CaSting...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Magicznaa
    Przyczajenie
    • 2007-05
    • 25

    #1

    CaSting...

    29.01 organizowany jest casting na twarz uczelni na ktorej studiuje. Zastanawiam się czy mam na nim jakakolwiek szanse? jak myślicie na co mogą zwracac największą uwagę? jak się ubrac i ogolnie w jaki sposob przygotowywac sie do tego castingu? nigdy nie bralam udzialu na tego typu ,,spotkaniach'' i nie powiem... ciekawa jestem jak to wyglada. Bardzo chcialabym sprobowac.. sesja zdjeciowa to wspaniale przezycie Czy znacie jakies sprawdzone sposoby, zeby zainteresowac jury? Z gory dziekuje za kazda odpowiedz!

    P.S zaznaczam, ze nie jestem jakąś klasyczną pięknością
    Ostatnio nieszczęśliwa..
  • zawszeboska
    Zakorzenienie
    • 2006-05
    • 4510

    #2
    Dot.: CaSting...

    Pierwotnie opublikowany przez Magicznaa
    29.01 organizowany jest casting na twarz uczelni na ktorej studiuje. Zastanawiam się czy mam na nim jakakolwiek szanse? jak myślicie na co mogą zwracac największą uwagę? jak się ubrac i ogolnie w jaki sposob przygotowywac sie do tego castingu? nigdy nie bralam udzialu na tego typu ,,spotkaniach'' i nie powiem... ciekawa jestem jak to wyglada. Bardzo chcialabym sprobowac.. sesja zdjeciowa to wspaniale przezycie Czy znacie jakies sprawdzone sposoby, zeby zainteresowac jury? Z gory dziekuje za kazda odpowiedz!

    P.S zaznaczam, ze nie jestem jakąś klasyczną pięknością
    Skąd mam(y) wiedzieć, czy masz szanse skoro nie wiemy jak wyglądasz?

    Życzę powodzenia.

    Komentarz

    • Dzika Ropucha
      Zadomowienie
      • 2007-02
      • 1296

      #3
      Dot.: CaSting...

      Ale nawet jakbyśmy wiedziały jak wygląda to nic nie da bo nie my jesteśmy jury

      Myślę, że ładny uśmiech i bądź miła i to zawsze działa. NIe wytapetuj się za bardzo i nie rób sobie mocnego makijażu i fajnie sie ubierz
      Sama nie wiem co jeszcze-to tak trudno określić czego oni wymagają
      Fajnie, że próbujesz bo nic na tym nie tracisz a zabawa i jakieś fajne doświadczenia i miłe wspomnienia będą twoje.

      Sama bym chciała żeby było coś takiego na mojej uczelni
      13.08.2010- Razem
      09.2011- Zaręczyny
      29.06.2013- Ślub

      12.03.2015 II Kreski

      Komentarz

      • sharre303
        Raczkowanie
        • 2007-06
        • 476

        #4
        Dot.: CaSting...

        Nie bądź sztuczna Może jak wkleisz fotki to jeszcze dziewczyny coś doradzą związanego z ubiorem/makijażem.

        Komentarz

        • 201804200947
          Konto usunite
          • 2004-04
          • 8780

          #5
          Dot.: CaSting...

          Popieram-bądź sobą,bądź naturalna.Sztuczność zawsze się zauważy i nie wygląda to dobrze.Nie przesadzaj z makijażem i ubiorem ale zastanów się nad swoimi atutami i podkreśl je-uważasz,że masz ładne nogi?-pokaż je.Uważasz,że masz ładne oczy-podkreśl
          Poza tym napewno uśmiech,uśmiech i do tego uśmiech.I jeszcze uśmiech
          Powodzenia

          Komentarz

          • olcia 810
            Wtajemniczenie
            • 2005-07
            • 2616

            #6
            Dot.: CaSting...

            Delikatny makijaż, skromny-ale elegancki strój,
            dużo uśmiechu, ładny zapach..

            No i chyba musisz mieć to coś czego się nie da już zamaskować
            Powodzenia życze
            WYMIANKA

            Komentarz

            • laylaaa
              Zakorzenienie
              • 2005-08
              • 3774

              #7
              Dot.: CaSting...

              bylam na castingu na statystę, z tym że nie był to typowy casting gdzie każdy wchodzi po kolei do pokoju jury, tylko wybierali ludzi z tłumu, tyyyle ich przyszło.
              stanęłam na palcach (mam 175 cm), gość który wybierał osoby do statystowania mnie zauważył i dosłownie wyciągnął z tego tłumu, tak się ludzie pchali..
              wybierali głównie charakterystyczne osoby które czymś się wyróżniały. uśmiechanie się i zachowanie nie grało roli. co do stroju to poszłam tam w szortach i zwykłej bokserce (było lato), makijaż mialam trochę mocniejszy niż zwykle.

              myślę, że w castingu na twarz najbardziej będzie liczył się wygląd i wybiorą po prostu ładną dziewczynę, niekoniecznie charakterystyczną. ja na Twoim miejscu nie robiłabym niczego specjalnego z wyglądem.

              'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
              'how do you know I'm mad?' said Alice
              'you must be' said the Cat
              'or you wouldn't have come here'

              Komentarz

              • sharre303
                Raczkowanie
                • 2007-06
                • 476

                #8
                Dot.: CaSting...

                Pierwotnie opublikowany przez laylaaa
                bylam na castingu na statystę,.
                Statystę taką do filmu ? laylaaa pochwal się do jakiego

                Komentarz

                • laylaaa
                  Zakorzenienie
                  • 2005-08
                  • 3774

                  #9
                  Dot.: CaSting...

                  Pierwotnie opublikowany przez sharre303
                  Statystę taką do filmu ? laylaaa pochwal się do jakiego
                  ano do filmu, niedawno w kinach grali.
                  napiszę Ci na PW

                  'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
                  'how do you know I'm mad?' said Alice
                  'you must be' said the Cat
                  'or you wouldn't have come here'

                  Komentarz

                  • kyana
                    Zadomowienie
                    • 2007-01
                    • 1342

                    #10
                    Dot.: CaSting...

                    laylaaa oooooo mi też się pochwal
                    'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'

                    Komentarz

                    Przetwarzanie...