Model...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • *Vanilla*
    Rozeznanie
    • 2007-09
    • 607

    #1

    Model...

    Mam pytanie, czy może któraś z Was spotykała się z facetem który jest modelem? Albo chociaż zna jakiegoś?
    Otóż właśnie poznałam takiego osobnika, wirtualnie oczywiście, miło nam się rozmawia, wydaje mi się interesującym facetem, i chce się ze mną spotkać...Oczywiście jeśli chodzi o nowe znajomości to jestem otwarta, i lubię poznawać nowych ludzi, ale ostatnimi czasy poznawałam samych zadufanych, uważających się za niewiadomo co kolesi. Jest modelem, więc jak się domyślacie jest bardzo przystojny, może mieć każdą dziewczynę...więc tym bardziej...Albo kolejny kolekjoner dziewczyn...Chociaż nie chcę kierować się stereotypami, i skreślać kogoś czy też oceniać z góry. Ale z drugiej strony też nie chce znowu się rozczarować. Taki koleś pewnie ma wysokie wymagania, szuka modelki, a ja nią nie jestem! Choć może z drugiej strony wręcz przeciwnie...Sama już nie wiem...Dodam że on mi sam tego nie powiedział (że jest modelem). A tak nawiasem mówiąc, to dla mnie jest takie niemęskie
    Wiem że tego nigdy się nie dowiem, dopóki go nie poznam i sama się nie przekonam Wiem też, że to troche bez sensu, bo tak samo on mógłby pomyśleć, że jestem blondynką to pewnie jestem głupia Ja chyba po ostatnich wydarzeniach jestem poprostu przewrażliwiona...
    Ale może byłyście w takiej sytuacji, że miałyście o kimś jakieś wyobrażenie a w rzeczywistości okazał się całkiem inną osobą?
    Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
    Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
    Michel Quoist
  • *Antoinette*
    Wtajemniczenie
    • 2007-01
    • 2428

    #2
    Dot.: Model...

    Myślę, że nie dowiesz się jaki naprawdę jest póki sie z nim nie spotkasz. Bo myślenie według stereotypów, że jak model to od razu podrywacz, że niemęski itd. jest bez sensu. Praca to praca, a prywatnie może być zupełnie inny.


    Komentarz

    • Shazney
      Zakorzenienie
      • 2005-10
      • 7026

      #3
      Dot.: Model...

      Ech te stereotypy . Osobiście znam jednego faceta, który poza tym, że jest modelem, to jeszcze ma świetny charakter. A tak poza tym czego się boisz? Przecież to tylko spotkanie. Dobrze Ci się z nim gada przez internet, sprawdzisz czy jest tak samo w realu. Lekko to potraktuj.

      Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
      and random compliments.

      Komentarz

      • Sabbath
        Wiedma
        • 2006-10
        • 11954

        #4
        Dot.: Model...

        Pierwotnie opublikowany przez *Vanilla*
        A tak nawiasem mówiąc, to dla mnie jest takie niemęskie
        A czy jeśli kobieta jest inżynierem to jest to dla Ciebie niekobiece?

        Komentarz

        • bess
          Zakorzenienie
          • 2006-06
          • 17766

          #5
          Dot.: Model...

          Pierwotnie opublikowany przez *Vanilla*
          ...Albo kolejny kolekjoner dziewczyn...
          "pociesze" Cie ,ze do tego wcale nie trzeba byc modelem,w necie pelno takich kolekcjonerów
          Zreszta sama napisalas,ze ost spotykalas samych zadufanych,wiec ten jesli tez sie nim okaze chociaz bedzie przystojny
          .

          Komentarz

          • carolinascotties
            Zakorzenienie
            • 2006-03
            • 8320

            #6
            Dot.: Model...

            Pierwotnie opublikowany przez *Vanilla*
            ...wydaje mi się
            Taki koleś pewnie ma ...
            Wiem że ...
            Wiem też, że ...
            -------------------
            Ale może byłyście w takiej sytuacji, że miałyście o kimś jakieś wyobrażenie a w rzeczywistości okazał się całkiem inną osobą?
            --

            Nie dowiesz się - dopóki go nie poznasz...ot co!

            ... wyobrażenia o ludziach bywaja dalekie od tego, co oni rzeczywiście soba reprezentuja.
            USZKO {*}

            Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

            Komentarz

            Przetwarzanie...