Myspace

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Aralka
    Zakorzenienie
    • 2007-09
    • 6004

    #1

    Myspace

    Hej ^^
    Macie myspace?
    Ogólna dyskusja o myspace =)
    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
    Moja wymianka!
  • marrellic
    Zakorzenienie
    • 2008-02
    • 5376

    #2
    Dot.: Myspace

    zastanawiałam się czy tam konta nie założyć ale zwątpiłam

    "jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".

    Komentarz

    • carolans
      Zadomowienie
      • 2007-11
      • 1659

      #3
      Dot.: Myspace

      miałam parę lat temu, ogólnie fajna koncepcja, ale tyle przedziwnych ludzi, fejków itd ale zawsze można podszkolić jakiś język obcy, no i jest to nadal moje źródło muzyczne, rózniaste nowości i remixy



      Laura 20.12.2009
      Oliwia 8.07.2011

      Komentarz

      • Aralka
        Zakorzenienie
        • 2007-09
        • 6004

        #4
        Dot.: Myspace

        Mój nick tam to jest aralka.
        Tylko ma problem, bo wiele razy ustawiałam, żeby mój progil mogli oglądać wszyscy, a i tak jest pokazane, że jest "set on private" Co mam zrobić?
        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
        Moja wymianka!

        Komentarz

        • carolans
          Zadomowienie
          • 2007-11
          • 1659

          #5
          Dot.: Myspace

          wchodzisz na settings i masz w ustawieniach 'privacy' tam sa opcje all, only friends itd itd i musisz zaznaczyć for all, heh tak z pamieci mowie



          Laura 20.12.2009
          Oliwia 8.07.2011

          Komentarz

          • patusia22
            Zakorzenienie
            • 2005-08
            • 18562

            #6
            Dot.: Myspace

            Pierwotnie opublikowany przez Aralka
            Hej ^^
            Macie myspace?
            Ogólna dyskusja o myspace =)
            jest już taki wątek na forum


            https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=MYspace

            Komentarz

            • Daria_P
              Wtajemniczenie
              • 2006-12
              • 2469

              #7
              Dot.: Myspace

              Aralka, faktycznie masz ustawione tylko dla znajomych. "This profile is set to private. This user must add you as a friend to see his/her profile." Pozmieniaj w ustawieniach i wszystko będize widoczne.


              Ja również posiadam myspace, juz od dłuższego czasu, w zasadzie przesłuchuje tam muzykę, szukam nowych inspiracij itd.
              Pisz mi tylko Daria



              Komentarz

              • golgie
                Zakorzenienie
                • 2006-03
                • 11138

                #8
                Dot.: Myspace

                też mam profil, mój nick to golgieZnajomy mnie zachęcił do założenia konta
                teraz szczęścia mam(y) dwa:
                JULIA
                MARCIN

                Moja fragrantica


                WYMIANA

                Komentarz

                • Aralka
                  Zakorzenienie
                  • 2007-09
                  • 6004

                  #9
                  Dot.: Myspace

                  Ale ja właśnie w ustawieniach mam niby for all...O_O
                  https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
                  Moja wymianka!

                  Komentarz

                  • aguna
                    Rozeznanie
                    • 2007-01
                    • 877

                    #10
                    Dot.: Myspace

                    ja mialm kiedys tam konto ale za bardzo sie nie moglam polapac, np. nie bylam jako myspace.com/aguna tylko jakies tam numerki i nie moglam znalezdz siebie w wyszukiwarce to jak mieli mnie znalezdz inni. nie wiem pewnie dalo sie to jakos ustawic ale nie chcialo mi sie grzebac.ogolnie fajna stronka, w porownaniu do hahaha fotki czy innch tego typu polskich portali

                    Komentarz

                    • stafur
                      Raczkowanie
                      • 2008-04
                      • 158

                      #11
                      Dot.: Myspace

                      myspace jest ok
                      portal o tyle fajny, ze jest wielką kopalnią muzyki i ciekawych ludzi
                      You are everything you are
                      Nothing at all...

                      Komentarz

                      • aga87
                        Rozeznanie
                        • 2005-06
                        • 915

                        #12
                        Dot.: Myspace

                        myspace.com/xrockmedown - mój profil
                        ogółem jakoś tam wiele nie siedzę ;P
                        -Holly, you're drunk.
                        -True.

                        "He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
                        I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."

                        Komentarz

                        • muzyczna
                          Raczkowanie
                          • 2008-04
                          • 152

                          #13
                          Dot.: Myspace

                          nie mam i nie zamierzam mieć
                          jakoś mnie nie ciągnie w takie miejsca :/

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...