casting

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
    Konto usunite
    • 2007-08
    • 1738

    #1

    casting

    nie wiem czy to dobre forum na watek no ae jak cso to zawsze mozna przeniesc...

    tak wiec dostalam telefon od pani z agencji mango models ktora zaproponowala mi przyjscie na casting. zgodzilam sie. teraz weszlam w google i okazalo sie ze to bedzie casting do "bravo" (nie lubie zabytnio tego pisma) czy dla was bylby to obciach...?

    bardzo prosze napiszcie co o tym sadzicie...: na was zawsze mozna liczyc...
  • Marwari
    Zakorzenienie
    • 2005-10
    • 17094

    #2
    Dot.: casting

    [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7089725]nie wiem czy to dobre forum na watek no ae jak cso to zawsze mozna przeniesc...

    tak wiec dostalam telefon od pani z agencji mango models ktora zaproponowala mi przyjscie na casting. zgodzilam sie. teraz weszlam w google i okazalo sie ze to bedzie casting do "bravo" (nie lubie zabytnio tego pisma) czy dla was bylby to obciach...?

    bardzo prosze napiszcie co o tym sadzicie...: na was zawsze mozna liczyc...[/quote]

    zależy ile masz lat
    ale moim zdanie tak, czy siak na ten casting powinnaś iść
    zobaczysz jak to wszystko wygląda itd.
    poza tym od czegoś trzeba zacząć
    zresztą, nawet jak wygrasz ten casting to nie musisz sie zgodzic na sesję którą Ci zaproponują
    "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


    sigpic

    Komentarz

    • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
      Konto usunite
      • 2007-08
      • 1738

      #3
      Dot.: casting

      Pierwotnie opublikowany przez Marwari
      zależy ile masz lat
      ale moim zdanie tak, czy siak na ten casting powinnaś iść
      zobaczysz jak to wszystko wygląda itd.
      poza tym od czegoś trzeba zacząć
      zresztą, nawet jak wygrasz ten casting to nie musisz sie zgodzic na sesję którą Ci zaproponują

      rocznikowo 17. wlasnie ide tylko zastanawiam sie no bo wiecie... bravo... moje kumpele uwazaja go za szmatlawiec...:P:P


      w sumie to racja - od CZEGOS trzeba zaczac....
      tylko jak wchodze na pudelka i widze jak pokazuja poczatki gwiazd i jak sie z nich nabijaja... nie to zebym planowala jakas kariere czy cos:P:P

      Komentarz

      • Marwari
        Zakorzenienie
        • 2005-10
        • 17094

        #4
        Dot.: casting

        [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7089797]rocznikowo 17. wlasnie ide tylko zastanawiam sie no bo wiecie... bravo... moje kumpele uwazaja go za szmatlawiec...:P:P[/quote]

        uważają za szmatławiec w ogóle, czy za szmatławiec bo masz szansę w nim byc?
        "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


        sigpic

        Komentarz

        • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
          Konto usunite
          • 2007-08
          • 1738

          #5
          Dot.: casting

          Pierwotnie opublikowany przez Marwari
          uważają za szmatławiec w ogóle, czy za szmatławiec bo masz szansę w nim byc?

          za szmatlaiwec wogole - jeszcze nie wiedza ze ide na casting...

          Komentarz

          • Marwari
            Zakorzenienie
            • 2005-10
            • 17094

            #6
            Dot.: casting

            [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7089840]za szmatlaiwec wogole - jeszcze nie wiedza ze ide na casting...[/quote]

            zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem na casting powinnaś iść, szczególnie jeśli jeszcze na żadnym nie byłaś
            "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


            sigpic

            Komentarz

            • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
              Konto usunite
              • 2007-08
              • 1738

              #7
              Dot.: casting

              pojde:P

              Komentarz

              • olcia00500
                Rozeznanie
                • 2007-06
                • 720

                #8
                Dot.: casting

                Ja dostałam reklamę w New Yorkerze i też nie wiem czy iść , chyba pójdę, co mi szkodzi , najwyżej mnie wywalą :P
                The chances of finding someone like you.

                http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

                Komentarz

                • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                  Konto usunite
                  • 2007-08
                  • 1738

                  #9
                  Dot.: casting

                  Pierwotnie opublikowany przez olcia00500
                  Ja dostałam reklamę w New Yorkerze i też nie wiem czy iść , chyba pójdę, co mi szkodzi , najwyżej mnie wywalą :P
                  wlasnie a ja chce zobaczyc jak to wyglada...


                  i jeszcze jedno: czy osoba z zoltymi zebami ma szanse...?

                  Komentarz

                  • olcia00500
                    Rozeznanie
                    • 2007-06
                    • 720

                    #10
                    Dot.: casting

                    [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7092041]wlasnie a ja chce zobaczyc jak to wyglada...


                    i jeszcze jedno: czy osoba z zoltymi zebami ma szanse...?[/quote]

                    W dobie photoshopa wszystkie chwyty dozwolone
                    The chances of finding someone like you.

                    http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

                    Komentarz

                    • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                      Konto usunite
                      • 2007-08
                      • 1738

                      #11
                      Dot.: casting

                      hehe no w sumie tak...:P:P

                      Komentarz

                      • satine
                        Zadomowienie
                        • 2004-03
                        • 1808

                        #12
                        Dot.: casting

                        jasne, że idź !!! Nic straconego, a zawsze możesz się wiele nauczyć


                        Komentarz

                        • jvlka900
                          Zakorzenienie
                          • 2007-03
                          • 3675

                          #13
                          Dot.: casting

                          Pryznam sie ze czytam BRAVO i tez slyszalam o tym castingu. Wlasnie sie zastanawiam, czy się wybrać. Nie wiem jak ten casting bedzie wyglądal....


