Ehhhh....

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Anioleczek14
    Przyczajenie
    • 2007-10
    • 17

    #1

    Ehhhh....

    Cześć wszystkim! MAm nadzieje że mi pomożecie... mam napisać własną groteske na j. polski.... a problem w tym że kompletnie nie mam pomysłu jaką... więc czy ktos mógłby mi pomóc i napisac to dla mnie? byłam by bardzo wdzięczna jesteście moją ostatnia deską ratunku!mój email /edytowane przez modratora/
    Ostatnio edytowane przez rambo; 2007-11-28, 15:44.
  • Vivienne
    ... cho nie Westwood
    • 2005-05
    • 27798

    #2
    Dot.: Ehhhh....

    Nie odrabiamy prac domowych
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
    nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

    Stanisław Lem

    Komentarz

    • atka83
      BAN stay
      • 2006-06
      • 10009

      #3
      Dot.: Ehhhh....

      Pierwotnie opublikowany przez Anioleczek14
      Cześć wszystkim! MAm nadzieje że mi pomożecie... mam napisać własną groteske na j. polski.... a problem w tym że kompletnie nie mam pomysłu jaką... więc czy ktos mógłby mi pomóc i napisac to dla mnie? byłam by bardzo wdzięczna jesteście moją ostatnia deską ratunku!mój email dora1993@buziaczek.pl
      Niestety nie pomożemy bo........

      Pierwotnie opublikowany przez Vivienne
      Nie odrabiamy prac domowych

      Komentarz

      • Asi_ek
        Wtajemniczenie
        • 2006-07
        • 2039

        #4
        Dot.: Ehhhh....

        Raczej na pomoc nie masz co liczyc.
        I to nie dlatego ze wizazanki sa niepomocne
        Przeczytaj regulamin
        Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
        Skąd wiesz...?
        Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
        Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

        Komentarz

        • Fresa
          Zakorzenienie
          • 2006-01
          • 25976

          #5
          Dot.: Ehhhh....

          Pierwotnie opublikowany przez Anioleczek14
          Cześć wszystkim! MAm nadzieje że mi pomożecie... mam napisać własną groteske na j. polski.... a problem w tym że kompletnie nie mam pomysłu jaką... więc czy ktos mógłby mi pomóc i napisac to dla mnie? byłam by bardzo wdzięczna jesteście moją ostatnia deską ratunku!mój email dora1993@buziaczek.pl
          To jakiś żart,prawda ??



          Komentarz

          • pAtiŚ
            Zakorzenienie
            • 2006-08
            • 12673

            #6
            Dot.: Ehhhh....

            Pierwotnie opublikowany przez Vivienne
            Nie odrabiamy prac domowych
            oo tak

            Komentarz

            • narcy
              Wtajemniczenie
              • 2007-08
              • 2479

              #7
              Dot.: Ehhhh....

              a moze ktos napisze za mnie esej, nauczy sie czterech 'dzialow' na sprawdzian z biologii, zrobi 12 zadan domowych z fizyki i 4 z matematyki i napisze referat na chemie?

              bylabym bardzo wdzieczna





              aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

              Komentarz

              • PeFKa
                Raczkowanie
                • 2007-03
                • 484

                #8
                Dot.: Ehhhh....

                Kurde, a ja mam taki problem, że za 1,5 roku pisze mature, akompletnie nie mam pomysłu. Jesteście moją ostatnia deską ratunku!!! Czy ktoś mógłby mi pomóc i pójść za mnie...?
                Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom

                Komentarz

                • rambo
                  Zakorzenienie
                  • 2006-12
                  • 4562

                  #9
                  Dot.: Ehhhh....

                  Zakładanie wątków, z prośbami o namęczenie się za Ciebie jest w pewnym sensie groteskowe

                  Zamykam.
                  Proszę zapoznać się z regulaminem forum
                  "I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
                  Tom Waits

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...