:(

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • youare
    Zadomowienie
    • 2003-05
    • 1202

    #1

    :(

    smutno mi :<

  • orz
    Raczkowanie
    • 2003-04
    • 199

    #2
    Re:

    dalej?

    a teraz?





    a powiedz ze Ci dalej smutno to....

    Komentarz

    • Asieńka

      #3
      Re:

      Teraz pewnie już nie, ale gdyby jednak, Youare- zapraszam na uśmiechowo, wkleiłam linki na poprawkę humorku

      Komentarz

      • sarenka
        Zakorzenienie
        • 2002-07
        • 8736

        #4
        Re:

        Youare?? dzisiaj lepiej?
        Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
        Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
        Lew Mikołajewicz Tołstoj

        WESOŁYCH ŚWIĄT!

        Komentarz

        • KARINCIA
          Raczkowanie
          • 2003-07
          • 335

          #5
          Re:

          Youare...
          Mam nadzieję że już Ci lepiej!!!

          Komentarz

          Przetwarzanie...