HELPUNKU!!! ;)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • mala-czarna
    Rozeznanie
    • 2002-04
    • 908

    #1

    HELPUNKU!!! ;)

    Dziewczyny, pomóżcie!
    Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć i dlatego się z tym do Was zwracam.
    Szukam od jakiegoś czasu 4 kosmetyków z wycofywanej serii NORMAMAT Erisu (chcę zrobić sobie zapasik ), ale NIGDZIE, w żadnej aptece, w której byłam nie mają już tej serii, ewentualnie mają np. krem, który mi nie odpowiada.
    Czy mogłbyście przy okazji odwiedzin swoich aptek zerknąć, czy przypadkiem u Was nie ma tych kosmetyków?
    Podaję dokładne nazwy:

    Maseczka oczyszczająco-rewitalizująca
    Maseczka ściągająco-wygładzająca
    Krem matujący na rozszerzone naczynka na dzień
    Tonik odżywczy


    Aaa, i jeszcze jedna pozycja - zapomniałabym na śmierć!

    Peeling myjący do twarzy

    Za moment poszukam ich zdjęć w sieci i wkleję, żeby było wiadomo, jak co wygląda - czasem się przydaje.
    Będę dozgonnie wdzięczna za chociażby jeden zdobyty kosmetyk - oczywiście opłacę sobie koszty przesyłki i takie tam. Mogę również wpłacić pieniążki z góry, żeby nie trzeba wykładać ze swoich.
    Całuski i czekam na sygnały, gdy coś wypatrzycie!
    Proszę pisać na maila: gucha69@poczta.onet.pl albo tutaj, na forum.
    Załączone pliki
  • Justy
    Zakorzenienie
    • 2002-02
    • 4738

    #2
    Re: HELPUNKU!!!

    a sprawdzałaś internetowy sklep Erisu? kilka miesięcy temu mieli tam jeszcze duzo normamatu, chyba nawet w zestawach promocyjnych.

    Komentarz

    • mala-czarna
      Rozeznanie
      • 2002-04
      • 908

      #3
      Re: HELPUNKU!!!

      justy napisał(a):
      > a sprawdzałaś internetowy sklep Erisu? kilka miesięcy temu mieli tam jeszcze duzo normamatu, chyba nawet w zestawach promocyjnych.

      NIe, Justy, właśnie że nie ma.
      W tej chwili jest tylko zestaw: peeling myjący + krem (niestety ten, którego nie chcę).

      Komentarz

      • youare
        Zadomowienie
        • 2003-05
        • 1202

        #4
        Re: HELPUNKU!!!

        Czarnulko, nic nie obiecuję, ale poszukam w aptekach w mojej mieścince. Czasami udaje mi się u nas znaleźć jakieś kosmetyki, które są już wycofywane albo trudno dostępne, więc może i teraz...Z chęcią postaram Ci się pomóc, bo sama wiem, jaki to ból nie móc zdobyć ulubionego kosmetyku , ale nic nie mogę zagwarantować, bo nie wiem czy ta seria u nas jest.



        P.S. To seria apteczna, czy szukać tez w drogeriach i supermarketach?

        Komentarz

        • cheetah
          Zadomowienie
          • 2003-04
          • 1136

          #5
          Re: HELPUNKU!!!

          Mam wlasnie do oddania w dobre rece ta pierwsza maseczke i krem na noc. Oba kosmetyki uzyte doslownie raz, bo kompletnie mi nie sluza. Nie posiadam juz oryginalnych opakowan tzn. pudelek, bo pierwsza rzecza jaka zrobilam, to wlasnie je wyrzucilam, a dopiero pozniej sie okazalo, ze to kompletnie nie dla mnie. Moge oddac oba, jezeli masz taka ochote

          Cheetah

          Komentarz

          • mala-czarna
            Rozeznanie
            • 2002-04
            • 908

            #6
            Re: HELPUNKU!!!

            cheetah napisał(a):
            > Mam wlasnie do oddania w dobre rece ta pierwsza maseczke i krem na noc. Oba kosmetyki uzyte doslownie raz, bo kompletnie mi nie sluza. Nie posiadam juz oryginalnych opakowan tzn. pudelek, bo pierwsza rzecza jaka zrobilam, to wlasnie je wyrzucilam, a dopiero pozniej sie okazalo, ze to kompletnie nie dla mnie. Moge oddac oba, jezeli masz taka ochote
            >
            > Cheetah

            Ooo! To ja jestem bardzo chętna!
            Są jeszcze w terminie?
            Wolałabym, żebyś wybrała coś z mojej listy, chociaż symbolicznie, bo nie chciałabym brać niczego za darmo.