                          Aparatka
                          góra: 23.03.12
                          dół : 28.06.12




                          Komentarz

                          • klaustrofobia
                            Raczkowanie
                            • 2008-01
                            • 408

                            #14
                            Dot.: casting

                            Moim zdaniem powinnaś iść. Nawet nie wiesz ile dziewczyn marzy o takim castingu. Zawsze to jakaś przygoda, wspomnienie
                            Chudnę!

                            46~45~44~43~42~41~40! kg.

                            Komentarz

                            • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                              Konto usunite
                              • 2007-08
                              • 1738

                              #15
                              Dot.: casting

                              niby tak... a nie wiecie moze przypadkiem jak taki casting wygladA? trzeab isc z osoba pelnoletnia?

                              Komentarz

                              • Marwari
                                Zakorzenienie
                                • 2005-10
                                • 17094

                                #16
                                Dot.: casting

                                [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7092873]niby tak... a nie wiecie moze przypadkiem jak taki casting wygladA? trzeab isc z osoba pelnoletnia?[/quote]


                                zazwyczaj karteczka od rodziców wystarczy
                                "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


                                sigpic

                                Komentarz

                                • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                                  Konto usunite
                                  • 2007-08
                                  • 1738

                                  #17
                                  Dot.: casting

                                  bylas juz na castingu? jak to wyglada?

                                  Komentarz

                                  • Marwari
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-10
                                    • 17094

                                    #18
                                    Dot.: casting

                                    [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7092988]bylas juz na castingu? jak to wyglada?[/quote]

                                    byłam raz
                                    na castingu do reklamy w tv. Straaaasznie długo czekałyśmy...
                                    wchodzilo sie po 5 czy 6 osob, kazdy stawal przed kamera, przedstawial sie, odpowiadal na pytania, stawal przodu, z obu profili, z uśmiechem, bez uśmiechu a potem trzeba bylo po 2 osoby scenke odegrac jaka kazali
                                    "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


                                    sigpic

                                    Komentarz

                                    • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                                      Konto usunite
                                      • 2007-08
                                      • 1738

                                      #19
                                      Dot.: casting

                                      omg... mi babka kazala wziac kostium kapielowy i sie nie malowac

                                      Komentarz

                                      • Marwari
                                        Zakorzenienie
                                        • 2005-10
                                        • 17094

                                        #20
                                        Dot.: casting

                                        [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7093246]omg... mi babka kazala wziac kostium kapielowy i sie nie malowac[/quote]

                                        chcą wiedzieć jak wyglądasz w bieliznie no i bez makijażu dlatego, że trudno ocenić kogoś jak sobie nałoży "tapetę"
                                        oczywiście nie twierdzę, że Ty tak robisz, tylko chodzi o zobaczenie naturalnej urody
                                        "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


                                        sigpic

                                        Komentarz

                                        • jvlka900
                                          Zakorzenienie
                                          • 2007-03
                                          • 3675

                                          #21
                                          Dot.: casting

                                          [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7092988]bylas juz na castingu? jak to wyglada?[/quote]

                                          też ciekawam


                                          Aparatka
                                          góra: 23.03.12
                                          dół : 28.06.12




                                          Komentarz

                                          • narcy
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2007-08
                                            • 2479

                                            #22
                                            Dot.: casting

                                            ja bym poszła, nie ze względu na to, że sesja w "Bravo" byłaby spełnieniem moich marzeń i ambicji, ale może ktoś z branży by mnie zauważył. jeśli zależy ci na karierze modelki to idź.


                                            aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

                                            Komentarz

                                            • yes
                                              Zakorzenienie
                                              • 2008-03
                                              • 24996

                                              #23
                                              Dot.: casting

                                              idź, idź, idź!

                                              Komentarz

                                              • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                                                Konto usunite
                                                • 2007-08
                                                • 1738

                                                #24
                                                Dot.: casting

                                                pojde:P:P

                                                Komentarz

                                                • misior920127
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2007-01
                                                  • 3800

                                                  #25
                                                  Dot.: casting

                                                  powodzenia
                                                  tumblr
                                                  nothing to wear.
                                                  przepisy RAW, WEGE.Moja książka kucharska.

                                                  Komentarz

                                                  • Marwari
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2005-10
                                                    • 17094

                                                    #26
                                                    Dot.: casting

                                                    a kiedy ten casting?
                                                    "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


                                                    sigpic

                                                    Komentarz

                                                    • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                                                      Konto usunite
                                                      • 2007-08
                                                      • 1738

                                                      #27
                                                      Dot.: casting

                                                      w niedziele miedzy godz 11 a 15

                                                      nie dziekuje:P:P

                                                      Komentarz

                                                      • Marwari
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2005-10
                                                        • 17094

                                                        #28
                                                        Dot.: casting

                                                        [1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;7104081]w niedziele miedzy godz 11 a 15

                                                        nie dziekuje:P:P[/quote]


                                                        to już niedługo
                                                        powodzenia i zdaj relację jak wrócisz
                                                        "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


                                                        sigpic

                                                        Komentarz

                                                        • 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
                                                          Konto usunite
                                                          • 2007-08
                                                          • 1738

                                                          #29
                                                          Dot.: casting

                                                          ok

                                                          nie wiem czemu denerwuje sie. pewnie dlatego ze sie zblaznie bo jakos nie robie sobie zbyt wielkich nadzieji...
                                                          a nie wiecie czy na tym castngu beda same dziewczyny czy chlopacy tez...?

                                                          Komentarz

                                                          • klaustrofobia
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2008-01
                                                            • 408

                                                            #30
                                                            Dot.: casting

                                                            Jestem ciekawa jak wyglądasz Może wstawisz jakies fotki?
                                                            Chudnę!

                                                            46~45~44~43~42~41~40! kg.

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...