obraz

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Kalipo
    Przyczajenie
    • 2007-05
    • 4

    #1

    obraz

    elo chce Qpic obraz ii mam pytanko czy znacie jakas galerie na dolnym slasQ??
  • lilia_wodna
    Rozeznanie
    • 2006-12
    • 938

    #2
    Dot.: obraz

    Po co 2 takie same wątki? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206222

    Komentarz

    • wenedka
      Zakorzenienie
      • 2005-12
      • 10481

      #3
      Dot.: obraz

      Pierwotnie opublikowany przez Kalipo
      elo chce Qpic obraz ii mam pytanko czy znacie jakas galerie na dolnym slasQ??
      czy to jest po polsku?
      trudno mi bylo odnalezc sens przez te Q
      Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
      zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
      Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
      - Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
      - Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
      piją!


      PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

      Komentarz

      • goldfish3000
        Wtajemniczenie
        • 2005-09
        • 2520

        #4
        Dot.: obraz

        Pierwotnie opublikowany przez wenedka
        czy to jest po polsku?
        trudno mi bylo odnalezc sens przez te Q
        To chyba dysgrafia Szerzy się jak epidemia.


        Jestem w szoku.
        Zaraz wracam.



        Mój suwaczek

        Komentarz

        • kiniaczeq
          Zakorzenienie
          • 2006-04
          • 11180

          #5
          Dot.: obraz

          Pierwotnie opublikowany przez wenedka
          czy to jest po polsku?
          trudno mi bylo odnalezc sens przez te Q
          tłumaczę :
          Cześć! Chciałabym kupić obraz, i mam pytanie w związku z tym, znacie jakieś galerie na dolnym Śląsku ?


          No ale domyślć się można o co chodzi

          Komentarz

          • wenedka
            Zakorzenienie
            • 2005-12
            • 10481

            #6
            Dot.: obraz

            Pierwotnie opublikowany przez kiniaczeq
            tłumaczę :
            Cześć! Chciałabym kupić obraz, i mam pytanie w związku z tym, znacie jakieś galerie na dolnym Śląsku ?


            No ale domyślć się można o co chodzi

            Tyle ze w jezyku polskim nie wystepuje litera Q. Dbajmy o ten jezyk choc troche, zeby nikt nie musial sie domyslac.
            Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
            zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
            Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
            - Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
            - Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
            piją!


            PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

            Komentarz

            Przetwarzanie...