:D !!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Rzabba
    Rzabbocop
    • 2002-07
    • 18453

    #1

    :D !!!

    UWAGA !!! UWAGA!!! zblizamy się do <font color="red"> 20.000 </font> ocen


    A PAMIĘTACIE O PAJACYKU ??

    sigpic
    Było smaszno, a jaszmije smukwijne
    Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
    Peliczaple stały smutcholijne
    I zbłąkinie rykoświstąkały.
    10 PŻ
  • youare
    Zadomowienie
    • 2003-05
    • 1202

    #2
    Re: !!!

    Ewa napisał(a):
    > UWAGA !!! UWAGA!!! zblizamy się do <font color="red"> 20.000 </font> ocen
    >
    >
    > A PAMIĘTACIE O PAJACYKU ??
    >

    loo faktycznie! Ciekawam kto oceni ten 20 tys raz pewnie wizaznaki o malo sie nie pozabijaja a ja wlazlam wlasnie na pajacyka...i kliknelam

    >

    Komentarz

    • Rzabba
      Rzabbocop
      • 2002-07
      • 18453

      #3
      Pamiętacie o PAJACYKU???

      sigpic
      Było smaszno, a jaszmije smukwijne
      Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
      Peliczaple stały smutcholijne
      I zbłąkinie rykoświstąkały.
      10 PŻ

      Komentarz

      • Agentka
        Wtajemniczenie
        • 2003-01
        • 2007

        #4
        Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

        uprzejmie melduję, ze nakarmiłam dzieciaczki

        zabulek
        Nie cierpię zimy

        Komentarz

        • gaga
          Zakorzenienie
          • 2003-06
          • 6265

          #5
          Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

          To ja tez sie przyłaczam!
          gaga

          Komentarz

          • BabciaWeatherwax
            Zakorzenienie
            • 2003-02
            • 5030

            #6
            Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

            Uprzejmie melduję, że ja karmię codziennie z 2 kompów

            Żaba

            liberalny
            <tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
            (Słownik Języka Polskiego PWN)

            Jędrek ma...

            Forum techniczne dla katalogu kosmetyków

            Komentarz

            • Agentka
              Wtajemniczenie
              • 2003-01
              • 2007

              #7
              Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

              mogłabys sei Bubu UPRZEJMIE nie chwalic ? tym samym spowodowałas u mnie OLBRZYMIE wyrzuty sumienia ja jak moge to tez karmie, a ze nie zawsze moge to juz inna sprawa !

              ps. Klikać, laseczki klikac niech te malenstwa nie chodzą głodne..
              Nie cierpię zimy

              Komentarz

              • BabciaWeatherwax
                Zakorzenienie
                • 2003-02
                • 5030

                #8
                Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

                Agentka-Ola napisał(a):
                > mogłabys sei Bubu UPRZEJMIE nie chwalic ?

                A moge się chwalić NIEUPRZEJMIE?

                Codziennie!!!!! Z 2 kompów!!!!!

                liberalny
                <tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
                (Słownik Języka Polskiego PWN)

                Jędrek ma...

                Forum techniczne dla katalogu kosmetyków

                Komentarz

                • Agentka
                  Wtajemniczenie
                  • 2003-01
                  • 2007

                  #9
                  Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

                  BabciaWeatherwax napisał(a):
                  >
                  > A moge się chwalić NIEUPRZEJMIE?

                  ne!
                  >
                  > Codziennie!!!!! Z 2 kompów!!!!!
                  >
                  >

                  zawzieta Jedza

                  ps. a dziewczynki klikają
                  Nie cierpię zimy

                  Komentarz

                  • Rzabba
                    Rzabbocop
                    • 2002-07
                    • 18453

                    #10
                    Re: Pamiętacie o PAJACYKU???

                    Tylko przypominam
                    sigpic
                    Było smaszno, a jaszmije smukwijne
                    Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
                    Peliczaple stały smutcholijne
                    I zbłąkinie rykoświstąkały.
                    10 PŻ

                    Komentarz

                    Przetwarzanie...