            Tu jest link do mojego ogłoszenia: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1053499403

            Komentarz

            • 201608040942
              Konto usunite
              • 2003-08
              • 9957

              #7
              Re: HELPUNKU!!!

              Ja ta serie kiedys kupowalam tylko w drogerii wiec i w normalnym sklepie mozna znalezsc . A tak wogole to czemu ja wycofuja?

              Komentarz

              • mala-czarna
                Rozeznanie
                • 2002-04
                • 908

                #8
                Re: HELPUNKU!!!

                moni napisał(a):
                > Ja ta serie kiedys kupowalam tylko w drogerii wiec i w normalnym sklepie mozna znalezsc . A tak wogole to czemu ja wycofuja?


                Aha! No właśnie, dziewczyny!
                W "zwykłych" sklepach z kosmetykami ta seria też bywała.
                Więc w razie jakichś zakupów zerknijcie, proszę.
                Nie mam pojęcia, dlaczego ją wycofują.
                Pisałam do nich i odpisali tylko, że zastąpi ją docelowo seria dla cery tłustej i mieszanej.

                Komentarz

                • 201608040942
                  Konto usunite
                  • 2003-08
                  • 9957

                  #9
                  Re: HELPUNKU!!!

                  To naprawde duzo ci odpisali. Ja tylko raz kupilam krem na noc i na dzien i tonik tyklko raz bylam tak przy kasie zeby sobie pozwolic potem juz nie dalo rady ale z tego co pamietam to ona byla do mieszanej cery i chyba tez do tlustej. Chodz nie jestem pewna napewno do mieszanej. A jak bedzie do mieszanej i tlustej to wiele z nas sobie na nia nie pozwoli bo jak znam tego typu kosmetyki to sa czasami za silne na mieszana cere i wysuszaja , a z kolei kosmetyki do normalnej i mieszanej sa dla wielu z nas za lekkie i strefa te nie jets wogole regulowana. Chyba pozostaje stary przez babcie preferowany sposob hihihi dwa rodzaje kremow kazdy na dana partie twarzy ale to babrania jest hihihi

                  Komentarz

                  • joannea
                    Zadomowienie
                    • 2003-06
                    • 1659

                    #10
                    Re: HELPUNKU!!!

                    Widziałam tą serię niedawno w aptece Kutnie, jak pojadę w weekend do mamy, to sprawdzę dokładnie, i jakby co kupię (już zapisałam nazwy) .

                    Komentarz

                    • vilandra
                      Zakorzenienie
                      • 2003-03
                      • 5198

                      #11
                      Re: HELPUNKU!!!

                      U mnie na osiedlu widziałam peeling+krem 30zł, żel myjący +krem 30zł

                      Komentarz

                      • mala-czarna
                        Rozeznanie
                        • 2002-04
                        • 908

                        #12
                        Re: HELPUNKU!!!

                        vilandra napisał(a):
                        > U mnie na osiedlu widziałam peeling+krem 30zł, żel myjący +krem 30zł

                        A mogłabyś sprawdzić, z jakim kremem to jest?

                        Komentarz

                        • mala-czarna
                          Rozeznanie
                          • 2002-04
                          • 908

                          #13
                          Re: HELPUNKU!!!

                          joannea napisał(a):
                          > Widziałam tą serię niedawno w aptece Kutnie, jak pojadę w weekend do mamy, to sprawdzę dokładnie, i jakby co kupię (już zapisałam nazwy) .

                          Ooo! To świetnie! Dziękuję pięknie!
                          Nie moge doczekac się poniedziałku - koniecznie napisz, co udało Ci się zdobyć.

                          Komentarz

                          • vilandra
                            Zakorzenienie
                            • 2003-03
                            • 5198

                            #14
                            Re: HELPUNKU!!!

                            kolejka straszliwa była, ale dojrzałam, ze jeden był nawilżający drugi odżywczy. Jesli Cię interesuje to dokładniej mogę sie przyjżeć wieczorem i dać ci znać jutro

                            Komentarz

                            • mala-czarna
                              Rozeznanie
                              • 2002-04
                              • 908

                              #15
                              Re: HELPUNKU!!!

                              vilandra napisał(a):
                              > kolejka straszliwa była, ale dojrzałam, ze jeden był nawilżający drugi odżywczy. Jesli Cię interesuje to dokładniej mogę sie przyjżeć wieczorem i dać ci znać jutro

                              Buuu, to akurat te 2 z trzech, których nie chcę.
                              Szkoda, ale dziękuję za dobre chęci.

                              Komentarz

                              • mala-czarna
                                Rozeznanie
                                • 2002-04
                                • 908

                                #16
                                Re: HELPUNKU!!!

                                I jak, dziewczyny?
                                Sprawdzała któraś z Was?
                                Nie ma żadnych szans?

                                Komentarz

                                Przetwarzanie...