Do Elve

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Mgiełka
    Rozeznanie
    • 2002-04
    • 776

    #1

    Do Elve

    Elve, wydaje mi się, że szukałaś zapachu jakiegoś kwiatu. Jakiegoś delikatnego, który normalnie jest zbyt ulotny, występuje tylko jako nuta głowy. Kiedyś. Nie wiem kiedy i nie wiem, gdzie [img]icons/icon7.gif[/img]. Wiesz o co mi chodzi, czy coś mi się zupełnie popierniczkowało (przepraszam, Buniu, za wątki toruńskie [img]icons/icon7.gif[/img] )? Po prostu widziałam dzisiaj wody Woods of Windsor i zadziwiły mnie zapachy np. niezapominajek [img]icons/icon7.gif[/img]. Każda woda (EDP o ile się nie mylę) miała tylko jedną nutę zapachową. Mam konwalię na dłoni (jak to ciekawie brzmi) i całkiem fajniutka (no i dosyć twała, "psikałam" się kilka godzin temu).
  • BabciaWeatherwax
    Zakorzenienie
    • 2003-02
    • 5030

    #2
    Re: Do Elve

    Hehehehe, wątki toruńskie zawsze miło widziane. [img]icons/icon10.gif[/img]

    [img]icons/1cmok.gif[/img]
    liberalny
    <tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
    (Słownik Języka Polskiego PWN)

    Jędrek ma...

    Forum techniczne dla katalogu kosmetyków

    Komentarz

    Przetwarzanie...