż za pytanie
                  Myslalam ze mialas w tym jakis cel, badz teraz jest taka moda na pisanie TEGO RODZAJU pokemonami.

                  Komentarz

                  • Aeterna
                    Zakorzenienie
                    • 2005-09
                    • 10100

                    #10
                    Dot.: Piercing...

                    O, mamo, gratuluję tego wyboru.
                    Laska maga ma na czubku gałkę..!
                    sigpic
                    Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

                    Komentarz

                    • Fresa
                      Zakorzenienie
                      • 2006-01
                      • 25976

                      #11
                      Dot.: Piercing...

                      Wpatruję się w te zdjęcie,jak sroka w gnat i nie mogę roszyfrować,co na nim jest ???







                      Komentarz

                      • Nemezja
                        Zakorzenienie
                        • 2005-09
                        • 3503

                        #12
                        Dot.: Piercing...

                        Pierwotnie opublikowany przez Fresa
                        Wpatruję się w te zdjęcie,jak sroka w gnat i nie mogę roszyfrować,co na nim jest ???




                        Teraz zakolczykowana owca z irokezem

                        Komentarz

                        • Fresa
                          Zakorzenienie
                          • 2006-01
                          • 25976

                          #13
                          Dot.: Piercing...

                          Pierwotnie opublikowany przez Nemezja
                          Teraz zakolczykowana owca z irokezem

                          Mi to bardziej osła przypomina .


                          Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ???



                          Komentarz

                          • Aeterna
                            Zakorzenienie
                            • 2005-09
                            • 10100

                            #14
                            Dot.: Piercing...

                            Fresiaku, annnx zmieniła fotę, wcześniej była dziewucha z przekłuwanym jęzorem.

                            Już w cywilizacji? Chyba na stałe..?
                            Laska maga ma na czubku gałkę..!
                            sigpic
                            Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

                            Komentarz

                            • annnx
                              Raczkowanie
                              • 2007-05
                              • 110

                              #15
                              Dot.: Piercing...

                              Zobaczymy ale raczej tak bo zaczyna mi sie tu podobać
                              a to raczej królik jest niż osioł
                              jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje

                              Komentarz

                              • Nemezja
                                Zakorzenienie
                                • 2005-09
                                • 3503

                                #16
                                Dot.: Piercing...

                                Pierwotnie opublikowany przez annnx
                                Zobaczymy ale raczej tak bo zaczyna mi sie tu podobać
                                a to raczej królik jest niż osioł
                                Ja tu tylko owcę widzę-oczy,uszy,umaszczenie,pys k-owca jak się patrzy


                                Prawdopodobnie ze względu na uszy-biała owca górska albo jakaś podobna

                                Komentarz

                                • Fresa
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-01
                                  • 25976

                                  #17
                                  Dot.: Piercing...

                                  Pierwotnie opublikowany przez Aeterna
                                  Fresiaku, annnx zmieniła fotę, wcześniej była dziewucha z przekłuwanym jęzorem.

                                  Już w cywilizacji? Chyba na stałe..?


                                  Jak to się stało,że dopiero dziś tu zaglądam .

                                  Tak,już w cywilizacji i na stałe .

                                  Cieszysz się,prawda ?



                                  Komentarz

                                  • annnx
                                    Raczkowanie
                                    • 2007-05
                                    • 110

                                    #18
                                    Dot.: Piercing...

                                    TAK bardzo nawet
                                    jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje

                                    Komentarz

                                    Przetwarzanie...