Help

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kitty666
    Raczkowanie
    • 2008-03
    • 32

    #1

    Help

    Czesc dziewczyny/panie . Mam kilka pytan do szanownych wizazanek:
    1. Chce zostac modelka. mam 14 lat, 170 (dokladnie!), wymiary 80x67x90 (podaje sie od dolu czy od gory? te sa od gory ) czy z takimi wymiarami mam szanse? te 67 to nie za duzo? z tego co widzialam, to dziewzyny maja zazwyczaj 62... wiekszosc z was pisze o 'charakterystycznej urodzie' co macie na mysli mowiac 'charakterystyczna uroda' ?
    2. Slyszalam tez, ze w tym zawodzie(?) potrzebny jest silny charakter. Nie jestem osoba skryta czy niesmiala (jak gdzies trzeba nieznajomego o cos zapytac zawsze ja ide ) Natomiast mam problem, jak niektore z was, z nadpotliwoscia nie pomaga zaden dezodorant, ze sklepu, z apteki, ziolka itp. nie chce sobie niszczyc zdrowia jakims antidralem, ktory wszystko zatyka... wyleczyl to ktos moze w inny sposob? mozliwe, ze ta moja nadpotliwosc wiaze sie ze stresem, nerwica , ale z 2 strony, nie mam zadnych innych objawow! bole brzucha, glowy, drzenie rak, platanie jezyka...nic z tych rzeczy!

    Nie wiedzialam gdzie umiescic ten temat, wiec dalam go tu ^^
    Just because you're the adult, doesn't mean you're always right.
    -
    Don't try to fix me. I'm not broken.
    -
    If my music is too loud, you're too old!
  • iwONKA595
    Zadomowienie
    • 2007-02
    • 1420

    #2
    Dot.: Help

    najlepiej pochodzic po agencjach modelek i popytac. trudno Cie ocenic po samych wymiarach. jesli sie nadajesz to na pewno jakas agencja sie toba zainteresuje. a nadpotliwosc...nie uwazam tego za problem. powodzenia ;-)
    Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

    Komentarz

    Przetwarzanie...